FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Beton
Postovi: 2620
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 28 okt 2019, 12:02

ledesma je napisao/la:Tek sad skonta ko je zapravo nas vlasnik, pa iza nas stoji ekonomija Vijetnama(i to ne mala) grob te yebo, a mi se mucimo sa slobodom.
Kao da bi ti imao morala sa samo 11 milja mjesečno naguziti jednu Slobodu kao naš Husref što voli Sarajevo više nego sebe.

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 12:05

Beton je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Tek sad skonta ko je zapravo nas vlasnik, pa iza nas stoji ekonomija Vijetnama(i to ne mala) grob te yebo, a mi se mucimo sa slobodom.
Kao da bi ti imao morala sa samo 11 milja mjesečno naguziti jednu Slobodu kao naš Husref što voli Sarajevo više nego sebe.
Ja bi prije reko to za igrace, nego za Husrefa. Kad im psuje majke vama ne valja, kad sjedi na klupi vama ne valja. Mozda bi vam valjo kad bi vam žene poje.bo, pa ne bi lijecile frustraciju na vas a vi na Husrefa.

Zamjeram mu jucer tekmu kad se ko pi.cke povuko.mrtvoj slobodi i dao im da razvijuu muda na terenu, al ga ne bi zbog toga otjero, sad nek uveze 4 poraza i onda moze ici. Al nađite zamjenu da vam paše.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 28 okt 2019, 12:08

Neka naprave intervju sa Namom kad su već tamo !

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 12:11

HeraklitMracni je napisao/la:Neka naprave intervju sa Namom kad su već tamo !
Bravo! Nadam se da ce administracija ovo procitati i poslat svojim kolegama. Treba samk prijaviti post :mrgreen:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 28 okt 2019, 12:13

Preiprema utakmice? Igra?
Motivacija?
Odabir i selekcija igraca?
Fizicka sprema?
Sve je to do trenera
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 28 okt 2019, 12:19

Loša igra al sta je tu je. Treba gledati naprijed lišticu dobiti pa onda tri kljucna kola ovog dijela prvenstva gosti velezu i radniku kuci zeljA.

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 12:19

Pantelija je napisao/la:Preiprema utakmice? Igra?
Motivacija?
Odabir i selekcija igraca?
Fizicka sprema?
Sve je to do trenera
Jel do trenera i prvo mjesto trenutno? Dupla kruna do trenera ili igraca?

Opet se ponavljam jucer je ispo pi.cka malo veca. Al ja bi ga zadrzo dok ne uvezemo 3 poraza u nizu. Nemas ba alternativu, i taj sto dođe odmah ce ti traziti alibi, nisam bio s ekipom, i tom prođe 5 mjeseci. A frajer doso da uzme keš i boli ga qrac za Sarajevom i ambicijama.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 28 okt 2019, 12:20

HeraklitMracni je napisao/la:Neka naprave intervju sa Namom kad su već tamo !
Da nekim čudom naprave intervju sa Namom i postave mu 100 pitanja, sigurno jedno od pitanja ne bi bilo, kada će početi ulagati veći novac u kapitalna pojačanja, koja bi mogla napraviti iskorak u Evropi.

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 28 okt 2019, 12:21

HeraklitMracni je napisao/la:Neka naprave intervju sa Namom kad su već tamo !
Hajde ss.ba :!:

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 28 okt 2019, 12:24

Vidim i klix objavio znaci i njihov novinar tamo , prije će oni imat intervju od ovi ovdje ....

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 28 okt 2019, 12:25

bordobijeli je napisao/la:Loša igra al sta je tu je. Treba gledati naprijed lišticu dobiti pa onda tri kljucna kola ovog dijela prvenstva gosti velezu i radniku kuci zeljA.
:kafa: :D

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 28 okt 2019, 12:31

ledesma je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Preiprema utakmice? Igra?
Motivacija?
Odabir i selekcija igraca?
Fizicka sprema?
Sve je to do trenera
Jel do trenera i prvo mjesto trenutno? Dupla kruna do trenera ili igraca?

Opet se ponavljam jucer je ispo pi.cka malo veca. Al ja bi ga zadrzo dok ne uvezemo 3 poraza u nizu. Nemas ba alternativu, i taj sto dođe odmah ce ti traziti alibi, nisam bio s ekipom, i tom prođe 5 mjeseci. A frajer doso da uzme keš i boli ga qrac za Sarajevom i ambicijama.
Ima adekvatnih altetnativa koliko hoces, samo mi nemamo sposobnu upravu kojoj je stalo, koja bi te alternative pronasla. Ova uprava ne mari puno za sportski uspjeh, ako se sta ostvari dobro i jest, ako ne nikome nista.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 28 okt 2019, 12:44

ledesma je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Preiprema utakmice? Igra?
Motivacija?
Odabir i selekcija igraca?
Fizicka sprema?
Sve je to do trenera
Jel do trenera i prvo mjesto trenutno? Dupla kruna do trenera ili igraca?

Opet se ponavljam jucer je ispo pi.cka malo veca. Al ja bi ga zadrzo dok ne uvezemo 3 poraza u nizu. Nemas ba alternativu, i taj sto dođe odmah ce ti traziti alibi, nisam bio s ekipom, i tom prođe 5 mjeseci. A frajer doso da uzme keš i boli ga qrac za Sarajevom i ambicijama.
Od koga da izgubis bolan. Prvi si? Kako? Jesi li i jesnu utakmicu na kosevu ili u gostima gledao normalnox bez zivciranja i srkletA? Jesmo li i jesnog protivnika nadtrcali, uradili pritisak i bili bolji?
Ja sam to prosle i ove sezone rekao, sreca pa liga k... ne valja, sto su konkurenti kat.ina obicna. Zrinjski je rasprodao igrace koji su uzimali titulu ko iz pi.cke, sad ne mogu da se saberu i srljaju. Meljo sa alispahicem i dacicima nekim nam 5 uvali. Ej bolan mi tog istog istjerali iz kluba prije 4 godine i smijali se sta smo doveli. I ta ekipa ima SAMO dva boda manje. Zalegri je uzeo titulu i kup i dobio nogu. Uzeo bi je i ove godine ali nije valjala igra i jasno je bilo da je dosegao svoj zenit. Poslike toga sve bi bilo gubljenje vvremena. A cocjek je donio dva finala lp, 4 titule (cini se ) dvije ili 3 duple krune...
Ali kad ne ide dalje, ne ide, trazis novo rjesenje.

I ponavljam, prosla sezona ne amnestira ovux niti je sezona plrije duple amnestirala proslu. Jer i u toj sezoni prije duple nismo se proslavili.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 okt 2019, 12:58

Pantelija je napisao/la:
ledesma je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Preiprema utakmice? Igra?
Motivacija?
Odabir i selekcija igraca?
Fizicka sprema?
Sve je to do trenera
Jel do trenera i prvo mjesto trenutno? Dupla kruna do trenera ili igraca?

Opet se ponavljam jucer je ispo pi.cka malo veca. Al ja bi ga zadrzo dok ne uvezemo 3 poraza u nizu. Nemas ba alternativu, i taj sto dođe odmah ce ti traziti alibi, nisam bio s ekipom, i tom prođe 5 mjeseci. A frajer doso da uzme keš i boli ga qrac za Sarajevom i ambicijama.
Od koga da izgubis bolan. Prvi si? Kako? Jesi li i jesnu utakmicu na kosevu ili u gostima gledao normalnox bez zivciranja i srkletA? Jesmo li i jesnog protivnika nadtrcali, uradili pritisak i bili bolji?
Ja sam to prosle i ove sezone rekao, sreca pa liga k... ne valja, sto su konkurenti kat.ina obicna. Zrinjski je rasprodao igrace koji su uzimali titulu ko iz pi.cke, sad ne mogu da se saberu i srljaju. Meljo sa alispahicem i dacicima nekim nam 5 uvali. Ej bolan mi tog istog istjerali iz kluba prije 4 godine i smijali se sta smo doveli. I ta ekipa ima SAMO dva boda manje. Zalegri je uzeo titulu i kup i dobio nogu. Uzeo bi je i ove godine ali nije valjala igra i jasno je bilo da je dosegao svoj zenit. Poslike toga sve bi bilo gubljenje vvremena. A cocjek je donio dva finala lp, 4 titule (cini se ) dvije ili 3 duple krune...
Ali kad ne ide dalje, ne ide, trazis novo rjesenje.

I ponavljam, prosla sezona ne amnestira ovux niti je sezona plrije duple amnestirala proslu. Jer i u toj sezoni prije duple nismo se proslavili.
Pa 2 boda iza tebe zato sto mafijaš osim opet ordinira po našim pašnjacima.

Ja se slažem da je igra qrac, al niko ne spominje igrace koji igraju bez motiva ikakvog bez želje. Da im dođe Jupp Haynckes, oni bi opet po svom, jer pojedince boli qrac za Sarajevom i nama.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 28 okt 2019, 13:01

Ako trener nije sposoban trznut ekipu onda otkaz hvala lijepo , ne možeš 11 igrača otjerat , normalno da ide trener , dobar si sve al hvala lijepo ...

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 28 okt 2019, 13:01

Evander je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Jel to strimdjije opet tjeraju sefa. Part 10002
Dodjite nekad na tekmu, evo npr. sad protiv listice.
Jos uvijek prvi, tu cemo i ostati.
I sta ce vidjeti na tekmi?
Antifudbal, nezalaganje, dosadnu igru, patnju?
Nakon ovakvih predstava, mene bi sramota bilo nekog nagovarati da krene na utalmkicu da potrosi pare i vrijeme, a znas unaprijed da nece nista vrijedno vidjeti.
Apsulutno razumijem sve one koji ne idu.

I ko je onda kriv radi toga?
Pa tog fudbala ili ti ljepote fudbala nikad nije ni bilo u nasoj ligi,ovakve predstave su dugo godina unazad I sve ekipe ovako igraju,mozda malo bolje da smo mi prosle sezone,dolazis na utakmicu da pruzis podrsku klubu i iz ljubavi opema klubu,a ne realno znog toga da bi vidio neki dobar potez ili dobru igru,to ako hoces upalis englesku ligu i gledas,**** rezultat navijace,najlakse se busat u prsa da si navijac dok ide sve dobro,ma da mi imamo i rezultate,prvi smo na tabeli,Al vama opet nesto smete,i smetat ce uvjek,taman kad bi se u grupnu fazu LP plasirali vama bi opet nesto smetalo i trazili bi neka opravdanja.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 28 okt 2019, 13:06

Sta bolan nije bilo lijepe igre. Hahahaha za vrijeme dzene, pa i kodre pa i husrefa sad bilo je itekako igre ito fantasticne
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 28 okt 2019, 13:10

Pantelija je napisao/la:Sta bolan nije bilo lijepe igre. Hahahaha za vrijeme dzene, pa i kodre pa i husrefa sad bilo je itekako igre ito fantasticne
Bas vala, ljudi seru bezze, pogotovo za vrijeme dzene je toga bilo. ALi da ti je trener gvardiola i da imas messija i ronalda, ne moze lijepa igra biti na zemljanom terenu sa tragovima trave
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 28 okt 2019, 13:16

:hmmmm:
Pantelija je napisao/la:Sta bolan nije bilo lijepe igre. Hahahaha za vrijeme dzene, pa i kodre pa i husrefa sad bilo je itekako igre ito fantasticne
Ma ne prosipaj se kralju u nasoj ligi opcenito nikad nije bilo lijepe igre,druga stvar je sto smo mi Koji dugo pratimo nasu ligu navikli na Taj standard,ponekad bude neka dobra tekma Al to je izuzetak,u nasoj ligi unazad 15 godina se igra generalno los fudbal
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 28 okt 2019, 13:19

AngelDiMaria je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Sta bolan nije bilo lijepe igre. Hahahaha za vrijeme dzene, pa i kodre pa i husrefa sad bilo je itekako igre ito fantasticne
Bas vala, ljudi seru bezze, pogotovo za vrijeme dzene je toga bilo. ALi da ti je trener gvardiola i da imas messija i ronalda, ne moze lijepa igra biti na zemljanom terenu sa tragovima trave
Da, zato smo super igrali u Sirokom, Zenici, na Grbavici, gdje su tereni dobri :kafa:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, makron i 32 gosta.