FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 28 avg 2018, 16:30

Rahmanović za SC: Želim produžiti ugovor sa Sarajevom i osvojiti šampionsku titulu
Amar Rahmanović je sa dva gola i asistencijom protiv Zvijezde 09 obilježio 7. kolo Premijer lige BiH, te je po izboru našeg portala sasvim zasluženo ponio epitet igrača kola.


Amar Rahmanović je sa dva gola i asistencijom protiv Zvijezde 09 obilježio 7. kolo Premijer lige BiH, te je po izboru našeg portala sasvim zasluženo ponio epitet igrača kola.

Stasiti veznjak igra izvanredno na otvaranju nove sezone i po ocjenama stručnjaka prvo je ime koševskog kluba u dosadašnjem dijelu šampionata u kojem je Sarajevo nakon trijumfa u Ugljeviku (0:4) preuzelo vrh tabele sa 14 bodova i boljom gol-razlikom u odnosu na Željezničar.

“Konačno smo ostvarili jednu laku pobjedu, iako je utakmica bila izjednačenja u prvih 20-ak minuta. Postigli smo na vrijeme vodeći gol, što nam je u nastavku olakšalo stvari i put do sigurnog trijumfa. Za razliku od nekih ranijih utakmica, konačno nas je i lopta počela “slušati” i nadam se da je ovo samo nagovještaj još boljih igara u nastavku sezone”, prokomentarisao je Rahmanović meč protiv novog premijerligaša.

Bordo tim već u subotu očekuje duel na Bilinom polju protiv starog rivala, ekipe Čelika. Zeničani bilježe dobar početak sezone, pa je izvjesno da nas čeka istinski derbi pred punim tribinama, a Sarajevo kao lider želi dočekati reprezentativnu pauzu.

“Zenica je tradicionalno neugodno gostovanje za Sarajevo, iako smo prošle sezone uspjeli prekinuti negativnu tradiciju bez pobjede. Čelik dobro igra, pogotovo kući, pred navijačima koji ih nose tokom cijelog meča. Sigurno nas očekuje pun stadion, sjajan teren i svi uslovi da u pravom fudbalskom ambijentu pružimo dobru nogometnu predstavu. Nadam se da ćemo potvrditi kvalitet i da ćemo novom pobjedom otići na reprezentativnu pauzu”, jasan je 24-godišnji veznjak.

Zanimljiva je i nova uloga Amara Rahmanovića u veznom redu Sarajeva, koji je na početku sezone igrao nešto povučenije u odnosu na uobičajenu rolu ofanzivnog veziste. Ipak i tu se odlično snašao te je potvrdio neosporan kvalitet.

“Sigurno da mogu biti zadovoljan svojim igrama na početku ove sezone. Igrao sam i nešto povučenije na početku sezone, a u posljednje vrijeme određenim izostanicima u ekipi, opet sam zaigrao na mjestu prednjeg veznog. Dobro se osjećam na obje pozicije i to je bitno, volim kada imam loptu u nogama, a na šefu je da odredi gdje ću igrati”.

Rahmanovića pored velikog fudbalskog znanja krasi i borbenost i beskompromisna igra, ponekad i previše izražena što često rezultira javnim opomenama. Prošle sezone skupio je veliki broj žutih kartona, a u dosadašnjem dijelu prvenstva dobio je dva.

“Ja sam igrač koji uvijek pruža maksimum na terenu i dajem sve od sebe. Ponekad zbog toga budem i malo oštriji, ali pogledajte dva žuta kartona koja sam dobio ove sezone. Lopta me uopšte nije pogodila u ruku protiv Mladosti, a protiv Željezničara sam dobio karton zbog faula ispred njihovog gola. Nije to baš bilo za žute kartone”, kroz osmijeh kaže Rahmanović, koji je svojim trudom i zalaganjem u bordo dresu ipak pobrao simpatije koševske publike.

Aktuelna tema je i njegov ugovor koji ističe na kraju sezone. Sarajevo je u prethodne dvije godine ostalo bez Harisa Duljevića, a zatim i Elvisa Sarića, koji su bez obeštećenja napustili naš najveći stadion kao slobodni igrači, pa navijači sa određenom bojazni očekuju epilog i u ovome slučaju. Ipak, Rahmanović nam je priznao da je njegova želja da produži vjernost Sarajevu.

“Moja želja je da ostanem na Koševu i osvojim šampionsku titulu sa Sarajevom. Nisam imao konkretnije razgovore na tu temu sa čelnicima kluba, ali spreman sam da produžim saradnju sa Sarajevom. Ipak, to ne zavisi samo od mene i vidjećemo šta će se dešavati u narednom periodu”, priznaje nekadašnji vezista Novog Pazara, Olimpika, Istre, Kopera, Maribora i Celja.

U medijima se pojavila informacija da je navodno i Sturm zainteresovan za ponajboljeg igrača Sarajeva, a nekadašnji Zmaj Samir Muratović u svojstvu skauta austrijskog kluba posmatrao je Rahmanovića u nedavnom gradskom derbiju na Grbavici.

“Saznao sam iz medija za interesovanje Sturma, ali do mene nije stigla nikakva konkretna informacija. Fokusiran sam isključivo na Sarajevo, želim nastaviti sa dobrim igrama, a onda će sve doći na svoje mjesto”, zaključio je Amar Rahmanović u razgovoru za ****.ba.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 avg 2018, 16:32

Lako je biti negativan,ali je mangupluk biti pozitivan ,a pri tome ne biti naivan.Mozda grijesim,ali mislim da prilikom saobracajne nesrece su Hordama pokusali pomoci i Zenicani ,a Bogami i Tuzlaci.Malo je Bosanaca i Hercegovaca na ovom dunjaluku da bi se patoloski mirzili. Mozda nekad vidimo drugacije stvari,ali bi sigurno trebali biti dobronamjerni jedni prema drugima.Oni koji nam zele ugroziti zivote uzivaju da smo negativni medjusobno.U pamet mladosti BiH.Ako cemo preko sporta pokazivati medjusobni antagonizam,onda nam i ne treba.Uvijek Bingo(Tuzla,BiH),nikad Merkator i Konzum.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 28 avg 2018, 16:41

pasica je napisao/la:Rahmanović za SC: Želim produžiti ugovor sa Sarajevom i osvojiti šampionsku titulu
Amar Rahmanović je sa dva gola i asistencijom protiv Zvijezde 09 obilježio 7. kolo Premijer lige BiH, te je po izboru našeg portala sasvim zasluženo ponio epitet igrača kola.


Amar Rahmanović je sa dva gola i asistencijom protiv Zvijezde 09 obilježio 7. kolo Premijer lige BiH, te je po izboru našeg portala sasvim zasluženo ponio epitet igrača kola.

Stasiti veznjak igra izvanredno na otvaranju nove sezone i po ocjenama stručnjaka prvo je ime koševskog kluba u dosadašnjem dijelu šampionata u kojem je Sarajevo nakon trijumfa u Ugljeviku (0:4) preuzelo vrh tabele sa 14 bodova i boljom gol-razlikom u odnosu na Željezničar.

“Konačno smo ostvarili jednu laku pobjedu, iako je utakmica bila izjednačenja u prvih 20-ak minuta. Postigli smo na vrijeme vodeći gol, što nam je u nastavku olakšalo stvari i put do sigurnog trijumfa. Za razliku od nekih ranijih utakmica, konačno nas je i lopta počela “slušati” i nadam se da je ovo samo nagovještaj još boljih igara u nastavku sezone”, prokomentarisao je Rahmanović meč protiv novog premijerligaša.

Bordo tim već u subotu očekuje duel na Bilinom polju protiv starog rivala, ekipe Čelika. Zeničani bilježe dobar početak sezone, pa je izvjesno da nas čeka istinski derbi pred punim tribinama, a Sarajevo kao lider želi dočekati reprezentativnu pauzu.

“Zenica je tradicionalno neugodno gostovanje za Sarajevo, iako smo prošle sezone uspjeli prekinuti negativnu tradiciju bez pobjede. Čelik dobro igra, pogotovo kući, pred navijačima koji ih nose tokom cijelog meča. Sigurno nas očekuje pun stadion, sjajan teren i svi uslovi da u pravom fudbalskom ambijentu pružimo dobru nogometnu predstavu. Nadam se da ćemo potvrditi kvalitet i da ćemo novom pobjedom otići na reprezentativnu pauzu”, jasan je 24-godišnji veznjak.

Zanimljiva je i nova uloga Amara Rahmanovića u veznom redu Sarajeva, koji je na početku sezone igrao nešto povučenije u odnosu na uobičajenu rolu ofanzivnog veziste. Ipak i tu se odlično snašao te je potvrdio neosporan kvalitet.

“Sigurno da mogu biti zadovoljan svojim igrama na početku ove sezone. Igrao sam i nešto povučenije na početku sezone, a u posljednje vrijeme određenim izostanicima u ekipi, opet sam zaigrao na mjestu prednjeg veznog. Dobro se osjećam na obje pozicije i to je bitno, volim kada imam loptu u nogama, a na šefu je da odredi gdje ću igrati”.

Rahmanovića pored velikog fudbalskog znanja krasi i borbenost i beskompromisna igra, ponekad i previše izražena što često rezultira javnim opomenama. Prošle sezone skupio je veliki broj žutih kartona, a u dosadašnjem dijelu prvenstva dobio je dva.

“Ja sam igrač koji uvijek pruža maksimum na terenu i dajem sve od sebe. Ponekad zbog toga budem i malo oštriji, ali pogledajte dva žuta kartona koja sam dobio ove sezone. Lopta me uopšte nije pogodila u ruku protiv Mladosti, a protiv Željezničara sam dobio karton zbog faula ispred njihovog gola. Nije to baš bilo za žute kartone”, kroz osmijeh kaže Rahmanović, koji je svojim trudom i zalaganjem u bordo dresu ipak pobrao simpatije koševske publike.

Aktuelna tema je i njegov ugovor koji ističe na kraju sezone. Sarajevo je u prethodne dvije godine ostalo bez Harisa Duljevića, a zatim i Elvisa Sarića, koji su bez obeštećenja napustili naš najveći stadion kao slobodni igrači, pa navijači sa određenom bojazni očekuju epilog i u ovome slučaju. Ipak, Rahmanović nam je priznao da je njegova želja da produži vjernost Sarajevu.

“Moja želja je da ostanem na Koševu i osvojim šampionsku titulu sa Sarajevom. Nisam imao konkretnije razgovore na tu temu sa čelnicima kluba, ali spreman sam da produžim saradnju sa Sarajevom. Ipak, to ne zavisi samo od mene i vidjećemo šta će se dešavati u narednom periodu”, priznaje nekadašnji vezista Novog Pazara, Olimpika, Istre, Kopera, Maribora i Celja.

U medijima se pojavila informacija da je navodno i Sturm zainteresovan za ponajboljeg igrača Sarajeva, a nekadašnji Zmaj Samir Muratović u svojstvu skauta austrijskog kluba posmatrao je Rahmanovića u nedavnom gradskom derbiju na Grbavici.

“Saznao sam iz medija za interesovanje Sturma, ali do mene nije stigla nikakva konkretna informacija. Fokusiran sam isključivo na Sarajevo, želim nastaviti sa dobrim igrama, a onda će sve doći na svoje mjesto”, zaključio je Amar Rahmanović u razgovoru za ****.ba.
Cekaj ti Hadzija januar pa pregovaraj sa Rahmanom, a onda kad te odbije popljujte ga u medijima kako je nezahvalan kako trazi previse, cuj nisu pricali s njim oko ugovora novog
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 28 avg 2018, 16:46

MortemHz je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ako pišu normalne stvari pusti ih
Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici
To je par likova koji psuju koji nisu ovdje prisutni, isto tako, neće te oni gađati saksijama, govorim općenito o momcima na temi. Ako se konstruktivno piše ja sam za da mogu napisati neki post, do sad smo se šprdali i normala su. Kad vidiš da neko nepotrebno provocira upozoriš ga i ćao. Napravljeno je da samo mi pišemo na ovoj temi da ne bi drugi dolazili i samo srali a oni to ne rade.
A tebi morteme konstruktivan post gdje covjek postavlja klip robijasa u kojem vrijedjaju nas klub, sta im ba podilazis svima, ima tema predvidjena za navijace ostalih klubova i neka pisu tamo. Hilmo samo ostro na provokacije :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2018, 17:01

To su tvoje riječi..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 28 avg 2018, 17:02

Ma ne treba ih pustat da pisu imaju predvidjenu temu za to, a u ostalom nema vecih licemjera od zenicana, danas postuju markale sutra vec psuju markale, nas babe sa balkona vrelom vodom i saksijama gadzaju a cetnici iz srbije su dobro dosli , njih po kafanama vodaju, mrznja prema gradu i klubu Sarajevu ne postoji nigdje veca nego u zenici[/quote]
To je par likova koji psuju koji nisu ovdje prisutni, isto tako, neće te oni gađati saksijama, govorim općenito o momcima na temi. Ako se konstruktivno piše ja sam za da mogu napisati neki post, do sad smo se šprdali i normala su. Kad vidiš da neko nepotrebno provocira upozoriš ga i ćao. Napravljeno je da samo mi pišemo na ovoj temi da ne bi drugi dolazili i samo srali a oni to ne rade.[/quote]

A tebi morteme konstruktivan post gdje covjek postavlja klip robijasa u kojem vrijedjaju nas klub, sta im ba podilazis svima, ima tema predvidjena za navijace ostalih klubova i neka pisu tamo. Hilmo samo ostro na provokacije :D[/quote]
Ma kuci pa nek pisu.nije ovo klub knjizevnika a svakako ce prije ili poslije prerasti u prepucavanja.necemo biti licemjerni.ima tema gdje se moze pisati.i ovako mi je zlo od nasih kakve gluposti pisu nekad jos moram tudje citati
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 avg 2018, 17:04

Niko mi ne može biti gori od Tuzlaka, mada mi i Zeničani nisu dragi zbog određenih kompleksa, ali nejse, nije to tema. Obrnuo bi onu izreku - "u svakom kukolju ima žita"..

Najkomičnije mi što misle da će Husref dobiti otkaz ako zijanimo.. :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 28 avg 2018, 17:05

smijenili su dva trenera dosad pa mozda zbog toga a ja nemam nista protiv da pisu ako se drze normalne konverzacije
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 28 avg 2018, 17:09

Samozdravlje je napisao/la:Lako je biti negativan,ali je mangupluk biti pozitivan ,a pri tome ne biti naivan.Mozda grijesim,ali mislim da prilikom saobracajne nesrece su Hordama pokusali pomoci i Zenicani ,a Bogami i Tuzlaci.Malo je Bosanaca i Hercegovaca na ovom dunjaluku da bi se patoloski mirzili. Mozda nekad vidimo drugacije stvari,ali bi sigurno trebali biti dobronamjerni jedni prema drugima.Oni koji nam zele ugroziti zivote uzivaju da smo negativni medjusobno.U pamet mladosti BiH.Ako cemo preko sporta pokazivati medjusobni antagonizam,onda nam i ne treba.Uvijek Bingo(Tuzla,BiH),nikad Merkator i Konzum.
+1

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 avg 2018, 17:10

BTX je napisao/la:smijenili su dva trenera dosad pa mozda zbog toga a ja nemam nista protiv da pisu ako se drze normalne konverzacije
Ma nema to veze.. Valjda misle da postoje šanse, jer stoji neka nebitna anketa na portalu :mrgreen:. Husref neće dobiti otkaz ako se zijani, jedino ako se ponovi Atalanta, a šanse za to su jednake šansama da Bojan Pavlović pogodi stranu pri branjenju penala. Također, pogotovo sad kad je ekipu podigao nakon onog debakla i kad se napravio fin niz od tri meča, u kojima smo bili bolji od sva tri protivnika.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 28 avg 2018, 17:11, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 28 avg 2018, 17:10

nego idemo li u nicaze :cool:
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 28 avg 2018, 17:11

Cuj moje rijeci, a lik hladno postavi klip u kojem robijasi pjevaju j.ebem te Sarajevo, takvi postovi sigurno ne trebaju biti dobrodosli na nasoj temi pa makar i zezancija bila, njima kad sta argumentovano odgovoris na nekim drugim temama odmah kao kompleksi (samo ne znam od cega), a kamo li da pises nesto na njihovoj temi i jos da postavis klip recimo j.ebem te Zenico. Ma daj ba, a sto se tekme tice to mi tamo mirise na X sa kojim bih licno i bio zadovoljan obzirom da su i oni u dobroj formi. Nadam se da idemo tamo u velikom broju, Istok izdati nece :D

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 28 avg 2018, 17:12

AlfredNobel je napisao/la:
BTX je napisao/la:smijenili su dva trenera dosad pa mozda zbog toga a ja nemam nista protiv da pisu ako se drze normalne konverzacije
Ma nema to veze.. Valjda misle da postoje šanse, jer stoji neka nebitna anketa na portalu :mrgreen:. Husref neće dobiti otkaz ako se zijani, jedino ako se ponovi Atalanta, a šanse za to su jednake šansama da Bojan Pavlović pogodi stranu pri branjenju penala. Također, pogotovo sad kad je ekipu podigao nakon onog debakla i kad se napravio fin niz od tri meča, u kojima smo bili bolji od sva tri protivnika.
ma znam nego ih krenulo sa ovim smjenjivanjem pa zato :lol: znam da nece dobiti otkaz kako god tekma zavrsila
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 avg 2018, 17:20

@BTX
Šuti, možda nam padne Husref.. :shh:

Meni je glupo to šlihtanje.. Ne mislim isključivo na ovu temu, već generalno na sve na forumu. Dođeš na nečiji PDF i šatro spika "sretno vam", "neka bolji pobijedi", "odlični ste sada, nadam se dobroj utakmici" itd. A svi znamo da je to providna priča i to mi je nigdje veze. Isto kao jučer za one dijalekte nekakve..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5814
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 28 avg 2018, 17:26

Kad vidim da ovi nasi kamermani snimaju ove dvije tetovaze popiso bi se na snimak.

Tu nema nikakvig prijateljstva na terenu i kofu remi nema remi jarene **** remi nana ta pobjeda donosi prvo mjesto i jacismo duplo, na tribinama i van terena sportski i prijateljski al na terenu treba u kost i snazno. Za igrace nema prijatelja al netreba sad da se navijaci krve bio, nek brojnost glasnost organizovanst pokaze koji su navijaci bolji. Al na terenu nema milosti.

Psovanje markala to samo moze narkoman i iz jagomira ljudi

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 28 avg 2018, 17:28

Ima li kakvih termina u hloptanju?! Ako nema, da kakav ošinemo!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 28 avg 2018, 17:32

AlfredNobel je napisao/la:@BTX
Šuti, možda nam padne Husref.. :shh:

Meni je glupo to šlihtanje.. Ne mislim isključivo na ovu temu, već generalno na sve na forumu. Dođeš na nečiji PDF i šatro spika "sretno vam", "neka bolji pobijedi", "odlični ste sada, nadam se dobroj utakmici" itd. A svi znamo da je to providna priča i to mi je nigdje veze. Isto kao jučer za one dijalekte nekakve..
I meni je to toliko licemjerno da nema mjera, gdje god Sarajevo da dodje dogadjaj godine, nafuraju se seljaci na noz te docekaju, svi al bas svi te ubjedljivo najvise mrze( osim Veleza) i sad fol zele ti srecu ili mi njima , ja licno zelim u svakoj tekmi da zgazimo protivnika u svakom smislu nebitno da li je to zeljeznicmar , celik, borac, siroki sve ih gledam isto i svima im zelim sve najgore
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 avg 2018, 17:48

Inijesta je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:@BTX
Šuti, možda nam padne Husref.. :shh:

Meni je glupo to šlihtanje.. Ne mislim isključivo na ovu temu, već generalno na sve na forumu. Dođeš na nečiji PDF i šatro spika "sretno vam", "neka bolji pobijedi", "odlični ste sada, nadam se dobroj utakmici" itd. A svi znamo da je to providna priča i to mi je nigdje veze. Isto kao jučer za one dijalekte nekakve..
I meni je to toliko licemjerno da nema mjera, gdje god Sarajevo da dodje dogadjaj godine, nafuraju se seljaci na noz te docekaju, svi al bas svi te ubjedljivo najvise mrze( osim Veleza) i sad fol zele ti srecu ili mi njima , ja licno zelim u svakoj tekmi da zgazimo protivnika u svakom smislu nebitno da li je to zeljeznicmar , celik, borac, siroki sve ih gledam isto i svima im zelim sve najgore
Pa zato sam x puta i govorio koliki je brend FKS i kakav imidž ima.. Tako je vazda, čim dolazi neki od dva sarajevska kluba, kod njih je invazija. Ne samo u Zenici, već i u Tuzli. Također, i u ovim manjim klubovima tipa Krupa, Radnik, pa tu će sad biti i ova Tuzla City, svi se nalože do maksimuma, a kad dođe Zrinjski ili lištica, gaće skinu u tunelu. Dobro znam kakvi su mentaliteti u Tuzli i Zenici, zato to i kažem. Ne mogu da čitam neke ofirne gluposti i uvlačenja, to mi je uvijek mrsko bilo, a kad znam da u sebi misle "da nam je poderati ove cigane", "ebaćemo im majku sarajevsku" itd.

Što se tiče Veleža, iskreno bih volio da se vrate naredne sezone, a kako igraju pod Rahimićem, ne sumnjam da će. Uvijek sam ih volio i uvijek su bili prijateljski nastrojeni, kako klub i igrači, tako i navijači. Treba pratiti sportski duh i biti prijateljski i gospodski nastrojen prema svima, jer nema ništa ljepše nego vidjeti atmosferu kao sad protiv Zvijezde, gdje je sve bilo na vrhunskom nivou. Bez krkanske igre, bez psovanja, bez provociranja, bez baklji i divljanja na tribina, uz gospodski prijem i navijače. Tako treba uvijek biti, a ne ponašati se kao orangutan i divljati po tribinama, a nikakve koristi od toga nemaš, već samo štetiš svom klubu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 avg 2018, 17:57

Bit cu u trendu i dobar gradjanin svog grada(u mom slucaju Sarajeva),ako cu mrziti Zenicu,Tuzlu,Tesanj,Bihac.Nemam razloga biti ljubomoran na zivotne i sportske rezultate drugih gradova BiH,ali oni i te kako mogu biti ljubomorni na zivotni standard(sto donosi glavni grad svugdje u svijetu)i na sportske uspjehe(Akademija i tabela).Oni nama yebu Sarajevo,a mi njima skandiramo cista i prozracna Zenica i domoljubna Tuzla.Hajde ba isti smo.Malo nas je ljudi da bi se patoloski mrzili.Jeste li ikad imali djevojku(trebu,da budem u zargonu, izvinjavam se damama ma gdje bile rodjene u BiH)a da nije rodjena u Sa.Pa koliko nasih ,mozda najodanijih navijaca zivi izvan Sarajeva(e zbog mrzitelja"sve sto nije sarajevsko"vise gotivim ove Hordase iz Visokog,Tesnja i Biscanina Musu).Antagonizam prema glavnom gradu je svugdje prisutan,pa tako i prema Sarajevu.Kako hocete , ali mrzti bez nekog aman razloga(nisu Zenicani i Tuzlaci granatirali Sarajevo)nije ni pametno ni lijepo.Mrznja nije svojstvena mom gradu,uvijek ima i imat ce prepoznatljiv duh gostoljubivosti.Ni ja ne podrzavam pisanje na ovom pdf(pa i u dobroj namjeri,jer ce zloce sa svih strana to iskoristiti,shvtit ce momci iz Zenice,oni od juce i ovi od danas).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 28 avg 2018, 18:18

Meni su žitelji Zenice vazda simpatični bili, za razliku od nekih(ne mislim na Tuzlu).
Da su kakva djubrad bilo bi ih uhljebljenih po Sarajevu.
Najgora su ova manja lokal patriotska mjesta tipa Banovići.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: FCUM, supervizor i 36 gostiju.