FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
sampras
Postovi: 849
Pridružen/a: 05 nov 2019, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sampras » 08 mar 2020, 12:34

Nešto imam osjećaj da neće niko od konkurenata dobiti, ni sirotinja, ni zrinjski, ni bojac...
Ako bih mogao birati, najbolje je da zrinjski kiksa, ostanu li na -7/8 to bilo idealno.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 08 mar 2020, 12:56

Nema vala ništa ljepše nego igrati subotom, pobjediti i onda nedjeljom čekati preostale utakmice ovih konkurenata i mirno sve ispratiti. Kad se sjetim prošle sezone svako smo kolo igrali zadnji jbt, pritisak ubi. :damn:

Mogli bi Sisojevci danas odigrati šta, vrijeme im je. Zrinjski je bolji od Širokog, iznenadit ću se ako ne pobjede.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Hztesanj
Postovi: 1218
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hztesanj » 08 mar 2020, 12:59

bordobijeli je napisao/la:
08 mar 2020, 03:02
Ja kao Husrefoljubaca cu reci da Vinko radi odlicno. Al to ne znaci da opravdavam vrijedjanje nasi legende Husrefa. Još na to vezu i vrijedjanje svoji kolega i brace s sjevera.od mene puna podrska Vinku i momcima.
:clap: :tokralju: :tokralju:
12. igrač kluba iz Titove 38b

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 mar 2020, 13:11

bodi123 je napisao/la:
08 mar 2020, 12:56
Nema vala ništa ljepše nego igrati subotom, pobjediti i onda nedjeljom čekati preostale utakmice ovih konkurenata i mirno sve ispratiti. Kad se sjetim prošle sezone svako smo kolo igrali zadnji jbt, pritisak ubi. :damn:

Mogli bi Sisojevci danas odigrati šta, vrijeme im je. Zrinjski je bolji od Širokog, iznenadit ću se ako ne pobjede.
Protiv nas su do crvenog bili u najmanju ruku ravnopravni na terenu, a protiv Zrinje u kupu su drastično pokradeni. Mora im se negdje vratit, daj Bože danas. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 08 mar 2020, 13:14

BroHookMeUp je napisao/la:
08 mar 2020, 05:39
TheIvicnjak je napisao/la:
08 mar 2020, 04:15
Salcin-Rahman-Tatar :kafa:

slika
Kod nas je ovaj tatar bio ispod-prosjechni seoski fuzbaler, ali od kako je doshao kod vas u klub iz velike chetvorke promjenio se 180 stupnjeva. Velika greshka nashe struke shto su pustili i salchin i tatars.
Zelim vam da udjete u ligu prvaka.
Hvala druze

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 13:28

đe su Salčina pustili?
jao kralja on konta ovo Kerim Tatar, Benjin buraz što je igro kod njih :urnebes: :rol: :tokralju: :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 08 mar 2020, 14:02

Denchi je napisao/la:
08 mar 2020, 12:32
ElCartel11 je napisao/la:
08 mar 2020, 12:29
Mislim da danas neko od konkurenata Željezničar/Zrinjski kiksa, blizi tome je Zrinjski jer ide u goste Sirokom. Kone ce Tuzlu docekati pred dosta gledalaca i u lijepom ambientu (zbog izgradnje krova) tako, da tu ocekujem njihovu pobjedu 2:1. Isto tako Borac ce tesko do pobjede u Vrapcicima i mogli bi imati oko 7-8 bodova vise u odnosu na 3 i 4 mjesto. Kone ce u najgorem slucaju po nas biti na -3, sto vec sad znaci, da smo mi u ova 3 kruga najvise profitirali i digli prednost nad najblizim pratiocem.
što Zrinjski? rješili rano tekmu, bez umora...
a lištica do penala guzeljala...
Gostuju Sirokom koji nije nimalo los, sigurno ima Siroki racunicu da se dokopa 4 pozicije i izbori Evropu.
Njihovi derbiji zadnje vrijeme donose dosta golova i otvorene igre. Za nadati se remiju nekom :D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

JaskoBasel32xx
Postovi: 157
Pridružen/a: 20 avg 2019, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JaskoBasel32xx » 08 mar 2020, 14:05

slika

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 08 mar 2020, 14:05

AlfredNobel je napisao/la:
08 mar 2020, 01:37
Evo opet pitam ove levate, familiju, rodbinu, pobornike, branitelje ili kako već ne Husrefa.. Još jednom vam postavljam pitanje, čisto onako jer imam vremena. Znam ja da neću dobiti odgovor ili me možda iznenadite, pa date neki logičan argument, šta znam, ali sumnjam. Prije svega jer vas boli za Klub, furate neku svoju furku i idete na taktiku da ništa ne zaboravljate lafo i da ćete ovo gurati do kraja. Evo ponovo pitam..

Šta mislite na šta bi FKS, ekipa i rezultati ličili da je ostao dotični HM? Šta mislite kako bi sve to izgledalo, od atmosfere i hemije u ekipi, odnosa i hijerarhije između dotičnog i ekipe, pa do rezultata i izvedbi na terenu? Šta mislite da li bismo u nastavku prvenstva, u ova tri odigrana kola imali sve pobjede i maksimalnih devet bodova, te ostali na prvom mjestu pred Zvijezdu? Šta mislite da li bi opet bilo sukoba unutar ekipe? Da li bi igrači ostali mrtvi, anemični, demotivisani na terenu? Da li bi se opet desilo da gubimo dva derbija visokim rezultatom?

Evo ja ću vam reći.. Bili bi gola qarina. Da je ostao dotični, mi bi nastavili biti mrljavi, bezidejni, u 'leš' modu, baš kao što smo bili i u polusezoni. Prvo krenimo od priprema.. Kako zamišljate da se pripreme igrači kad nema kondicionog trenera, kojeg je ko otjerao? Već rečeno.. Zbog odsustva NAJBOLJEG kondicionog trenera ne samo kod nas, već u EVROPI. Pored loših priprema s te strane, jel vi mislite da bi igrači bili ovako nahajcani, motivisani, gladni i željni uspjeha kao što su sad u ova tri kola? Bili bi, ali u mom qurcu. Ne bi se sekunde trudili, jer zašto bi ako su već narušeni odnosi s trenerom i ako vlada anarhija. To ti je isto da imaš šefa koji ti psuje i vrijeđa te, pa odeš na odmor i vratiš se, nećeš sigurno jedva čekati da opet radiš s njim, već ćeš i dalje nastaviti biti isfrustriran, očajan i demotivisan, što je sama logika. Dalje..
Poslije svega toga, počne prvenstvo.. Koji je rezultat svega toga? Naravno, nastavak agonije i mrcvarenja, krepanje na terenu zbog loših priprema, igrači kao leševi po terenu. O igri samoj da ne govorim, nastavilo bi se napucavanje na jadnog Mersu koji se slomi da spusti koju loptu. Uz napucavanja, nastavila bi se i ta ista bezidejnost u svim segmentima igre. Opet bi gledali jedan te isti koncept igre, tvrdoglavost dotičnog, branjenje i ziheraštvo. Nastavio bi se trend povreda, jer šta, nemaš kondicionog i nisi odradio dobre pripreme. Nastavilo bi se forsiranje Velkoskog, koji nije odavno za prve postave. Lijevog beka boga pitaj ko bi igrao, Hodžić vjerovatno. Opet bi gledali strašnog Šišića s klupe, gledali bi Milanovića kojeg smo čekali pola godine da proradi i na kraju kurko. Jedina dobra tekma mu bila ona prva s Celticom. Nastavile bi se izjave tipa 'šta je, tu je', 'to je fudbal' itd.
Kažem vam da bi izbili još veći sukobi unutar svlačionice i s samim HM, jer je to više bilo igračima preko glave.

I šta bi bilo na kraju, na koncu svega? Izgubljena titula i to u godini kad imamo dobar koeficijent za Evropu i titula bi nam značila. Protračili bi jednu dobru ekipu i potencijal koji ta ista ima. Da nije otkaz dobio, sve bi otišlo u qurac, a za to bi već kasno bilo ili možda da su ga ostavili, pa mijenjali trenera u pola sezone, koji dok dođe i skonta nešto, kraj sezone. Koga nafatati u pola sezone? Nikog dobrog.
Da dotični otkaz nije dobio tad i da Uprava nije tako postupila zbog svih gore navedenih stvari, mi bismo titulu odmah mogli otpisati. Imao bi igrače koji neće da se trude, haos u svlačionici, blijede igre na terenu i na kraju, užasne rezultate. Da je tu ostao, danas bi Upravi ebavali majke zašto ga nisu smijenili na kraju polusezone, ja dajem glavu da bi bio taj scenario.
Ljudi mu dali otkaz na vrijeme, po direktivi Nama odmah nakon derbija. Isplaćeno mu sve što je bilo predviđeno ugovorom i arrivederci. I o kakvom tjeranju i nepoštovanju je riječ?

Dobio si trenera koji je gospodin (znam da sam smorio s tom riječi, ali nema bolje). Čovjek koji je kulturan, ljudina prije svega, koji je odmjeren i koji zna šta hoće. Čovjek koji je fudbalski stručan, obrazovan, mlad i moderan, te koji ima dosta uspjeha, a ponavljam mlad je trener. Čovjek koji je pedagog, koji priča s igračima, koji rješava sve razgovorom, što mu se i vraća od strane igrača. Kako znam da sve riješava razgovorom? Nađite izjavu Pidre na pripremama, dovoljno. Čovjek koji je već sada donio takvu svježinu, takvu organizaciju u igri, neke nove segmente, stil i filozofiju kakvu nismo vidjeli. Trener koji je fleksibilan i koji ima muda probati i gurnuti (Salčin na beku, Miličević u vezi pa sad na stoperu). Krste klupiran.
Atmosfera je stara, hemija i zajedništvo opet na velikom nivou, strast, borbenost i glad se vratila. Amar motivisan kao nikada, a i ostatak je na visokom nivou. Znači, već sad mu igrači vraćaju tu dobrotu i profesionalizam ovom borbom i agresivnošću na terenu, zato što je kulturan i civilizovan, dobar pedagog. Momci strašno spremni fizički, bez problema od prve do zadnje sekunde. Dovedeni majstor Zinedin, koji je strašan igrač, ali nema mjesta od toliko moćnog Rahmana, kojem bi glat uzeo mjestu na polusezoni koliko je bio loš. Jednog Tina su doveli, najzvučnije pojačanje naše lige, zvjerku Miličevića i Jukića koji do sada igra sasvim dobro i koji ima dvije asistencije u tri kola.

Znači, sve funkcioniše perfektno, sve ide kako treba. Naravno, ne treba se kurciti i opustiti, pa da se sve obije o glavu, ali to Vinko i SŠ neće dopustiti.
I dođete i opet serrete? Ništa time nećete dobiti. Što se mene tiče, svaki put okačite parolu, skandirajte 90 minuta protiv Uprave, meni ne smeta, samo se vi blamirate i brukate. Ljudi vas piššaju svakim narednim potezom, jer sve što sada rade je pun pogodak. Samo se blamirajte nek vam se ostatak stadiona smije, zato i jeste. Obični narkomani, dječurlija, balavci i klošari željni pažnje, normalni insani i navijači niste, jer da jeste, onda bi interese Kluba stavili ispred sve i jednog pojedinca. Samo udrite tako, obična ste smijurija, koja će da nastavi svrššavati na dolaske Tine, Zinedina i ostalih. Ovo je samo početak, Klub raste iz dana u dan, iz sezone u sezonu, radi se maksimalno profesionalno, bez ikakve mahale koja upliće prste u svako dešavanje u Klubu. Došla je smrt tome, zato vas i boli. Do tada, gledajte qaranje od strane kako vi ono kažete, lezbe, rumenog, beraća riže i ostalih. Qaraju vas i to s kezom na licu, a za nešto bolje i niste. Uzdravlje.
... šta mislite zašto košpicari žale više za HM, nego vi???

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 08 mar 2020, 14:05

MortemHz je napisao/la:
08 mar 2020, 12:33
ElCartel11 je napisao/la:
08 mar 2020, 12:29
Mislim da danas neko od konkurenata Željezničar/Zrinjski kiksa, blizi tome je Zrinjski jer ide u goste Sirokom. Kone ce Tuzlu docekati pred dosta gledalaca i u lijepom ambientu (zbog izgradnje krova) tako, da tu ocekujem njihovu pobjedu 2:1. Isto tako Borac ce tesko do pobjede u Vrapcicima i mogli bi imati oko 7-8 bodova vise u odnosu na 3 i 4 mjesto. Kone ce u najgorem slucaju po nas biti na -3, sto vec sad znaci, da smo mi u ova 3 kruga najvise profitirali i digli prednost nad najblizim pratiocem.
Treba ovaj Zrinjski zaustaviti na vrijeme, dobri su ali sreća pa su imali par bodova zaostatka u odnosu i na Tuzlu a pogotovo nas gore tako da u Širokom priželjkujem x a i pobjeda Širokog bi bila dobra jer nas oni ne mogu ugroziti a Zrinjski može iako sumnjam u to.
Šta reći za Grbavicu.. željo je veliki favorit po svemu ali nije Tuzla bez šansi. Vraćam se jučer sa Koševa i gledam bezveze parove za danas i vidim na kladionici kvota 1.25 na njih, malo ali eto pišaj ga.
5 bodova imamo minimum prednosti nad njima u odnosu na preostalih 11 kola. Nekako svi podcjenjujemo kone, a oni ce se sa nama udarati do kraja. Kod Zrinjskog najslabiju kariku vidim trenera, koji nema iskustva vodjenja ekipe koja se bori za titulu. Pa tako ocekujem, da ce se pogubiti kad bude najteže.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 08 mar 2020, 14:07

JaskoBasel32xx je napisao/la:
08 mar 2020, 14:05
slika
Jasko dojave :rol:
Dobra taktika, da neki levati ulete sa uplatama na Tuzlu, u smislu da imaju dojavu da je tekma prodana.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 14:21

jasko italija otkazana buraz
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
feniksptica
Postovi: 15339
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 08 mar 2020, 14:22

JaskoBasel32xx je napisao/la:
08 mar 2020, 14:05
slika
Jeeebat ce te Milan
A ni REal nije siguran
Denchi je napisao/la:
08 mar 2020, 14:21
jasko italija otkazana buraz
Igra se Italija
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 08 mar 2020, 14:26

amypitar je napisao/la:
08 mar 2020, 11:07
AngelDiMaria je napisao/la:
08 mar 2020, 11:02
Samozdravlje, jesil to za povratak hadzica i sadikua, osim sto su mladi, zasto?
Meni je jucer Sadiku bio dobar ,i treba ga pratiti ubuduce.Mlad igrac,nase dijete, i mogao bi nam valjati pravo.
Sta se Ti mjesas , Hz Hadzici mene pitali :rol:
Oba su dobri igraci , imaju prostora za napredak . Malo kad sam "omasio" . Mozda ponekad(Trebinjac ..) . Govorim da su Krste i Gavric igraci bez perspektive . Krste jeste osoba koja je dosta dala FKS , ali i uzela . U Gavricu ne vidim igraca , ali Marinovic zna bolje (to mu je posao),zato :shh:
Dobro su dobri Hadzic i Sadiku . Da li su pogrijesili sto su otisli ? Uzeli smo i neku lovu , koju nikad necemo za Krstu,Gavrica i sl.
Da su talenti , govore klubovi koji su bili zainteresovani . Protiv sam povratka tipa Crepulja i sl. , ali ovo su djeca FKS . Ko ce mene poslusati , niko .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 08 mar 2020, 14:32

mma_hz je napisao/la:
08 mar 2020, 08:44
GangEvil je napisao/la:
08 mar 2020, 08:19
TheIvicnjak je napisao/la:
08 mar 2020, 04:15
Salcin-Rahman-Tatar :kafa:

slika
Samo što je prva tekma Salčin-Jukić-Rahman-Tatar :kafa:
E nije ni tako kad vec hoces vec je Salcin-Rahman-Jukic- Tatar :tralala:
Salcin - Rahman-DUPOVAC(asist)- Tatar :njanjanja:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 08 mar 2020, 14:44

AngelDiMaria je napisao/la:
08 mar 2020, 11:07
Btw, Oremus bio predobar. Kad imas u sredini njega i rahmana, gavriceva sporost manje dolazi do izrazaja.
Gavrix imao gresaka, a imao je i finih pasova i oslobadjanja tijelom. Super je sto je dobar backup za ove lakse utakmice pa ne moramo gledati krstu na neprirodnoj poziciji.

E yebi ga . Procitaj ,prije nego pritisnes tipku "posalji" :rol: :
- Gavriceva sporost, manje dolazi do izrazaja . :rol:
- Gavric imao finih oslobadjanja tijelom :rol:
- Dobra zamjena za lakse utakmice . Koje su lakse ? Ove nadolazece u Evropi , aBd kvale LP .
- Djokanovic i NeSo ne mogu u istu recenicu . Nejse , Marinovic zna bolje (djelimicno) od nas oba .
Halali na iskrenosti , sam si trazio moje misljenje , zar ne ? Voli Te mnogo stariji "brat" . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

JaskoBasel32xx
Postovi: 157
Pridružen/a: 20 avg 2019, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JaskoBasel32xx » 08 mar 2020, 14:49

Denchi je napisao/la:
08 mar 2020, 14:21
jasko italija otkazana buraz
Nije buraz a nema dojave cisto onako moje ubjedzenje protiv malih strumfova

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 08 mar 2020, 14:55

JaskoBasel32xx je napisao/la:
08 mar 2020, 14:49
Denchi je napisao/la:
08 mar 2020, 14:21
jasko italija otkazana buraz
Nije buraz a nema dojave cisto onako moje ubjedzenje protiv malih strumfova
dođe mi obavjest da je odgođeno...pa onda ispravka ko ono kad je VAR hahaha
neko se zajebaje opasno :D :D

a slažem se :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 08 mar 2020, 14:59

ElCartel11 je napisao/la:
08 mar 2020, 14:02
Gostuju Sirokom koji nije nimalo los, sigurno ima Siroki racunicu da se dokopa 4 pozicije i izbori Evropu.
Njihovi derbiji zadnje vrijeme donose dosta golova i otvorene igre. Za nadati se remiju nekom :D
Prosle sezone Listica i FKž , su nam najvise "pomogli" da dodjemo do Titule , naravno nas kvalitet prije svega . Nisam optimista , mislim da je na Grbavici 1 , a u Listici 2 . Sve drugo bi bilo sjajno , no ... Mozemo mi do 9+2 remija(kiksnuti protiv Celika i Mladosti :rol: ).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 08 mar 2020, 15:07

Gledam sad tabelu, ako kojim slucajem Zrinjski pobijedi veceras a Zeljeznicar kiksa, onda ce nam biti prvo gostovanje na grbacici i tada nece biti dozvoljeno nasim navijacima da prisustvuju toj utakmici, to ne bi valjalo nikako.
Bordo bijeli za život cijeli!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Hajdeee, zagorski i 60 gostiju.