FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 01 feb 2018, 16:01

Evander je napisao/la:Ima nas pasos, ima solidnu proslost, odlican igrac za nase uslove.
Ko kaze da je covjek pljuvac ??
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 01 feb 2018, 16:01

Nek se dokaze na terenu, da je u Unitedu igrao ne zanima me.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 01 feb 2018, 16:03

Odbrana: Hodzic, Sofranac, Mujakic, Bekic, Sabanovic

Veza: Adukor, Stanojevic, Saric, Crepulja, Rahmanovic, Heric, Mustafic, Radovac

Krila: Velkoski, Halilovic, Hebibovic, Kuzmanovic, Lelic, Husejinovic

Napad: Ahmetovic, Obradovic


Po meni fali treci stoper jbg, grijeh bi bio Adukora forsirat tu kad se vec otvorio prostor Mujakicu a momak je pokazao da je kvalitet.
I desni bek:?

@haris004 jedna stvar je gomilanje polovnjaka a druga dobrih igraca! vezni red je taj koji osvaja trofeje. Saric ide na kraju sezone a do tad neka Husrefa na slatkim mukama! Bolje da ljulja nego da zulja.
Zadnja izmjena: FrancescoTotti, dana/u 01 feb 2018, 16:04, ukupno mijenjano 1 put.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2018, 16:04

Ovo je vec fin igrac u odnosu na Grbovića, naravno, sto se tice CV-a. Njega treba zaganjati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 01 feb 2018, 16:06

svejedno i da adukor ode na stopera opet stanojev saric rahmanovic sa hericem mustaficem radovcem saidom je vezni red i dalje fino popunjen tako da ne znam dje ce ovaj al haj

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2018, 16:07

dundee je napisao/la:svejedno i da adukor ode na stopera opet stanojev saric rahmanovic sa hericem mustaficem radovcem saidom je vezni red i dalje fino popunjen tako da ne znam dje ce ovaj al haj
Spomenuo si dva akademca i 2 mrtva igraca, ovakav igrac itekako ima prostora u Sarajevu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 feb 2018, 16:09

U Mechelenu nije igrao zbog toga sto pozicije u vezi pokrivaju El Messaouidi (23) koji je bio u U-19 i U-21 Belgije te je debitovao i za A repku Marok, Rob Schoofs (22) kojeg su platili milion eura Gentu i koji je prosao sve omladinske selekcije Belgije i Mats Rits (24) koji im je glavna poluga u klubu vec 3 godine i kojeg su doveli iz Ajaxa. Sva trojica su bili zdravi za vrijeme njegovog boravka u Mechelenu i sigurno zbog toga nije dobio pravu priliku. Na poziciji koju bi jos mogao pokriti eventualno - ispred dva vezna je reprezentativac Grcke Kolovos koji je doveden iz Olympiacosa.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 01 feb 2018, 16:12

Ajdeee jos Bek i krilo desno :pray:
1946~

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 01 feb 2018, 16:13

MortemHz je napisao/la:
dundee je napisao/la:svejedno i da adukor ode na stopera opet stanojev saric rahmanovic sa hericem mustaficem radovcem saidom je vezni red i dalje fino popunjen tako da ne znam dje ce ovaj al haj
Spomenuo si dva akademca i 2 mrtva igraca, ovakav igrac itekako ima prostora u Sarajevu.
S Novakovićem i Saidom raskinuti i dovesti još stopera i beka(ako i Obradović stiže) i to je to, ko bombon... :thumbup:
kupus army je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ima nas pasos, ima solidnu proslost, odlican igrac za nase uslove.
Ko kaze da je covjek pljuvac ??
gledam :o :shock: i ja , garant ga hakovali :think: :?
Sabinho je napisao/la:Ljuban Crepulja prikljucen pripremama...
a ne znam kako je i u kojem crtanom liku pozicija defanzivni vezni? nema snimka na kojem on ne trči prema protivničkom golu s loptom u nogama???da mi ga je vidit da uzme lotu nekom :D :rol: ovaj hladno na 10-ku....
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 01 feb 2018, 16:19, ukupno mijenjano 3 puta.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 01 feb 2018, 16:14

Sabinho je napisao/la:U Mechelenu nije igrao zbog toga sto pozicije u vezi pokrivaju El Messaouidi (23) koji je bio u U-19 i U-21 Belgije te je debitovao i za A repku Marok, Rob Schoofs (22) kojeg su platili milion eura Gentu i koji je prosao sve omladinske selekcije Belgije i Mats Rits (24) koji im je glavna poluga u klubu vec 3 godine i kojeg su doveli iz Ajaxa. Sva trojica su bili zdravi za vrijeme njegovog boravka u Mechelenu i sigurno zbog toga nije dobio pravu priliku. Na poziciji koju bi jos mogao pokriti eventualno - ispred dva vezna je reprezentativac Grcke Kolovos koji je doveden iz Olympiacosa.
A prije nego je odabrao Mechelen imao je jos dobrih ponuda gdje bi sigurno igrao al je izabrao ovu 'masniju'. Sad kad se zayebo valjda mora sve ispocetka.
Ne bi imao nista protiv da za godinu dvije i on ode u paok za milion dva :D
Zadnja izmjena: FrancescoTotti, dana/u 01 feb 2018, 16:15, ukupno mijenjano 1 put.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 feb 2018, 16:15

Konacno dobar igrac, ako Saric ne bude zelio ugovor produzit na zapad ga sutnut da se ne bi Dulja ponovio, a forsirat Rahmana ili ovig momka
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2018, 16:16

Moramo njega zaganjati, izletio je dobar igrac.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 01 feb 2018, 16:30

skoroalen je napisao/la:Joj treba napravit zasebnu temu za ove svađe svega mi, ovdje milion ličnih rasprava. Denchi vs sarajlija, Beli vs Sioux, Beli vs lažni Beli, Evander sam protiv svih... de malo ba, valjda nas ovdje sve veže ljubav prema klubu. Dogovorite se, nađite se na kafi pa se posvađajte k'o ljudi, ovdje svaki dan "uhljebe", "lažove", "menadžerčiću", "bila plata"...
Imam visok pritisak, ne smijem se nervirat, bjež'.
Milion problema u životu, ne znam kud udaram - objeliću u dvadesetim ako prije ne oćelavim. I dođem ovdje, vidim šta se sve piše i skontam da je meni super.
4.10.2009.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 feb 2018, 16:31

Sabinho je napisao/la:U Mechelenu nije igrao zbog toga sto pozicije u vezi pokrivaju El Messaouidi (23) koji je bio u U-19 i U-21 Belgije te je debitovao i za A repku Marok, Rob Schoofs (22) kojeg su platili milion eura Gentu i koji je prosao sve omladinske selekcije Belgije i Mats Rits (24) koji im je glavna poluga u klubu vec 3 godine i kojeg su doveli iz Ajaxa. Sva trojica su bili zdravi za vrijeme njegovog boravka u Mechelenu i sigurno zbog toga nije dobio pravu priliku. Na poziciji koju bi jos mogao pokriti eventualno - ispred dva vezna je reprezentativac Grcke Kolovos koji je doveden iz Olympiacosa.
Odličan komentar! Rekao sam da mi ne miriše jer se nije naigrao tamo, a ni na posudbi, ali me mrzilo tražiti detalje. A zmija nas je najviše ujedala kad su nam se chune dizale na "imena" i CV. Nadam se da će biti klasu iznad ovaj ako dođe.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 feb 2018, 16:41

Sada je samo pitanje da li će se transfer Crepulje odužiti iz nekih neočekivanih razloga ili će nas ispaliti u zadnji tren :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 feb 2018, 16:41

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:U Mechelenu nije igrao zbog toga sto pozicije u vezi pokrivaju El Messaouidi (23) koji je bio u U-19 i U-21 Belgije te je debitovao i za A repku Marok, Rob Schoofs (22) kojeg su platili milion eura Gentu i koji je prosao sve omladinske selekcije Belgije i Mats Rits (24) koji im je glavna poluga u klubu vec 3 godine i kojeg su doveli iz Ajaxa. Sva trojica su bili zdravi za vrijeme njegovog boravka u Mechelenu i sigurno zbog toga nije dobio pravu priliku. Na poziciji koju bi jos mogao pokriti eventualno - ispred dva vezna je reprezentativac Grcke Kolovos koji je doveden iz Olympiacosa.
Odličan komentar! Rekao sam da mi ne miriše jer se nije naigrao tamo, a ni na posudbi, ali me mrzilo tražiti detalje. A zmija nas je najviše ujedala kad su nam se chune dizale na "imena" i CV. Nadam se da će biti klasu iznad ovaj ako dođe.
Bice sve ok druze aBd. Najbitnije je da je on zdrav, odnosno da ne vuce neke hronicne povrede i da nije problematican za svlacionicu. Za sve ostalo mjerilo je teren.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2018, 16:44

Miloš Stanojević za SportSport.ba

"Sarajevo je najveći klub u BiH, zato i jesam tu"


Djelujete zadovoljno, pripreme onda teku dobro?

"Ovdje je prekrasno i ne možete reći da nešto nije u redu ili da nešto nedostaje. Super radimo, imali smo prvu utakmicu protiv Qarabaga, dobro smo odigrali i sve u svemu - nije loše, a i vrijeme nas služi, pa se dobro pripremamo za nastavak sezone. Svjesni smo da je ovo bitan period godine, ako odradimo dobro, onda nas čeka i dobar ostatak 2018. godine, ali hajde da idemo stepenicu po stepenicu".

Šta znači igrati za FK Sarajevo?

"Velika je čast, Sarajevo je veliki klub i volio bih da nam se ostvari želja da osvojimo titulu. Lijepo je biti dio ovakvog kolektiva koji ima sve preduslove da bude ono što njegovi navijači žele. Naučio sam sve o historiji ovog kluba, pa kada sve to proučite onda tek shvatite gdje ste, zapravo, došli".

Kako se onako na prvu činio grad Sarajevo?

"Sve je to bilo nešto novo za mene. Baščaršija je prelijepa, Sarajevo ima jako dosta lijepih mjesta, pomalo u slobodno vrijeme ih obilazim i svakako mi je drago da sada tu živim. Nisam još stigao sve da posjetim, ali bit će prilike".

Ko Vas je od saigrača prvi upoznao sa Sarajevom i svime onime što ovaj grad nudi?

"Prvi igrač koji mi je pomogao kada sam došao je Dušan Hodžić, a njega znam još iz Srbije kada smo zajedno igrali u Prvoj ligi Srbije. Ugostio me kada nisam još našao stan i bukvalno me učio o Sarajevu".

Kakav dojam su na Vas ostavile Horde zla?

"Ne treba o tome pričati. Svaka utakmica je drugačija i posebna na svoj način. Imamo ogromnu podršku i to nam stvarno puno znači, kako meni, tako i ostatku ekipe".

Koliko ovo Sarajevo može da napravi?

"Zaslužujemo sami vrh tabele i vjerujem da ćemo uspjeti. Husref je dobar trener, veliki radnik, uz to veliki borac i nema predaje čak i onda kada mislite da nećete uspjeti. S njim i ovim igračima možemo puno toga napraviti, ali naravno za to treba strpjenja, mukotrpnog rada i sreće, ali jedno je sigurno - idemo do kraja".

Srbijanska i liga u BiH, ima li velike razlike?

"Manje-više su obje lige iste. Igra se čvrst fudbal i nema tu neke velike razlike. Mogao bih reći da su nijanse u pitanju, ali svakako da obje imaju perspektivnu budućnost, jer izgleda se iz godine u godinu stvari popravljaju na našim prostorima".

Nemanja Matić dolazi iz Uba, pa da li ste imali priliku da upoznate zvijezdu Manchester Uniteda i engleske Premier lige?

"Naravno da poznajem Matića. Ub je mali grad. Ja sam iz jednog mjesta iz Uba, a i Nemanja je blizu. Susretnemo se i pozdravimo, pa i dobro ispričamo kada obojica imamo odmor i vratimo se kući u istom periodu godine. Nemanja je super dečko i naravno da su tamo svi ponosni na njega i na sve ono što je do sada napravio".

Ko od saigrača najbolje napravi dobru atmosferu?

"Što se tiče zabave u klubu, Anel Hebibović je tu najjači, ali svi su jako druželjubivi. Svi momci su zaista dobri, veseli, s kim god da sjednete osjećat ćete se ugodno i opušteno".

Najveći šminker u timu?

"E sad, nije baš da mogu odmah da se sjetim, ali recimo da je to Dušan Hodžić".

Je li Play Station sastavni dio hotelskih druženja na pripremama?

"Ne zanima me iskreno, nisam ljubitelj Play Stationa, ali mnogi jesu i čak igraju do kasno i to mora da se promijeni, da ne bi bilo neke velike kazne od kluba, haha".

Kakav je Husref Musemić kada nije u klupskoj uniformi ili u ulozi šefa stručnog štaba?

"Musemić je privatno uvijek za smijeh i šalu, ali kada se radi, onda se radi i to mi se dopada kod njega. Jednostavno, vojnik ste na treningu, u hotelu ste njegov prijatelj i on će se s vama zabaviti i ispričati".

Po Vama, koji klub je najveći u BiH?

"Sarajevo je najveći klub u BiH, da nije ne bih ni igrao tu. Tako da, nije bilo teško odgovoriti na ovo pitanje".

Za koji klub navijate?

"Ne pratim pretjerano fudbal, što je možda malo i čudno za fudbalera, pošto više pratim tenis i Novaka Đokovića, ali volim Manchester i Milan".

Do kada ostajete stanovnik Sarajeva?

"Planiram da budem ovdje sve dok god mogu da pomognem klubu i dokle god budem osjećao pripadnost ovoj da kažem zajednici. Nemam ništa protiv da to potraje".

Izdvojite nam najljepši i najgori trenutak u dosadašnjoj karijeri.

"Najljepši trenutak je utakmica protiv Želje, navijači i atmosfera, čak i skandiranje sa istočne tribine za mene i to ne mogu zaboraviti. Najgori trenutak? Nije ih bilo mnogo i neka to bude... Ma stvarno ne znam šta da kažem, valjda pamtim samo lijepe stvari".


:salut:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 01 feb 2018, 16:50

Do kad traju pripreme u Antaliji, hoce li/kada ce im se pridruziti velika cetvorka? :D

Btw. Stanoje rispekt :salut:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 01 feb 2018, 16:50

pleyka do zore ha?
slika

naprava upolje!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 01 feb 2018, 16:51

"Nikada iz FK Sarajeva nisam odlazio bez dozvole kluba, to želim da svi znaju. Pozdravljam sve navijače kluba i želim im da ove sezone osvoje titulu i da u budućnosti imaju mnogo razloga za radost", dodao je 25-godišnji ofanzivac.

e moja upravo :damn: :damn:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Chony533, JavierBosnia, Pitarsam i 24 gosta.