FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 01 feb 2019, 14:22

:facepalm:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 01 feb 2019, 14:24

Da su Sofranac i Bekic bili spremni i bez povreda .sad bi Pidro i Mujakic igrali u Igmanu iz Konjica.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Rahmanovic
Postovi: 198
Pridružen/a: 13 jan 2019, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahmanovic » 01 feb 2019, 14:25

SCOUTING TEAM SS.BA

Tako je mma.hz :crazy:

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 01 feb 2019, 14:26

I niko normalan nije rekao da je Husref taldzija ili bilo sta ne lupaj Rahmane.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2019, 14:27

Eto ga @Samozdravlje moj lijepi, kao što rekoh, polusezonske ulaznice u prodaji od danas.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10156
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 01 feb 2019, 14:28

Ti Rahmanovicu imas neki cilj ovdje,ne znam zasto...Sad sam procitao tvoje objave i tacno se vidi da unosis dozu nemira na temu...
Evo argumentovano:
-Kažes br 15 dobar bolji nego Mustafic...Ako je nakon dvije tekme ono tebi ok onda stvarno nemamo sta razgovarati dalje,kažem postujem razlicito misljenje,ali ocigledno si gledao nekog drugog igraca i mislio da je pod brojem 15...Svjesno ofiranje igraca iz Akademije na racun nekog ko se jos dokazuje...
-De mi molim te reci gdje to Hus sa Amarom pije kafu svaki dan i zasto tim spinovanjem dodajes ulje na vatru?
-Trece,molim te ne pravi nas bekanima ovdje za Tatara,kad su se ljudi poslije prve pripremne tekme odmah korigovali u vezi njega...Nismo mi bas toliko glupi koliko nas pokusavas predstaviti,imamo mi oci i vidimo kakav je ko igrac,ali imamo i dovoljno hrabrosti priznati kad pogrijesimo...
Ti kao da ciljano ides da ovdje napravis haos...Volim mangupe,volim kad neko zna zakuhati ,ali ovo ne lici ni na jednu opciju...Branis Husa od ljudi koji ga ne napadaju,a podmeces im tu kafu sa Amarom kako bi i oni reagovali...
I druga stvar i da je pije to je nivo dva trenera, a ne nivo pekara i trenera...
Zaista do sada nisam reagovao,ali vidim da efektivno želis ovdje unijeti neku svadju medju ljude,bez obzira ko i kakvo misljenje imao i koliko se to misljenje razlikovalo...
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 01 feb 2019, 14:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2019, 14:30

Polusezonske ulaznice u prodaji od danas!

slika

ZA vjernog navijača NEMA IZGOVORA! Obezbijedite svoje mjesto na Koševu, proljetni dio sezone uskoro počinje!

Polusezonske ulaznice za proljetni dio prvenstva BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine 2018/19 su puštene u prodaju. Jesenji dio takmičenja Bordo tim je završio na prvom mjestu kao najefikasnija ekipa ligaškog takmičenja, a u nastavku sezone slijedi veliki broj zanimljivih utakmica. Kupovinom polusezonske ulaznice obezbjedite svoje mjesto na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović Hase”.

Ulaznica se može koristiti jednom po utakmici i važeća je samo na ime na koje je izdata. U navedene cijene polusezonskih ulaznica nije uračunata polugodišnja članarina, a sezonske ulaznice mogu kupiti isključivo aktivni članovi FK Sarajevo.

Cijene polusezonskih ulaznica:

Tribina Sjever - 15 KM
Tribina Istok - 35 KM
Tribina Zapad - 45 KM

Populacija penzionera i RVI ostvaruje popust od 50 % za tribinu po izboru.
Redovni studenti ostvaruju popust od 50% isključivo za tribinu Zapad.
Obavezna članarina je 10 KM.
*Polusezonske ulaznice možete kupiti od danas u Odjelu za članstvo i ulaznice FK Sarajevo koji se sada nalazi u okviru Bordo Fan Shopa u ul. Maršala Tita 38/b svakim radnim danom od 8 do 20 sati, a subotom u terminu od 9 do 16 sati.

Polusezonske ulaznice Bordo kluba važe i za sve domaće utakmice Kup takmičenja,.

Svi na Koševo jer igra Sarajevo!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 01 feb 2019, 14:35

MortemHz je napisao/la:Polusezonske ulaznice u prodaji od danas!

Cijene polusezonskih ulaznica:

Tribina Sjever - 15 KM
Tribina Istok - 35 KM
Tribina Zapad - 45 KM

Populacija penzionera i RVI ostvaruje popust od 50 % za tribinu po izboru.
Redovni studenti ostvaruju popust od 50% isključivo za tribinu Zapad.
Obavezna članarina je 10 KM.

Polusezonske ulaznice Bordo kluba važe i za sve domaće utakmice Kup takmičenja,.

Svi na Koševo jer igra Sarajevo![/b]

Odlična vijest, i ako mogu primjetiti, cijene izrazito povoljne.

Mislim da u državi u kojoj svakodnevno dajemo 5-10 KM na nargilu, cigare, kafu možemo dati i 15KM, koje su zaista simbolična cifra, da gledamo Sarajevo. :thumbup:

Rahmanovic
Postovi: 198
Pridružen/a: 13 jan 2019, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahmanovic » 01 feb 2019, 14:38

Vanja8 je napisao/la:Ti Rahmanovicu imas neki cilj ovdje,ne znam zasto...Sad sam procitao tvoje objave i tacno se vidi da unosis dozu nemira ovdje...
Evo argumentovano
Kažes br 15 dobar bolji nego Mustafic...Ako je nakon dvije tekme ono tebi ok onda stvarno nemamo sta razgovarati dalje,kažem postujem razlicito misljenje,ali ocigledno si gledao nekog drugog igraca i mislio da je pod brojem 15...Svjesno ofiranje igraca iz Akademije na racun nekog ko se jos dokazuje...
De mi molim te reci gdje to Hus sa Amarom pije kafu svaki dan i zasto tim spinovanjem dodajes ulje na vatru?
Trece,molim te ne pravi nas bekanima ovdje za Tatara,kad su se ljudi poslije prve tekme odmah korigovali u vezi njega...Nismo mi bas toliko glupi koliko nas pokusavas predstaviti,imamo mi oci i vidimo kakav je ko igrac,ali imamo i dovoljno hrabrosti priznati kad pogrijesimo...
Ti kao da ciljano ides da ovdje napravis haos,volim mangupe,volim kad neko zna zakuhati ,ali ovo ne lici ni na jednu opciju...Branis Husa od ljudi koji ga ne napadaju,a podmeces im tu kafu sa Amarom kako bi i oni reagovali...
I druga stvar i da je pije to je nivo dva trenera, a ne nivo pekara i trenera...
Zaista do sada nisam reagovao,ali vidim da efektivno želis ovdje unijeti neku svadju medju ljude,bez obzira ko i kakvo misljenje imao i koliko se to misljenje razlikovalo...
U Makijatu :thumbup: cuj unosim nemir,pet dana davite pricom o Rundi i Husrefu taldziji i ja unosim nemir. Reagovo sam danas ko i neki dan na pricu o navijacima,reagujem na ono sto mi smeta i ako ti nije po volji ne citaj.Kontam haj ispucali sa Rundom,kad ono nema kraja.


Dobar potez sa clanskim je bio i na pocetku sezone,produzis dvije clanske i dobijes godisnju u pola cijene :thumbup:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2019, 14:43

Cijene nisu povoljne već su simbolične stvarno, pogotovo za RVI, studente i penzionere.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 01 feb 2019, 14:48

MortemHz je napisao/la:Cijene nisu povoljne već su simbolične stvarno, pogotovo za RVI, studente i penzionere.
Dokaz da se radi na tome da se privuku navijaci.
Sad kad se ado razigra u turskoj nije on navikao namove loše uslove :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2019, 14:51

Zipa lože na Koševu. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 feb 2019, 14:54

slika

Pa i nije loše.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 feb 2019, 14:57

mma_hz je napisao/la:Da su Sofranac i Bekic bili spremni i bez povreda .sad bi Pidro i Mujakic igrali u Igmanu iz Konjica.
I hodzic bi igrao za barcelonu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 01 feb 2019, 15:08

Denchi je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Da su Sofranac i Bekic bili spremni i bez povreda .sad bi Pidro i Mujakic igrali u Igmanu iz Konjica.
I hodzic bi igrao za barcelonu...
Ma sad ce se Hodza razletiti kad ne bude imao strogog trenera :mrgreen: :mrgreen:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 feb 2019, 15:24

Rahmanovic je napisao/la: U Makijatu :thumbup: cuj unosim nemir,pet dana davite pricom o Rundi i Husrefu taldziji i ja unosim nemir. Reagovo sam danas ko i neki dan na pricu o navijacima,reagujem na ono sto mi smeta i ako ti nije po volji ne citaj.Kontam haj ispucali sa Rundom,kad ono nema kraja.

Dobar potez sa clanskim je bio i na pocetku sezone,produzis dvije clanske i dobijes godisnju u pola cijene :thumbup:
Husref prvo ne sjedi s Amarom svaki dan bukvalno, ali bude na grbavici cesto, to je poznato svima nama da zna I otici na tekme kona, bude I kod sopinga I sjedne nekad I s Amarom, sjednem I ja, odem I u Tuborg...to ne znaci nista, niti ga je iko ikad zbog toga tjerao a tjerali smo ga cesce nego ijednog trenera...pitaj ga je li misljenje navijaca bitno, on to zna bolje nego iko...

I da davimo 105 dana a ne 5, ne vidim u cemu je problem niko nista nije izmislio...osim tebe, razne strawmane poturas da bi nas pravio ludim ovdje, te tatar, te amar...gluposti kako bi trivijalizirao muljazu koju svi gledamo uzivo...

Da nije bilo navijaca ovog kluba ne bi bilo ni statuta, ni tana nego bi bili u kurcu ko ovi preko miljacke, celik,sloboda, itd. Stoga rugaj se sandzackim menadzerima ako ti se ruga nekom I "fudbalerima" iz amerike...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Rahmanovic
Postovi: 198
Pridružen/a: 13 jan 2019, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahmanovic » 01 feb 2019, 15:27

Pa kazem da je taldzija,i ja sam to primjetio.
Da nije Fedje bilo tako reci,eto navijaci sa ss.ba napravili statut :) smijesan si.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 feb 2019, 15:28

fera je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Cijene nisu povoljne već su simbolične stvarno, pogotovo za RVI, studente i penzionere.
Dokaz da se radi na tome da se privuku navijaci.
Sad kad se ado razigra u turskoj nije on navikao namove loše uslove :mrgreen:
Ma cijene nisu problem , problem je sto raju puskom ne mozes natjerat na tekmu, nekad imam osjecaj da djelis ljudima po cenera i da imaju djaba i sendvic i kartu i sok, opet nas ne bi vise od 2-3 milje bilo
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 feb 2019, 15:35

Rahmanovic je napisao/la:Pa kazem da je taldzija,i ja sam to primjetio.
Da nije Fedje bilo tako reci,eto navijaci sa ss.ba napravili statut :) smijesan si.
Pa bebo draga ti si urnebesan od konstatacije da je koledzko nesto napravio na utakmici...bas kao I pekar-menadzer :stop:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.