FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

LAW
Postovi: 163
Pridružen/a: 12 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LAW » 03 avg 2008, 00:00

proseta se sarajevo bilinim poljem ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 3:1
hvala na ukazanom povjerenju vidimo se sljedeci puta kisssss for all hz 12.000 navijaca ma ludilo jos nisam normalan ooooooooooooooooooooooooo
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la csh » 03 avg 2008, 12:03

Svaka cast za brojnost u zenici.
AMAR OSIM!!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 03 avg 2008, 14:22

Sinoc smo bili extra,kvari cinjenica da je ostalo Hordi ispred stadiona jer nije bilo mjesta,ali nije do nas,autoprevoznici nisu postovali dogovor,brojnost bi bila i veca ali sta je tu je.slijedi jos utakmica da se dokaze ko je najbolji
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kad_kako » 03 avg 2008, 14:56

bili ste dobri... generalno navijanje na sinosnjoj tekmi je bilo nezapamceno u nasoj ligi u zadnjim godinama... Robija isto fenomenalna!!!

Vi (HZ) ste na pocetku kada je bila minuta sutnje za preminulog Ahmeta Hadzipasica ispali pravi papci, jer ste nesto pjevali i dobacivali... stvarno sramota!
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BIHfan » 03 avg 2008, 15:17

Pa osvetilo se Hordovima sto nisu sutili 3-1,jest mi zao! :D nek najbolji pobjedjuju!
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

komax
Postovi: 390
Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la komax » 03 avg 2008, 15:47

Ma sta se brinete, ove godine prvak je iz Bosnjackog nacionalnog korpusa... sad je takav red... sve po Dejtonu.

Ovu ligi treba ukinuti, samo varaju ljude i dovode ih u zabludu.

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 03 avg 2008, 21:51

kad_kako je napisao/la:bili ste dobri... generalno navijanje na sinosnjoj tekmi je bilo nezapamceno u nasoj ligi u zadnjim godinama... Robija isto fenomenalna!!!

Vi (HZ) ste na pocetku kada je bila minuta sutnje za preminulog Ahmeta Hadzipasica ispali pravi papci, jer ste nesto pjevali i dobacivali... stvarno sramota!
evo šta kažu na našem forumu:
Ti navijaci, njih stotinjak kako kazes što su došli medzu prvima nisu bili u grupi navijaca Hordi Zla, koji su organizovan došli svi skupa sa platoa Koševa... Vjerovatno da smo mi bili na vrjeme na sjeveru, nebi sigurno do toga došlo. Ali nikome nemozeš zabraniti kad i u koliko trebaš doci na stadion, obicno su to grupice ljudi koji neprate FKSarajevo putem virtualnog svjeta ili ti novina, TV-a pa se i ponašaju slobodno (debilno) obicno sa flašom u ruci, na zalost.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kad_kako » 04 avg 2008, 03:28

Zagor je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:bili ste dobri... generalno navijanje na sinosnjoj tekmi je bilo nezapamceno u nasoj ligi u zadnjim godinama... Robija isto fenomenalna!!!

Vi (HZ) ste na pocetku kada je bila minuta sutnje za preminulog Ahmeta Hadzipasica ispali pravi papci, jer ste nesto pjevali i dobacivali... stvarno sramota!
evo šta kažu na našem forumu:
Ti navijaci, njih stotinjak kako kazes što su došli medzu prvima nisu bili u grupi navijaca Hordi Zla, koji su organizovan došli svi skupa sa platoa Koševa... Vjerovatno da smo mi bili na vrjeme na sjeveru, nebi sigurno do toga došlo. Ali nikome nemozeš zabraniti kad i u koliko trebaš doci na stadion, obicno su to grupice ljudi koji neprate FKSarajevo putem virtualnog svjeta ili ti novina, TV-a pa se i ponašaju slobodno (debilno) obicno sa flašom u ruci, na zalost.
moze bit ... ja neznam jeli, ili ne to bio pravi dio navijaca ... ali brate, ruzno bilo ono slusat skroz :( taj covjek nije samo Zenici znacio puno, on je bio Federalni Premier 4 godine, i po mom objektivnom misljenju daleko bolji od svih ostalih ...
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 10 avg 2008, 11:46

Sinoć predobro bilo kad je riječ o tribini. Koreografija na nivou, navijanje isto tako. Kišna samba u ovoj utakmici nije bila moguća, ali to nije bio problem. :D Svaka čast igračima, dali su svoj maksimum. Svi u Orašje!
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:01, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Impact » 10 avg 2008, 13:32

Svaka cast za ono navijanje al fkt... :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 10 avg 2008, 19:12

Neprocjenjivo. :D
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:01, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Hordas_Bosnjak
Postovi: 1
Pridružen/a: 10 avg 2008, 21:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas_Bosnjak » 10 avg 2008, 21:24

Ma niko nam nije ravan

Vidi se da smo broj 1 u BIH ;)
Mi smo Horde Zla sa Sjevera,uvjek vjerna Bordo Armija,tesko je u nasim srcima

SARAJEVO LJUVAVI JEDINA

anonimus
Postovi: 189
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la anonimus » 11 avg 2008, 00:32

Sto sad Manijaci nepostave svoje slike i hvale se brojnoscu i navijanjem kao sto su to radili nekad kad smo bili razjedinjeni realno ni do koljena nam nisu!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 11 avg 2008, 10:57

anonimus je napisao/la:Sto sad Manijaci nepostave svoje slike i hvale se brojnoscu i navijanjem kao sto su to radili nekad kad smo bili razjedinjeni realno ni do koljena nam nisu!
nemoj pricati o drugima,samo FK Sarajevo i Horde Zla...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Impact » 11 avg 2008, 16:29

Ne znam jel igdje objavljeno ali sam cuo da Rascic i Alaim idu 100% tj. da su potpisali ugovore s nekim klubovima iz inostranstva
Hota takodje dosao kako sam cuo :)))

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 11 avg 2008, 17:48

Impact je napisao/la:Ne znam jel igdje objavljeno ali sam cuo da Rascic i Alaim idu 100% tj. da su potpisali ugovore s nekim klubovima iz inostranstva
Hota takodje dosao kako sam cuo :)))
Na utakmici protiv Zrinjskog su došli i skauti B. Dormund - gledali Handžića! Hota neće doći, a Alaim i Raščić hoće. Za nekoliko dana ćemo znati šta i kako.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:03, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la csh » 13 avg 2008, 23:26

MoDern je napisao/la:
anonimus je napisao/la:Sto sad Manijaci nepostave svoje slike i hvale se brojnoscu i navijanjem kao sto su to radili nekad kad smo bili razjedinjeni realno ni do koljena nam nisu!
nemoj pricati o drugima,samo FK Sarajevo i Horde Zla...
:arrow: :!: :!:
AMAR OSIM!!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 14 avg 2008, 10:56

Šta bi sa Maksom?
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:03, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 14 avg 2008, 12:57

Gerrard je napisao/la:Maksa je tu i ceka certifikat kao Obuca i Pape , Hota sigurno ne dolazi ... :!: :!:
Ako dobijemo zeleno svjetlo, dobro će biti!
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:04, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 14 avg 2008, 15:29

Gerrard je napisao/la:Vjeruje se da ce doci sutra certifikati za Obucu i Papeta i oni ce biti u kombinaciji za Orasje , dok Maksa jos nije rijesio papirologiju... u najgorem slucaju ako klub u roku od mjesec dana ne izda papire , igrac se bez problema moze registrovati i bez njih :D
Nije nam loš roster, sve u svemu. Vidjet ćemo kako će igrati.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:04, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Morpheus i 27 gostiju.