FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 jul 2019, 09:14

E vala smo zasluzili malo srece, daj nam Kalju ili Valletu molim te
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 22 jul 2019, 09:16

Kalju ili Valleta i da “izginemo”!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 22 jul 2019, 09:24

Kad je zrijeb

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 22 jul 2019, 09:32

Evo čitam opet Tatara spominju da ide,kao protiv Zrinjskog bi mu mogla biti zadnja utakmica.Obestecenje kao više od 1mil eura.Navodno Turska liga.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 jul 2019, 09:47

Molim te molim te molim Nomme, Dundalk ili Valletta, molim te
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 22 jul 2019, 09:48

ado-hz je napisao/la:Evo jedno kviz pitanje. Kojeg igraca bi sad prodali da dodje sljedeca ponuda...al samo jednog.
1. Rahmanovic 400.000€
2. Tatar 300.000€
3. Hebibovic 200.000€
4. Kovacevic 1.000.000€
za tu lovu vala ne bih dao ni jednog dosta je bilo prodavanja igraca za sendvice,ako zelimo napredovat sve ispod mil eura ne treba ni pregovarat svaki taj je dobar i ucini prevagu za pobjedu kao juce Tatar vrijednija su ona 3 boda nego tih 300 e.Ovo sto se suska oko 1 mil eura za njega je vec iznos koji bi mogao zadovoljiti klub.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 jul 2019, 09:53

Pa ljudi ako dodje bate rosenborg, ja se evo prijavljujem da nam skidam sihire sa kluba
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Benkara21
Postovi: 3520
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 22 jul 2019, 09:53

Ali kako Besim izbaci igrača dva puta na isti fazon juče, a i Lazić je nekog bacio na trepavicu :tokralju: :ljepota:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 jul 2019, 09:54

A jest lijepo bit pitar
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 22 jul 2019, 10:00

Mislim da je jedina Husrefova greška sto nije mijenjao Ahmetovića. Poslije par njegovih sprintova umro je i postali smo bezopasni u napadu. A sa Gavricem svježiji špic bi sigurno imao par korisnih lopti u prostor.
Gavrić ima šlifa ali slabo pokriva teren. Kod njeg ima dosta prostora za napredovanje da bude korisniji za ekipu. Milanović mi evo treću utakmicu nije nista posebno pokazao osim tih prekida. Svaka čast za Đokanovića, obzirom da je prvi put igrao od prve minute veoma korektna partija.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 22 jul 2019, 10:01

Benkara21 je napisao/la:Ali kako Besim izbaci igrača dva puta na isti fazon juče, a i Lazić je nekog bacio na trepavicu :tokralju: :ljepota:
Kako to psihicki djeluje na ekipu, svjesni su oni sto su trenirali nekad fudbal, znaci stoperi dobiju na samopouzdanju, a protivnicki napadaci se useru :mrgreen:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
nokee
Postovi: 2136
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 jul 2019, 10:08

Izvlacimo Maribor-AIK ubjedjen sam nesto.. Ni tamo ni vamo..

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1915
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 22 jul 2019, 10:12

Idemo ponovo na ostrvo.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 jul 2019, 10:13

Gavric samo spor i tromo djeluje, mislim da se to moze dici na veci nivo, a sto se milanovica tice , mislim da ce on biti pravi upgrade za lijevo krilo, a da kapiten moze igrati konacno svoju poziciju.Ja se samo nadam da ce i Cruz uspjeti doci na svoje, za sad cini mi se nece biti promasaja sto se pojacanja tice. Da pozdravim raju koja je nakon prijateljske rekla da je Gavric ubleha.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
nokee
Postovi: 2136
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 jul 2019, 10:15

Vala za Gavrica tolika polemika, a realno je da se ne moze još ocjeniti kakvo smo pojacanje dobili. Imao je par pasova dobrih al sad da me ocarao, nije.. Nekako sam ocekivao da bude tipa stanojevica, da jede teren al corak..

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 22 jul 2019, 10:16

Uh ne mogu vam opisat kako divno jutro, uzeli smo Zrinski Bez Rahmanovica , Oremusa, Stojanovica, Pidre. Novog Beka ( ne moze mi ime u glavu sad nikako . Uzeli smo ih pametnom i jako borbenom igrom.
Djokanovic , covjece 18 god , onakva zrelost u igri ( uzbudjen sam zbog momka djeluje nestvarno da je ono 18togodisnjak )
Vladan , covjece, pokuso sam se sjetit bilo kakvog golmana njegovih godina koji unosi sigurnost u odbranu, koji je zreo , koji cita igru , kupi sve zivo i ima reflex za 10 , sjecal se iko pribliznog golmana u nasoj ligi ?
Besir i Lazic mirnjak odbrana , nema panika , odusevljen .
Kapiten sinoc pluca ostavio , svaka mu cast.
Gavric tacno ono sto sam mislio za covjeka , ima zadnji pas odlican, ona lopta za Ahmeta je vrhunska al Ahmet je ocito umoran i tu mi malo nije jasno zasto smo doveli Guzinu ( koji doduse nije imao neko vrjeme da se dokaze ) al doveli smo ga za kes iako Handzic izgleda ostaje i ako smo ga doveli valjda ce morat odmarat Ahmeta prije vaznih tekmi.Dobra stvar je sto imamo dobar odnos sa mladoscu koji ocito imaju ljude koji znaju sza rade . Gledajuci ih protiv Veleza imaju dva igraca koji bi im uzeo odma
Dalje ulazak jos dva akademca i odigrali iskulirano do kraja . Ljudi sa Lendricem Hadzicem , Govedaricom ect. nam nisu tupave sanse napravili.
Najvaznije od svega je sto je Musemic vidio da Djokanovic komotno upada u 11 kad treba i izmjena kad se potrosi neko , takodje ako je istina za Oremusa 2 mjeseca treba nam makar jos jedan igrac ala Adukor koji moze i DM i CB ako treba jer su nas ozljede osakatile. Mislim da je liga ove sezone jaca nego prosla za klasu .Sreca da smo dobili ovo trece predkolo jer nam odmor sad treba bas.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 22 jul 2019, 10:27

paulus je napisao/la:Uh ne mogu vam opisat kako divno jutro, uzeli smo Zrinski Bez Rahmanovica , Oremusa, Stojanovica, Pidre. Novog Beka ( ne moze mi ime u glavu sad nikako . Uzeli smo ih pametnom i jako borbenom igrom.
Djokanovic , covjece 18 god , onakva zrelost u igri ( uzbudjen sam zbog momka djeluje nestvarno da je ono 18togodisnjak )
Vladan , covjece, pokuso sam se sjetit bilo kakvog golmana njegovih godina koji unosi sigurnost u odbranu, koji je zreo , koji cita igru , kupi sve zivo i ima reflex za 10 , sjecal se iko pribliznog golmana u nasoj ligi ?
Besir i Lazic mirnjak odbrana , nema panika , odusevljen .
Kapiten sinoc pluca ostavio , svaka mu cast.
Gavric tacno ono sto sam mislio za covjeka , ima zadnji pas odlican, ona lopta za Ahmeta je vrhunska al Ahmet je ocito umoran i tu mi malo nije jasno zasto smo doveli Guzinu ( koji doduse nije imao neko vrjeme da se dokaze ) al doveli smo ga za kes iako Handzic izgleda ostaje i ako smo ga doveli valjda ce morat odmarat Ahmeta prije vaznih tekmi.Dobra stvar je sto imamo dobar odnos sa mladoscu koji ocito imaju ljude koji znaju sza rade . Gledajuci ih protiv Veleza imaju dva igraca koji bi im uzeo odma
Dalje ulazak jos dva akademca i odigrali iskulirano do kraja . Ljudi sa Lendricem Hadzicem , Govedaricom ect. nam nisu tupave sanse napravili.
Najvaznije od svega je sto je Musemic vidio da Djokanovic komotno upada u 11 kad treba i izmjena kad se potrosi neko , takodje ako je istina za Oremusa 2 mjeseca treba nam makar jos jedan igrac ala Adukor koji moze i DM i CB ako treba jer su nas ozljede osakatile. Mislim da je liga ove sezone jaca nego prosla za klasu .Sreca da smo dobili ovo trece predkolo jer nam odmor sad treba bas.

Ja mislim da bi i usao umjesto Ahmeta Guzina, da nije bilo potrebe da sisica izbacimo na poluvremenu.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 22 jul 2019, 10:32

Ljudi sta je sa Harisa, juce nije bio u protokolu nikako?? Da nije neki sukob izmedju njega i Husrefa? Po meni je Handzic Mirslav Klose za Guzinu al eto valjda u klubu znaju sta rade. Allahu daj nam neku od amaterskih ekipa tima Dundalk, Valetu ili Nomu :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 jul 2019, 10:41

Imamo 60% za savršen žrijeb, 20% za težak ali nekako prihvatljiv žrijeb, i 20% za yebeno težak žrijeb uzevši u obzir ostale mogućnosti.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 22 jul 2019, 10:48

Idem na gostovanje nakon 2 god ja mislim zadnji put sam bio u Kaknju. Nadam se da ce se moja generacija adaptirati ove sezone malo vise pored obaveza koje razumjem u potpunosti ,a i druge polovice vecina njih ne razumije tu ljubav prema klubu( ja imam srece sto se toga tice, svi hordasi u kuci ). Hajmo invaziju na Zenicu napravit , ne znam zasto, al nosi me neki val kao da je ovo konacno klub koji ide prema boljim vodama, da uprava i svi rade na tome da imamo volju i zelju da dominiramo i da idemo u Evropu.
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 22 jul 2019, 10:59, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Morpheus i 40 gostiju.