FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 28 jan 2020, 13:20

BordoSarajevo je napisao/la:
28 jan 2020, 12:38
ThrillerHz je napisao/la:
28 jan 2020, 12:27
Uprava ne produzi Lazica - Nemamo para, Uprava napolje, Morali smo ga zadrzat.

Uprava produzi Lazica - Razbacujemo se parama, Nije on kvalitet, Uprava napolje.

Pa stvarno su pojedinci toliko jadni da je postalo smijesno. Uprava sta god da uradi, oni ce naci nacin da to popljuju.
Prije svega, puno se.reš. Ako JEDAN navijač iznese svoje mišljenje, ti to uzimaš kao stav većine navijača i uzimaš samo ono s čime se ne slažeš.
Drugo, ja nigdje nisam pročitao UPRAVA NAPOLJE na ovoj temi od jutros i jako rijetko se i piše, kritike imaju, ali to nisam pročito ili mi je promaklo? Djeluje mi kao da je neko friško to napisao pa te izrevoltiralo.
To zadnje, više je onih koji svaki korak uprave opravdavaju i očaravajući ga isprati, daleko je više tih persona ovdje trenutno.
Hajde procitaj jos 1 moj post, dole ti je lijepo navedeno pojedinci, a ne stav svih navijaca, a pod broj dva ovo sam samo naveo kao slikovit primjer razmisljanja tih istih pojedinaca.
Eto nek ja puno serem, al si se ti prosuo brate kao abnormalno brzo kretanje fekalnih materija kroz debelo crijevo :wave:
1946~

Avatar
Napapijri
Postovi: 4580
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 28 jan 2020, 13:21

Da sumiramo, ako sam dobro skontao, neka me ispravi neko ako sam nesto propustio:
1. U Antaliji odlaze Lazic i Stanojevic
2. Transfer rok je gotov i ekipa kompletirana

Znaci, ostajemo bez Lazica, zamjena je covjek koji godinu dana nije igrao, a trebao je igrati u veznom redu, u kojemu sad gubimo i Stanojevica. U prevedenom, Serbecic u paru sa invalidom, a Djokanovic usamljen ili u paru sa Gavricem, koji je trkacki ekvivalent invalidu, barem kad je ta pozicija u pitanju. Mustedanagic ima poneku kilu viska i ocekivati je da ce nadoci kako vrijeme odmice, taman kao i Kapic kad mu posudba bude isticala. Jukic je jedina misterija za kojeg bi se moglo reci da ima materijala da nesto bude od njega.

Ocjena prelaznog perioda: 2/10.

P.S. Opet ce Krste na poziciji zadnjeg veznog zavrsiti kad se uvidi da to ne moze Gavric niti Rahmanovic.

Putuj, Evropo...
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 28 jan 2020, 13:22

Prodane duse,sad bi i upravu izdali 😉

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9556
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 28 jan 2020, 13:22

To bi imalo logike,Lazic produzi,a Milicevic dodje umjesto Stanoje..Ako ode bit ce mi jako zao :( ,sigurno jedan od najboljih po meni..Ostaje tuga radi te povrede,jer da ih nije bilo,sad bi bili glat prvi,a i u europi smo mogli puno vise...
Iako nisam pljuvac,nisam nesto pozitivan,previse se mijenja na polusezoni..Ja cu biti najsretniji ako osvojimo titulu,ali Boga mi vece sanse ima Borac,a zrinja zeljo i mi smo tu negdje..
Ali mislim da je ovo suplja i da ce i Lazic i Stanoje ostati, i u tom slucaju titula je puno bliza
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 28 jan 2020, 13:47

Nije stanoje zavrsio sa fudbalom, samo mu husref nije dao da igra. :LOL
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 28 jan 2020, 13:53

Liječi se drug, možda još nije kasno

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 28 jan 2020, 14:33

Hebibović, Lazić?, Letić, Stanojević?

Jukić, Zinedin, Miličević

:( :plac:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 28 jan 2020, 14:46

Vala ako vode igrace koji nece produziti ugovor na pripreme, to im je jedan veliki minus, nije fer da su se kola lomila samo na Adukoru, ovi nista vise nisu vrijedniji od njeg.
1946~

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 28 jan 2020, 14:48

Sabinho je napisao/la:
28 jan 2020, 12:59
BordoSarajevo je napisao/la:
28 jan 2020, 12:43
Kamuflazn je napisao/la:
28 jan 2020, 12:40
2 igraca koja su otisla su bivsi. Al normala.
Ko je drugi?
Lud i borben
Rahmanovic ili Stanojevic??

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 28 jan 2020, 14:54

Napapijri je napisao/la:
28 jan 2020, 13:21
Da sumiramo, ako sam dobro skontao, neka me ispravi neko ako sam nesto propustio:
1. U Antaliji odlaze Lazic i Stanojevic
2. Transfer rok je gotov i ekipa kompletirana

Znaci, ostajemo bez Lazica, zamjena je covjek koji godinu dana nije igrao, a trebao je igrati u veznom redu, u kojemu sad gubimo i Stanojevica. U prevedenom, Serbecic u paru sa invalidom, a Djokanovic usamljen ili u paru sa Gavricem, koji je trkacki ekvivalent invalidu, barem kad je ta pozicija u pitanju. Mustedanagic ima poneku kilu viska i ocekivati je da ce nadoci kako vrijeme odmice, taman kao i Kapic kad mu posudba bude isticala. Jukic je jedina misterija za kojeg bi se moglo reci da ima materijala da nesto bude od njega.

Ocjena prelaznog perioda: 2/10.

P.S. Opet ce Krste na poziciji zadnjeg veznog zavrsiti kad se uvidi da to ne moze Gavric niti Rahmanovic.

Putuj, Evropo...
A izgleda da bas tako stoje stvari. Ne znam sta reci, vrijeme ce pokazati, ali ovako na papiru ne izgleda obecavajuce.
Malo bi popravili dojam kada bi od novca kojeg cemo eventualno dobiti od transfera Lazica i Mujakica otkupili Besimov ugovor, mada sumnjam u tu opciju.
Ovako sto kazes Zinedin ce uci u formu tek mozda pred kraj prvenstva i onda ode, Besimu istice posudba,ostajemo bez jos dva dobra igraca na ljeto.

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 28 jan 2020, 14:55

ThrillerHz je napisao/la:
28 jan 2020, 14:46
Vala ako vode igrace koji nece produziti ugovor na pripreme, to im je jedan veliki minus, nije fer da su se kola lomila samo na Adukoru, ovi nista vise nisu vrijedniji od njeg.
Ma brate ako će Lazić pomoći da se osvoji titula boli me briga hoće li poslije produžiti ili neće. Naša odbrana bez njega je mnogo slabija. Ne smijem ni zamisliti na šta bi to ličilo sa Dupovcem i sl. Nek igra ako ga već plaćamo korisniji je nego na tribinama. Kome mi da glumimo autoritet u najlošijoj ligu na svijetu. Osvajaj titule i šuti.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9556
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 28 jan 2020, 15:01

ThrillerHz je napisao/la:
28 jan 2020, 14:46
Vala ako vode igrace koji nece produziti ugovor na pripreme, to im je jedan veliki minus, nije fer da su se kola lomila samo na Adukoru, ovi nista vise nisu vrijedniji od njeg.
Ma ne bi rekao da ce iko ici..Po ovome sto ljudi pisu,mi cemo ostati na 25 igraca u sto cisto sumnjam..
Vjerovatno unesenje nemira medju navijacima..Da Milos i Darko idu,to bi se vec rijesilo do Antalije,ali s obzirom da su posli s nama ne bi trebali ici nigdje..
Previse ljudi vrijedjaju Dupovca,meni je momak sasvim solidan stoper,ne znam cemu vrijedjanje?
Protiv Veleza je bio najbolji igrac tekme
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 28 jan 2020, 15:07

Garant je nesta dobro izaslo iz kluba, cim su se ljubitelji lika i djela jednog od njih raspisali :kafa:
Vidim kao Lazic ce da potpise, da nije to veselje ?

Kako tolike pare za Lazica ako nemamo para? Hoce ovi iz uprave izgleda da opet idemo u stecaj pa da molimo legende da nas spasavaju...

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1919
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 28 jan 2020, 15:11

Na tribine nego sta. Pa kad ne bude igrao pola godine djavola ce naci dobar angazman, nece ga niko htjeti. Pa cu te pitat ja hocel odbijati da produze ubuduće, gledajući licni interes na stetu kluba..

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 28 jan 2020, 15:12

Jest neko bacio suplju od ovih neprijatelja uprave :hmmmmm:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 28 jan 2020, 15:17

Rijetko se slazem sa misljenjem i stavovima @GospodinIzSarajeva ali za Dupovca je upravu,sasvim solidan stoper,nije mozda kao Besim al nije ni neka kanta kako ga neki predstavljaju,kad bi doslo do toga da mora igrati sa Besimom u paru mislim da bi sasvim dobro odigrao.
A boljeg stopera koji ce biti backup ili izmjena odnosno ulaziti po potrebi,mislim da trenutno ne mozemo naci a po meni bolji je od vecine stopera koji igraju prvu postavu u klubovima u PLBIH
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 28 jan 2020, 15:18

Zip je napisao/la:
28 jan 2020, 15:07
Garant je nesta dobro izaslo iz kluba, cim su se ljubitelji lika i djela jednog od njih raspisali :kafa:
Vidim kao Lazic ce da potpise, da nije to veselje ?

Kako tolike pare za Lazica ako nemamo para? Hoce ovi iz uprave izgleda da opet idemo u stecaj pa da molimo legende da nas spasavaju...
Počinjem štediti makar za jednog uloga, nećemo daleko ako budemo o legendama ovisili

Avatar
Vanja8
Postovi: 10204
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 28 jan 2020, 15:22

Evo 10 dana citam kako je Lazic bivsi...Kako odlazi i da je to gotova stvar...
Dani prolaze ista prica se vrti ovdje konstantno...
Covjek krenu na pripreme dodjosmo do info kako mi vodimo da ga prodamo nekom u Turskoj za onoliko koliko se smiluje da nam da...

Hajde,postalo vec i monotono oko Lazica ,a onda odjednom boomm ...Ne vodimo samo Darka na pijacu u Tursku vec i jos jednog,ali vam necemo reci koje neka vas nervoza pojede...

E stvarno nigdje kraja glupostima...

I jedni i drugi shvatite jedno...Hus vise nije trener i Uprava nije vjecna...

I de malo normale, jer samo je jedno Saraj'vo i vjecno ce i biti jedino...

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 28 jan 2020, 15:26

Vanja8 je napisao/la:
28 jan 2020, 15:22
Jer samo je jedno Saraj'vo i vjecno ce i biti jedino...
Kada ovo svi shvate, onda će nam biti dobro :thumbup:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 28 jan 2020, 15:28

alacious je napisao/la:
28 jan 2020, 15:26
Vanja8 je napisao/la:
28 jan 2020, 15:22
Jer samo je jedno Saraj'vo i vjecno ce i biti jedino...
Kada ovo svi shvate, onda će nam biti dobro :thumbup:
Tesko da shvate :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.