FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 jul 2019, 13:55

tareizo je napisao/la:ne vidim ni jedan jedini razlog zasto (ukoliko naravno vi zelite) ne biste odigrali tekmu na bp,pa vi ste nas jedini zaduzili onim posudbama iz prosle i ove godine ,a davali smo Stadion na koristenje i zepcu,vitezu mladost dk,slobodi,sirokom,tosku) sto se mene a i mnogi drugi normalni bujrum i rasturite te bugare il norvezane ,a mi cemo koji dodzemo znati da vas ispratimo kako i dolikuje jednom sampionu bih znaci aplauzom pozzz za sve navijace sarajeva a poseban pozz naravno morti
Bravo kralju, uredu je cak i da celik kaze nemoze imate pravo treba to postovat, bez obzira koji razlog. Al trazit dlaku u jajetu i izlazit u javnost sa nakin obavjestenjem prvo ne sportski drugo i ilegalno ako cemo posteno.

Ima dopis klubu ljudi ako planirate koristit nas stadion ovakve su procedure ili nemojte racunat na nas stadion imamo nase razlige i zdravo a ne ovako

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 27 jul 2019, 13:56

Celik - Sarajevo

2013/14 - 0:2
2014/15 - 1:1
2015/16 - 1:1
2016/17 - 1:1
2017/18 - 0:2
2017/18 - 0:0


:salut: :salut:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 27 jul 2019, 13:59

Armanykecman je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Nasa uprava nije pogrijesila, jer vlasniku se salje zahtjev za stanovanje igranje utakmica ili bilo cega, VLASNIKU ne korisniku.

Ako Vlasnik ima neki interni ugovor, kao sto celik ima onda vlasnik pregovara pita celik ili kaze nemozemo mi tu idluku pitaj te celik, i to je to.

Cuj korisnik odreduje prava vlasnika i to javno.

Kaze tip kome bi poslali pod bjelim brijegu molbu pa mostaru odnosno koje vlasnik.

Skretnicari i velez su druga prica oni su vlasnici i nemas koga drugog pitat do njih.

Al Celik se prsi sa prsima leptira

Resica odma vratit sa posudbe i uzet kakanj ili velez za filijalu popisat ove picke

Nemogu da vjerujem da oni ovo podrzavaju
Nije ti Celik filijala tvog kluba nadji tamo one seljake iz Kaknja nek ti budu filijala sutra cemo vas razvalit i poslat kuci stalno nas podjecnjujete sta vi mislite vise toliko para imate u Sarajevu niste u stanju travnjak promjenit nesposobna vam je uprava vidi se ni krova lavora ne mozete stavit tako da je sve to dokaz nesposobne uprave
Uprava :D :urnebes: :urnebes: :urnebes: ja se obicno ne mjesam u ove stvari , al uprava stadion vam je napravljen od poreskih obveznika od NS i Uefe- FIFE. Vi nesta gradili pa zadnjih 10 godina se gasite , sad malo isplivali i to odma oni gradili . Sram vas bilo lagat tako.Ima sve crno na bjelo ko je pare dao . Koliko je Celik licno klub dao za Bilino , kurcinu.
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 27 jul 2019, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 27 jul 2019, 14:03

Dobro rekose pokusavas da normalizujes odnose , dvije zadnje sezone uprava nasa im je izasla u susret sto se tice igraca posudbi i vidis ti , ma radije Mladosti i Velezu dat , makar nema busanja nema ove mrznje prema glavnom gradu njihove zemlje. . Molim moderatore da ove upute dalje od ove teme
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 jul 2019, 14:08

Valencia je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Sutra ba ako uzmemo, oni bi učinili sve da ne igramo u Zenici. Naravno, koliki god rivalitet bio među nama i konama, prije bi s njima sjeo kao i u životu i dogovorio sve, dao pare, jer njima bi pomogao na ovaj način, to su komšije. Podbadanje, pljuvanje i sve je to normalno, rivalitet, al kad su ove stvari u pitanju, zna se. Ovakve stvari su pokazatelj koliki je animozitet prema glavnom gradu i klubovima. Pa ovo bi oni uradili i konama. Jedva čekaju ovakve stvari da naprave problem. Ljubomora i zavist su im uvijek vodilja bila.
A realno, nismo mogli propustiti ovakav zicer da se malo nasalimo sa vama. :mrgreen: (1)
I vi bi se zajebavali da je situacija obrnuta.
2)

Sarajevo je i vase , kao sto je i nicaZe nasa . SVE JE NASE . Samo Ti nisi svoj . Jesu li Ti i Markale bili zicer ? Ne volim ja Zenicu,jedinstven Mostar , Bihac , Banja Luku,Tuzlu i Hercegovinu cijelu na silu , volim ih jer je to normalno i jedino ispravno. Snaha mi Zenicanka , dobar ahbab rodjeni Zenicanin , tako i punica od brata.
1. Kakav crni zicer , genetski kod cete nam promjeniti . Svaka druga se u Sarajevu udaje (ispravno , pametno). Mozda i Ti radis ili planiras da studiras u svom Sarajevu ili ti neko iz porodice ? Ne znam nikog ko je uposlen u nasoj Zenici , a da je iz Sarajeva . Koliko samo politicara zivi u Tvom Sarajevu iz Ze-Do kantona . Kakav zicer prijatelju . Pobjedite , ali vama je derbi i zivjet cete do proljeca od ove tekme . Nama isto kao MDK ,Borac ,Tuzla .Mi samo
vidimo mogucnost 3 boda aBd , ako ne , pa gubili smo i od Goska , pa DK . Mrzi boli me qrac , ja ne mogu mrzit , jer sam pametan .Ne dotice nas .
2. Ko bi te bolan zayebavo , sta si se ufurao . Budite prvaci svemira , ali nista nece promjeniti . Vi ste za nas samo 3 boda ,aBd ,a ako ne Boze moj . Kad ovaku malogradjanstinu procitam , dodje mi da poludim i da navijam za Zelju protiv drugih (znam necu i ne mogu).

Kazem vam ja Pitari Grbavica je bolji izbor , bar ce me pilati sugradjani , nasa raja sa Mejtasa ,Svrakina , Bistrika i Stupa .pozdrav za sve Pitare sirom drage nam BiH . Poseban za ponekog Pitara iz nase Zenice .
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 27 jul 2019, 14:11, ukupno mijenjano 2 puta.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 27 jul 2019, 14:09

Pa imali smo i mi koristi od tih posudbi skoro kao i celik. Sta ce ti filijala uopste nema potrebe za tim, posaljes igraca na posudbu u bilo koji klub kojem skripi na toj poziciji i gdje ce imati minutazu.
Hoce li biti celik, mladost ili neko treci nije bitno ne radi se to da se nekom pomogne nego radi razvoja vlastitih igraca il da se rijesis ovih sto kvare atmosferu do isteka ugovora.
You are someone else I am still right here

ajdohordas
Postovi: 3794
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 27 jul 2019, 14:11

Go.vna ostaju gov.na
Kad je trebalo izborit opstanak i licencu tad su Pitari bili dobri.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pasha » 27 jul 2019, 14:13

Pitar6785 je napisao/la:Nasa uprava nije pogrijesila, jer vlasniku se salje zahtjev za stanovanje igranje utakmica ili bilo cega, VLASNIKU ne korisniku.

Ako Vlasnik ima neki interni ugovor, kao sto celik ima onda vlasnik pregovara pita celik ili kaze nemozemo mi tu idluku pitaj te celik, i to je to.

Cuj korisnik odreduje prava vlasnika i to javno.

Kaze tip kome bi poslali pod bjelim brijegu molbu pa mostaru odnosno koje vlasnik.

Skretnicari i velez su druga prica oni su vlasnici i nemas koga drugog pitat do njih.

Al Celik se prsi sa prsima leptira

Resica odma vratit sa posudbe i uzet kakanj ili velez za filijalu popisat ove picke

Nemogu da vjerujem da oni ovo podrzavaju
Da ti upita "tip"

Hoces da organizujes zabavu u restoranu koji ja drzim pod zakupom, hoces li pricati sa vlasnikom objekta ili samnom?

I nosite ga iz kluba. Svakako se nece naigrati. Mi Sarajevu cinimo uslugu sa tim igracem :wave:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 27 jul 2019, 14:20

Kakva mržnja i s jedne i druge strane zbog šutanja hlopte!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 27 jul 2019, 14:23

Pasha je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Nasa uprava nije pogrijesila, jer vlasniku se salje zahtjev za stanovanje igranje utakmica ili bilo cega, VLASNIKU ne korisniku.

Ako Vlasnik ima neki interni ugovor, kao sto celik ima onda vlasnik pregovara pita celik ili kaze nemozemo mi tu idluku pitaj te celik, i to je to.

Cuj korisnik odreduje prava vlasnika i to javno.

Kaze tip kome bi poslali pod bjelim brijegu molbu pa mostaru odnosno koje vlasnik.

Skretnicari i velez su druga prica oni su vlasnici i nemas koga drugog pitat do njih.

Al Celik se prsi sa prsima leptira

Resica odma vratit sa posudbe i uzet kakanj ili velez za filijalu popisat ove picke

Nemogu da vjerujem da oni ovo podrzavaju
Da ti upita "tip"

Hoces da organizujes zabavu u restoranu koji ja drzim pod zakupom, hoces li pricati sa vlasnikom objekta ili samnom?
I nosite ga iz kluba. Svakako se nece naigrati. Mi Sarajevu cinimo uslugu sa tim igracem :wave:
Sefe idi moderiraj svoju temu tamo , pokazali ste se , klub i vi . Ponavljaju vam ljudi 500 puta ljudi salju upit vlasniku , , Sarajevo mozda nije znalo a mozda nisu ni htjeli uvrjedit Zenicu ko grad koja je zajedno sa NS i Uefo i Fifom dotjerala taj stadion do 3 kategorije , trebali smo preskocit njih i pitat vas koji niste stolice napravili na tom stadionu , jedva ste prezivili , da Borca ne bi mozda bi igrali Federalnu , al jok preskoci vlasnika pitaj podstanara i sve to ne bi bio problem da je Celik ovo uradio uzimajuci u obzir saradnju zadnje dvije sezone bez ikakih saopstenja i namjernog kuhanja i ponovo malogradjanskog odnosa prema glavnom gradu. Koga bi vi pitali da morate igrat u Sarajevu na Kosevu , sigzran sam da bi dopis isao na opstinu Centar. Nasa uprava se mora dozvat vise , skim se moze , skim se ne moze.
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 27 jul 2019, 14:25, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 jul 2019, 14:24

fera je napisao/la:Nije ovaj postupak celika sad nesto posebno kontra nas, kod nas je u drzavi sve dubiozno i ko zma kakav oni ugovor sa gradom imaju, bore se za sebe meni je to ok.
Osim ako nisam nesto propustio nisam vidio nista kontra nas u njihovom saopstenju.
Brate nije problem postupak ok , ali procitaj njihov pdf i sve ce ti se samo kazati . Je li ti djevojka (zena) iz lijepe Zenice ? Ma ne doticu nas jarane , nego citaj onog lika sto nam ovdje pjesme pise i sad nas satro ismijava . Sto neko rece samo navijaci Veleza- Rodzeni (klub manje- vise) su braca i to nikad ne treba zaboraviti i kvariti . na terenu ko koga , uvijek rat , ali na tribini sa Rodzenim kao sa najmilijim . Ostali ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

ajdohordas
Postovi: 3794
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 27 jul 2019, 14:24

Cuj to, njima je sad problem i okupljanje i mjesto okupljanja i mozda uopste nas dolazak.
Ne mogu da vjerujem koliko su maloumni kad ih jedna pobjeda u gostima u prvom kolu moze ovoliko ponijeti.
Dolazi grupa od oko hiljadu navijaca i oni bi kao nesto prekidali neke kortee i slicno.
Sad je prica vracajte Resica i ne treba nam a prosle sezone se kleli u nase igrace, prvih 11 nisu mogli ni zamislit bez nasih igraca.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pasha » 27 jul 2019, 14:27

@paulus, eh pa kao moderator imam pravo da pisem po cijemom forumu.
Ja vam objasnim, a vi glumite "uvrijedjene mlade".

Al' hajd' uzivajte. Necu vas vise bihuzuriti...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 27 jul 2019, 14:31

Nadam se da ce ovo Musemic dobro upotrjebit da nabrije nase igrace , nek odigraju ko protiv Zrinskog , samljecemo ih. Grbavicu biram , makar ljudi su sami nes napravili i imaju prava da se nes i busaju kolko tolko oi se busaju stadionom bukvalno marke Celik nije dao za taj stadion.Da nije repke NS Uefe , Fife i poreskih obveznika zenice , ne robijasa i Celika to bi se raspadalo danas
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 27 jul 2019, 14:32

Jesam ja ovo profulo temu? Opste diskusije, bhpl opcenito, nk celik?? Koja je ovo tema morteme?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Valencia » 27 jul 2019, 14:32

Samozdravlje je napisao/la:
Valencia je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Sutra ba ako uzmemo, oni bi učinili sve da ne igramo u Zenici. Naravno, koliki god rivalitet bio među nama i konama, prije bi s njima sjeo kao i u životu i dogovorio sve, dao pare, jer njima bi pomogao na ovaj način, to su komšije. Podbadanje, pljuvanje i sve je to normalno, rivalitet, al kad su ove stvari u pitanju, zna se. Ovakve stvari su pokazatelj koliki je animozitet prema glavnom gradu i klubovima. Pa ovo bi oni uradili i konama. Jedva čekaju ovakve stvari da naprave problem. Ljubomora i zavist su im uvijek vodilja bila.
A realno, nismo mogli propustiti ovakav zicer da se malo nasalimo sa vama. :mrgreen: (1)
I vi bi se zajebavali da je situacija obrnuta.
2)

Sarajevo je i vase , kao sto je i nicaZe nasa . SVE JE NASE . Samo Ti nisi svoj . Jesu li Ti i Markale bili zicer ? Ne volim ja Zenicu,jedinstven Mostar , Bihac , Banja Luku,Tuzlu i Hercegovinu cijelu na silu , volim ih jer je to normalno i jedino ispravno. Snaha mi Zenicanka , dobar ahbab rodjeni Zenicanin , tako i punica od brata.
1. Kakav crni zicer , genetski kod cete nam promjeniti . Svaka druga se u Sarajevu udaje (ispravno , pametno). Mozda i Ti radis ili planiras da studiras u svom Sarajevu ili ti neko iz porodice ? Ne znam nikog ko je uposlen u nasoj Zenici , a da je iz Sarajeva . Koliko samo politicara zivi u Tvom Sarajevu iz Ze-Do kantona . Kakav zicer prijatelju . Pobjedite , ali vama je derbi i zivjet cete do proljeca od ove tekme . Nama isto kao MDK ,Borac ,Tuzla .Mi samo
vidimo mogucnost 3 boda aBd , ako ne , pa gubili smo i od Goska , pa DK . Mrzi boli me qrac , ja ne mogu mrzit , jer sam pametan .Ne dotice nas .
2. Ko bi te bolan zayebavo , sta si se ufurao . Budite prvaci svemira , ali nista nece promjeniti . Vi ste za nas samo 3 boda ,aBd ,a ako ne Boze moj . Kad ovaku malogradjanstinu procitam , dodje mi da poludim i da navijam za Zelju protiv drugih (znam necu i ne mogu).

Kazem vam ja Pitari Grbavica je bolji izbor , bar ce me pilati sugradjani , nasa raja sa Mejtasa ,Svrakina , Bistrika i Stupa .pozdrav za sve Pitare sirom drage nam BiH . Poseban za ponekog Pitara iz nase Zenice .
Nema potrebe za patetikom drug.

Moj je cijeli svijet, ne samo Sarajevo i Zenica. Moji su svi dobri ljudi a ne samo Bosanci i Hercegovci. Odgovaras nekome ko se ne izjasnjava nacionalno, etnicki, vjerski ili ideoloski. Meni sve te podjele nista ne znaci. Ljudi i neljudi.

Volim Zenicu i Celik vise nego druge gradove ili klubove. To je nekako prirodno. Volim vise Novu Zenicu nego druge zenicke kvartove. To su osjecaji koji se ne mogu kontrolisati. Nisam ponosan na njih niti ih smatram kao nesto posebno, jednostavno je tako.

U BiH su mi drazi od ostalih Tuzlaci. Imaju skoro identican mentalitet i naglasak. I Sarajlije su mi drage, svi ljudi su mi dragi, bilo u BiH ili drugdje.

Celik i Sarajevo su sportski rivali. Peckanja ove vrste imas u Njemackoj, Engleskoj, Spaniji itd. Naletili ste na volej i to je to. Mi Bosanci smo poznati po zajebanciji. Rodjenu mater ponekad zezam, o jaranima da ne govorim... nista u tome nema lose.

Dobrodosli na nase Bilino, ako se odlucite igrati kod nas. :thumbup:
Zadnja izmjena: Valencia, dana/u 27 jul 2019, 14:33, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 27 jul 2019, 14:33

Kako god okrenes ovo nije propust Sarajeva. Ako zelim rentati auto normalno da cu prvo vlasnika pitati. Ako je auto vec izrentano vlasnikovo je da te uputi onome kod koga je trenutno pa ako je voljan izaci u susret. Puno polemike ali ne vidim gresku FK Sarajevo
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 27 jul 2019, 14:34

Al fakat, oko nebitne stvari ovolika rasprava i hajc. Dan te yebo, šta ako smo pogriješili adresu? Šta ako su oni odgovorili? Kakvi ba prijatelji, dali smo im par igrača na posudbu, bolje nama ispalo nego njima. Skinuli su Pavlovića sa si.se kluba a alkosa Hodžića dohavizali. Sad Resić dobio priliku da se razvija tamo. Kako ćemo bit prijatelji kad smo rivali godinama, od Ciglana, od brutalnog premlaćivanja zeničke murije u više navrata, od prošlogodišnjeg belaja tamo... Jes' da klub Čelik nema veze s tim al netrepeljivost prema Zenici i klubu raste zbog tih stvari. Nije nam ni klub ŠB ubio Vedrana pa ih opet ne možemo očima gledat realno, mrzimo svakog igrača iz tog kluba, mrzimo klub generalno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 27 jul 2019, 14:35

Pasha je napisao/la:@paulus, eh pa kao moderator imam pravo da pisem po cijemom forumu.
Ja vam objasnim, a vi glumite "uvrijedjene mlade".
Al' hajd' uzivajte. Necu vas vise bihuzuriti...
Pisi @Pasha imas legalno pravo , ali da si pametan skontao bi da nemas legitimno . Sjevr 8 KM kao Zapad 8 . Koliko stem placali proslu za 5:0 ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54030
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jul 2019, 14:35

Prebacite se na opšte diskusije
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”