FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 mar 2018, 16:55

I opet iduce kolo mi u nedelju zatvaramo :urnebes:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 10 mar 2018, 17:08

Kad smo vec toliko uzeli od transfera vrijedi za ovog Besirevica dat odstetu 200-250 hiljada eura iako nam ne treba veznjaka, mali je top, Radnik ce ga dobro prodat

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 mar 2018, 17:12

BordoSarajevo je napisao/la:Kad konkurenti kiksaju mi kiksamo tri puta, taj je omjer zadnjih 3 sezone.

Ali, konkurenti u buducnosti nece biti isti, vjerovatno, novi konkurenti ce biti Krupa, Radnik, mozda i Simin Han.
Aj ne seri vise :!: :!:

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elcor » 10 mar 2018, 17:35

Mi dok ne postavimo stručnu, kvalifikovanu osobu sa iskustvom na mjesto sportskog direktora, nemamo se čemu nadati. Kakav bolan Ihtijarevic... Zašto je njemu data ta pozicija? Na njegovo mjesto dovesti nekoga sa vizijom i iskustvom i riješio si puno problema koje trenutno imamo. Sabrina, Valentin i ostali se nikad ne bi trebali pojaviti u javnosti, niti dovoditi igrače.

Mi kao fudbalski, sportski klub, nemamo nikoga odgovornog za sport. Ovo pitanje se mora potencirati mnogo više u javnosti. MORAJU naći nekoga za tu poziciju. Ihtijarevic nema kapacitet niti znanje za takvo nešto.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 10 mar 2018, 17:38

MortemHz je napisao/la:
bihuzur je napisao/la:teren u listici ko na vembliu..sta ce sutra izmisliti kao opravdanje za losu igru?
Los teren :kafa:
Ne :mrgreen: Glavni trener na tribinama :hmmmmm:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 10 mar 2018, 17:41

Zip je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Kad konkurenti kiksaju mi kiksamo tri puta, taj je omjer zadnjih 3 sezone.

Ali, konkurenti u buducnosti nece biti isti, vjerovatno, novi konkurenti ce biti Krupa, Radnik, mozda i Simin Han.
Aj ne seri vise :!: :!:
Polako ;)

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 mar 2018, 17:58

U pravu je BordoSarajevo, skoro smo ovdje pratili rezultat Krupe i radovali se što gube. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 10 mar 2018, 18:00

Zip je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Kad konkurenti kiksaju mi kiksamo tri puta, taj je omjer zadnjih 3 sezone.

Ali, konkurenti u buducnosti nece biti isti, vjerovatno, novi konkurenti ce biti Krupa, Radnik, mozda i Simin Han.
Aj ne seri vise :!: :!:
Fakat je dosadan lik.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 mar 2018, 18:07

Elcor je napisao/la:Mi dok ne postavimo stručnu, kvalifikovanu osobu sa iskustvom na mjesto sportskog direktora, nemamo se čemu nadati. Kakav bolan Ihtijarevic... Zašto je njemu data ta pozicija? Na njegovo mjesto dovesti nekoga sa vizijom i iskustvom i riješio si puno problema koje trenutno imamo. Sabrina, Valentin i ostali se nikad ne bi trebali pojaviti u javnosti, niti dovoditi igrače.

Mi kao fudbalski, sportski klub, nemamo nikoga odgovornog za sport. Ovo pitanje se mora potencirati mnogo više u javnosti. MORAJU naći nekoga za tu poziciju. Ihtijarevic nema kapacitet niti znanje za takvo nešto.
Tacno tako.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 mar 2018, 18:09

MortemHz je napisao/la:
Elcor je napisao/la:Mi dok ne postavimo stručnu, kvalifikovanu osobu sa iskustvom na mjesto sportskog direktora, nemamo se čemu nadati. Kakav bolan Ihtijarevic... Zašto je njemu data ta pozicija? Na njegovo mjesto dovesti nekoga sa vizijom i iskustvom i riješio si puno problema koje trenutno imamo. Sabrina, Valentin i ostali se nikad ne bi trebali pojaviti u javnosti, niti dovoditi igrače.

Mi kao fudbalski, sportski klub, nemamo nikoga odgovornog za sport. Ovo pitanje se mora potencirati mnogo više u javnosti. MORAJU naći nekoga za tu poziciju. Ihtijarevic nema kapacitet niti znanje za takvo nešto.
Tacno tako.
Al ko bi uzeo vruć krompir u ruke, bježi raja od naše fotelje. Slaviša bi leg'o kao kec na desetku al ga raja hejta jer je podržao Amara za selektora. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 mar 2018, 18:12

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Elcor je napisao/la:Mi dok ne postavimo stručnu, kvalifikovanu osobu sa iskustvom na mjesto sportskog direktora, nemamo se čemu nadati. Kakav bolan Ihtijarevic... Zašto je njemu data ta pozicija? Na njegovo mjesto dovesti nekoga sa vizijom i iskustvom i riješio si puno problema koje trenutno imamo. Sabrina, Valentin i ostali se nikad ne bi trebali pojaviti u javnosti, niti dovoditi igrače.

Mi kao fudbalski, sportski klub, nemamo nikoga odgovornog za sport. Ovo pitanje se mora potencirati mnogo više u javnosti. MORAJU naći nekoga za tu poziciju. Ihtijarevic nema kapacitet niti znanje za takvo nešto.
Tacno tako.
Al ko bi uzeo vruć krompir u ruke, bježi raja od naše fotelje. Slaviša bi leg'o kao kec na desetku al ga raja hejta jer je podržao Amara za selektora. :rol:
Ma ne hejta sigurno. Koga briga koga je on podrzao za selektora, to je njegovo odabir u koji se ne treba petljati, nema to veze sa Sarajevom. Ja bi Slavišu volio vidjeti na mjestu sportskog direktora, vjerujem da bi se sve polako pocelo slagati..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 10 mar 2018, 18:13

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Elcor je napisao/la:Mi dok ne postavimo stručnu, kvalifikovanu osobu sa iskustvom na mjesto sportskog direktora, nemamo se čemu nadati. Kakav bolan Ihtijarevic... Zašto je njemu data ta pozicija? Na njegovo mjesto dovesti nekoga sa vizijom i iskustvom i riješio si puno problema koje trenutno imamo. Sabrina, Valentin i ostali se nikad ne bi trebali pojaviti u javnosti, niti dovoditi igrače.

Mi kao fudbalski, sportski klub, nemamo nikoga odgovornog za sport. Ovo pitanje se mora potencirati mnogo više u javnosti. MORAJU naći nekoga za tu poziciju. Ihtijarevic nema kapacitet niti znanje za takvo nešto.
Tacno tako.
Al ko bi uzeo vruć krompir u ruke, bježi raja od naše fotelje. Slaviša bi leg'o kao kec na desetku al ga raja hejta jer je podržao Amara za selektora. :rol:
slavisa bi rado preuzeo tu poziciju ali mu sabrina i ostale kurwe u klubu ne dozvoljavaju da se priblizi.
yebo im ihtijarevic najmilije a oni njemu isto to

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 mar 2018, 18:18

Al koji bi nam to plus bio, lik sa velikim brojem poznanstava. Razlika je kad te na razgovor pozove Slaviša kojeg cijela Francuska zna, i kad te pozove Ihtijarević bernardinac, il' Sabrina za koju, ako ukucaš na Googleu, prvo vidiš kako liže neku trebu pa onda "reference".
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 10 mar 2018, 18:23

Slaviša reče kako su navijači Sarajeva uz klub trenutno samo zbog FK Željezničar. E pa zbog tog nek' **** od Sarajeva.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 10 mar 2018, 18:23

X sutra, ne mozemo svaku zijaniti :mrgreen:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 mar 2018, 18:28

sarajevo46 je napisao/la:Slaviša reče kako su navijači Sarajeva uz klub trenutno samo zbog FK Željezničar. E pa zbog tog nek' **** od Sarajeva.
Trenutno imamo na toj poziciji lika koji je nosio dres Željezničara. :mrgreen: A fudbalsko znanje im ne vrijedi poredit.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 10 mar 2018, 18:32

skoroalen je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:Slaviša reče kako su navijači Sarajeva uz klub trenutno samo zbog FK Željezničar. E pa zbog tog nek' **** od Sarajeva.
Trenutno imamo na toj poziciji lika koji je nosio dres Željezničara. :mrgreen: A fudbalsko znanje im ne vrijedi poredit.
Pa ko je rekao da je Ihtijarević dobar? I on isto treba letit, ali to ne znaci da treba ovaj biser doci. Lik podržavao Amara, indirektno izjavio kako smo namjestili zadnju titulu, popišao se po navijačima i da on bude u klubu. Pa to bi bilo baš levatski.

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 10 mar 2018, 18:56

dajte ba ne namaštavajte,kakav crni slaviša? pa nije čovjek tolika budaletina,nego se bolje spremite psihički za zadnje kolo lzp-a kada jupolovci proslavi titulu a mi im u špaliru čestitamo prije tekme,neka vas prati ta vizija


VVVBK

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 10 mar 2018, 18:57

Sofranac is back, znaci Mujakic na hoklicu lagano :kafa:

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 10 mar 2018, 19:03

koga cemo dovesti umjesto husrefa? sta mislite o prosineckom, bil nam on valjo?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boki86 i 44 gosta.