FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 02 feb 2019, 20:28

Neloše, ovi loši mi još nismo spremni i u formi.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 feb 2019, 20:28

45 minuta sa igračem manje mora ostaviti traga, vidjeli ste i sami koliko smo bili nadmoćniji do greške Vladana.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 feb 2019, 20:28

45 minuta sa igračem manje mora ostaviti traga, vidjeli ste i sami koliko smo bili nadmoćniji do greške Vladana.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 02 feb 2019, 20:28

Ma najjace kad rece za Mujakica da je spor :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 feb 2019, 20:29

MortemHz je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Dobro Keno branio imao posla
Brate on se Belmin zove :lol: :lol:
A nemozes mu nadimak od tog nikako napravit hahah
dizdar ili belmo hahaha
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 feb 2019, 20:30

Denchi je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Da sam znao da ce nam igrati Dupovac koji sjedi na tribinama,Salcinovic i Radovac zapitao bih se dali bi gledao utakmicu.



I sto Brazilcu nisu isprintali ime na dresu,ako su vec na probi i on i Jahic,ovaj drugi zaduzio broj i ime,ovome daju tudji dres :nedam:
Jahic je imao I broj I ime na dresu od aerodroma
Kupio je njemu rundo dres cim je sletio
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 02 feb 2019, 20:32

FrancescoTotti je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Da sam znao da ce nam igrati Dupovac koji sjedi na tribinama,Salcinovic i Radovac zapitao bih se dali bi gledao utakmicu.



I sto Brazilcu nisu isprintali ime na dresu,ako su vec na probi i on i Jahic,ovaj drugi zaduzio broj i ime,ovome daju tudji dres :nedam:
Jahic je imao I broj I ime na dresu od aerodroma
Kupio je njemu rundo dres cim je sletio
To sam i ja htio napisat, ovaj vec ima i broj i prezime na dresu, a brazilac igra u hodzinom dresu, a lafo obojica u ravnopravnom polozaju. Msm da je u pitanju protekcija :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 feb 2019, 20:33

A valjda nece brazilac 2cu nosit jbt ko Kallon rahmetli situacija
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 feb 2019, 20:33

Kako je Asamoah Gyan špic a nosio tricu. :mrgreen:
Baš furka, biće upečatljiv.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 feb 2019, 20:35

skoroalen je napisao/la:Kako je Asamoah Gyan špic a nosio tricu. :mrgreen:
Baš furka, biće upečatljiv.
Nemoj pecata majke ti, svakako je manji od lopte :rol: :rol: :rol:

Gyan je I fizicki licio na beka :urnebes: barem
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 feb 2019, 20:39

Denchi je napisao/la:A valjda nece brazilac 2cu nosit jbt ko Kallon rahmetli situacija
" Napadac dvica dze' to ba ima"




Vidjeno vec :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ledesma
Postovi: 4890
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 02 feb 2019, 20:40

A kako mi se gadi ovo pravljenje razlike izmedju jahica i cruza, ovaj zaduzio i dres i opremu, a ovaj drugi nista. Pa nece da moze tako! Sad ga jos visene mogu, yebo te runda debeljko
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 02 feb 2019, 20:40

Ovaj sudija je usrao i onako negledljivu utakmicu.

Nadam se da nikada nećemo više pobijediti u pripremnoj tekmi i da će nas svaki protivnik nadigrati.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 feb 2019, 20:40

A Dzemo Smijecanin eto nije nosio broj 2
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Vanja8
Postovi: 10036
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 feb 2019, 20:41

Nije tragicno...Istina, nema jos uvijek one pas igre,ide se dugim loptama kojim ne znamo igrati,ali zato i jeste ova faza u Turskoj da se to uigra...Pomalo me cudi da su odmah igrali tekmu sa nekim ko je vec 15 dana u Antaliji,ali vjerovatno znaju kako ce utjecati na igrace i da se vidi gdje skripimo...
Desna strana Hebib i Tatar,prilicno losi,Rahman i Krste nista bolji,ali Bože moj tek su stigli...
Lazic dobar ,ima ga svuda,Crepulja pokusava povezati,medjutim jos je to u ranoj fazi pa ne možemo imati objektivnu sliku...
Sve u svemu,moglo je i bolje,sto je pokazalo i prvih 35 minuta,ali mislim da ce to biti sve ok i da strucni stab,a posebno Jeleskovic tempira formu za prvenstvo,da nam se ne desi pad kao prosle godine... :kafa:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 02 feb 2019, 20:42

miky_hz je napisao/la:
Denchi je napisao/la:A valjda nece brazilac 2cu nosit jbt ko Kallon rahmetli situacija
" Napadac dvica dze' to ba ima"




Vidjeno vec :kafa:
E jbt se predajem se hahahahah
Mada mali nije spic no krilo

Na Smjecanina sam slab :bow: :tokralju: :opaopa: :njanjanja:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vanja8
Postovi: 10036
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 feb 2019, 20:43

Denchi je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Dobro Keno branio imao posla
Brate on se Belmin zove :lol: :lol:
A nemozes mu nadimak od tog nikako napravit hahah
dizdar ili belmo hahaha
Dobar Keno,potencijal... :rol:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 feb 2019, 20:44

Bravo svima, za prvu tekmu ovo je odlično. Vidi se da je opet kondicija fenomenalna, odradio je Jelešković svoj posao u Ljubuškom. Prvi dio viktorija, dosta trke i agresivnosti i to je ono što je najbitnije. Bilo je i par finih akcija, pogotovo ono jedno iznošenje lopte, kao iz Barcinih udžbenika. Drugi dio normalno da je bio lošiji, prvo zbog igrača manja, a onda i umora, jer je Husref rekao da će duže igrati ovi što nisu protiv Olimpica.

Sve u svemu, najbitnije je da su se dobro istrčali i da nije bilo povreda. Dobra stvar je što se ugovorio ovoliki broj mečeva, da dobiju taj takmičarski osjećaj i da se naravno uigraju. Također, bitno je da je prošlo bez povreda, to je krucijalno. Kad onaj hajvan udari Mujakića otvorenim džonom, ja reko evo ga prva povreda. Onaj majmun nije normalan, dva oštra starta, dobro ga Rahman nije polomio.

Sad će se pažnja usmjeriti ka lopti, akcijama, kombinatorici, igri u svim linijama itd. Tako da će to iz dana u dan biti sve bolje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 02 feb 2019, 20:54

Nasi su jos i trening jutarni imali?
1946~

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 feb 2019, 20:55

Husref Musemić, trener Sarajeva, nakon susreta je bio zadovoljan trkom i drugim dijelom kada su igrali sa igračem manje.

Ipak, istakao je kako nije pretjerano zadovoljan sa pojedinim igračima koji još uvijek traže svoju formu.

- Trkački dosta dobro, pogotovo drugi dio kad smo ostali s igračem manje. Ako je nešto dobro, onda je to da nismo primili pogodak sa igračem manje i to smo probali i to je nešto što se može desiti. Nije loše išlo, rekao je Musemić i dodao: - Generalno nisam pretjerano nezadovoljan, jesam sa par igrača koji još traže formu. Teško će je naći ako ne budu imali voljni momenat. Formu treba zaradati, tražiti, zaslužiti, a ako nemate voljni momenat i pristup onda je to teško. Sa dvojicom ili trojicom nisam pretjerano zadovoljan.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee i 16 gostiju.