FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 29 apr 2019, 20:48

Vidise koliko je sati cim Evander kolo vodi. Docekalo da izadje iz rupa.
Zao mi vas je ali cemo biti prvaci a i kupa osvajaci.
Vas klub je malo nize prema Ilidži.
Zadnja izmjena: revolt, dana/u 29 apr 2019, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la REGISTROVANI » 29 apr 2019, 20:48

Zaključno sa 21. Aprilom

slika

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 20:50

simidobar je napisao/la:
Ovoj ekipi bi sigurno bilo lakse da si ti preskocio ovu sezonu, nemoj ih vise podrzavat ociju ti, odmori malo.
ma ni na onom svjetu neću prestati dobri moj :D :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 20:53

revolt je napisao/la:Zao mi vas je ali cemo biti prvaci a i kupa osvajaci.
Vas klub je malo nize prema Ilidži.
:wtf: :!: :?:
naravno i slavit ćemo i zajedno i poslije ove sezone, nećete valjda prestati navijati ako 1 čovjek ode iz kluba?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 29 apr 2019, 20:57

A gdje su evandere ti vrli navijaci nakon tekme u Italiji i rezultata 2:2, gdje su nakon ovih silnih dobrih odigranih utakmica ove sezone, uhvatili ste se za ovih zadnjih par kola i vama sva sezona stala u ta pomenuta kola gdje istina nismo briljirali, ali niti puno izgubili, jos uvijek sve imamo u svojim rukama i suludo je da ocekujete smjenu trenera koji je pred ponavljam istorijskim rezultatom. To sto neko ima očekivanja kao sto onaj danas napisa o Christoph Daummu i slicno je suludo. Mi smo klub iz lige koja je jedna od najlosijih u Evropi i koja jos uvijek nije dala predstavnika u grupnim fazama evropskih takmicenja. Nisam ja protiv smjene Husrefa nakon sezone ako ce doci neka "zvjerka", ali ni ta "zvjerka" nije garancija tog famoznog iskoraka ako to Uprava ne poprati odredjenim pojacanjima sto opet nije garancija, samo vidi primjer Atalante i investicije ljetos u igracki kadar od 40 miliona eura, a nisu zavrsili u grupnoj fazi EL, ali niti smjenili Gasperinija.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 29 apr 2019, 20:57

Denchi je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
Ovoj ekipi bi sigurno bilo lakse da si ti preskocio ovu sezonu, nemoj ih vise podrzavat ociju ti, odmori malo.
ma ni na onom svjetu neću prestati dobri moj :D :wave:
Veliki je problem sto ti mislis da dajes podrsku.

Kontam ako ih zamrzis kao zrunjski mozda nadjes koju lijepu i za njih..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 apr 2019, 21:01

Ja evo prvi ne želim da se išta osvoji jer mrzim Husrefa. Dolazim svaku utakmicu i mrznem se, mrzeći Husrefa i čekajući kiks Sarajeva da mogu pljuvat po forumu. Jer forum mi je sve u životu, nemam ni srednju školu završenu, ni cure, nikakvog života. Smisao mog života je mržnja prema Musemiću, i kad njega smijene, prestat ću dolazit na stadion jer nemam koga mrzit onda. Jbg, šta ću.
Je l' vidite kako debilno izgleda, o vi presvijetli navijači koji kažete da neko ovdje čeka kiks kluba? Smirite hormone, ljubav se iskazuje članstvom, domaćim i gostujućim utakmicama a ne pisanjem "On voli Saraj'vo...". Nas dvije milje ima pravo sr.at ove sezone šta hoćemo, taman 1900 na stadionu podržavalo Musemića do kraja, i ovih 100 ima puno pravo da kaže svoje mišljenje jer su bili uz klub cijelu sezonu. Nije Musemića bilo kad su nas i Bog i Olimpik potopili na Koševu prije par sezona, al ja sam bio, i to mi daje kredita da sad napišem šta hoću na ovom usr.anom forumu. Vozdrica, odoh u rupu i čekat kiks Sarajeva. LikČe do baGro! 0:3 u petak, da otjeramo Husrefa i ne uzmemo ništa!
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 21:02

simidobar je napisao/la: Veliki je problem sto ti mislis da dajes podrsku.

Kontam ako ih zamrzis kao zrunjski mozda nadjes koju lijepu i za njih..
Hvala ti brate što mi otvaraš oči

pokušat ću im samo lijepe riječi govorit kad griješe

evo jedna pjesma za tebe :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 29 apr 2019, 21:05

Denchi je napisao/la:
simidobar je napisao/la: Veliki je problem sto ti mislis da dajes podrsku.

Kontam ako ih zamrzis kao zrunjski mozda nadjes koju lijepu i za njih..
Hvala ti brate što mi otvaraš oči

pokušat ću im samo lijepe riječi govorit kad griješe

evo jedna pjesma za tebe :thumbup:
Hvala na razumjevanju... ;)

Ne ucis dijete sakama da hoda nego lijepim rijecima i vjerom...
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 29 apr 2019, 21:07, ukupno mijenjano 2 puta.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 21:06

Osttribine je napisao/la: samo vidi primjer Atalante i investicije ljetos u igracki kadar od 40 miliona eura, a nisu zavrsili u grupnoj fazi EL, ali niti smjenili Gasperinija.
Atalanta ima sistem, 3put pogađaj po čemu su poznati u italiji?

po proizvodnji igrača :o :wtf: :shock:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 29 apr 2019, 21:09

Denchi je napisao/la:
Osttribine je napisao/la: samo vidi primjer Atalante i investicije ljetos u igracki kadar od 40 miliona eura, a nisu zavrsili u grupnoj fazi EL, ali niti smjenili Gasperinija.
Atalanta ima sistem, 3put pogađaj po čemu su poznati u italiji?

po proizvodnji igrača :o :wtf: :shock:
Da al kod nas se smjenjuje i ako si u igri na dva fronta,da su ga prije smijenili mi sad nebi uopste u igri za bilo sta bili

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 21:10

simidobar je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
simidobar je napisao/la: Veliki je problem sto ti mislis da dajes podrsku.

Kontam ako ih zamrzis kao zrunjski mozda nadjes koju lijepu i za njih..
Hvala ti brate što mi otvaraš oči

pokušat ću im samo lijepe riječi govorit kad griješe

evo jedna pjesma za tebe :thumbup:
Hvala na razumjevanju... ;)

Ne ucis dijete sakama da hoda nego lijepim rijecima i vjerom...
Ostavimo sve, srce moje, idemo do nje
srce moje, ostavimo sve

da stignemo u maju
kad bulbuli pjevaju
:njanjanja: :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 29 apr 2019, 21:10

Denchi je napisao/la:
Osttribine je napisao/la: samo vidi primjer Atalante i investicije ljetos u igracki kadar od 40 miliona eura, a nisu zavrsili u grupnoj fazi EL, ali niti smjenili Gasperinija.
Atalanta ima sistem, 3put pogađaj po čemu su poznati u italiji?

po proizvodnji igrača :o :wtf: :shock:
Mene ne interesuje samo prodaja igraca, interesuje me da klub osvaja titule, u nasem slucaju je to moguce obzirom na konkurenciju dok jedna Atalanta u Italiji to gotovo da ne moze obzirom na konkurenciju kakvu imaju.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 29 apr 2019, 21:11

Denchi je napisao/la:svaka čast :salut:
"Ne da sam zadovoljan, prezadovoljan sam. Hvala mojim igračima, igraju za sebe, za klub i za mene. Ja sam presretan što sam trener ove grupe momaka - divnih, karakternih momaka koji imaju strašnu volju za igrom i dokazivanjem. Mi treneri smo bez njih ništa", poručio je Bošnjaković, pa nastavio:

"U trenerskom žargonu se u zadnje vrijeme pojavila jedna floskula - 'nemam igrača i nemam puno takmičarskih igrača', ma šta god to značilo. Ja ne poznajem taj izraz 'nema takmičarskih igrača'. Mi smo danas nastupili bez pet standardnih fudbalera, nastupili smo sa dva polaznika akademije. Nastupili smo sa Mehmedagićem koji šest mjeseci nije odigrao utakmice, sa Govedaricom kojem je ovo treća-četvrta utakmica da je odigrao svih 90 minuta i imam ekipu. Imam ekipu zato što radim. Fudbal nije matematika, nije nuklearna fizika... Analiziraš, skautiraš i na osnovu toga oučiš dobre i loše strane ekipe. Napraviš trening kojim ćeš anulirati bolje i iskoristiti lošije strane protivnika."

"Dođeš, odigraš, pobjediš ili izgubiš. Ako pobjediš odeš u svlačionicu i poljubiš svoje momke i zahvališ im se, a pogotovo ako izgubiš... Ja jedva čekam da završim ovaj razgovor da poljubim svoje momke, oni su zaslužili svu pažnju ovog svijeta
", poručio je Bošnjaković, pa dodao:

"Mi sa još jednom utakmicom rješavamo svoj opstanak, a to je bilo gotovo nemguće. Ja se divim svojoj Upravi koja je imala hrabrosti mene da dovede, čovjeka koji je neiskusan, čovjeka koji ne zna, čovjeka koji je svugdje dobro došao osim u svom gradu i čovjeka koji je napravljen neznalicom u svom gradu. Ja sam Milenko Bošnjaković magistar nauka iz oblasti sporta i tjelesnog odgoja, nosilac UEFA Pro licence. To sam ja, ali u svom gradu mi ne daju da radim. Sva sreća ima onih koji su spremni dati mi priliku".

Ovaj nas dok smo dobro igrali, uvijek je govorio.. "Rezulat je dobar, ali s pojedincima nisam zadovoljan..."

Ili kad izgubi, svali krivicu na najmldjeg na terenu..
Ili kaze jednostavnooo "sta je, tu je" :D

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 29 apr 2019, 21:14

Atalanta zivi od kupovine za talenata koji se nisu nametnuli u velikim klubovima, rehabilituju ih i prodaju dalje.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 29 apr 2019, 21:17

Cinjenica je da smo mi klub koji ce da proizvodi igrace, da iste gura u prvi tim i da ih proda za dobre novce. Na taj nacin obezbjedjivati dobru finansijsku situaciju u klubu.

To je primarni cilj!!!

E sad, problem je sto mnogi to ne mogu da prihvate.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 21:21

Kamuflazn je napisao/la:Atalanta zivi od kupovine za talenata koji se nisu nametnuli u velikim klubovima, rehabilituju ih i prodaju dalje.
mislim da su proizveli 60% svih golmana italije :D
jako dobar omladinski program

Akademija :D
https://www.transfermarkt.com/atalanta- ... verein/800
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 29 apr 2019, 21:27, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vanja8
Postovi: 10170
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 29 apr 2019, 21:24

Zip je napisao/la:Cinjenica je da smo mi klub koji ce da proizvodi igrace, da iste gura u prvi tim i da ih proda za dobre novce. Na taj nacin obezbjedjivati dobru finansijsku situaciju u klubu.

To je primarni cilj!!!

E sad, problem je sto mnogi to ne mogu da prihvate.
E pa morace prihvatiti,jer Fk Sarajevo nije ulica ,vec organizovan i ustrojen klub koji vec sada u svim segmentima velikim koracima napreduje i ide putem stvaranje jakog kluba na ovim prostorima ,pa i sire...
Onaj koji ne može prihvatiti moderan sistem funkcionisanja,ne zaslužuje ni da bude u Svetinji... :kafa:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 apr 2019, 21:49

:geek:

slika
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 29 apr 2019, 21:58

Vanja8 je napisao/la:
Zip je napisao/la:Cinjenica je da smo mi klub koji ce da proizvodi igrace, da iste gura u prvi tim i da ih proda za dobre novce. Na taj nacin obezbjedjivati dobru finansijsku situaciju u klubu.

To je primarni cilj!!!

E sad, problem je sto mnogi to ne mogu da prihvate.
E pa morace prihvatiti,jer Fk Sarajevo nije ulica ,vec organizovan i ustrojen klub koji vec sada u svim segmentima velikim koracima napreduje i ide putem stvaranje jakog kluba na ovim prostorima ,pa i sire...
Onaj koji ne može prihvatiti moderan sistem funkcionisanja,ne zaslužuje ni da bude u Svetinji... :kafa:
Vjerujem da je to jedan od razloga sto vec Husref nije produzio ugovor.
A i mi ostali vidimo da on nije osoba koja moze biti bitna za mladog igraca koji prelazi iz juniora u prvi tim...
Siguran sam da ima potecijala i kvaliteta u mladim da vec sad igraju ozbiljan fudbal na vecem nivou, potrebno je povjerenje trenera u mladog igraca...

Svi se slazemo da je bolje gledati Sabanovica nego Hebibovica, osim Husrefa....
Sabanovic da je odigrao kompletni sezonu, za narednu bi imali prsvog desnog beka... Ovako nemamo nista... Protracena godina Halidu...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 17 gostiju.