FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zagor
Postovi: 5498
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 01 jun 2019, 23:13

ThrillerHz je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ja sam pratio sarajevo i sa husrefom i bez njega. Titule i kup se uzeli i sa njim i bez njega.isao sam u zabiti i sa njim i bez njega.

Kada ne radi dobro, vazda cu ga kritikovati,kada radi dobro vazda cu pohvaliti jer mi je fks iznad cak i licnih stavova. Ako klub odluci da Husref nece biti trener , ja cu to postovati i podrzati sljedeceg. Ako klub kaze da husref jeste trener, i to cu jednako postovati. Meni se samo gadi osimozacija husrefa i nista vise, stvaranje mita o covjeku koji prije 15 dana rece da bi otisao vani da ima dobru ponudu. Nasa je greska samo sto ga nas dobar dio gleda kao trenera oji radi do ro svoj posao i za to je placen.

Od 2013. Otkad je otisao, ni jedan trener nije imao ppdrsku uprave kao sro je ima husref. Uprave i navijaca.
Odi ma rezultatw i pogledaj nakon cega je npr kodro otjeran. Istok ustao i otjerao ga.

E sad je pitanje, sta bi se desilo kodri da je pri.io 8 od atalante, iz jednog suta dobio slobodu pa na kosevu nije dobio gosk. Sta bi sa njim bilo i sta bi vi pricali?
Sutra da ode hus,isti vi bi pljucali na zamjenu
Sve objasnjeno :tokralju:
Malo je nezahvalno pričati o periodu kada je klub vodio Kodro i recimo ovaj sad sa Husrefom. Kazem iz razloga sto smo mi kad nas je Kodro preuzeo bili u velikom naletu, dolazak Tana , pare , milioni kurcipalci , dogli smo se bez ikakve potrebe. Naravno odmah su zelje porasle za trofejima. Pa plan je bio da za par godina igramo grupnu fazu il EL il LP. Zbog toga svega veliki teret je bio na ledjima Kodre. Pod svaku cijenu smo trazili titulu prvaka, jer istu nismo osvojili 6-7 godina, a prije toga zeljo dvije osvojio. Pod Kodrom, po mom misljenju, smo igrali najljepsi fudbal, medjutim nanizao je par losih rezultata, a opet ponavljam bili smo krvolocno zeljni titula, nismo ga pustili da radi dalje, a mozda bi i odradio posao kako treba.. jbg..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 jun 2019, 23:22

Obiteljski, glup si brate i ofiras se bezveze.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 01 jun 2019, 23:31

amypitar je napisao/la:Ima li kraja ovo sa Husrefom,zna li ko do kad je rok,da se ova sapunica završi.
Brzo ce Evropa, nije nam ovo otezanja trebalo.
Meni isto bezz otezanje, ako si zadovoljan trenerom produzuje se ugovor ako nisi trazi se novi.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 jun 2019, 23:35

:crazy: Oteze se jer je vlasnikova zadnja. Mozda cocjrk ima drugaciju viziju kluba, drugog trenera, ili se ceka odobrenje za neke igrace koje hus trazi.

Usput, da mi se ne sikirate, i ne kmecite, 95% hus ostaje uz ekstra pojacanja i povecanje plate, ali i nekim klauzulama u ugovoru koje mora ispostovati.
Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 01 jun 2019, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 jun 2019, 23:41

Peticiju pisati da Šaban igra beka, a Hebib desno krilo ispred njega iduće sezone!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 jun 2019, 23:44

bordobijeli je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Ima li kraja ovo sa Husrefom,zna li ko do kad je rok,da se ova sapunica završi.
Brzo ce Evropa, nije nam ovo otezanja trebalo.
Meni isto bezz otezanje, ako si zadovoljan trenerom produzuje se ugovor ako nisi trazi se novi.
Pa i jucer u emisiji a vala i generalno sem navijaca, ljudi iz uprave su naglasavali da zele da sacuvaju ss.
Mozda ne zeli Hus da prihvati sto mu se nudi? Mozda trazi vise para, mozda neke svoje igraca, ili nesta trece.
Dogovorili bi se oni odmah, negdje steka.

Ako je klubu u interesu da se akademci razvijaju kroz prvi tim, a Husref to ne zeli, ko smije sta reci na odluku uprave da se trazi drugi trener?

Znat cemo valjda sve ubrzo

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 jun 2019, 23:44

joker90 je napisao/la:Peticiju pisati da Šaban igra beka, a Hebib desno krilo ispred njega iduće sezone!
Ne vjerujem da ce se hebib nesto naigrati na krilu ako dodju pojacanja.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 01 jun 2019, 23:45

Pantelija je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Cuj istok otjero kodru. Nevjera. Istina da ga je otjeralo 3 fudbalera.
Da ne gledas utakmice preko streama mozda bi i znao, nema prenosa sa tribina :(
Istok zadnjih 15 godina. Vazda imas 10ak delegata, ali je cinjenica da je izgubio svlacionicu i da su igraci bili nezadovoljni njegovim nacinom rada.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 01 jun 2019, 23:49

Pantelija je napisao/la:Obiteljski, glup si brate i ofiras se bezveze.
Ma ko je to ljut.
Fino se igraj, nema potrebe da se vrijeđamo.
Radujem se tvom novom postu u kojem ćeš kao i uvijek, sasvim realno, iz ugla neutralnog navijača pokušati svima objasniti ko je Husref.
Ne daj se i hrabro nastavi misiju.
Horde su uz tebe.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 01 jun 2019, 23:49

Ovdje neki kao dajte Kodru a Husu noga hah koja smijurija,ko je ba Kodro? Samo nek briljira po evropi vazda Hus ispred njega,nek tika taku fura gdje je naucio dogurace mozda do Reala il Barse,a nama neka Husa. Uostalom manjina zeli neke nove likove ispred c9vjeka koji je dva pehara digao,ja mislim da se njihovo misljenje treba uvazit jer nas 95 posto smo na strani Hisa ko nas vecinu sisa,sva sreca pa se ovi theraci ne pitaju nista nit ih ko benda,bravo upravo samo naprijed dosta mahalastine,tjeranja,afera to su stvari koje mahalce najvise bole. Necemo nikakve Kodre ja cu mu prvi hebat svaku tekmu sve sta je problem?

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 jun 2019, 23:52

Oj gledaj Meksikanca :rol: :rol: :rol: :lol: :lol: sta kaze nema licenca nema evropa :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 jun 2019, 23:54

Stok cijeli ustao, kada je kodro prilazio tribini i skandirao "kodro odlazi" nakon cega je i otisao. Poato sam stajao na vrhu tribine jako dobro se sjecam sta je bilo. Dakle CIJELI ISTOK, 90% istoka je to uradilo a vjerovatno i zapada...

E cuj igraci nisu bili zadovoljni, kako ce biti umjesto bacusa u 11 , oni u 11 na treningu . Ne bih bio ni ja.
zagor1987 je napisao/la:Ovdje neki kao dajte Kodru a Husu noga hah koja smijurija,ko je ba Kodro? Samo nek briljira po evropi vazda Hus ispred njega,nek tika taku fura gdje je naucio dogurace mozda do Reala il Barse,a nama neka Husa. Uostalom manjina zeli neke nove likove ispred c9vjeka koji je dva pehara digao,ja mislim da se njihovo misljenje treba uvazit jer nas 95 posto smo na strani Hisa ko nas vecinu sisa,sva sreca pa se ovi theraci ne pitaju nista nit ih ko benda,bravo upravo samo naprijed dosta mahalastine,tjeranja,afera to su stvari koje mahalce najvise bole
Jao kakvi ste vi lazovi, pa Aleksandar Vucic bi se sje.bao da ovo cita. Nadji slovo da je neko napisao da se vrati kodro! Jedno!
Liepo se pise o tome da je kodro otjeran nakon dva tri slabija rezultata (mislim dva remija i poraz) a husa je uprava podrzavala i nakon 8 i nakon goska. I nista drugo.
E cuj 95% ... bgm slabo ti posjwcujes tribine stadiona kosevo, osim ako forum nije tcoja tribina.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 jun 2019, 23:58

Husrefa je Uprava podrzala jer nije imala vise nikakve mogucnosti. Isplucali se i vojnici kluba i stranci, a marke nigdje na vidiku. Da su oni imali love letio bi on jos proslo proljece najdalje nakon remija protiv Slobode kuci.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 jun 2019, 00:08

Pantelija je napisao/la::crazy: Oteze se jer je vlasnikova zadnja. Mozda cocjrk ima drugaciju viziju kluba, drugog trenera, ili se ceka odobrenje za neke igrace koje hus trazi.

Usput, da mi se ne sikirate, i ne kmecite, 95% hus ostaje uz ekstra pojacanja i povecanje plate, ali i nekim klauzulama u ugovoru koje mora ispostovati.

Napokon prave informacije.
Možda vlasnik ima drugačiju viziju ili drugog trenera.
Možda se čeka odobrenje za igrače koje traži Hus.

U drugom dijelu posta 95% Hus ostaje uz extra pojačanja i za nepovjerovati veću platu.
Za kraj (što nikom ne bi palo napamet) traži se da se ispoštuju neke klauzule.

Sudeći po svemu napisanom stiče se dojam da si osobno bio prisutan na sastanku sa šefom.
Nadam se da si iskoristio priliku i ukazao mu na greške koje je pravio. Sigurno si ga pitao za namjere da Jahićem, talove sa Rundom i ostalo.

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 02 jun 2019, 00:15

obiteljskicovjek je napisao/la:
Pantelija je napisao/la::crazy: Oteze se jer je vlasnikova zadnja. Mozda cocjrk ima drugaciju viziju kluba, drugog trenera, ili se ceka odobrenje za neke igrace koje hus trazi.

Usput, da mi se ne sikirate, i ne kmecite, 95% hus ostaje uz ekstra pojacanja i povecanje plate, ali i nekim klauzulama u ugovoru koje mora ispostovati.

Napokon prave informacije.
Možda vlasnik ima drugačiju viziju ili drugog trenera.
Možda se čeka odobrenje za igrače koje traži Hus.

U drugom dijelu posta 95% Hus ostaje uz extra pojačanja i za nepovjerovati veću platu.
Za kraj (što nikom ne bi palo napamet) traži se da se ispoštuju neke klauzule.

Sudeći po svemu napisanom stiče se dojam da si osobno bio prisutan na sastanku sa šefom.
Nadam se da si iskoristio priliku i ukazao mu na greške koje je pravio. Sigurno si ga pitao za namjere da Jahićem, talove sa Rundom i ostalo.
Daj hahahhaha :D

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 02 jun 2019, 00:19

Krajnje je vrijeme je da se pocnemo dizati iznad ove lige. Nikome se nece dozvoliti da to koci s toga se i otegla situacija s trenerom. Sigurno ce biti promijena.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 jun 2019, 00:22

obiteljskicovjek je napisao/la:
Pantelija je napisao/la::crazy: Oteze se jer je vlasnikova zadnja. Mozda cocjrk ima drugaciju viziju kluba, drugog trenera, ili se ceka odobrenje za neke igrace koje hus trazi.

Usput, da mi se ne sikirate, i ne kmecite, 95% hus ostaje uz ekstra pojacanja i povecanje plate, ali i nekim klauzulama u ugovoru koje mora ispostovati.



Sudeći po svemu napisanom stiče se doja si osobno bio prisutan na sastanku sa šefom.
Nadam se da si iskoristio priliku i ukazao mu na greške koje je pravio. Sigurno si ga pitao za namjere da Jahićem, talove sa Rundom i ostalo.
Jesam, rekli su mu da je jedna klauzula da tucakovici i jahici nece dolaziti na probe a da posjete floridi odradi kao prijateljsku posjetu :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 02 jun 2019, 00:24

Pantelija na proslavi titule smo rekli svoje,u Domu mladih takodje,na tekmama takodje svuda i prije i sad se Husu skandiralo i dok je Celik i Slobodu vodio,eto na tim tribinama sam bio pa i na zapadu kad je Genk izbacen i u Vozdrici nakon prve tekme protiv Genka,uglavnom imas svoje misljenje koje realno nigdje nije bitno hvala bogu,al naravno mozes ga uvijek iznosti samo ne znam kako se ne umoris od silnog ponavljanja,dovoljno je jednom da nam napises vec smo razumijeli

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 jun 2019, 00:48

Pantelija je napisao/la:
obiteljskicovjek je napisao/la:
Pantelija je napisao/la::crazy: Oteze se jer je vlasnikova zadnja. Mozda cocjrk ima drugaciju viziju kluba, drugog trenera, ili se ceka odobrenje za neke igrace koje hus trazi.

Usput, da mi se ne sikirate, i ne kmecite, 95% hus ostaje uz ekstra pojacanja i povecanje plate, ali i nekim klauzulama u ugovoru koje mora ispostovati.



Sudeći po svemu napisanom stiče se doja si osobno bio prisutan na sastanku sa šefom.
Nadam se da si iskoristio priliku i ukazao mu na greške koje je pravio. Sigurno si ga pitao za namjere da Jahićem, talove sa Rundom i ostalo.
Jesam, rekli su mu da je jedna klauzula da tucakovici i jahici nece dolaziti na probe a da posjete floridi odradi kao prijateljsku posjetu :kafa:
Metno ti ga je dobro Hus negdje.
Kako se ne umoriš paša moj solidni.
Teško je živjeti s tim.
Pokušaj to podijeliti sa sebi bliskim osobama.
Bezobzirno bi bilo da ti predložim da otvoriš dušu ovdje na forumu i svima kažeš o čemu se radi, ipak je ovo javni prostor.
Isto tako bezobzirno i dosadno je tvoje opetovanje u javnom prostoru zbog ličnih frustracija.

Ma yebi ga, moram te loma zayebavat fakat si dosadan.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 jun 2019, 00:53

Meni je npr atalanta dobro metnula a hus sa njom
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.