FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 29 apr 2019, 17:19

fks74 je napisao/la:Valjda se , nazovi navijacima ispuni zelja, da nista ne osvojimo. Pa da mozemo bez problema otjerati Husrefa. Koja ste vi g.vna od ljudi i navijaca. :puke: :puke: Svaki dan ista prica, sve strucnjak do strucnjaka. Vrsi se pritisak, samo zato sto neko ne voli Husrefa. Hajde da dovedemo morza, mozda bi vam on odgovarao.
Ja mozda volim ili ne volim Husrefa, al zato znam da nam je qurac igra i da smo vise glavama hoce li zrinjski kiksati ili nece.
Sam pritisak je postavio Husref. Prvi je rekao na +11 ili poslije Krupe da su pod pritiskom?

Sto bezveze nameces nesta sto nije tacno?

Njima ako ce forum diktirati ima li pritiska ili ne, trrba ih otjersti odmah.

Jesu li forumasi krivi sto mi posljednje dvije utakmice u gostima nismo imali suta na gol(osim gola u Tz), jesu li forumasi krivi sto smo tri utakmice na Kosevu dali nula golova i time doveli titulu u pitanje?

Ja ne navijam za Husrefa, nego za FK Sarajevo !!!
Evidentno je da nesta ne funkcionise, jel treba da takve stvari trpimo dok se ne dese lose stvari po ekipi?

Shvati, da svi mi imamo misljenje o necemu, ako ja nisam za Husrefa a ti jesi, jel to znaci da nađ nike zajednicki interes titula? Samo zato sto vidimo greske kod vodjenja ekipe vama daje zapravo da govorite da zelimo lose ekipi i gubitak titule i kupa?

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 17:28

fks74 je napisao/la:Valjda se , nazovi navijacima ispuni zelja, da nista ne osvojimo. Pa da mozemo bez problema otjerati Husrefa. Koja ste vi g.vna od ljudi i navijaca. :puke: :puke: Svaki dan ista prica, sve strucnjak do strucnjaka. Vrsi se pritisak, samo zato sto neko ne voli Husrefa. Hajde da dovedemo morza, mozda bi vam on odgovarao.
apsolutno niko nije tako nešto napisao osim tebe
ljudi razmišljaju/pišu naglas o budućnosti kluba i daljem razvoju, sljedeći korak itd.
s obzirom da(evo danas zvanično) novi ljudi i nove ideje ulaze u klub...
možda vas dosta nije svjesno da je to velika stvar jer se nije dizala frka kao kad je dolazio Tan...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 29 apr 2019, 17:29

Denchi je napisao/la:
revolt je napisao/la:@p

Atalanta ce veceras u utrci za 4. mjesto odmaci Romi i Milanu. Igra finale kupa Italije gdje je izbacila Juventusa. Atalanta je realna slika poređenja BiH i lige petice. Sve ostako je zlonamjerno komentari kakve dobijam od manijaka koji koriste Atalantu za nase ponizavanje.

Iskljucujem se iz ove rasprave. Samo cu na kraju reci, da su komsije propale kurcu za usi kad su poceli slusati navijace i tjerati trenere i igrace. Ako nasi krenu stopama istih svaka im cast glupi su ko ****.

Uzdravlje!
naši ne idu tim koracima jer je većina navijača za Husrefa, posebice Sjever :kafa:
Hvala Bogu

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 17:32

revolt je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
revolt je napisao/la:@p

Atalanta ce veceras u utrci za 4. mjesto odmaci Romi i Milanu. Igra finale kupa Italije gdje je izbacila Juventusa. Atalanta je realna slika poređenja BiH i lige petice. Sve ostako je zlonamjerno komentari kakve dobijam od manijaka koji koriste Atalantu za nase ponizavanje.

Iskljucujem se iz ove rasprave. Samo cu na kraju reci, da su komsije propale kurcu za usi kad su poceli slusati navijace i tjerati trenere i igrace. Ako nasi krenu stopama istih svaka im cast glupi su ko ****.

Uzdravlje!
naši ne idu tim koracima jer je većina navijača za Husrefa, posebice Sjever :kafa:
Hvala Bogu
ako se sjetiš i kad su ga isti tjerali nisu ih poslušali...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 apr 2019, 17:33

Mnogi pitaju a sta ako ne uzmemo titulu?? ja kazem uzimamo titulu!! A pitam sta ako novi trener ispadne u prvom pretkolu LP ??

Smjecanindzemo
Postovi: 162
Pridružen/a: 22 feb 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Smjecanindzemo » 29 apr 2019, 17:39

Stare mi ne vjerujem, sta ste se ba ufatili sa njim peglat, dijete neko koje uziva u ovom. Vanja bot

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 17:41

bordobijeli je napisao/la:Mnogi pitaju a sta ako ne uzmemo titulu?? ja kazem uzimamo titulu!! A pitam sta ako novi trener ispadne u prvom pretkolu LP ??
uzet ćemo titulu, svi vjerujemo u to, i igrači to osjećaju

ništa, pogotovo što je i Husref izletao, a i isto može i sad s ovim timom, a tek treba vidjeti šta će biti od ekipe do tad...može ti otići komplet veza, pa da igraš s novim veznim redom, neuigran ali ako pokažu zalaganje i natope dres nema se kome šta zamjeriti, ako izađe s Akademcima? šta uraditi nego dati podršku, a može bit i da dovedemo nekog jakog igrača?

ako je novi trener ima takoreći razumljiv alibi - nov je, tek počeo raditi s ekipom...automatski se manje očekuje nego od trenera s kojom je ekipa uzela sve i poznaje se 2 sezone....logično jbg
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 29 apr 2019, 17:42

robertkosar je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Netacno.
Rekao sam dat mu priliku da zavrsi sezonu da vidimo moze li uzet
Polusezonu smo igrali lijepo I efikasno, trenutno ne bas...
Nije ovo tjeranje radi tjeranja, trener ce uzeti sve sto ima uzeti, to je to, sta moze sljedece? Isto ili gore? Veca sansa ovo drugo...uz jednu bitnu cinjenicu ovaj trener I dugorocna vizija sa Akademcima u ekipi ne idu zajedno, to je sve...
A I optimalan potez s njegove strane licno svi bi ga spominjali u pozitivnom kontestu, a ne kao Tuzlaci ili mi kad spomenes Saida...

Niposto da se iko uci na nama ikad vise, samo neko ko ima nesto na cv-u dolazi u obzir, vjerujem da ce Emir I Uprava naci pravog...

Mogu nazvati I ulicu, kamp, stadion po Husrefu ali samo ako uzme duplu I ode...

Nova vremena, malo modernizacije uz novog vlasnika, novi kapital, novu infrastrukturu...
Kakava ulica i bakraci Hase rahmetli je najveca legenda kluba pa nema ulice , Jedino ako ovi sa ciganske mahale pristanu da im se ulica zove po treneru :crazy:
Hase ima ulicu.

Smjecanindzemo
Postovi: 162
Pridružen/a: 22 feb 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Smjecanindzemo » 29 apr 2019, 17:46

Nije brate tacno Husref je poceo ovu sezonu, a proslu nesto malo zavrsio. Smjesna vam je prica frajer koji je fakticki godinu tu vi bi ga tjerali, a on blizu trofeja lige i u finalu kupa. Skupite se vi delegati, utalite se Contea dovedite, Romi ga otet treba

Avatar
Vanja8
Postovi: 10226
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 29 apr 2019, 17:48

Smjecanindzemo je napisao/la:Stare mi ne vjerujem, sta ste se ba ufatili sa njim peglat, dijete neko koje uziva u ovom. Vanja bot
Dijete koje tebi može biti babo u svakom pogledu...

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 apr 2019, 17:51

Denchi je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Mnogi pitaju a sta ako ne uzmemo titulu?? ja kazem uzimamo titulu!! A pitam sta ako novi trener ispadne u prvom pretkolu LP ??
uzet ćemo titulu, svi vjerujemo u to, i igrači to osjećaju

ništa, pogotovo što je i Husref izletao, a i isto može i sad s ovim timom, a tek treba vidjeti šta će biti od ekipe do tad...može ti otići komplet veza, pa da igraš s novim veznim redom, neuigran ali ako pokažu zalaganje i natope dres nema se kome šta zamjeriti, ako izađe s Akademcima? šta uraditi nego dati podršku, a može bit i da dovedemo nekog jakog igrača?

ako je novi trener ima takoreći razumljiv alibi - nov je, tek počeo raditi s ekipom...automatski se manje očekuje nego od trenera s kojom je ekipa uzela sve i poznaje se 2 sezone....logično jbg
Ok sve u redu, a sta kad opet nakon tog ispadnja krene pljuvanje i po tom treneru .

Smjecanindzemo
Postovi: 162
Pridružen/a: 22 feb 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Smjecanindzemo » 29 apr 2019, 17:52

U kojem to pogledu sine. S kim zivis, imas li zenu, cime se bavis. Raja halalite

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 17:53

Smjecanindzemo je napisao/la:Nije brate tacno Husref je poceo ovu sezonu, a proslu nesto malo zavrsio. Smjesna vam je prica frajer koji je fakticki godinu tu vi bi ga tjerali, a on blizu trofeja lige i u finalu kupa. Skupite se vi delegati, utalite se Contea dovedite, Romi ga otet treba
navijači ga ne mogu ni zadržat a ni otjerat, dokazano
dakle uprava samo, poslodavac, njemu račune podnosi
on je tu od 26. aug 2017, ugovor na 2 godine
skupite se i vi Husrefsektaši pa ga nedajte
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 29 apr 2019, 17:54

Vanja8 je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Ovi sto su protiv Husrefa, ok smatrate da treba trazit novig trenera i to je ok al daj strpitese jos 3 sedmice da abd isvoimo duplu i onda dovodite koga hoce te tjeraj koga hoces. Daj da osvoimo DUPLU KRUNU **** nas onda boli koce vodit samo da je bolji od husrefa bojrum isti ili gote to ne dolazi ako sabrina i plinovoda imaju boljeg ili forum bojrum dovedite ga.
Mi nismo kone pa da nam ulica dovodi trenere i niko ne govori o tome da se Hus mijenja sada...Kako god bilo mora se istrpiti...
Generalno sa ovakvom igrom mi ne možemo napraviti nista,niti ko može garantovati da ce se odmah dovesti trener koji ce nas uvesti u grupnu fazu LŠ...
Ovdje se govori o buducnosti,jer moramo mi prvi izaci iz blata ove PL BiH...
Na proljece nema igre u BiH..
To proljece nas kosta i boljih igara u Evropi, mozda si primjetio kako je Ronaldo panicio u Zenici a to nam je jedan od boljih terena, dva mjeseca covjek sebi nije dosao.
Lako je tudjim ku*em mlatit..

Trebas vise bit ljut na savez nego na Husrefa, redovno nas oderu, opljackaju i sabotiraju.

@Denchi
Da osvoji 3 duple zaredom nekim nece valjat, uvijek je malo...
Mozes ti nac ja vjerujem jos 50 primjera da su oni lose odigrali, nikakav problem, al budi covjek pa ostani pri svojo rijeci i kad osvojimo titulu i kup, nemoj slavit, sumiraj greske, valjace za sljedece sezone...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 29 apr 2019, 17:55

bordobijeli je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Mnogi pitaju a sta ako ne uzmemo titulu?? ja kazem uzimamo titulu!! A pitam sta ako novi trener ispadne u prvom pretkolu LP ??
uzet ćemo titulu, svi vjerujemo u to, i igrači to osjećaju

ništa, pogotovo što je i Husref izletao, a i isto može i sad s ovim timom, a tek treba vidjeti šta će biti od ekipe do tad...može ti otići komplet veza, pa da igraš s novim veznim redom, neuigran ali ako pokažu zalaganje i natope dres nema se kome šta zamjeriti, ako izađe s Akademcima? šta uraditi nego dati podršku, a može bit i da dovedemo nekog jakog igrača?

ako je novi trener ima takoreći razumljiv alibi - nov je, tek počeo raditi s ekipom...automatski se manje očekuje nego od trenera s kojom je ekipa uzela sve i poznaje se 2 sezone....logično jbg
Ok sve u redu, a sta kad opet nakon tog ispadnja krene pljuvanje i po tom treneru .
zavisi od mišljenja poslodavca/uprave
mogu ga podržat kao Husrefa što su jednom a.k.a. navijači svirajte kurcu
ili mu dati otkaz i naći boljeg
šta god odluče da je najbolje :kafa:
simidobar je napisao/la: @Denchi
Da osvoji 3 duple zaredom nekim nece valjat, uvijek je malo...
Mozes ti nac ja vjerujem jos 50 primjera da su oni lose odigrali, nikakav problem, al budi covjek pa ostani pri svojo rijeci i kad osvojimo titulu i kup, nemoj slavit, sumiraj greske, valjace za sljedece sezone...
ja rekoh gore već iznad
da je plan skupljat trofeje, ne bi bilo upitno da li će ostat
dakle doveli bi mu sve Mahire Kariće,Krpiće i Hebiboviće što postoje i udri
međutim njegova nesreća je da ljudi hoće da se proizvode igrači i tako zarađuje i reinvestira u klub
to je strategija zauvijek...nema eh čekaj jednu sezonu nećemo pa ćemo drugu...
a sad jbg dupla nesreća jer ljudi hoće maltene da ti uvedu nekakve novitete i preko nas to isprobaju sa mladim igračima..
ne možeš ljudima koji nose kofere love i nekakav ozbiljno širenje popularnosti, brenda kluba reć e jbg jarani imamo jednog što voli klub pa dođite kasnije....znaš ako mu se ko ozljedi i ne dovedemo mu starohana morebitbidne da neko i zaigra od mlađe raje inače gledajte ih po sloveniji,austriji, itd.

da ne slavim titulu i kup? šta je s tobom pa koji **** sam gledo cjelu sezonu onog kepeca na beku i ove ostale kretene??? u prvom derbiju jedna klada, panj jedan od igrača kona, zabije 2 komada preko njegove strane i nijedan više nema ni sad...tad je trebao završit sa igračima i **** zadnje linije ali evo haveru 30.kolo još ga gledam tamo i nakon 30 tekmi bez prekida ima 0 asistencija....i da ne slavim???? pa ne slavimo husrefov rođendan nego uspijeh kluba našeg, uprkos svima i svemu!!! šta vam je ba, previše puta me hladan znoj oblio ove godine zbog tih kockanja i fixideja da se to ne zalije i proslavi i hvala i Husrefu ali dosta i njega i tvrdoglavosti njegove i svega, sve znam napamet više...
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 29 apr 2019, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 29 apr 2019, 17:57

Vanja8 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Kaze sta ako ne osvojimo???
Osvajamo titulu!!!
Vi razapinjete trenere uvijek bio prvi ili peti mozda malo vise kad je prvi a još i finalist kupa.
Sramota Husrefe sta radis taldjijo Jahica si jedinstvu uvalio, najvise bodova, golova, pobjeda, prvi i finalisti kupa sramotna vise sta radis.
Sa ovom ekipom u odnosu na druge timove bi mogao bilo ko biti prvi...Za petama nam je Zrinjski ,a napustili su ga najbolji fudbaleri...
I ti si kao siguran da osvajamo,jasno mi je da iz tebe govori i nada i želja kao i iz svih nas,ali jesi li bas siguran ili trcis da vidis kakav je rezultat na Mladost-Zrinjski...?
Sa "pravim" trenerom mi bi drugoplasiranom bježali 20 boedova, nego se vi husrefoljupci molite Bogu da mu se ne ponovi Sloboda kada je imao najbolji
tim u ligi.

Smjecanindzemo
Postovi: 162
Pridružen/a: 22 feb 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Smjecanindzemo » 29 apr 2019, 17:58

Halali skontao sam da sam se preracunao, brzo mi godina proletila :)
Svejedno stoji sto kazem, nisam ja Husrefoljubac, on je sef ekipe za koju bih poginuo. Da je zastario u taktickom smislu jeste, kontas li tiii sta raja pise. Bolje je sa Husrefom osvajat ovu futavu ligu i probavat u europi nego opet neki jesic da se ponovi i tu se moras 3 godine oporavljat kad te izmasakrira. Husref zna ligu napamet i uvjek ce se borit za trofeje. Kazem opet platite nekog euro giganta od sefa pa nek se sjebe u zivot kad ode u Bijeljinu, da vidim kak bi tu taktiku guardiola bacio
Zadnja izmjena: Smjecanindzemo, dana/u 29 apr 2019, 18:04, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10226
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 29 apr 2019, 17:58

Smjecanindzemo je napisao/la:U kojem to pogledu sine. S kim zivis, imas li zenu, cime se bavis. Raja halalite
Takvo sto može napisati samo neko ko to nema...Prema tome nepotreban je odgovor sa moje strane,a i tvoji postovi govore dovoljno o kvalitetu sopstvenog razmisljanja...

Smjecanindzemo
Postovi: 162
Pridružen/a: 22 feb 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Smjecanindzemo » 29 apr 2019, 18:02

Vidim pasa da odgovaras na nivou pubertetlije sto ga ne vadi iz desanke, ti mi reci o kvalitetu mog razmisljanja hahahaha. Evo ja te molim bez podjebavanja haj da ti i ja uletimo u diskusiju, sta je tvoj problem

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 29 apr 2019, 18:02

Smjecanindzemo je napisao/la:Stare mi ne vjerujem, sta ste se ba ufatili sa njim peglat, dijete neko koje uziva u ovom. Vanja bot
Vanja nije bot, nego osoba koja voli Sarajevo svim srcem. Prvi se u mnogim stvarima ne slazem s njim, znao sam se, nazalost, i posvađati, pa i reci ono sto ne mislim. To sto tacno raslanjuje igru FKS i sto ga boli, kao svakog od nas sto je Sarajevo izgubilo skoro 11 bodova, ne cini ga manjim navijacem od tebe, nego mozda cak i briznijim. Njegovi postovi su dokaz da klub dozivljava na dubokom licnom nivou.
I zasto ga pitas je li ozenjen, ima li djecu, sta je u zivotu postigao i sl.? To su privatne stvari i nisu za forvma. Zasto je tebi to bitno?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.