FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 16 apr 2020, 01:46

Izgleda Šerbečić otkupljen i Ćavar dogovoren za ljeto na posudbu. Ako mene lažu, lažem i ja vas..
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 16 apr 2020, 02:13, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 apr 2020, 01:50

AlfredNobel je napisao/la:
16 apr 2020, 01:46
Izgleda Šerbečić otkupljen i Čavar dogovoren za ljeto na posudbu. Ako mene lažu, lažem i ja vas..
A Ordagić?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 16 apr 2020, 02:13

skoroalen je napisao/la:
16 apr 2020, 01:50
AlfredNobel je napisao/la:
16 apr 2020, 01:46
Izgleda Šerbečić otkupljen i Čavar dogovoren za ljeto na posudbu. Ako mene lažu, lažem i ja vas..
A Ordagić?
Navodno ga Hadžija još čeka da se izjasni, muči ga pritisak koji bi imao ovdje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 16 apr 2020, 03:12

Cuj anegdote :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju:




Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 apr 2020, 06:08

Dali se zna sta je dogovoreno za euro utakmice ove godine dali ce stadion ispunjavat uslove za 3 pretkolo.

Dalice pravit travu, sto je po meni najbitni segment, znam da je dezerter piso 5-6 puta da se postavljaju brojaci (to uefa dzaba daje)

I znam da su se neke sobe za novinare trebale napravit..

Da bi se sve ovo uradilo da ispunjava taj minimum za 3 ce pretkolo mora se potrosit 4-5 m km.

Bolje da su vidjeli sa Namom i Tanam da im dadnu zemlju (halilovici otoka butmir nedzarici) pod uslovom da mora bit iskljucivo stadion od 14-15k sjedeci mjesta i da ispunjava 4 kategoriju.

Dacese 4-5 m km za travu sobe brojace i ako prodemo u grupu le haj u split il zagreb igraj domace utakmice..

Kad bi zemljiste i dozvole sve potrebne bile zavrsene i da se samo pocne zidatt stadion cetvrte kategorije i od 14000 mjesta bi se moglo napravit za neki 20 m km. Sto i nisu neke pare za Tana a ni za Nama recimo da se utale po 5 m€.

FoSte95
Postovi: 12645
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 16 apr 2020, 09:28

Pitar6785 je napisao/la:
16 apr 2020, 06:08
Dali se zna sta je dogovoreno za euro utakmice ove godine dali ce stadion ispunjavat uslove za 3 pretkolo.

Dalice pravit travu, sto je po meni najbitni segment, znam da je dezerter piso 5-6 puta da se postavljaju brojaci (to uefa dzaba daje)

I znam da su se neke sobe za novinare trebale napravit..

Da bi se sve ovo uradilo da ispunjava taj minimum za 3 ce pretkolo mora se potrosit 4-5 m km.

Bolje da su vidjeli sa Namom i Tanam da im dadnu zemlju (halilovici otoka butmir nedzarici) pod uslovom da mora bit iskljucivo stadion od 14-15k sjedeci mjesta i da ispunjava 4 kategoriju.

Dacese 4-5 m km za travu sobe brojace i ako prodemo u grupu le haj u split il zagreb igraj domace utakmice..

Kad bi zemljiste i dozvole sve potrebne bile zavrsene i da se samo pocne zidatt stadion cetvrte kategorije i od 14000 mjesta bi se moglo napravit za neki 20 m km. Sto i nisu neke pare za Tana a ni za Nama recimo da se utale po 5 m€.
Sto se tice stadiona, Olimpik napusta Otoku 90%. Ako budu u PL igrace na Kosevu, a ako ostanu i federalci igrace na stadionu Igmana na Ilidzi. Ulozili su pare na stadion na Ilidzi ali korona prekinula radove :mrgreen:
Tako da vjv Sarajevo na Otoku seli :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 apr 2020, 09:47

Kakva otoka..Previse je mali prostor
Gdje tu parkirati auto?Gdje tu uopce izgraditi ikakav stadion?Stadion moze tamo stati do max 10k
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 16 apr 2020, 10:07

I ne treba nam preko 10.000 gledalaca kad je prosjek gledalaca bez derbija i evrope od 2 do 5.000.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 apr 2020, 10:25

Čuj gdje parkirat, parkinga 5 put više nego na Koševu. :rol:
Vistafon, džamija, bazen. A što se kapaciteta tiče, više i ne treba. Mali stadion znači povećanje broja aktivnih članova, zamisli dolazi ti Celtic na 10k a aktivni članovi imaju prednost pri kupovini karte. Išle bi članske i sezonske k'o halva. Ovako se za Koševo ne sekiraš da ti Liverpul dolazi, znaš da ima mjesta.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 16 apr 2020, 10:37

UNFKS-"Horde zla"

15.04.2020

Uz pomoć naše braće iz Njemačke, danas smo obišli 14 porodica, kojima smo uručili pakete pomoći.
Akcija se nastavlja!
slika
ISTINA ZA VEDRANA!

FoSte95
Postovi: 12645
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 16 apr 2020, 10:38

ima jedna tribina skroz da valja, ostale dograditi do max 12k mjesta. Stadon na finom mjestu. što reče ima i za parkinga koliko hoćeš suma sumarum bilo bi vrh rješenje :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 apr 2020, 10:43

skoroalen je napisao/la:
16 apr 2020, 10:25
Čuj gdje parkirat, parkinga 5 put više nego na Koševu. :rol:
Vistafon, džamija, bazen. A što se kapaciteta tiče, više i ne treba. Mali stadion znači povećanje broja aktivnih članova, zamisli dolazi ti Celtic na 10k a aktivni članovi imaju prednost pri kupovini karte. Išle bi članske i sezonske k'o halva. Ovako se za Koševo ne sekiraš da ti Liverpul dolazi, znaš da ima mjesta.
Imas parking od bazena,a racunaj da uvijek dio parkinga bude zauzet od strane ljudi koji idu na bazen,ili ako je petak,zauzmu ljudi koji idu na dzumu..Eh sad,5x vise od koseva ...Ne znam otkud ti ta racunica,kad imas ogroman parking na kosevu da i kad je najvise ljudi na stadionu,ima mjesta za parkirati..Malo brate 12k,ne kazem da treba 25k,nego negdje oko 16k..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 apr 2020, 10:46

FoSte95 je napisao/la:
16 apr 2020, 10:38
ima jedna tribina skroz da valja, ostale dograditi do max 12k mjesta. Stadon na finom mjestu. što reče ima i za parkinga koliko hoćeš suma sumarum bilo bi vrh rješenje :mrgreen:
Povezan stadion tramvajem sa cijelim gradom. Pola Sarajlija ne bi ni dolazilo autima.
Sve je i dalje u domenu Sci-Fi, al eto. Nešto nisam optimista po tom pitanju, mislim da ćemo još dugo bubrege ostavljat na Koševu. :lol:

@GiS ma ne bih se složio za parking. Posebno iz razloga što za svaki bitniji meč policija blokira prilaze stadionu pa moraš ma Barama ostavljat, il na Ciglanama. A siguran sam da 90% građana Sarajeva ne bi autom dolazilo da se pegla oko toga kad može lagano na tramvaj. Otoka je geografski skoro sami centar grada.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 apr 2020, 11:19

skoroalen je napisao/la:
16 apr 2020, 10:46
FoSte95 je napisao/la:
16 apr 2020, 10:38
ima jedna tribina skroz da valja, ostale dograditi do max 12k mjesta. Stadon na finom mjestu. što reče ima i za parkinga koliko hoćeš suma sumarum bilo bi vrh rješenje :mrgreen:
Povezan stadion tramvajem sa cijelim gradom. Pola Sarajlija ne bi ni dolazilo autima.
Sve je i dalje u domenu Sci-Fi, al eto. Nešto nisam optimista po tom pitanju, mislim da ćemo još dugo bubrege ostavljat na Koševu. :lol:

@GiS ma ne bih se složio za parking. Posebno iz razloga što za svaki bitniji meč policija blokira prilaze stadionu pa moraš ma Barama ostavljat, il na Ciglanama. A siguran sam da 90% građana Sarajeva ne bi autom dolazilo da se pegla oko toga kad može lagano na tramvaj. Otoka je geografski skoro sami centar grada.
To stoji,u tekmama kad je potrebno imati dovoljno parking mjesta,oni zablokiraju prilaz..Hajde nekako ti stoji i to da bi ljudi dolazili gradskim prevozom,ali opet je malo 12k,sramota je tako malo imati,meni je 15-16k sasvim dovoljno..Od svih opcija sigurno bi bilo najbolje kad bi se uredio prilaz ka butmiru,nekako povezati i gradski prevoz..E onda bi to bilo TOP,jer na butmiru realno mozes napraviti sve sto ti treba i parking i stadion i sve..Ne kazem da ce se desiti,ali da dobro zvuci Boga mi zvuci
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 16 apr 2020, 12:01

Po meni Butmir ni slucajno.
Sta bi od Otoke uradili kad bi uselili i kakav bi stadion napravili, pricalo bi se. Ondje mozes napraviti sta hoces, jer rusenjem tribine pomjeris teren prema rijeci, a iznad mozes tribinu napraviti, ispod nje tece Milja i ima prolaz za setanje. Derbi ne bi bio problem, jer bi kone dolazile preko malog mosta na Otoci i parking opet imas. O tramvaju da ne pricam. Dobar arhitekta ondje moze svasta napraviti, ako Olimpc zaista ide svojom voljom, ne smije se propustiti prilika.

Ispod istoka na Otoci :D
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

FoSte95
Postovi: 12645
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 16 apr 2020, 12:19

Ovo za saradnju Igmana i Olimpika je 100% tačna info, kao i da ce uloziti pare u stadion na Ilidzi. Vec su par igraca poslali u Igman na posudbu da opstane u drugoj ligi federacije.
Olimpik sve su prilike ce na Kosevu igrati svoje utakmice u PL :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 apr 2020, 12:22

Laznjak je napisao/la:
16 apr 2020, 12:01
Po meni Butmir ni slucajno.
Sta bi od Otoke uradili kad bi uselili i kakav bi stadion napravili, pricalo bi se. Ondje mozes napraviti sta hoces, jer rusenjem tribine pomjeris teren prema rijeci, a iznad mozes tribinu napraviti, ispod nje tece Milja i ima prolaz za setanje. Derbi ne bi bio problem, jer bi kone dolazile preko malog mosta na Otoci i parking opet imas. O tramvaju da ne pricam. Dobar arhitekta ondje moze svasta napraviti, ako Olimpc zaista ide svojom voljom, ne smije se propustiti prilika.

Ispod istoka na Otoci :D
Sve zavisi,u ovakvom stanju Butmir nikako,ali uskoro ce se raditi modernizacija tako da ce sigurno biti ljepse :)
Ma da ja ne bi ni Butmir ni Otoku,Butmir jer volio bi da ono ostane trening kamp,a neka Olimpiku otoka..Najbolje po meni Halilovici,ma da bio bi zadovoljan bilo gdje bude samo da ne moramo u Zenicu..Ne iskljucujem ni Kosevo naravno,jer je lokacija odlicna..Eh kad bi to bilo nase vlasnistvo to bi bila perverzija.Nikad se ne zna,mozda i bude nase vlasnistvo..Onaj lopov govori kako bi nam prodao za 1 marku zemljiste,da je to stvarno,ja bi dao pare da se kupi :P
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 apr 2020, 12:29

Ima i ispred Koseva parking, pa se u 80% slucajeva ne koristi, tj zatvoren je.. Kao sto bi bio zatvoren i ispred Otoke ako bi ikad doslo do toga da to bude nase(a nece?!).

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 16 apr 2020, 12:39

U Halilovićima da bi mogao stati stadion mora se mijenjati tok Miljacke. To ne odgovara firmama koje se tu nalaze Comtrade,Fis,Asa auto pa i bhtelecom. Ima već projekat mijenjanja toka niko ne zna kad će se to izganjati. Teško da će se i za deset godina tu nešto graditi.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 16 apr 2020, 12:46

Treba vjerovati da ce Kosevo biti renovirano :rol:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigZlatan i 50 gostiju.