FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 15 sep 2019, 23:33

Ma ebace ahmo njima znanje na tusnju, a stanoja malo pustiti protiv ljubuskog, barem poluvrijeme
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 sep 2019, 23:35

Ovakav Gavrić će uz Miloša na sredini prekucat ligu, P R E K U C A T. Njemu treba samo neko da trči i za njega, a Stanoje će sa zadovoljstvom to radit. Sredina Stanoje - Gavrić - Rahman, krila Oremuš i Tatar... bolje od sexa. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
benko21
Postovi: 2543
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 15 sep 2019, 23:36

Husref Musemić je večeras na utakmici sa Zvijezdom na Koševu (2:0) postao prvi trener koji je skupio tri žuta kartona, te tako zaradio suspenziju.

Nastala je nakon toga konfuzija nakon što je komentator Moje TV u direktnom prijenosu rekao kako će strateg bordo tima suspenziju odraditi na Kup utakmici u Ljubuškom, što se ispostavilo netačnim.

Uvidom u Comet, zaključujemo da se ova suspenzija ne prenosi na Kup, već će Musemić nju morati odraditi u prvenstvu.

To znači da će Musemić sa tribina gledati meč svog tima protiv Tuzla Cityja narednog vikenda, dok će s klupe voditi tim u srijedu protiv Ljubuškog.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 15 sep 2019, 23:45

Extra, dobro odradjeno, Hebib najlosiji, Rahman strasan. Polako stajemo na noge.
Tuzla nam dodje bodove od prosle sezone, tako da bi to trebalo biti zavrseno.
Jedna stvar mi je zasmetala, C2 i C5 ulazi, raja ulazi na C5 i oni iz kluba prave frku i tjeraju raju do C2 i oni idu do C2 i opet dolaze do C5 samo sa druge strane. Neki balavac juce saznao za FK Sarajevo, raju koja su konstantno tu tjeraju na neke druge ulaze. Sramota, Boga mi 10 ljudi se zalilo na njij i ulaze, lik hladno ode do drotova i podje smekat momka koji je usao na misice, a securiti nije reagovao, jer su vazda tako raju pustali. Meni ovo bas zasmetalo, ne znam jel jos neko imao ovu neugodnost.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 15 sep 2019, 23:56

Mujke1921 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Željkan tek treći a poklonili im bod protiv Slobode, Veleža i Širokog i pogurali ih protiv Čelika opasno. Koja su oni smijurija. Mitomani okrenuli priču da su oni oštećeni protiv Veleža, kakva je to bagra.

Eno ih sad pišu kako se ofirno Husref očisti ored Tuzlu jer su nam kao dužni. Labudovi, Ljubuški, kup. Ne ofirajte se.

I da, jesu nam dužni, bili smo u mogućnosti odigrati preko ku.rca i opušteno s njima prošli put jer smo prije tog prepišali i vas i cijelu ligu. Sljedeće kolo mi bez problema idemo do tri boda a vi uz pomoć sudije do boda protiv Radnika :lol:

Sto se nas tice nek budemo osmi, bitno je da smo vama petaka uvalili, kraj price
Jos da to ovjekovjecote duplom krunom...
Zamisli kako je nama nedavno bilo lijepo, dupla, vas mlatnuli 0:3 :kafa:

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 sep 2019, 00:03

Raspravljate sa likom koji nosi nadimak mujke. Zeljkan, mujke, berkan. Nevjera ste.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 sep 2019, 00:05

Laznjak je napisao/la:Extra, dobro odradjeno, Hebib najlosiji, Rahman strasan. Polako stajemo na noge.
Tuzla nam dodje bodove od prosle sezone, tako da bi to trebalo biti zavrseno.
Jedna stvar mi je zasmetala, C2 i C5 ulazi, raja ulazi na C5 i oni iz kluba prave frku i tjeraju raju do C2 i oni idu do C2 i opet dolaze do C5 samo sa druge strane. Neki balavac juce saznao za FK Sarajevo, raju koja su konstantno tu tjeraju na neke druge ulaze. Sramota, Boga mi 10 ljudi se zalilo na njij i ulaze, lik hladno ode do drotova i podje smekat momka koji je usao na misice, a securiti nije reagovao, jer su vazda tako raju pustali. Meni ovo bas zasmetalo, ne znam jel jos neko imao ovu neugodnost.
Jeste. Kod mene 3 jarana tako. Sreca okrenemo na cirkus i zavrsi se bez belaja. Zato, vadite godisnje.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 16 sep 2019, 00:28

Zamisli koliko smo strasni kad im je to jedini uspjeh. E jesi golem zeljkane u pm. Zamisli koliko je lik jadan kad ovo izjavi hahahahahahha.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 sep 2019, 00:34

Mujke1921 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Željkan tek treći a poklonili im bod protiv Slobode, Veleža i Širokog i pogurali ih protiv Čelika opasno. Koja su oni smijurija. Mitomani okrenuli priču da su oni oštećeni protiv Veleža, kakva je to bagra.

Eno ih sad pišu kako se ofirno Husref očisti ored Tuzlu jer su nam kao dužni. Labudovi, Ljubuški, kup. Ne ofirajte se.

I da, jesu nam dužni, bili smo u mogućnosti odigrati preko ku.rca i opušteno s njima prošli put jer smo prije tog prepišali i vas i cijelu ligu. Sljedeće kolo mi bez problema idemo do tri boda a vi uz pomoć sudije do boda protiv Radnika :lol:

Sto se nas tice nek budemo osmi, bitno je da smo vama petaka uvalili, kraj price
Znači, priznajete da vam se postojanje svodi na to da dobijete Sarajevo. :rol:
Sloboda na aparatima. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 16 sep 2019, 00:44

Tuzla, naš naredni protivnik, puna naših bivših igrača.
Husejnović, Sesar, Zlatković, Crnkić...
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 16 sep 2019, 01:30

Dakle u Tuzli nema Husrefa, a i Horde imaju zabranu za ovo gostovanje :facepalm:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 16 sep 2019, 03:53

Historicar je napisao/la:Dakle u Tuzli nema Husrefa, a i Horde imaju zabranu za ovo gostovanje :facepalm:
Po dosadasnjem iskustvu Tuzla pada u hendikepu :kafa:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 16 sep 2019, 07:43

Mujke1921 je napisao/la:
Sto se nas tice nek budemo osmi, bitno je da smo vama petaka uvalili, kraj price
Slazem se....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 sep 2019, 07:51

Denchi je napisao/la:
Mujke1921 je napisao/la:
Sto se nas tice nek budemo osmi, bitno je da smo vama petaka uvalili, kraj price
Slazem se....
Da su dobili 5:4 opet bi o peticama pričali kakvi su to moroni :lol: pobjede od 3 gola razlike su se dešavale 9 puta, nije baš novitet.

Obrnuta je situacija kod pobjeda od 5 razlike, do njih je jedino dolazilo Sarajevo i to čak tri puta, dva puta rezultatom 5:0 i jednom rezultatom 6:1.


:salut:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lecler
Postovi: 2426
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 16 sep 2019, 08:57

Zna li neko zašto više nema gifova FK Sarajevo na instagramu. Sinoć htjedoh da proslavim Mersudinov gol sa jednim gifom Merso is on fire! Kad ono nema.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 16 sep 2019, 09:04

skoroalen je napisao/la:Ovakav Gavrić će uz Miloša na sredini prekucat ligu, P R E K U C A T. Njemu treba samo neko da trči i za njega, a Stanoje će sa zadovoljstvom to radit. Sredina Stanoje - Gavrić - Rahman, krila Oremuš i Tatar... bolje od sexa. :lol:
Pazi sta pises, Kurdic gleda..
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 16 sep 2019, 09:32

Losa igra samo bodovi ok :thumbdown:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 16 sep 2019, 09:33

Peco radnik, Zeljkovic velez, Vrhovac Čelik. Tri igraca iz nase lige koje treba dovesti.

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 16 sep 2019, 09:40

Historicar je napisao/la:Dakle u Tuzli nema Husrefa, a i Horde imaju zabranu za ovo gostovanje :facepalm:
Nije ba, Horde ce suspenziju “odraditi” u Ljubuškom, a za Husrefa mislim da bukvalno ni on sam ne zna trenutno :crazy:
1946

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8134
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 16 sep 2019, 09:44

bordobijeli je napisao/la:Peco radnik, Zeljkovic velez, Vrhovac Čelik. Tri igraca iz nase lige koje treba dovesti.
Peco samo. Zeljkovic i Vrhovac nisu za nas. Zeljkovic na nivou Mustafica a imamo Kurdica koji je mladji, kao nadolazeceg stopera, tako da je Vrhovac nepotreban.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 24 gosta.