FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8070
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 10 jun 2018, 12:37

DenchiNL je napisao/la:Halilović je definitivno bivši, kaže nije do love nego do terena i lige generalno, nije zadovoljan svojim nastupima prvenstveno i kaže da ne može na ovim terenima više pružiti....jbg što ja govorim evo 3 godine al eto....korektan odnos s trenerom, igračima, kaže da smo imali lošu sezonu i podbacili...mislim da mu nije baš sjelo što se tvrdi drugačije....i te priče iza kulisa...mislim da se dobro prepao kad se ozlijedio...
Joj papka što uzdigao, otišo malo vani vidio svijeta, sad mu krivi tereni, pleme mu yebem, a šljego iz Gradačca po onim livadama se valjo, to zaboravio. A šta je Benko trebo reč kad se igralo na onoj livadi njegovog kluba ili šta je trebo Cimorot reč, Duljević? On ko neka klasa. Usta ga yebem papanska. Nije do terena nego je k.arina od igrača, i nema on šta više pružit ono što smo vidjeli je njegov maksimum.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 10 jun 2018, 12:42

Naravno da ima igraca, na Zlatiboru su.
Sabrine mi moje!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 10 jun 2018, 13:01

Kad je finale?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 13:03

BosnianKingdom je napisao/la:Naravno da ima igraca, na Zlatiboru su.
na Zlatiboru je 2000 i 2001-vo godište

imamo '99 generaciju par finih igrača :thumbup: a imamo i ove što su još pod ugovorom ali ih niko nije koristio...
High je napisao/la:Kad je finale?
za po sata
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 10 jun 2018, 13:04, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 jun 2018, 13:04

High je napisao/la:Kad je finale?
Iz nekog razloga su ga pomjerili za 13:40. Bit ce da je opet neko nevrjeme dole :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pantelija
Postovi: 12681
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 jun 2018, 13:10

moze link
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 13:14

Stroj1946 je napisao/la:
Joj papka što uzdigao, otišo malo vani vidio svijeta, sad mu krivi tereni, pleme mu yebem, a šljego iz Gradačca po onim livadama se valjo, to zaboravio. A šta je Benko trebo reč kad se igralo na onoj livadi njegovog kluba ili šta je trebo Cimorot reč, Duljević? On ko neka klasa. Usta ga yebem papanska. Nije do terena nego je k.arina od igrača, i nema on šta više pružit ono što smo vidjeli je njegov maksimum.
ma nije samo do terena jbg ovdje se igra sa seljackim ekipama koje ulecu ko budale za cvaju, Krupa npr. donekle razumijem ima jos par godina karijere, igrati po austriji, svici, belgija, po tepisima za finu cifru laganini...kome se on dokazuje? niti ce se prodat vise ni nista....pemzija...

a jbg nije se tesko na bolje navic, to ti je ko sa trebama, prvi put kad izadje s likom koji ima auto, nikad vise nece poslije toga pristat izac s nekim bez auta :D , stan, itd.

generalno nema ovde fajde za neke tehnicare, krila....prvenstveno zbog terena...a onda i seljacke igre....ovde sut izvan 16 zlata vrijedi, prekide znati izvoditi , visok centarfor, penale dobro pucati...sredina jaka... :salut: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 13:17

Pantelija je napisao/la:moze link
http://www.streamgaroo.com/streams/246/126278
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fks74
Postovi: 9100
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 10 jun 2018, 13:23

Ne mozemo nikoga kriviti sto igraci zele vani da idu. Realno ova liga je dno dna

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 10 jun 2018, 13:28

Joj sto nemogu ove kuknjave i cmizdrenja. Idu igraci koje smo do juce pljuvali a sad pljujemo i placemo zbog njih haha velicamo Uscuplica a do juce ga ismijavali,omalovazavali itd pljujemo sto niko nije doso a u ni jednom klubu u ligi osim Slogi nije dovedeno nista uglavnom odlasci,sacekajmo da vidimo ove strucnjake koga ce dovest do kraja pa da onda popljujemo

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 jun 2018, 13:29

Steta sto je kisa dosta zeznula teren za ovo finale.

Btw vidim da je Emir Hadzic na tribinama.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 10 jun 2018, 13:33

miky_hz je napisao/la:Steta sto je kisa dosta zeznula teren za ovo finale.

Btw vidim da je Emir Hadzic na tribinama.
Ovaj teren je za nase terene Old Traford :lol: salim se steta sto nije bolji zbog tekme

BIHpatriota
Postovi: 2484
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BIHpatriota » 10 jun 2018, 13:33

Sretno nasim protiv Partizana. Postujem njihovu skolu nogometa, dosta mladje igrače guraju da igraju sa starijim. Protiv nas na ljevom krilu igra dječko 2002 god.
Mi smo ostvarili veliki napredak na polju mladjih kategorija, ali uvijek treba gurati naprijed i dobre recepte prepisivati , usavrsavati i implementirati!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 13:34

miky_hz je napisao/la:Steta sto je kisa dosta zeznula teren za ovo finale.

Btw vidim da je Emir Hadzic na tribinama.
teren je tuta...lokve pred golom
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 10 jun 2018, 13:35

Sretno momci :clap:
Sarajevo: 12 Dizdarević, 2 Sabljica, 3 Bradarić, 4 Bešić, 19 Alić, 7 Dervišagić, 8 Salčin, 10 Nikolić, 11 Islamović, 13 Đokanović, 20 Konjalić.
Rezerve: 1 Demirović, 5 Kadrić, 9 Junuzović, 21 Hasančić, 17 Nargalić, 18 Čičkušić, 22 Šabić, 15 Jašarević.

Sasatav u finalu
Zadnja izmjena: Esport, dana/u 10 jun 2018, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.

DBR1987
Postovi: 810
Pridružen/a: 03 dec 2015, 20:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DBR1987 » 10 jun 2018, 13:37

Stroj1946 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:Halilović je definitivno bivši, kaže nije do love nego do terena i lige generalno, nije zadovoljan svojim nastupima prvenstveno i kaže da ne može na ovim terenima više pružiti....jbg što ja govorim evo 3 godine al eto....korektan odnos s trenerom, igračima, kaže da smo imali lošu sezonu i podbacili...mislim da mu nije baš sjelo što se tvrdi drugačije....i te priče iza kulisa...mislim da se dobro prepao kad se ozlijedio...
Joj papka što uzdigao, otišo malo vani vidio svijeta, sad mu krivi tereni, pleme mu yebem, a šljego iz Gradačca po onim livadama se valjo, to zaboravio. A šta je Benko trebo reč kad se igralo na onoj livadi njegovog kluba ili šta je trebo Cimorot reč, Duljević? On ko neka klasa. Usta ga yebem papanska. Nije do terena nego je k.arina od igrača, i nema on šta više pružit ono što smo vidjeli je njegov maksimum.
Vadiona boys ... uvijek je neko dr kriv samo oni nisu....
Nego kad spomenu Gradacac i Benku sjeti se utakmice protiv Zvijezde kad se igralo po onom blatu .... ja sam mislio da je ono Benkina prva i zadnja tekma u bordo dresu.... ono je katastrofa bilo....al prejjako gostovanje ... busevi jos nisu ni stigli tribina vec puna bila ... na pocetku tekme se ucila fatiha za cini mi se rudare neke ili ovako nesto je bilo ...ispred mene lik pusi djoint i poce se ucit on nema gdje sa onim djointom sve mokro ... zabi ga momcina medju prste i poce ucit :urnebes: :urnebes: :urnebes: to mi je jedna od rijetkih tekmi koju nikad zab necu
Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu samo u Sarajevu igrati.

Leon Benko

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 10 jun 2018, 13:45

Jao terena na Zlatiboru i qrca. Sjeba nam akciju usrano blato.

Uh kakva sansa Nikolica.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 10 jun 2018, 13:46

Sretno momci!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 jun 2018, 13:47

DBR1987 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:Halilović je definitivno bivši, kaže nije do love nego do terena i lige generalno, nije zadovoljan svojim nastupima prvenstveno i kaže da ne može na ovim terenima više pružiti....jbg što ja govorim evo 3 godine al eto....korektan odnos s trenerom, igračima, kaže da smo imali lošu sezonu i podbacili...mislim da mu nije baš sjelo što se tvrdi drugačije....i te priče iza kulisa...mislim da se dobro prepao kad se ozlijedio...
Joj papka što uzdigao, otišo malo vani vidio svijeta, sad mu krivi tereni, pleme mu yebem, a šljego iz Gradačca po onim livadama se valjo, to zaboravio. A šta je Benko trebo reč kad se igralo na onoj livadi njegovog kluba ili šta je trebo Cimorot reč, Duljević? On ko neka klasa. Usta ga yebem papanska. Nije do terena nego je k.arina od igrača, i nema on šta više pružit ono što smo vidjeli je njegov maksimum.
Vadiona boys ... uvijek je neko dr kriv samo oni nisu....
Nego kad spomenu Gradacac i Benku sjeti se utakmice protiv Zvijezde kad se igralo po onom blatu .... ja sam mislio da je ono Benkina prva i zadnja tekma u bordo dresu.... ono je katastrofa bilo....al prejjako gostovanje ... busevi jos nisu ni stigli tribina vec puna bila ... na pocetku tekme se ucila fatiha za cini mi se rudare neke ili ovako nesto je bilo ...ispred mene lik pusi djoint i poce se ucit on nema gdje sa onim djointom sve mokro ... zabi ga momcina medju prste i poce ucit :urnebes: :urnebes: :urnebes: to mi je jedna od rijetkih tekmi koju nikad zab necu
Leon je unikat, u ovim godinama igrat sa tolikom željom, ali čovjek ne zna drugačije....uvijek se uhvatim u razmišljanju šta bi bilo da je ostao, npr. da je bio prošlu pod Čalom, čini mi se nemoguće da ne bi uzeli jedan bar a možda i oba trofeja....katastrofalan potez onakvog igrača se odreći , mogao je s djecom igrati oko sebe....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 jun 2018, 13:49

Fakat trebali su malo odmora ubaciti bar sutra finale da su stavili ,ovako igraju 4 utakmice u 5 dana,plus po ovom terenu koji sam po sebi iscrpljuje dupli umor.Nije jednostavno sekunde.Nece moci hodati ovi momci sutra.
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 10 jun 2018, 13:50, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, godrina, murky, Napapijri, Torino i 46 gostiju.