FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 22 jul 2014, 12:02

tačnije, Said je bio povremeni prvotimac. Al daj više , hebo ga Said. Što tolika priča o njemu..

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 22 jul 2014, 12:40

Said je u svakom slučaju više igrao nego što nije, ali dosta više o Saidu.
Ja sam ubijeđen da mi prolazimo one ribare, a onda očekujem žestoke okršaje sa Artomitosom. U međuvremenu se nadam da će uprava da otpusti jedno 5-6 igrača i da nam dovede mnogo kvalitetnog štopera, lijevog beka i vrhunskog napadača. Mi sa Puzigaćom nećemo daleko dogurati, a ni sa velikim Krstom na lijevom krilu. Tatomirović je mnogo borben lik, ali jednostavno nema ni kvalitet ni potencijal kao Dupovac. U Berberovića sam totalno razočaran, ali nadam se da je imao samo loš dan. Ukoliko nije loš dan onda treba da se prekomanduje na zadnjeg veznog.

Haugesund - Sarajevo 1:2 :D
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 22 jul 2014, 12:56

amstaff je napisao/la:Said je u svakom slučaju više igrao nego što nije, ali dosta više o Saidu.
Ja sam ubijeđen da mi prolazimo one ribare, a onda očekujem žestoke okršaje sa Artomitosom. U međuvremenu se nadam da će uprava da otpusti jedno 5-6 igrača i da nam dovede mnogo kvalitetnog štopera, lijevog beka i vrhunskog napadača. Mi sa Puzigaćom nećemo daleko dogurati, a ni sa velikim Krstom na lijevom krilu. Tatomirović je mnogo borben lik, ali jednostavno nema ni kvalitet ni potencijal kao Dupovac. U Berberovića sam totalno razočaran, ali nadam se da je imao samo loš dan. Ukoliko nije loš dan onda treba da se prekomanduje na zadnjeg veznog.

Haugesund - Sarajevo 1:2 :D

Slazem se sto se tice stopera,Tatko jest borben daje srce na terenu,ali nije kvalitet koji nama treba.Negdje sam citao da je Turski klub, raskinu ugovor sa Vranjesom, jer je isti ispao iz lige.Vranjes bi nam itekako valjao.Sto se tice Puzigace, mislim da imamo resenje u Proticu, i momku treba dati šansu.Berberovic je skroz fizicki lose pripremljen, i za mene jedno veliko razocarenje.Protiv Norvzana je na skrge disao.Sreca imamo tog Sirijca ,pa vidjeti koliko i on moze.O napadacu pricamo od pocetka priprema, i to vise i ptice na grani znaju.I ovde treba jos dodati golmana ne daj Boze povrede Bandovica,u kakve bi probleme uletjeli.
Sa ovim igrackim kadrom necemo imati problema u Premijer ligi,za Evropu bice jako tesko.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ASD » 22 jul 2014, 12:57

Ajax je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Koliko si puta gledao Husejinovica u Dinamu?
Vise od tebe najvjerovatnije. Koliko si ga ti puta gledao ?? Sta nije tacno od onoga sto sam napisao ?? Da nije slucajno poceo kao starter cim je dosao u DInamo ?? Da nije DInamo zbog njegove povrede kupio jos kvalitetnih igraca na njegovoj poziciji ?? Pa evo sad su kupili jos jednog super kvalitetnog napadaca iz Sportinga samo jer Cop i Hodzic nece moci igrati par sedmica. A da nece za igraca kojeg nema pola godine. Husejinovic ce jako tesko upasti u prvih 11 Dinama opet. Mada to nije tema ali posto si me pitao da ti odgovorim.

I jos nesto. Dok je igrao Husejinovic poprilicno standardno u Dinamu malo prije povrede. Ja sam govorio da momak zasluzuje poziv puno prije nekih drugih igraca ( koji su bili tada a i kasnije pozvani) koji nebi bili ni na klupi Dinama. I isto mislim ako bude opet standardan i ako uspije da povrati staru formu. On je npr. za Hadzica ( i ne samo njega ) svemirski brod. :thumbup: :thumbup:
Gledao sam ga stalno i diskutovao sam stalno na HR forumima oko njega.
Husejinovic kao krilo uopste nije bio konkurentan Soudaniu i Fernandezu pa su ga gurali na centralnog veznog jer je ta pozicija u timu bila najslabija, i dok je on tu igrao bio je sigurno jedna od najslabijih karika u Dinamu.

Danas je DInamo tu u sredini doveo Machada otprilike na tu poziciju gdje je Husejinovic igrao.

Sto se tice Husejinovica, mogu samo reci da je on igrac koga je pregazilo vrijeme, igrac za turnira i BHPL-a.
Jako sporo se oslobadjao lopte i gusio igru DInama iako je trebao biti kreator.
Da se razumijemo, on je avion za nase Lige jer ovdje ima prostora, moze raditi s loptom sta hoce, a Bogami zna s lotpom sto jest, vidjeli smo protiv Levskog, ali tako u ozbiljnom klubu nece igrati.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ASD » 22 jul 2014, 13:00

Ajax je napisao/la: Da nije slucajno poceo kao starter cim je dosao u DInamo ??
Jeste, slucajno je postao starter jer je Sammir tada bio povrijedjen.

Avatar
EdinDzekomo
Postovi: 60
Pridružen/a: 20 jun 2014, 22:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EdinDzekomo » 22 jul 2014, 13:07

jel tema dinamo ili sarajevo ???

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Desole » 22 jul 2014, 13:09

Bolje za nas da se ne progura tamo. Jer postoje makar minimalne sanse da se vrati ;)

Sad se vratite temi

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 22 jul 2014, 13:14

amstaff je napisao/la:Said je u svakom slučaju više igrao nego što nije, ali dosta više o Saidu.
Ja sam ubijeđen da mi prolazimo one ribare, a onda očekujem žestoke okršaje sa Artomitosom. U međuvremenu se nadam da će uprava da otpusti jedno 5-6 igrača i da nam dovede mnogo kvalitetnog štopera, lijevog beka i vrhunskog napadača. Mi sa Puzigaćom nećemo daleko dogurati, a ni sa velikim Krstom na lijevom krilu. Tatomirović je mnogo borben lik, ali jednostavno nema ni kvalitet ni potencijal kao Dupovac. U Berberovića sam totalno razočaran, ali nadam se da je imao samo loš dan. Ukoliko nije loš dan onda treba da se prekomanduje na zadnjeg veznog.

Haugesund - Sarajevo 1:2 :D
Mitrevski, Dupovac, Tatomirovic, Kovacevic i Berberovic koji takođe moze odlicno popunit stopersku poziciju. Jos jedan stoper?
Na lijevom beku imamo Puzigacu i po onom sto sam ja do sada vidio dosta dobrog Protića koji ce biti sasvim sigurno jos bolji dok se uigra sa ekipom. Po meni ce on biti prvi izbor. Na desnom beku Kalaš, Dzemo pa i Baric koji je odigrao odlicno pripremne utakmice.
Na krilima ce igrati Duljevic i Okic, bar se nadam.
Sto se napadaca tice tu se djelimicno slazem. Po meni imamo jake napadace u Krsti i Bilbiji, samo sto ovaj drugi nikako da proradi. Međutim ako budemo igrali sa Duljevicem i Okicem po krilima, da Krste zauzme mjesto Bilbije tj klasicnog centarfora, problem napadaca smo rijesili. Krste je mašina za golove i nikako mi nije jasno zasto ga Dzeno gura na krilo.

Sve u svemu imamo odlicnu ekipu i ne vidim razloge za blo kakvim pesimizmom nakon jednog loseg rezultata. Pogotovo nakon sto smo odigrali odlicnu utakmicu gdje su norvezani uputili samo jedan sut u okvir gola nasuprot nasih 15. Ni ove ekipe tipa Maribor itd nisu neka masinerija ba, vidjeli smo ih sada protiv Zrinjskog gdje nisu mogli meda.

VAMOS RAJVOSA
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rafael30 » 22 jul 2014, 13:40

Juče kvota bila 1.70 na Haugesund, a 3.40 na Sarajevo. A danas 3.20 na Haugesund, a 2.15 na Sarajevo. Dvica i Stojčev daje gol 100% :D

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajax » 22 jul 2014, 13:46

ASD je napisao/la:
Ajax je napisao/la: Da nije slucajno poceo kao starter cim je dosao u DInamo ??
Jeste, slucajno je postao starter jer je Sammir tada bio povrijedjen.
NIJE ISTINA: ( potpisao 4.1.2013 )
Osijek - Zagreb ( 10.2.2013 )
- klupa nije ulazio
Dinamo - Rijeka
- klupa nije ulazio
Hajduk - Dinamo
- nije bio ni na klupi
Dinamo - Slaven B.
usao u 72 minuti umjesto Sammira.
Dinamo - Osijek
- klupa nije ulazio
Istra - Dinamo
- klupa nije ulazio
Dinamo - Zadar ( 30.3.2013 )
- usao u 62 minuti umjesto Halilovica

i tako dalje ....

Izvinjavam se svima na off-topicu ali posto je covjek kategoricki tvrdio da on ZNA a da sam ja rekao neistinu. Morao sam da mu odgovorim. I jos nesto Sammir tada NIJE bio povrijedjen. Sammir je imao vise povreda ali ne u tom periodu.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 22 jul 2014, 14:11, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 22 jul 2014, 13:48

Zaboravio sam na Protića kojeg nisam gledao, ali čuo sam dosta toga dobrog o njemu. Iskreno se nadam da Kalasi može biti osvježenje na desnoj strani i standardni prvotimac.
Puzigaća nije igrač za Sarajevo, neće nikada ni biti. Imamo puno solidnih igrača, ali moramo da imamo klasne igrače na svim pozicijama. Preko glave mi je nekih Barića, Puzigaća, Purića, Vušljanina... Cimirot, Radovac, Krste, Dupovac, Stojčev to je ono što se traži. Takav kvaltiet igrača. Nadam se da je ovaj Mitrevski mnogo bolji igrač od Tatomirovića i Kovačevića inače nam nije ni trebao.
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 22 jul 2014, 14:27

Ne žora kvota ništa značiti...iako, činjenica je da je opasno pala na FCS. Sigurno je da će do četvrtka još pasti..!!!

EXIT
Postovi: 384
Pridružen/a: 24 jul 2013, 15:59
Lokacija: In hoMe We Trust
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EXIT » 22 jul 2014, 14:44

Po meni nema potrebe vise gomilati igrace. Neki bi da se raskine sa 5-6 igraca ugovor i baci se onako preko sto hiljada maraka. Isto ko da se menadzera igraju. Kao da ce igraci koji su potpisali visegodisnje ugovore dzaba otici iz kluba koji kod nas ima redovne i najjace plate.
Mi smo po prvi put zadrzali kostur tima te ciljano pojacali tim na pozicijama koje su skripale.
Mozemo mozda ocekivati jos jednog kapitalca i rezervnog golmana i to je to ove sezone.
Za ulazak u grupe treba puno vise uloziti i uz to da imas srece pri zrijebu.
Po meni mi mozemo preskociti ovo kolo i posteno se pobiti sa grcima, i to bi bilo to. Potpisivanje navedenih igraca nam nepovecava puno vise sanse a stvara ogromne troskove. Po meni je bolje pustiti Radovca da sazrije nego dovoditi Alispahica. Treba vremena i jos jako puno rada za neke vece domete a mi smo tek udarili temelje.
Zato strpljenja i sabura jer siguran sam da cemo svake naredne godine imati jaci tim.

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12577
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr.van nostrand » 22 jul 2014, 14:46

fcsforever je napisao/la:Ne žora kvota ništa značiti...iako, činjenica je da je opasno pala na FCS. Sigurno je da će do četvrtka još pasti..!!!
Pa jednostavno pada koef. ipak na bolju ekipu koja je kompletna i koja ide po pozitivan rezultat, dok za domace se ne moze prozrijeti ni ko bi sve mogao nastupiti, ko bi mogao odmarati i kakvom ce sastavu istrcati.
Nista neobicno i cudno.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ASD » 22 jul 2014, 14:58

Ajax je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Ajax je napisao/la: Da nije slucajno poceo kao starter cim je dosao u DInamo ??
Jeste, slucajno je postao starter jer je Sammir tada bio povrijedjen.
NIJE ISTINA: ( potpisao 4.1.2013 )
Osijek - Zagreb ( 10.2.2013 )
- klupa nije ulazio
Dinamo - Rijeka
- klupa nije ulazio
Hajduk - Dinamo
- nije bio ni na klupi
Dinamo - Slaven B.
usao u 72 minuti umjesto Sammira.
Dinamo - Osijek
- klupa nije ulazio
Istra - Dinamo
- klupa nije ulazio
Dinamo - Zadar ( 30.3.2013 )
- usao u 62 minuti umjesto Halilovica

i tako dalje ....

Izvinjavam se svima na off-topicu ali posto je covjek kategoricki tvrdio da on ZNA a da sam ja rekao neistinu. Morao sam da mu odgovorim. I jos nesto Sammir tada NIJE bio povrijedjen. Sammir je imao vise povreda ali ne u tom periodu.
OK ,moja greska, pogrijesio sam period, ja sam mislio na pocetak prosle sezone kada je Sammir bio povrijedjen, a Said igrao.

Necu vise offtopic.

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 22 jul 2014, 14:59

Moramo odigrati sa istim požrtvovanjem kao u prvoj tekmi ali ovaj put , taktički drugačije. Jedva čekam da Dženo objavi prvih 11..

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ajax » 22 jul 2014, 15:01

ASD je napisao/la: OK ,moja greska, pogrijesio sam period, ja sam mislio na pocetak prosle sezone kada je Sammir bio povrijedjen, a Said igrao.

Necu vise offtopic.
OK jaro.

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 22 jul 2014, 15:03

Zadnja izmjena: DrustveniParazit, dana/u 22 jul 2014, 15:07, ukupno mijenjano 1 put.
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 22 jul 2014, 15:05

Jos malo do revansa..Ma moramo dati gol,ne mogu se levati 180 minuta odbraniti,nit mogu dat' jos jedan gol..Samo jako,momci moraju vjerovati u pobjedu,trebat ce nam i malo srece..

IDEMO NA ATROMITOS :opaopa: :opaopa: :opaopa:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 22 jul 2014, 15:16

Prosjecne igrace poput Vusljanina,Purica,Barica,pa i Puzigace obavezno otjerati,jer oni ne mogu dici nivo igre, koji mi tezimo.Na kraju sezone ovom spisku bi se trebao dodati i Tatko,koji osim borbenosti i srca, nema kvalitetu za Sarajevo.Ovi gore igraci sigurno nisu jeftini, a za te pare kupiti jednog dobrog napadaca.Mozda kratkorocno nam ovi igraci mogu pomoci,ali svi oni su u godinama,imaju dobre plate, i na njima klub ne moze nista zarditi.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.