FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 18 jan 2020, 10:51

bordobijeli je napisao/la:
18 jan 2020, 10:45
joker90 je napisao/la:
18 jan 2020, 10:42
Ako osvojimo titulu, tačno jedan dio navijača neće moći od sujete da je slavi, bit će ko ona ljuta djeca što sjede u ćošku i posmatraju sve namrgođeno. :lol:

Ako je ne osvojimo, onda će tek doći na svoje, nema veze što klub ispašta. Joj, šta nam počini jedan čovjek iz ljubavi. :ljepota: :lol: :ljepota:
To sebe opisujes kad smo duplu uzeli ??
Iz ljubavi dupla,ko nikad do sad jel?

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 18 jan 2020, 10:52

Smije li sa mnom na bench Amar, 120kg za zagrijavanje samo :kafa:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 18 jan 2020, 10:56

Samozdravlje je napisao/la:
17 jan 2020, 17:48
AngelDiMaria je napisao/la:
17 jan 2020, 11:22
Cuj od stanoja nema nista, pa od pidre nema nista, od oremusa nema nista, ahmo u godinama, saban los, hodzic promasaj, besim posudba, lazic haman ode, kova nesiguran, rahman los u glavi, tatar nece nikad ko prije igrati, velkoski za klupe, djokanovic neiskusan, gavric spor,...
Kad vako gledas na stvari, stvarno smo u **** u pm.
1. Hadzici su dio Sarajeva (nepobitna cinjenica),naselje sa velikom industrijskom tradicijom , puno zelenila i vazdusna banja , naselje dobrih ljudi(mislim na one bordo-malo ih majkumu-no popravljat ce se i taj segment), naselje u stalnom razvoju kao i FKS . lamSe :urnebes:
2. Rijetko , ali kad se sluzis sarkazmom , ubijas . Nabroja ti 13 igraca sumnjivog kvaliteta i za koje treba traziti zamjene . Sta je "12+1" , to zamjenis sad pa sad . Ima ih masu u ovom trenutku .
3. Sta je to uradila konkurencija , vratila igrace koji nisu uspjeli vani (kvalitetni , ali ih nisu razumjeli ) . Mozda su HNK Lazni doveli nekog novog , mozda i Borac , ali FKŽ nije sigurno (bar dosad). Mi smo uvijek bili protiv vracanja i evo ispostovali to .
4. Sad ozbiljno . Ja se ne sikiram . Imaju ljudi cija je quzica u pitanju i zaradjuju lijepe pare (trener,sd,kordinatori i dr.) , po meni su i strucni , ako promase nayebali su . TACKA.
5. U junu 2018 sam poceo pisati ovdje , radi IZNENADNE poplave mladih igraca . To sam cekao od 1985 g. i onog eksperimenta A.Nikolica (Skoro ,Pelak & comp. Ja razmisljam ovako : dovodjenje novog SS ce biti opravdano ako osvoje Titulu ili afirmisu 3 nova Kovacevica,Djokanovica , Pidre pa i Sabanovica(imam poz. misljenje o momku-ne bi bilo prvi put da promasim-nadam se da ne ovaj put). Potpuna afirmacija 3-4 Akademca i kvale. EL meni je vise od Titule , a jos ako bude i biber po pilavu , niko sretniji od mene .Pozdrav . :thumbup:
Ma ljudino, samo kazem, svakom igracu se zamjerka nadje, ali vecina njih ima mnogo vise kvaliteta nego mana.
Definitivno mi je bolja opcija da guramo omladince, nego dovodjenje polovnjaka koji su na zalasku karijere ili ozivljavaju istu (nemam nista protiv 2-3 u timu, al to ne smije biti kostur ekipe)
I za kraj, jedva cekam da se stadion pravi u Hadzicima, da osjetite svi pravu moc GRASA
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 18 jan 2020, 10:57

Ovde pojedincima stvarno svako malo treba crtat da kod nas ne postoji zakon o sportu i samim tim niko nije budala da ulaze ogromne pare u tamo neko drustvo, ili udruzenje gradjana...
1946~

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 18 jan 2020, 10:58

ThrillerHz je napisao/la:
18 jan 2020, 10:57
Ovde pojedincima stvarno svako malo treba crtat da kod nas ne postoji zakon o sportu i samim tim niko nije budala da ulaze ogromne pare u tamo neko drustvo, ili udruzenje gradjana...
Al on ima milijardeeee :think:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 18 jan 2020, 10:59

Napapijri je napisao/la:
18 jan 2020, 10:50
joker90 je napisao/la:
18 jan 2020, 10:42
Ako osvojimo titulu, tačno jedan dio navijača neće moći od sujete da je slavi, bit će ko ona ljuta djeca što sjede u ćošku i posmatraju sve namrgođeno. :lol:

Ako je ne osvojimo, onda će tek doći na svoje, nema veze što klub ispašta. Joj, šta nam počini jedan čovjek iz ljubavi. :ljepota: :lol: :ljepota:
Nije tacno, nemoj spinovati. Poenta je da se poduzmu potezi na vrijeme kako ne bi doslo do toga da svi zajedno budemo namrgodjeni dok ljudi u istom gradu slave. Pusti sad trenera i sl., bilo i proslo, POJACANJA su garant titule, a trenutno ih je brojem i slovom 0 (nula). Mustedanagica ne racunam jer ne znam sta da ocekujem od njega.
Bez preseravanja sad, mislim da imamo najjaču ekipu ako ne odu Lazić i Rahman, a došao je Zinedin. Zato očekujem titulu od Vinka i da makar za razliku od prvog dijela sezone ličimo na nešto, a ne na jednu nespremnu qrčinu. Da imamo neku igru, akcije. Nadam se kao i ti da će doći još jedno-dva fina pojačanja, ali ispade da smo u nekom zaostatku u odnosu na gurbete npr. Kažeš konkretno da imamo neke stvari oko kojih moramo Boga moliti da prorade, kao Stanojević i slično, pa zar nije u Čmelji ista situacija?

Zar ne moraju moliti Boga da Lendrić da više od 3 gola ove polusezone? Krpić je bio prejeben kod njih. Zar ne moraju moliti Boga da ovaj novi stoper bude manja krampa od onog Žutokljunca? Zar ne moraju moliti Boga da Jamak ne pije 2 bokala rakije sedmično? Zar ne moraju moliti Boga da Štiliću ne otpadne dlaka s glave jer im je on 70% ekipe? Vidio si protiv Veleža kad ga nije bilo kako igra Čmarkan. Kod njih ispade sve konstante, a kod nas sve neizvjesno.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 18 jan 2020, 11:01

A da se kupi udruzenje gradjana onda moze?

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 18 jan 2020, 11:03

al ne kontam ove likove sa pricom tipa, uzmes pare i napravis dinamo, to nema veze toliko ni s parama ni sa vlasnikom koliko s nestrucnim kadrom koji je prvenstveno u omladinskom pogonu, neozbiljnost u nizim selekcijama ti ne da da izvedes igrace koji mogu igrati vani, nit su sposobni naci talentovanu djecu u drugim skolama fudbala, vlasnikova najveca mana je sto ne poznaje fudbal toliko i ne prepoznaje problem koji mi imamo..mi imamo dobre i talentovane djece ali niko ne zna taj talenat iskoristiti i napraviti od njih sposobne igrace za evrope i sl.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 18 jan 2020, 11:04

bordobijeli je napisao/la:
18 jan 2020, 09:44
Napapijri je napisao/la:
18 jan 2020, 09:10
Ovo je licni odabir Nihada jer smo mi kao i Hajduk bili spremni ponuditi isti novac, ali postujem njegovu odluku, zeli da se nametne, a to ce lakse uraditi preko jace lige. Mene interesuje kako Hajduk kojeg vodi ulica ima para koliko i mi koje vodi multimilioner (sa laznim satom)?
Cesto ovdje mozes procitati kako pišu sreca pa nismo ko hajduk da nam ulica vodi klub. A ljudi duplo jaci od nas u svakom segmentu, al kao mi imamo vlasnika milonera.
Pa vjerujem da mi prodajemo igrace kao Hajduk, da bi se oko kluba nakupilo jos 30 rundi koji su odjednom neke legende kluba.
Ja vjerujem od neki rok od 4,5 godine, koliko je ostalo po obecanjima novog vecinskog vlasnika do veceg iskoraka
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
holyman
Postovi: 8143
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 18 jan 2020, 11:05

Pogledajte sliku 49 na ovom portalu iz fitness centra!
Navodno se marinovic blago nasmijao
NEMA NAZAD

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 18 jan 2020, 11:06

joker90 je napisao/la:
18 jan 2020, 10:59
Napapijri je napisao/la:
18 jan 2020, 10:50
joker90 je napisao/la:
18 jan 2020, 10:42
Ako osvojimo titulu, tačno jedan dio navijača neće moći od sujete da je slavi, bit će ko ona ljuta djeca što sjede u ćošku i posmatraju sve namrgođeno. :lol:

Ako je ne osvojimo, onda će tek doći na svoje, nema veze što klub ispašta. Joj, šta nam počini jedan čovjek iz ljubavi. :ljepota: :lol: :ljepota:
Nije tacno, nemoj spinovati. Poenta je da se poduzmu potezi na vrijeme kako ne bi doslo do toga da svi zajedno budemo namrgodjeni dok ljudi u istom gradu slave. Pusti sad trenera i sl., bilo i proslo, POJACANJA su garant titule, a trenutno ih je brojem i slovom 0 (nula). Mustedanagica ne racunam jer ne znam sta da ocekujem od njega.
Bez preseravanja sad, mislim da imamo najjaču ekipu ako ne odu Lazić i Rahman, a došao je Zinedin. Zato očekujem titulu od Vinka i da makar za razliku od prvog dijela sezone ličimo na nešto, a ne na jednu nespremnu qrčinu. Da imamo neku igru, akcije. Nadam se kao i ti da će doći još jedno-dva fina pojačanja, ali ispade da smo u nekom zaostatku u odnosu na gurbete npr. Kažeš konkretno da imamo neke stvari oko kojih moramo Boga moliti da prorade, kao Stanojević i slično, pa zar nije u Čmelji ista situacija?

Zar ne moraju moliti Boga da Lendrić da više od 3 gola ove polusezone? Krpić je bio prejeben kod njih. Zar ne moraju moliti Boga da ovaj novi stoper bude manja krampa od onog Žutokljunca? Zar ne moraju moliti Boga da Jamak ne pije 2 bokala rakije sedmično? Zar ne moraju moliti Boga da Štiliću ne otpadne dlaka s glave jer im je on 70% ekipe? Vidio si protiv Veleža kad ga nije bilo kako igra Čmarkan. Kod njih ispade sve konstante, a kod nas sve neizvjesno.
Bravo. Tacno kad vidim kako se radi, mislim da cemo ove godine mnogo ranije ovjerit titulu
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Vaha1946
Postovi: 282
Pridružen/a: 12 nov 2014, 21:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vaha1946 » 18 jan 2020, 11:08

Prosle zime mi njima Kapica preoteli, ove oni nama Nihu. Ulica uzvraca udarac :kafa: :kafa:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12841
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 jan 2020, 11:09

Sanchezhz je napisao/la:
18 jan 2020, 11:01
A da se kupi udruzenje gradjana onda moze?
Da se ne kupi, sada bi cekao tekmu sa jedinstvom i TOSK. I ne bi bio fks nego fks1946. I slicni fazoni. Ne znam koliko Imas godina ali 2013 neke legende nisu htjele potpisati reprogram, neki divlji bradati su pokrenuli stečajni postupak fks.
Samo zahvaljuju i gos Kusturici i tanu, danas, 6 godina poslije imamo dvije titule i kupove, Imas najbolje uslove u ligi.

Da li su nesposobni, to cemo vidjeti na kraju sezone. Ja sam licno Emira gotivio ali mislim da nam treba uticajnijih SD. U smislu pregovaranja. Njega ostaviti da radi ovo sto sad radi. Koliko god se smijali emiru Spahi u, taj covjek da sjedne sa nihadom, Goranom i bilo kojim nasim igracem za stol pola posla zavrseno.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 18 jan 2020, 11:10

slika
Kad ga jela dovede u red, kako ce ulete dobre praviti djevojkama
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 jan 2020, 11:12

Koliko su sad svi razočarani, a prije 10 dana sam vam pisao da Nihadu Sarajevo nije opcija. Prvo što mu roditelji nisu dali da više kroči na BH pašnjake, drugo što se ni njemu nije vraćalo. I koliko puta još treba napisati da je HNL kvalitetnija od naše jedno 20 puta? Slučajno znam kakve uslove su mu ponudili u Splitu. Takođe, forumaš @Vanja može potvrdit iz prve ruke da je on Hajdukova želja već dvije godine, i ljudi su sigurno dali sve od sebe da ga dovedu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 18 jan 2020, 11:19

Pantelija je napisao/la:
18 jan 2020, 11:09
Sanchezhz je napisao/la:
18 jan 2020, 11:01
A da se kupi udruzenje gradjana onda moze?
Da se ne kupi, sada bi cekao tekmu sa jedinstvom i TOSK. I ne bi bio fks nego fks1946. I slicni fazoni. Ne znam koliko Imas godina ali 2013 neke legende nisu htjele potpisati reprogram, neki divlji bradati su pokrenuli stečajni postupak fks.
Samo zahvaljuju i gos Kusturici i tanu, danas, 6 godina poslije imamo dvije titule i kupove, Imas najbolje uslove u ligi.

Da li su nesposobni, to cemo vidjeti na kraju sezone. Ja sam licno Emira gotivio ali mislim da nam treba uticajnijih SD. U smislu pregovaranja. Njega ostaviti da radi ovo sto sad radi. Koliko god se smijali emiru Spahi u, taj covjek da sjedne sa nihadom, Goranom i bilo kojim nasim igracem za stol pola posla zavrseno.
To se slazem za taj prelaz da je ok,al sta dalje?eto ako imamo sve najbolje uslove onda bi trebali da se setamo ligom a ne setamo se,i ja sve manje vjerujem Emiru iskreno,nas sloboda dobi poslije 3 hefte strajka,al haj nadam se da opet uzimamo titulu pa kako god,samo da uspiju u tome.

Benkara21
Postovi: 3549
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 18 jan 2020, 11:21

Benkara21 je napisao/la:
08 jan 2020, 19:06
Mujakić ne dolazi 100%. Zvao ga Hadžić pred odmor i nije za da se vraća u ligu. To je sve.
Prije 10 dana. :kafa:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 18 jan 2020, 11:24

Ma dajte ba ljudi kakav Hajduk sta je vama. Pa Nihad je izabrao HNL zato sto ne zeli da se vraca na staro. Hakduk nije nista kvalitetniji od nas, pa oni gube od Gorice, Istre i takvih ekipa redovno. Stanje u klubu im je katastrofa. Mi smo u istom rangu sa njima po kvaliteti, ako mozda nismo i jaci...
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

fks74
Postovi: 9191
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 18 jan 2020, 11:25

Benkara21 je napisao/la:
18 jan 2020, 11:21
Benkara21 je napisao/la:
08 jan 2020, 19:06
Mujakić ne dolazi 100%. Zvao ga Hadžić pred odmor i nije za da se vraća u ligu. To je sve.
Prije 10 dana. :kafa:
Hoce li biti kapitalaca ? :rol:

Avatar
Lecler
Postovi: 2414
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 18 jan 2020, 11:29

:kafa:
Amca007 je napisao/la:
18 jan 2020, 11:24
Ma dajte ba ljudi kakav Hajduk sta je vama. Pa Nihad je izabrao HNL zato sto ne zeli da se vraca na staro. Hakduk nije nista kvalitetniji od nas, pa oni gube od Gorice, Istre i takvih ekipa redovno. Stanje u klubu im je katastrofa. Mi smo u istom rangu sa njima po kvaliteti, ako mozda nismo i jaci...
Ahaa nikako nije jači samo što kod njih Oremuš ne bi mogao prići prvom timu a kod nas se tretira kao da je Tony Kroos.
ISTINA ZA VEDRANA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.