FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 jan 2020, 18:07

Sta je, tu je :!:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 21 jan 2020, 18:12

pozivam ove što nisu zadovoljni da napišu šta nije valjalo osim rezultata naravno jer je prijateljska na početku priprema i generalno rezultati na prijateljskim nemaju nikakvu svrhu....

obrazložite što detaljnije molim vas....to je svrha foruma...jer psovati možete svugdje i derati se....
Anketa Morto dostigli smo našu standardnu cifru od 200 ljudi
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 21 jan 2020, 18:22

collector je napisao/la:
21 jan 2020, 17:59
Oho im se ako Jamak ode u Zelju, kap koja ce preliti casu...A tek Miletic, treba se zabrinuti, nemamo love...

#CasaDoPolaPuna #IliJeDoPolaPrazna #TikaTakaNerminJamak #NijeLukaModricAliJesteLukaMiletic #TrebaSeZ(a)brinutiKoPolaUhljebaUKlubu #KešKolica
Ako nam jos Bekrica pokupe ispred nosa,onda je fakat raspad sistema.Jamaku nudili 2,5 godine ugovor, covjek nas ladno odbi,i uputi se na Grbavicu.

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 jan 2020, 18:22

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2020, 18:11
VratiloSeZlo je napisao/la:
21 jan 2020, 16:54
Za pojacanja se obratite gospodinuizsarajeva u svakom postu navodi da on ima saznanja al ne smije da kaze,uglavnom bice, jaka veza da se ne izofira hahaha majko moja svijet zabluda i ubleha ss forum .ba
Pa kad potpise neka taraba rece jesam vam rekao.
Od.**** od mene
Os da ti kazem ko mi govori info pa da se sjebes papak sa sela?
Ne citiraj me vise molim te
Ako sam ja ubleha sta si ti narkomane?
:plac: :silent: :urnebes:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 21 jan 2020, 18:23

Nisam trebao ni ulaziti na forum svega mi znao sam, da ce biti skidanje glava odmah. Popustite ljudi malo, jeste da nije lijepo vidjeti poraz protiv koga god on bio, ali boze moj po formaciji i igracima je evidentno da je Vinko isprobavao neke svoje zamisli. Vjerovatno su i igraci igrali na 50%, ne zeleci da riskiraju neke povrede koje bi ih odaljile od terena duzi period.

Znaci poraz koji nije lijep za oko, ali ako ce to pomoci igracima i Vinku da smanje nase slabosti u igri je vise nego dobrodosao u ovom trenutku.
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 21 jan 2020, 18:25, ukupno mijenjano 2 puta.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Evander
Postovi: 14444
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 21 jan 2020, 18:24

Ne znam je li jadnije sto su jedni jedva docekali ovakav poraz da kazi "eto vidite, nista bez Husrefa, uprava napolje", ili je jadnije sto placenici uprave ovo pokusavaju prikazati kao da je nesto normalno. A da te natambura treceligas, koji niti nema pripreme, ne da nije neromalno, nego je jadno.

Mozda najbolje odmoriti i od foruma, a izgleda da bi bilo dobro odmoriti i od dolaska na stadion. Raznih ogavnosti mozemo ocekivati od obje strane slijedecu polusezonu.
Taj neki nazovi rat, mogao bi nam shebati polusezonu. Totalno nezdrava situacija trenutno.

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 21 jan 2020, 18:26

Stigle su nas Husrefove suze
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 21 jan 2020, 18:28

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2020, 16:33

Za tebe sam gospodin ipo papak!
Nisi ti ni g od gospodina.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RedEvil » 21 jan 2020, 18:32

Sta ces, to je fudbal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :salut: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 21 jan 2020, 18:33

Dje su igrali jamak i bekric? Vi bi to doveli? Hahahahahaahahahahahahah
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stb » 21 jan 2020, 18:37

Evander je napisao/la:
21 jan 2020, 18:24
Ne znam je li jadnije sto su jedni jedva docekali ovakav poraz da kazi "eto vidite, nista bez Husrefa, uprava napolje", ili je jadnije sto placenici uprave ovo pokusavaju prikazati kao da je nesto normalno. A da te natambura treceligas, koji niti nema pripreme, ne da nije neromalno, nego je jadno.

Mozda najbolje odmoriti i od foruma, a izgleda da bi bilo dobro odmoriti i od dolaska na stadion. Raznih ogavnosti mozemo ocekivati od obje strane slijedecu polusezonu.
Taj neki nazovi rat, mogao bi nam shebati polusezonu. Totalno nezdrava situacija trenutno.
Sumnjam da "upravoljubaca" ima na stadionu. Mislim ima, ali su u teškoj ilegali 😀. Osnovni problem je sto ljudi misle da je ovakva atmosfera na stadionu. Jedan forum nije ogledalo desavanja. Primjer, ovdje nemas onih sto kace uprava napolje, dok odes na fb kluba i listas one slike sto kace i ibretis se. A pisajuci ovdje kritike, jedino mozemo napraviti nesto dobro, jer je opcepoznato da uprava ovo cita.
7 1 2 1 0

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 21 jan 2020, 18:39

Kad je sledeca utakmica i koje protivnik..

Avatar
RUMENIge1946
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 dec 2019, 19:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RUMENIge1946 » 21 jan 2020, 18:43

bordobijeli je napisao/la:
21 jan 2020, 17:59
Teske noge, loš teren, 2 postave igrale, prva utakmica,protivnik jak. Doci ce sve na svoje, dobro je ovo.
I cist zrak

Avatar
Pantelija
Postovi: 12890
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 jan 2020, 18:47

stb je napisao/la:
21 jan 2020, 18:37
Evander je napisao/la:
21 jan 2020, 18:24
Ne znam je li jadnije sto su jedni jedva docekali ovakav poraz da kazi "eto vidite, nista bez Husrefa, uprava napolje", ili je jadnije sto placenici uprave ovo pokusavaju prikazati kao da je nesto normalno. A da te natambura treceligas, koji niti nema pripreme, ne da nije neromalno, nego je jadno.

Mozda najbolje odmoriti i od foruma, a izgleda da bi bilo dobro odmoriti i od dolaska na stadion. Raznih ogavnosti mozemo ocekivati od obje strane slijedecu polusezonu.
Taj neki nazovi rat, mogao bi nam shebati polusezonu. Totalno nezdrava situacija trenutno.
Sumnjam da "upravoljubaca" ima na stadionu. Mislim ima, ali su u teškoj ilegali 😀. Osnovni problem je sto ljudi misle da je ovakva atmosfera na stadionu. Jedan forum nije ogledalo desavanja. Primjer, ovdje nemas onih sto kace uprava napolje, dok odes na fb kluba i listas one slike sto kace i ibretis se. A pisajuci ovdje kritike, jedino mozemo napraviti nesto dobro, jer je opcepoznato da uprava ovo cita.
Pa sto nam trener poslije derbija po jeze na zapad prvi put u zivotu da ne izađe na istok?
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 21 jan 2020, 18:48

ElCartel11 je napisao/la:
21 jan 2020, 18:23
Nisam trebao ni ulaziti na forum svega mi znao sam, da ce biti skidanje glava odmah. Popustite ljudi malo, jeste da nije lijepo vidjeti poraz protiv koga god on bio, ali boze moj po formaciji i igracima je evidentno da je Vinko isprobavao neke svoje zamisli. Vjerovatno su i igraci igrali na 50%, ne zeleci da riskiraju neke povrede koje bi ih odaljile od terena duzi period.

Znaci poraz koji nije lijep za oko, ali ako ce to pomoci igracima i Vinku da smanje nase slabosti u igri je vise nego dobrodosao u ovom trenutku.
Ma jok, trebalo je uć 100% u prijateljsku tekmu na oranici pa da zijanimo pola tima. Kao kad je Ješić usred sezone dogovorio prijateljsku s Veležom pa nam se Delač povrijedi na 3 mjeseca. Vratio se nekad na zadnjih 4-5 kola.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 21 jan 2020, 18:53

novo mesto je otvoreno, tamo svi su - provereno

Avatar
Napapijri
Postovi: 4580
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 21 jan 2020, 18:53

Situacija na tribinama je mnogo slicnija onoj na drustvenim mrezama, ne na forumu. Cinjenica je da je barem 80% ljudi ogorceno radom ovih uhljebara, iako se cini da je to i vise obzirom da ovi u manjini ne zele ili ne smiju javno iznijeti misljenje. Ne vlada nikakav rat, naprotiv vlada ogromno jedinstvo i istrajnost u ostvarivanju ciljeva - osvajanje titule i odlazak uprave! Jedno sa drugim ove godine ne moze (svaka cast na prethodnoj sezoni). Zato ovaj forum ne treba uzimati za mjerilo jer malo ljudi pise sa vise profila, pa se stvara lazna slika da bi se takvo stanje prenijelo i na tribine. Cinjenica je da bi njima odgovaralo jos manje ljudi na stadionu jer bi se oni tada osjecali sigurnije.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stb » 21 jan 2020, 19:02

Denchi je napisao/la:
21 jan 2020, 18:12
pozivam ove što nisu zadovoljni da napišu šta nije valjalo osim rezultata naravno jer je prijateljska na početku priprema i generalno rezultati na prijateljskim nemaju nikakvu svrhu....

obrazložite što detaljnije molim vas....to je svrha foruma...jer psovati možete svugdje i derati se....
Anketa Morto dostigli smo našu standardnu cifru od 200 ljudi
A brate sta god da ja napisem, povuci ce se isti odgovori i ode u nedogled.

Nisam zadovoljan time da su nam danas najbolje akcije danas radili igraci koji nisu ni u 15. planu (Salcin i Cruz).
Nisam zadovoljan time da smo sastavljali bolje akcije u Gradačcu kad je blato bilo do koljena. Okej mi je stvarno, los teren pa ne možeš odigrati nešto aman zaman, ali da na snagu/iskustvo/pojedinacni kvalitet ne mozes ne dobiti, nego gol zabiti -katastrofa.
Kazu ljudi oni zapeli utakmica im godine, jasta su, preksinoc im pola ekipe se olesilo u Diamondu u Ljubuskom.
Hajde ok bi mi bilo da smo dva dva zavrsili, ili jedan dva a da smo imali iole ozbiljnih prilika. Izgubiti, ne dati gol, primiti dva(iz prekida doduse), i gledati 90 minuta bez ozbiljnih sansi duplog prvaka države protiv jednog trećeligaša je ruku na srce sramota.
Ovo je sve banalno, ne znači da je nužno i problem.
Znam samo da će ako ne budu igrali kad sezona krene, biti tretirani gore nego oni iz šampionske 2015. Sjetite se šta je tada bilo, a na kraju smo uzeli titulu. Sjetite se Borca, ispadanja iz kupa, Borca lige 1:1, remija u Zvorniku, poraza u Mostaru 2:0 protiv Veleza. Ja bih rekao da je onaj pritisak navijaca tada urodio plodom i da su se trznuli i uzeli titulu. Ocekujem isto ove sezone ako ne budu igrali, nekad treba pritisak, ne kaze se dzaba lijepi strah.
7 1 2 1 0

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 jan 2020, 19:04

skoroalen je napisao/la:
21 jan 2020, 18:48
ElCartel11 je napisao/la:
21 jan 2020, 18:23
Nisam trebao ni ulaziti na forum svega mi znao sam, da ce biti skidanje glava odmah. Popustite ljudi malo, jeste da nije lijepo vidjeti poraz protiv koga god on bio, ali boze moj po formaciji i igracima je evidentno da je Vinko isprobavao neke svoje zamisli. Vjerovatno su i igraci igrali na 50%, ne zeleci da riskiraju neke povrede koje bi ih odaljile od terena duzi period.

Znaci poraz koji nije lijep za oko, ali ako ce to pomoci igracima i Vinku da smanje nase slabosti u igri je vise nego dobrodosao u ovom trenutku.
Ma jok, trebalo je uć 100% u prijateljsku tekmu na oranici pa da zijanimo pola tima. Kao kad je Ješić usred sezone dogovorio prijateljsku s Veležom pa nam se Delač povrijedi na 3 mjeseca. Vratio se nekad na zadnjih 4-5 kola.
Problem je što su izgleda i dali 100% od sebe, problem u smislu igre, rezultata i svega ostalog, da su oni odigrali preko qrca pa čovjek bi reko hajde nema veze.

Trčali su, udarali se, vidjelo se da im je stalo da se dokažu novom treneru i da se izbore za minutažu što zabrinjava jer si igrao protiv amatera koji vjerovatno nisu ni trenirali zadnja 2+ mjeseca nikako. Teško bi nekom sa strane bilo "prepoznati" ko je šampion države a ko treća liga.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9555
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 jan 2020, 19:06

Sjeverjecudo je napisao/la:
21 jan 2020, 18:28
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2020, 16:33

Za tebe sam gospodin ipo papak!
Nisi ti ni g od gospodina.
100%
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.