FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 20 jul 2019, 12:45

SarajevoJeBordo je napisao/la:
fera je napisao/la:
extazy je napisao/la:O kakvom umoru Husref prica ? PRVO KOLO KAKAV UMOR, moraju bit prespremni, pa ebo te nisu se pjeske vracali iz Skotske, sto me iznervira covjek, skoro nikad na njega ne pricam al sad me fakat sokiro izjavom

Gledam upravu uz kafu dokumentarac o huliganima u Poljskoj, sta je ovo vako, znao sam da su budale, i vidio sam svojim ocima u Vogosci, al ocekivo sam da su ko mi, srbi, grci, al ovo fakat nije normalno, nema utakmice da se ne pobiju na tribinama, otelo se kontroli bas. Mi se zalimo sto ulazimo u 15 minuti ( a jest mnogo glupo i treba ukinut, jer nema tolkog rizika ), al gledam navijaci Lecha ulaze na gostovanje 2 i po sata ranije, jos im kordon murije doceko voz pa ih smjestili u nake autobuse i ispratili do stadiona, koja represija
Pa evo ovako vidi, zrinjski je igrao gostovanje u makedoniji sto je relativno blizu a revans su igrali kuci i imali priliku da se odmore dok su nasi putovali, mozda tebi godi to al recimo mene put bas slomi gdje god idem tako da ne moze se porediti kad se ti odmaras kuci i kad se vucaras po aerodromima itd.
Vecina vas se prihvati analizirati sve sto izađe iz husrefovih usta ko da je covjek nobelovac a ne fudbalski trener...
Ma najbolje ne izaći na teren sutra. Umorni smo, registruj 0:3.
Ti me zaobiđi, molim te.
You are someone else I am still right here

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 20 jul 2019, 12:48

Danima konstantno lupate gluposti, izvlacite zakljucke iz kontesta, hus je mislio na obje ekipe, koja ce bit umornija od predhodnih evropa tekmi, kad kaze "fali nam igrac" opet izvlacite, preokrecete zakljucak, iako je reko da mu fali dupovac i hodzic, jos kaze da je u pitanju visa sila(povrede), al vama je bitno da se igrate vrlih strucnjaka i da se furate kako ste pametniji. Nadam se da je to u pitanju a ne vasa zelja da rusite sistem i ljude koji vode klub, kakvi ste sutra cete tvrditi kako je hadzija kriv jer nije obezbjedio ta tri igraca koje hus trazi

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:49

zagorski je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
Ma znam, ali evo Husref kaze da su neophodna jos 2-3 pojacanja za njih kazem nigdje ih jer evo prvenstvo vec picinje.
Doveli jesmo 7 novih, ali nas je i napustio dobar broj i ova 2-3 igraca o kojima govori su vjerovatno alternativa trojici igraca koji ce nas uskoro napustiti.
Husref može reći i da mu fali 10 igrača ali to nije realno.
Zašto ne gurne Đokanovića u prvu, ne igramo sa Realom već sa bosanskim klubovima. Tu je i Gavrić koji igra tu poziciju. Dupovac je treći stoper iako je povrijeđen tu ima Kurdić. Jedino ako Lazić ode e onda baš moramo dovesti igrača. Ne govorim o kvalitetima pojedinih igrača ali smo generalno sasvim dobro popunjeni na većini pozicija sve i da ode par igrača.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:56

Mene brine da nece otici Lazic pa rece treba stoper.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 jul 2019, 13:01

Destruktivca vrhunskog treba mu dovest to Stevie Wonder vidi da nam fali, i Playa pravog se ne bi bunio...
Stopera vala ne znam, ima 2 odlična, ima Akademca, a traži šta zamjenu za 4tog stopera? čudno
pogotovo ako mu dovedu tog destruktivca i vrati se Stanoje....

ako bude insistirao na tom stoperu raskinuti ugovor Dupovcu...i dovesti nekog sa našim pasošem...
da više ne bude alibija...

#SveSmoMuOmogućili #KlauzulaRaskidAtraktivna
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 jul 2019, 13:03

Pa kad Hebib ode mora neki stoper da igra desnog beka, vjerovatno za tu poziciju trazi igraca :kafa:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 jul 2019, 13:10

Zip je napisao/la:Pa kad Hebib ode mora neki stoper da igra desnog beka, vjerovatno za tu poziciju trazi igraca :kafa:
trebo mu je Emiraga dovest Lemdaru da igra stopera
ha jel :D ;)
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 13:10

Zip je napisao/la:
Pa trazi jer ne vidi igraca ispod 23 godina, ne obrqca paznju na iste..
U pravu si, ali to je sad posebna prica. I kad dadne sansu, Dokanovicu npr, gurne ga na sasvim kontra poziciju od njegove prirodne.

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1557
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 20 jul 2019, 13:17

Stručnjaci, položite tu PRO Licencu pa povedite nas do duple krune !

STRUCNJACI S FORUMA JEDNI SU OD NAS !!!
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 jul 2019, 13:22

zagorski je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Pa trazi jer ne vidi igraca ispod 23 godina, ne obrqca paznju na iste..
U pravu si, ali to je sad posebna prica. I kad dadne sansu, Dokanovicu npr, gurne ga na sasvim kontra poziciju od njegove prirodne.
Ma ja ba' i Besim je u poznim igrackim godinama sad dosao.Cudi me sto igra
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".


zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 13:28

miky_hz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Pa trazi jer ne vidi igraca ispod 23 godina, ne obrqca paznju na iste..
U pravu si, ali to je sad posebna prica. I kad dadne sansu, Dokanovicu npr, gurne ga na sasvim kontra poziciju od njegove prirodne.
Ma ja ba' i Besim je u poznim igrackim godinama sad dosao.Cudi me sto igra
Ne daj Boze da ga je Husref uvodio u prvi tim iz juniora, vjerovatno bi ga isprobao na centarforu prvo, zbog visine, ako bi mu uopste dao sansu.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 20 jul 2019, 13:33

Mi cemo sutra izgleda biti drasticno osteceni falit ce skoro cijela sredina, nadam se dobroj posjeti 8-10 k, dati momcima podrsku, napravit pritisak i na sudiju, treba dobit pa makar i iz nepostojeceg penala
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 jul 2019, 13:35

@zagorski


Jako konstruktivan odgovor.De i meni vidi kad te krenulo proricanje i to vjerovatno.


slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 jul 2019, 13:36

Inijesta je napisao/la:Mi cemo sutra izgleda biti drasticno osteceni falit ce skoro cijela sredina, nadam se dobroj posjeti 8-10 k, dati momcima podrsku, napravit pritisak i na sudiju, treba dobit pa makar i iz nepostojeceg penala
Ja vjerujem i nadam se da ce ici preko 10.
Bit ce teska utakmica svakako, al moramo vjerovsti da cemo pobjediti.

Samo da Velkoski ne izvodi :D

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 jul 2019, 13:38

Inijesta je napisao/la:Mi cemo sutra izgleda biti drasticno osteceni falit ce skoro cijela sredina, nadam se dobroj posjeti 8-10 k, dati momcima podrsku, napravit pritisak i na sudiju, treba dobit pa makar i iz nepostojeceg penala
Protiv zrinjskog penal , nepostojeci, zaboravi ... :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 20 jul 2019, 13:40

Pantelija je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Mi cemo sutra izgleda biti drasticno osteceni falit ce skoro cijela sredina, nadam se dobroj posjeti 8-10 k, dati momcima podrsku, napravit pritisak i na sudiju, treba dobit pa makar i iz nepostojeceg penala
Protiv zrinjskog penal , nepostojeci, zaboravi ... :kafa:
Da je brat Dragan Petrovic sudija moglo bi se racunat ovako tesko, al bez obzira na to treba ih dobit pa makar i ciganski
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 jul 2019, 13:41

Treba ih kao u kupu za 30 min razmontirati i onda ih ubitj tranzicijom
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jul 2019, 13:44

miky_hz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Pa trazi jer ne vidi igraca ispod 23 godina, ne obrqca paznju na iste..
U pravu si, ali to je sad posebna prica. I kad dadne sansu, Dokanovicu npr, gurne ga na sasvim kontra poziciju od njegove prirodne.
Ma ja ba' i Besim je u poznim igrackim godinama sad dosao.Cudi me sto igra
Kovačević, Šerbečić, Šabanović, Đokanović svi ispod 23 godine a dobili priliku. Dobio bi i Pidro da nije povrijeđen kao i Mujakić da nije otišao, takođe ispod 23 godine.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 jul 2019, 13:45

Sa 23 godine u evropi si formiran igrac, igrace za 3 mil i ostale bajke koje pisete mozes prodati sa 20 ako ima sezuno ili dvije fudbala lao mujakic i kovacevic...sa 23 najveci uspjeh je prodaja u rumuniju i tursku
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: itatabisine i 44 gosta.