FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 25 jul 2018, 16:39

DenchiNL je napisao/la:slikaslika

njima s klupe: Barrow,Mancini,Marilungo se koriste češće, navodno ni ovaj Zapata nije 100% fit pa možda i ne počne

mi bi s ovom postavom ostavili sebi mogućnost da Šišić uđe i unese malo brzine na strani gdje im je sporiji stoper, eventualno Halil da uđe umjesto Stanoje i ošuta na gol, i eventualno Dupovac ako bi oni uveli dodatnog špica/ganjali rezultat a mi imali nešto čuvati...
Gomez je pokretljiv i dribler, Iličić isto tako, bilo kojeg od njih pokrivati sporijim visokim stoperom(Dupovac/Mujakić) je problem u startu...lijeva strana im je najtanja, a desna dosta jača tako da bi Stanoje morao i pomagati Pidri...
Djaba brate pravis formaciju sa Stanojevicem i Adukorom, Sef je vec odlucio, igramo ultra ofanzivni fudbal u Regio Emiliji :D
Pavlovic-Hebib-Dupovac-Mujakic-Pidro-
Adukor- Rahman-Krste
Sisic -Ahmet- Halil
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 25 jul 2018, 16:46

MortemHz je napisao/la:
hrn je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:280 karti prodano
Moglo je i bolje
Ide to na 3 glave i po meni je to dosta solidno s obzirom koliko je lose stanje u klubu rezultatski, ne postoji nikakav hype, valja izdvojiti 2 radna dana i 200-250 KM i ostalo. Slazem se da moze bolje ali ipak je tek drugo pretkolo i sve ono sto sam vec nabrojao. Pristojno.
Sa atmosferom spuštenih gaća, koja se provlaći kroz "navijačke" priće, to je iznad očekivanja.
Kada te sa svih strana bomabrduju izjavama tipa: trpanje, katastrofa, bruka, debakl,.... herojsko je dijelo kupiti kartu i otići na tu utakmicu.
Da sam povodljiviji i da mi u uši ulaze ta pezmečenja, vjerovatno nebi išao na revanš na Koševu, ali ipak ću ići, i nadati se uspjehu, do zadnjeg trenutka, usprkos mračnim prognozama(željama) pojedinaca.
:kafa:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 jul 2018, 16:55

AlfredNobel je napisao/la: E jesi ga i sastavio..

Šišić mora igrati od prve minute, jer je veoma dobar i preko njega bi se i moglo nešto napraviti.

I šta si mislio pod ovim "Halil uđe i ošuta na gol"? Pa ne igraš s Leotarom i nije termin pa da on uđe i malo šuta na gol.. Valjda se treba naći način da se stigne do gola, a s obzirom koliko je pokretljiv Halilović, pitanje je da li može i stići da se namjesti za eventualno taj neki šut. Ovo ostalo okej..


Ja osim Mujakića od ovih mladih igrača ne vidim kvalitetu za neku "bum" prodaju, još dugo će Cimi ostati taj najveći izlazni transfer. Druga stvar je što ne možemo dizati toliko tu cijenu, jer je liga šabaska, a baš je moraš prekucati kao Gojko, pa da bi se imao čemu nadati. Rijetko ćemo imati taj suhi kvalitet za dobru prodaju, nije svaki akademac toliko kvalitetan koliko se čini, a mora se pratiti njihov razvoj. Potrebno je tu vremena i vremena, pravilnog rada i rada, pa da se očekuju neke velike pare za naše standarde. Lud je svako ko misli da je samo fazon u tome da se akademci prekomanduju u prvi sastav, odigraju jednu sezonu i hop, ode za milju eura. Jest', al' malo trasu..
ne slažem se za Šišića, nije veoma dobar,Hebib je dosta bolji, ima jednu kvalitetu a to je brzina ako počne od prve i Gasperini to vidi, stavit će desnog beka mjesto Masiella i piši propalo svaki efekat tog istog Šišića, naravno ako uđe kasnije u tekmi osim što će stoperi biti umorni, imat će i trener manje izmjena na raspolaganju i opcija...

pa dramatično pojednostavljeno , Halil to zna bolje od ostalih i to mu je glavni potez šta drugo treba napraviti?...lažnjak može izvući protiv svakog posebno protiv ovih što ga ne znaju...

ovaj njihov trokut u vezi de Roon-Freuler-Iličić ako se ne pokrije adekvatno te isto može razvalit u startu...
Inijesta je napisao/la: Djaba brate pravis formaciju sa Stanojevicem i Adukorom, Sef je vec odlucio, igramo ultra ofanzivni fudbal u Regio Emiliji :D
Pavlovic-Hebib-Dupovac-Mujakic-Pidro-
Adukor- Rahman-Krste
Sisic -Ahmet- Halil
pa rekao sam ja bih ovako, znam ja šta će Hus - ništa pametno, provjereno :thumbdown:
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 25 jul 2018, 17:03, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 16:57

AlfredNobel je napisao/la:
Šišić mora igrati od prve minute, jer je veoma dobar i preko njega bi se i moglo nešto napraviti.

Ja osim Mujakića od ovih mladih igrača ne vidim kvalitetu za neku "bum" prodaju, još dugo će Cimi ostati taj najveći izlazni transfer. Druga stvar je što ne možemo dizati toliko tu cijenu, jer je liga šabaska, a baš je moraš prekucati kao Gojko, pa da bi se imao čemu nadati. Rijetko ćemo imati taj suhi kvalitet za dobru prodaju, nije svaki akademac toliko kvalitetan koliko se čini, a mora se pratiti njihov razvoj. Potrebno je tu vremena i vremena, pravilnog rada i rada, pa da se očekuju neke velike pare za naše standarde. Lud je svako ko misli da je samo fazon u tome da se akademci prekomanduju u prvi sastav, odigraju jednu sezonu i hop, ode za milju eura. Jest', al' malo trasu..
Postujem tvoje misljenje,premda se razlikuje od moga.Argumentima mozemo doci do pravog vidjenja stvari.

- Potrebno je tu vremena i vremena, pravilnog rada i rada - apsolutno si u pravu.
- Lud je svako ko misli da je samo fazon u tome da se akademci prekomanduju u prvi sastav, odigraju jednu sezonu i hop, ode za milju eura. I to stoji , a evo mojih argumenata:

Akademija je gotovo reprezentacija BiH u kadetsko/juniorskoj konkurenciji i treba je ojacati stalnim dovodjenjem mladih koji vrijede,konstantno jacati i dovoditi najbolje sto BiH ima.Svi klubovi imaju OP,a mi i OP i Akademju .Niti jedan klub u BiH nema to.Tu mi imamo prednost ne 3-4 g. kako sam jednom rekao nego 10+ god.Ko je u BiH prodao igraca 24+ godine za aman pare? Vidjecete reakcije konkurenata kad se obruse na ovo sto je krenulo na hajr i dobro.

I ja bih stavio Sisica , a mozda i Handzica lijevo,nije puno sporiji od Halila , a borben do bola.I Handzic ima sut lijevom, dobar u skok igri (za prekide).Pozz
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 jul 2018, 17:06

Samozdravlje je napisao/la: I ja bih stavio Sisica , a mozda i Handzica lijevo,nije puno sporiji od Halila , a borben do bola.I Handzic ima sut lijevom, dobar u skok igri (za prekide).Pozz
po njihovoj desnoj(našoj lijevoj) im igra najjači stoper Toloi i bočni/bek Hateboer(hol.repka) , stavljanjem sporijeg igrača im tu ideš na ruku, ako bi već morao staviti Šišića radije bi ga tu stavio po lijevoj strani, pa nek proba napravit nešto ali to je rizik a i žrtvuješ korisne lopte Velkoskog...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 jul 2018, 17:09

@DenchiNL
Jel me zezaš ili? Stvarno misliš da će se jedan Gasperini brinuti hoće li tu igrati Hebibović, Šišić, Halilović, Pavlović, peti, deseti?
Pa čovjek ako zna dva naša igrača, to je uspjeh. On će odlučiti za određenog beka, bez obzira igrao tu ovaj ili onaj naš igrač.. Šišić je veoma dobar za sada, odlično se uklopio, pametniji igrač od Hebiba u završnici bez ikakve dileme.

A to za umor stopera Atalante je smiješno.. Pa neće to biti neki meč visokog ritma, pa da se oni ukinu sa nogu, niti ih možemo stisnuti, pa da se nešto izrodi iz toga.

Što se tiče Halilovića, ja njega možda ne bi ni uvodio. Trom, spor, u defanzivi ne postoji, u ofanzivi je veliki potrošač, jedina prednost mu je taj šut. Za jednu Atalantu, on ne smije biti prva opcija.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jul 2018, 17:13

Nema prenosa na Areni.


Jel ovaj Sky sport sto ima na Mobdro jel to taj sto radi prenos?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 25 jul 2018, 17:14

Baš su dobro uložene pare koje su do sad uzeli na prodaji igrača pa se treba brinuti koji će se iz akademije skupo prodati. Treba gledati jesu li dovoljno dobri da se uzme kakav trofej a ne da budemo prvaci u prodaji...
@samozdravlje govorim o prošloj sezoni, mislim da bi itekako koristio u proljetnom dijelu posebno u onom periodu kad je bilo puno povreda.
Zadnja izmjena: fera, dana/u 25 jul 2018, 17:18, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 jul 2018, 17:16

miky_hz je napisao/la:Nema prenosa na Areni.


Jel ovaj Sky sport sto ima na Mobdro jel to taj sto radi prenos?
Ma biće neki stream, ne sekiraj se..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 25 jul 2018, 17:17

AlfredNobel je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Nema prenosa na Areni.


Jel ovaj Sky sport sto ima na Mobdro jel to taj sto radi prenos?
Ma biće neki stream, ne sekiraj se..
Eto sad neće bit ni stream kad ovaj napiše, vazda kontra :urnebes:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 jul 2018, 17:20

AlfredNobel je napisao/la:@DenchiNL
Jel me zezaš ili? Stvarno misliš da će se jedan Gasperini brinuti hoće li tu igrati Hebibović, Šišić, Halilović, Pavlović, peti, deseti?
Pa čovjek ako zna dva naša igrača, to je uspjeh. On će odlučiti za određenog beka, bez obzira igrao tu ovaj ili onaj naš igrač.. Šišić je veoma dobar za sada, odlično se uklopio, pametniji igrač od Hebiba u završnici bez ikakve dileme.

A to za umor stopera Atalante je smiješno.. Pa neće to biti neki meč visokog ritma, pa da se oni ukinu sa nogu, niti ih možemo stisnuti, pa da se nešto izrodi iz toga.

Što se tiče Halilovića, ja njega možda ne bi ni uvodio. Trom, spor, u defanzivi ne postoji, u ofanzivi je veliki potrošač, jedina prednost mu je taj šut. Za jednu Atalantu, on ne smije biti prva opcija.
naravno, Gasperini kao i većina talijana su taktičari teški, možda mu ne zna ime ali zna da je brz vjeruj mi...pogledao je tekme sa scoutima u to budi ubjeđen, tekme u italiji su taktičke bitke i tako im prilaze...jel misliš da će rizikovati da ih izofira neki mali klub ili taktički nadmudri neko nepoznat...

Atalanta je u fazi priprema još i uopšte nisu planirali da sad igraju...to možeš sam provjeriti a imaju i izjave njihove...

to sam i rekao za Halila, ima šut...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 jul 2018, 17:24

BordoSarajevo je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Nema prenosa na Areni.


Jel ovaj Sky sport sto ima na Mobdro jel to taj sto radi prenos?
Ma biće neki stream, ne sekiraj se..
Eto sad neće bit ni stream kad ovaj napiše, vazda kontra :urnebes:
Počeo si malo prati, nisi zanimljiv nimalo Siouxe. Da nemaš kakvih problema, pa se lijepiš, bilo to ovdje, mada ti ni PP nije stran.. Zabrinjavaš me..

@DenchiNL
Ma znaš koliko se Gasperini zamara oko nas.. Pa eno ti one izjave od neki dan, kaže "puno trče", nigdje veze.. Ali, dobro, nebitno je to, samo da je ostvariti povoljan rezultat.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 25 jul 2018, 17:29, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 25 jul 2018, 17:27

@denchi, @skoro, hvala momci. :thumbup:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 25 jul 2018, 17:28

Sabinho je napisao/la:@denchi, @skoro, hvala momci. :thumbup:
Bašum sagosum. :lol:
Nek je sa srećom :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 jul 2018, 17:31

@Sabinho
Nek je sretno i hairli i od mene, da potraje. :bih:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 17:36

DenchiNL je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la: I ja bih stavio Sisica , a mozda i Handzica lijevo,nije puno sporiji od Halila , a borben do bola.I Handzic ima sut lijevom, dobar u skok igri (za prekide).Pozz
po njihovoj desnoj(našoj lijevoj) im igra najjači stoper Toloi i bočni/bek Hateboer(hol.repka) , stavljanjem sporijeg igrača im tu ideš na ruku, ako bi već morao staviti Šišića radije bi ga tu stavio po lijevoj strani, pa nek proba napravit nešto ali to je rizik a i žrtvuješ korisne lopte Velkoskog...
Vjerovatno si bolji poznavac fud.taktike , ali da ipak kazem svoje misljenje.Handzic jeste sporiji ,ali vjerovatn cemo mi njh cekati , Handzic onako krakat moze zatvoriti uz pomoc beka tu stranu.Umjesto Ahmetovica u spicu bi stavio Velkovskog, necemo mi imati nekog prostora za Mersu.Sa Velkovskim bi bili konkurentniji u sredini(a za te podvljivanja lopti ,bas nisam siguran -Bijeljina).U skok igri imamo dosta stoperi,Adukor,Handzic,Rahmanovic.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Game » 25 jul 2018, 17:36

miky_hz je napisao/la:Nema prenosa na Areni.
Jel ovaj Sky sport sto ima na Mobdro jel to taj sto radi prenos?
Imas redboxtv aplikaciju, slicna mobdro, isto skines preko pretrazivaca. Tu ima ovaj Sky sto ce biti prenos.

http://videostream.dn.ua/videopage/vide ... cation=ufi

A i na ovom ruskom bi trebao biti normalan link, ovdje budu skoro sve moguce utakmice sto se igraju, sumnjam da ce ovu preskociti.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 25 jul 2018, 17:40

The Game je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Nema prenosa na Areni.
Jel ovaj Sky sport sto ima na Mobdro jel to taj sto radi prenos?
Imas redboxtv aplikaciju, slicna mobdro, isto skines preko pretrazivaca. Tu ima ovaj Sky sto ce biti prenos.

http://videostream.dn.ua/videopage/vide ... cation=ufi

A i na ovom ruskom bi trebao biti normalan link, ovdje budu skoro sve moguce utakmice sto se igraju, sumnjam da ce ovu preskociti.
Hvala burazeru :tokralju: :tokralju:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 25 jul 2018, 17:48

ma bice linkova 100%. ljudi i u ita rade streamove :D ne samo ubih haha
sabinhu sretno !1 :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 jul 2018, 17:49

Samozdravlje je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la: I ja bih stavio Sisica , a mozda i Handzica lijevo,nije puno sporiji od Halila , a borben do bola.I Handzic ima sut lijevom, dobar u skok igri (za prekide).Pozz
po njihovoj desnoj(našoj lijevoj) im igra najjači stoper Toloi i bočni/bek Hateboer(hol.repka) , stavljanjem sporijeg igrača im tu ideš na ruku, ako bi već morao staviti Šišića radije bi ga tu stavio po lijevoj strani, pa nek proba napravit nešto ali to je rizik a i žrtvuješ korisne lopte Velkoskog...
Vjerovatno si bolji poznavac fud.taktike , ali da ipak kazem svoje misljenje.Handzic jeste sporiji ,ali vjerovatn cemo mi njh cekati , Handzic onako krakat moze zatvoriti uz pomoc beka tu stranu.Umjesto Ahmetovica u spicu bi stavio Velkovskog, necemo mi imati nekog prostora za Mersu.Sa Velkovskim bi bili konkurentniji u sredini(a za te podvljivanja lopti ,bas nisam siguran -Bijeljina).U skok igri imamo dosta stoperi,Adukor,Handzic,Rahmanovic.
ne znam , a može pokušati sigurno ali opet mislim koga god da staviš tu lijevo(njihova desna) bit će nadigran jer su i Toloi i Hateboer dramatično bolji, Handžić se može malo graditi ali nema načina da prođe igrača, brz naročito nije, fintu/dribling nema, dodavanja mu nisu posebno dobra može pokušat nekim šutevima/centaršutevima ali to je 8/10 izgubljenih sigurno...a to je opasno u ovim tekmama posebno...

Ahmet je nezamjenjiv u špicu jer može ga složit i iz polušanse što smo vidjeli i može primit loptu, sačuvat je malo, gradit se,spustit je nazad, dok je sa Krstom u špicu to beznadežno, jedino je onomad protiv kona napravio nešto vrijedno spomena...a ovo je za njega neviđen kvalitet odbrane...ja bi prije žrtvovao Hebiba i dodao Ahmetu Harisa naprijed sa Krstom iza njih :hmmmmm: pa onda Šišića(s klupe) za Krstu poslije stavit na lijevo, Hareta na desno(da ulazi i šutira)...ne znam, sve je to interesantno ali nikad tako nešto nismo ni na treningu probali tako da ....vjerovatno sve isto samo Pidro lijevo...

ne treba se nadat da ćeš italijanskoj ekipi iz prekida dat nešto, samo može biti obrnuto...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 18 gostiju.