FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 29 jun 2018, 17:47

Locust je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Sta ovo hoce da smjene direktora akademije?
Koga li kujica hoce da uhljebi pleme joj yebem.
Treneri u Akademiji potpisali peticiju za njegovu smjenu.Odavno se vuce prica ta.
Ne znam iskreno dovoljno da bih išta rekao o Alagićevom radu, ali znam da je gradsko dijete i jako čestit čovjek koji funkcioniše na način koji ne odgovara mahalcima od naših trenera. Odatle vjerovatno i zahtjev za smjenu.
Evo i ja sam pošten i gradsko dijete. Mogul ja biti direktor? Manimo se svojeglavih zaključaka.

Miky, znaš li nešto više o tome šta je razlog jer tek danas sam čuo za ovo?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 29 jun 2018, 17:52

Locust je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Sta ovo hoce da smjene direktora akademije?
Koga li kujica hoce da uhljebi pleme joj yebem.
Treneri u Akademiji potpisali peticiju za njegovu smjenu.Odavno se vuce prica ta.
Ne znam iskreno dovoljno da bih išta rekao o Alagićevom radu, ali znam da je gradsko dijete i jako čestit čovjek koji funkcioniše na način koji ne odgovara mahalcima od naših trenera. Odatle vjerovatno i zahtjev za smjenu.
Kako god uvijek je lakse ici linijom manjeg otpora,lakse je dvojicu ljudi maknut nego sve ostale trenere.Ko je upravu ko ne dalo bi se diskutovati.

Vidjet cemo sta nam nosi buducnost,konkurs je vec izasao i postavljen je javno i transparetno pa cemo vidjeti. Rezultatski tesko da moze bolje od ovoga sto je Alagic radio ali sad unutra to sta se desava i sta je dovelo do toga da mu svi ledja okrenu,to cemo ostaviti iza ,tako je kako je ugl.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 29 jun 2018, 17:58

Gdje je ta pijanka?!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 29 jun 2018, 18:00

SarajevoJeBordo je napisao/la: Evo i ja sam pošten i gradsko dijete. Mogul ja biti direktor? Manimo se svojeglavih zaključaka.

Miky, znaš li nešto više o tome šta je razlog jer tek danas sam čuo za ovo?
Kakvi svojeglavi zaključci? Znam otprilike podjednako i Sanjina i Dženu i da sam ja vlasnik nekog kluba Alagić bi imao neko mjesto u mom klubu na osnovu obrazovanja, priče i referensi, Dženo ne bi mogao ni domar biti u tom istom klubu. A šta se stvarno događa ne znam stvarno, ali Sanjin je "švabo" po mentalitetu, profesionalan čovjek, a svi znamo sve što treba o Dženi i Hasančiću. Tu nema kompatibilnosti.

Možda je Sanjin provodio najgoru vrstu mobbinga nad njima, ko zna, ali ovako kad bi mi ta dva čovjeka ispričala dvije verzije priče, uvijek bih karakterno bio naklonjen Alagiću.

Jel sad bolje?

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 29 jun 2018, 18:13

Locust je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: Evo i ja sam pošten i gradsko dijete. Mogul ja biti direktor? Manimo se svojeglavih zaključaka.

Miky, znaš li nešto više o tome šta je razlog jer tek danas sam čuo za ovo?
Kakvi svojeglavi zaključci? Znam otprilike podjednako i Sanjina i Dženu i da sam ja vlasnik nekog kluba Alagić bi imao neko mjesto u mom klubu na osnovu obrazovanja, priče i referensi, Dženo ne bi mogao ni domar biti u tom istom klubu. A šta se stvarno događa ne znam stvarno, ali Sanjin je "švabo" po mentalitetu, profesionalan čovjek, a svi znamo sve što treba o Dženi i Hasančiću. Tu nema kompatibilnosti.

Možda je Sanjin provodio najgoru vrstu mobbinga nad njima, ko zna, ali ovako kad bi mi ta dva čovjeka ispričala dvije verzije priče, uvijek bih karakterno bio naklonjen Alagiću.

Jel sad bolje?
Razumijem šta želiš reći, samo mi sve to gubi smisao jer su to potpisali SVI SVI SVIII :urnebes: treneri, pa mi čudno jer čisto sumnjam da su svi intelektualni i stručni nivo Džene.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 jun 2018, 18:35

bihuzur je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Ako ko bude svraćao u sarajevske kafane ovih dana nek me potraži, plaćam turu, pos'o škoro inžEnjer. :kafa:
bravo majstore, cestitam. :salut:
p.s. ima li ovdje neko bar priblizno nepismen ko ja, pa da ko ljudi porazgovaramo :lol: :lol:
Hvala brate :D
@High naći će se neka pogodna kafana. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 29 jun 2018, 18:48

Nikolic je desni bek a vec su tu Sabanovic i Resic/Hodzic. Mada je mogao on jos sezonu u juniorima odigrati.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 29 jun 2018, 19:01

Joj suplje,satro svratite na pice u kafanu a ne moze ga SIPA locirat :mrgreen: :mrgreen:

Svaka cast brate,da bude nafakali . ;)
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 29 jun 2018, 19:10

f0rest1946 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Bilalagica odstraniti sto dalje od kluba,ako treba i ismarat ga,a ovom malom nek ide sretan mu put,odma se vidi da nije za nas,bolje dat nekom sansu ko Resicu ko voli istinski klub nego Kadusicima i slicnim,ovo je do menagera vidi se da odvodi igrace,svakog njegovof bi na tribine odma
Na tome se i radi svi njegovi puleni su otjerani osim Halilovica i njeg su htjeli odstraniti ali eto Husrefu se svidio..
Halil nije njegov igrac, niti je ikad bio, i inace malo je sad menadzera koji imaju svoje igrace, uglavnom dobiju punomoc od igraca da ih zastupaju u pregovorima sa nekim klubovima. tj igraci im potpisu autorizaciju za neku drzavu ili regiju i onda oni igracima traze klub, i na kraju pregovaraju sa klubom u njihovo ime.
Bilalagic je tako pregovarao sa nama za Halila prije 6 mjeseci, sad on nije imao veze sa pregovorima oko produzenja ugovora. Halil nema menadzera.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 jun 2018, 19:21

mma_hz je napisao/la:Joj suplje,satro svratite na pice u kafanu a ne moze ga SIPA locirat :mrgreen: :mrgreen:

Svaka cast brate,da bude nafakali . ;)
Hahahahaha ma nisam mislio momentalno, sad sam kući, ne slavim danas. :rol: Kad bude, bit ćete blagovremeno obaviješteni, al nemoj da niko ne dođe. :mrgreen:
Hvala brate. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

fks74
Postovi: 9259
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jun 2018, 20:01

Skoro neka je hairli i sa srecom, da ako bog da dobijes dobar posao. :tokralju:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 jun 2018, 20:25

:(

slika
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 29 jun 2018, 20:59

Alagicu je istekao ugovor a i sa nekim trenerima se nece produzavati

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 jun 2018, 21:08

fks74 je napisao/la:Skoro neka je hairli i sa srecom, da ako bog da dobijes dobar posao. :tokralju:
Hvala drug. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 29 jun 2018, 21:32

@miky ti bi mogao znati, a mozda i neko drugi haha Ko je napadac koji dolazi najdalje u pon.?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 29 jun 2018, 22:31


Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 29 jun 2018, 22:35

Sarnu crepulja.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 29 jun 2018, 22:51

Eto tog kreativca. :kafa:
Jos napadac. Sreca pa Aganspahic nece kod nas. A nemam neku predstavu ko bi mogao biti ta zamjena za Ahmeta? Domaci sigurno.
PS. Nadam se da Welbeck sad nece ostati (osim ako Adukor ne ide).
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 29 jun 2018, 23:00

Čestitke škoro, da si rekao da castis šišom dosao bi ti bar radovac 100% na proslavu.
You are someone else I am still right here

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 jun 2018, 23:10

fera je napisao/la:Čestitke škoro, da si rekao da castis šišom dosao bi ti bar radovac 100% na proslavu.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Hvala drug :D :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pitarsam i 25 gostiju.