FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
tenpenny
Postovi: 590
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 02 dec 2019, 12:46

ThrillerHz je napisao/la:
02 dec 2019, 11:13
ledesma je napisao/la:
02 dec 2019, 10:50
FoSte95 je napisao/la:
02 dec 2019, 10:45


Čovjek nije igrao preko dva mjeseca i ti ga ublehom zoveš....... Oremuš je strašan igrač i to će na proljeće pokazati. Gavriš isto tako nije toliko loš kao što pišete.
Milanović, Guzina totalno razočarali, Letić isto tako........

Čitam kao CZV ako im miloje ode idu po Vinka, nadam se da nam ga neće ispred nosa uzeti
Brate, on sto je odigro protiv Veleza i gurbeta, tri Neretve ga ne mogu saprati. Direktno krivac za drugi gol gurbeta, na sredini gubio lopte na obje tekme. Za mene je zavrsio taman da proigra ko Ronaldo..
Stavi golmana u napad i otjeraj ga sto nije dao nijedan go.

Gavric je najveci panj koji je igrao za Sarajevo posle rata.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 dec 2019, 12:47

Bilbiji sestru yebavali svaku utakmicu i daj ga nazad sad. Nije ni on lud.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 dec 2019, 12:51

znači protiv z09 nema:
kovačević- povreda ?
šerbečić - crveni karton
pidro - povreda
letić - žuti kartoni
hebibović - povreda
hodžić - žuti kartoni
tatar - žuti kartoni
handžić - povreda ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

na gol opet ne smije stati džafić, tu su marković i dizdarević !
bekovi problematični, mislim da će šabanovića staviti lijevo , a desni bek će biti đokanović.
na krilu ćemo vjerovatno gledati bravure šišića.

samo da ovu tekmu izguramo , pa idemo remont totalni
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 dec 2019, 12:53

skoroalen je napisao/la:
02 dec 2019, 12:47
Bilbiji sestru yebavali svaku utakmicu i daj ga nazad sad. Nije ni on lud.
evo yebem mu je i sad, daleko mu kuća od koševa !
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 02 dec 2019, 12:56

Najjača stvar je što ti treba ovakav jedan poraz kući na derbiju, da bi pojedinci vidjeli i skontali da je realnost ono što ja i još par pojedinaca pišem od juna mjeseca. Još gora činjenica je što da smo odigrali X oni to ne bi vidjeli.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 dec 2019, 12:57

Testo je napisao/la:
02 dec 2019, 12:53
skoroalen je napisao/la:
02 dec 2019, 12:47
Bilbiji sestru yebavali svaku utakmicu i daj ga nazad sad. Nije ni on lud.
evo yebem mu je i sad, daleko mu kuća od koševa !
Ma i ja, goni ga u pm, ne bih ga uzeo nazad kad bi on iz svog džepa Husrefa isplatio. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 02 dec 2019, 13:00

Testo je napisao/la:
02 dec 2019, 12:51
znači protiv z09 nema:
kovačević- povreda ?
šerbečić - crveni karton
pidro - povreda
letić - žuti kartoni
hebibović - povreda
hodžić - žuti kartoni
tatar - žuti kartoni
handžić - povreda ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

na gol opet ne smije stati džafić, tu su marković i dizdarević !
bekovi problematični, mislim da će šabanovića staviti lijevo , a desni bek će biti đokanović.
na krilu ćemo vjerovatno gledati bravure šišića.

samo da ovu tekmu izguramo , pa idemo remont totalni
I opet ce nas mag izvesti 4-2-3-1 formaciju jer za drugu ne zna. Bekove se nam igrati Djokanovic, Milanovic, Oremus, Velkoski nije bitno, samo je bitno da to bude 4-2-3-1.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 dec 2019, 13:11

Zip je napisao/la:
02 dec 2019, 11:53
zagorski je napisao/la:
02 dec 2019, 11:05
bordopoeta je napisao/la:
02 dec 2019, 10:59



E, jarane, njega je lično JEDANJEODNJIH otjerao, bar se tako ovdje pisalo.
Sto je najgore oni koji sada najvise kritikuju husrefa su tada to zdusno opravdavali. Mrsko mi sad izvlaciti te postove.
Naji molim te ko ga je branio a sad pljuje?
Ja koliko znam, par nas je odmah u startu ovde pisalo protiv imenovanja njega na SSS....

Mislio sam na branjenje njegovog precrtavanja Crepulje i ne produzavanja ugovora sa istim, ne na imenivanje Husrefa za trenera.

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 02 dec 2019, 13:13

skoroalen je napisao/la:
02 dec 2019, 12:57
Testo je napisao/la:
02 dec 2019, 12:53
skoroalen je napisao/la:
02 dec 2019, 12:47
Bilbiji sestru yebavali svaku utakmicu i daj ga nazad sad. Nije ni on lud.
evo yebem mu je i sad, daleko mu kuća od koševa !
Ma i ja, goni ga u pm, ne bih ga uzeo nazad kad bi on iz svog džepa Husrefa isplatio. :lol:
Još bi ga na ćevape odveo :kafa:

Avatar
holyman
Postovi: 8345
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 02 dec 2019, 13:20

Pa opet ce dzafica na gol staviti.
NEMA NAZAD

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 02 dec 2019, 13:24

Za Crepulju su pisali par ljudi i ja, prije početka priprema, da će to biti najveća greška. Što se ispostavilo. Mogo se naći neki kompromis. Međutim momak nije htjeo da radi sa onim kretenom, pametan, ufatio se noge. Dovođenje igrača iz manjih sredina je kod nas uvijek bilo u 90% slučajeva fula. Od ranije poznato. Pogotovo igrači koji imaju 24, 25, 26 godina. Takvi igrači se ne mogu ničemu naučiti više. Mogu samo još malo napredivati i to je to. Motivacija 0. Zna i on sam da ne može daleko dobaciti, pa mu Sarajevo dođe kao premija. Drugo ogroman pritisak, nisu navikli. Pa se pogube. Ako će dovoditi igrače iz manjih sredina, to bi trebalo biti do 21, 22 godine. E sad je do igrača i struke.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 02 dec 2019, 13:41

Sad san ovletio osim nasig sve klubove koji su napravili uspjeh u Evropi plasman pa i vise. Sve i jedan klub ima jednog ili vise crnih robusnih napadaca, krila sa zavidnom tehnikom koji razbijaju odbrane,
Dinamo je naso Petkovica u Seriji B gdje se niko nije plaho otimao za njega i gle sta covjek postade , to je skauting , nije Milanovic ,Guzina, ,Oremus itd.
Ahmetovicu kapa do poda , pkazao je klasu i srce al mora se gledat u buducnost . Sta smo para pljunuli na nabrojane mogli smo dovest neku masinu .
Pa bog te jasna je razlika cim vidis covjeka na terenu. Samo kad se sjetim koliko je Benko odudarao od stopera , al mi nismo u stanju Adukora zadrzat a kamoli dovest neku masinu. Pogledajte samo te igrace koliko odskacu u navedenim klubovima , sinoc sam gledao Acostu iz Rijeke , pa on bi ovdje sa 50% pravio razliku. Da trener nam je degen , dobro jutro kolumbo , al toliko price o tim vlasnicima parama , pa bubni 10 miliona i dovedi 4 5 masina profesionalnih , izadji u Evropu , pojavi se na mapi i onda tek onda mozes pricat o pravoj prodaji akademaca i samoodrzivost. Ja sve vise mislim da je Nam isto sranje , plutas da se ne utusis al nis vise od toga i razmisljao sam sto su neki klubovi uspjeli ta,o gdje mi nismo . Grad od 400 000-500 000 stanovnika obicno ima jedan klub iči jedan slavan drugi anonimus , a mi imamo dva kluba koja bukvalno djele sve na pola, da se to nije potrefilo kako je klub sa resursima koji bi imao ko Dinamo citav grad iza sebe sve naijace bi vjerovatno uspio do Evrope.
Al odlutao sam sa teme , kako je moguce da mi ne mozemo dovesri jednog Accosru a svi ovi ozbiljnjiji klubovi u regiji mogu ?!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 02 dec 2019, 13:57

Stroj1946 je napisao/la:
02 dec 2019, 13:24
Za Crepulju su pisali par ljudi i ja, prije početka priprema, da će to biti najveća greška. Što se ispostavilo. Mogo se naći neki kompromis. Međutim momak nije htjeo da radi sa onim kretenom, pametan, ufatio se noge. Dovođenje igrača iz manjih sredina je kod nas uvijek bilo u 90% slučajeva fula. Od ranije poznato. Pogotovo igrači koji imaju 24, 25, 26 godina. Takvi igrači se ne mogu ničemu naučiti više. Mogu samo još malo napredivati i to je to. Motivacija 0. Zna i on sam da ne može daleko dobaciti, pa mu Sarajevo dođe kao premija. Drugo ogroman pritisak, nisu navikli. Pa se pogube. Ako će dovoditi igrače iz manjih sredina, to bi trebalo biti do 21, 22 godine. E sad je do igrača i struke.
100 % si upravu,vecini njih koji dodju u FKS to bude vrh karijere,i svojim dolaskom ispune neki cilj,I onda te partije ne budu bi blizu kao sto su bile u klubovima iz kojih su dosli
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 02 dec 2019, 13:59

Za Crepulju sam ja odmah rekao. Sjećam se kad su mnogi pisali kako se ne vidi na terenu, kako nema asistencija i golova itd. Igrač koji obavlja strašan posao i koji je zahvalan haos, velika šteta.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 02 dec 2019, 14:07

Meni samo jedno pitanje u glavi.
Kako ce Husref motivisati igraca psovanjem Bo.a

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 02 dec 2019, 14:08

paulus je napisao/la:
02 dec 2019, 13:41
Sad san ovletio osim nasig sve klubove koji su napravili uspjeh u Evropi plasman pa i vise. Sve i jedan klub ima jednog ili vise crnih robusnih napadaca, krila sa zavidnom tehnikom koji razbijaju odbrane,
Dinamo je naso Petkovica u Seriji B gdje se niko nije plaho otimao za njega i gle sta covjek postade , to je skauting , nije Milanovic ,Guzina, ,Oremus itd.
Ahmetovicu kapa do poda , pkazao je klasu i srce al mora se gledat u buducnost . Sta smo para pljunuli na nabrojane mogli smo dovest neku masinu .
Pa bog te jasna je razlika cim vidis covjeka na terenu. Samo kad se sjetim koliko je Benko odudarao od stopera , al mi nismo u stanju Adukora zadrzat a kamoli dovest neku masinu. Pogledajte samo te igrace koliko odskacu u navedenim klubovima , sinoc sam gledao Acostu iz Rijeke , pa on bi ovdje sa 50% pravio razliku. Da trener nam je degen , dobro jutro kolumbo , al toliko price o tim vlasnicima parama , pa bubni 10 miliona i dovedi 4 5 masina profesionalnih , izadji u Evropu , pojavi se na mapi i onda tek onda mozes pricat o pravoj prodaji akademaca i samoodrzivost. Ja sve vise mislim da je Nam isto sranje , plutas da se ne utusis al nis vise od toga i razmisljao sam sto su neki klubovi uspjeli ta,o gdje mi nismo . Grad od 400 000-500 000 stanovnika obicno ima jedan klub iči jedan slavan drugi anonimus , a mi imamo dva kluba koja bukvalno djele sve na pola, da se to nije potrefilo kako je klub sa resursima koji bi imao ko Dinamo citav grad iza sebe sve naijace bi vjerovatno uspio do Evrope.
Al odlutao sam sa teme , kako je moguce da mi ne mozemo dovesri jednog Accosru a svi ovi ozbiljnjiji klubovi u regiji mogu ?!
Pa ne mozemo zato sto i Nama i Sabru boli kura.c za FKS,onaj Nam gleda kako da proda kojeg akademca a ova nasa ubleha od direktorice gleda kako da smanji minus u poslovanju u odnosu na proslu godinu (proslu je bio 4 miliona,sad valjda hice da smanji na 3.5 miliona),pa ni najgore nase uprave nisu u tolikom minusu poslovale.
A cini se i meni isto za Nama,a ovo sto su pricali Nam i uprava za kamp stadion,nista ni od tog,Niko i ne prica vise,svi zaboravili,tresla se gora,rodio se mis.
Nasi tu temu potegnu samo kad se neka prasina digne,pa da skrenu sa teme.
Jos dugo cemo mi igrat na Kosevu,nemam nista protiv Koseva,drag mi je stadion i puno lijepih sjecanja imam sa Koseva,Al stadion nije fudbalski nikako i nije uslovan,a evropu cemo i ove godine kako stvari stoje u Zenici.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 02 dec 2019, 14:13

Pisalo nas je par za Crepulju, uostalom ja sam naveo i da je "zbog" Crepulje pukla saradnja sa Jelaskovicem, ali osim "jesam vam rekao" nikakvog zadovoljstva nemamo, nazalost. Neko kaze da uprava cita forum, pa mene interesuje ako je to tacno, kako onda barem da ne sagledaju situaciju iz ugla iz kojeg desetine/stotine ljudi pise, pa bilo to za nekog igraca, trenera ili mahalsku, NE SKODI PROVJERITI.

Osim toga, je.bem vam majku svima redom koji cinite upravu, da ne nabrajam pojedinacno, mozda nekoga propustim, a svejedno mu je.bem majku.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 02 dec 2019, 14:16

Ako ode Husref u paketu s njim neka ide i Rahmanovic.Dosta ga je vise,nema samo Husref problem s njim.Lik je debil i to je to da je Redondo debil je.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 02 dec 2019, 14:17

Pitaristok je napisao/la:
02 dec 2019, 14:07
Meni samo jedno pitanje u glavi.
Kako ce Husref motivisati igraca psovanjem Bo.a
Ma ni ne treba im motivacija,za plate koje oni primaju za ono sto rade,a koje su odlicne za nase uslove,treba da su motivisani 200%.
Pa ni mene poslovodja na poslu ne motivise,placen sam za ono sto radim,a ako ne radim kako treba snosim sankcije,e isto tako i oni, trebaju da rade svoj posao a ne da se vuku ko ukrajinske kurve.
Odma da se ogradim (ne branim Husrefa) nego iskljucivo o igracima sam pricao,opet kazem Husrefa postujem i za mene ce uvijek biti legenda kluba,mislim da je vrijeme da ode sad,jer ova dva derbija su nesto sto je previse,Al ako ostane imat ce moju podrsku,Al mislim da je u ovom slucaju dolazak nekog novog trenera bolje rijesenje,Al nekog stranog,a ne ove nase domace talasike.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 dec 2019, 14:18

poslije z09 ovako treba naš remont da izgleda:

1. odlazak husrefa i njegovog stručnog štaba

2. vraćanje jeleškovića ili drugi strani kondicioni + novi mladi, inteligentni trener koji umije da koristi prednosti svog tima i koji zna da uoči mane protivnika, te na osnovu toga mijenja taktiku u toku meča (nešto što je sada nepojmljivo , jer mi uvijek igramo 4-5-1 i duge lopte na ahmeta, nema taktike B)

3. prodati, posuditi, raskinuti ugovor , šalji u vijetnam : dupovac, letic, hodzic, mustafic, sisic, milanovic, cruz, krste, guzina

4. otkupiti šerbečića (ko ima malo mozga vidi da će uskoro biti glavni stoper u A timu repke), na posudbu vratiti mujakića i kapića

5. dovesti bekove i krila

6. napraviti skauting sistem za domaće tržište + skauting za strana jeftina tržišta
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.