FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 sep 2019, 21:43

ado-hz je napisao/la:OVAKO!!!
Prica meni jedan nas bivsi igrac kako su sabotirali Pirica dok je bio trener jer ih je zlostavljao na treninzima.
Namjerno su izgubili jedan mec na Kosevu necu reci protiv koga jer je to sada totalno nebitno.
Kaze mi da je dogovor pao medju igracima iako su mogli tog istog protivnika da samelju.
Danas do 80min nikakva igra, a onda kad su se desile neke čarke odjednom su krenuli jako, žustro, u kost
Poceli su da trce, ganjaju al kasno. Da li je to bilo zato sto su ih ovi isprovocirali pa da im vrate, al je to meni jasan znak da su tako mogli da igraju od pocetka.
NISU, ZASTO PITAM SE???
Ako je ovdje slucajno rijec o sabotazi trenera onda neka se sutra Husref smijeni jer ce otici sezona u helač sa ovakvim qurcevim pristupom igraca dok se skonta ko je i za sta kriv.
Jel mi ga zao?? Pa i jest i nije...sve sto je radio ili nije uradio sam je takav put izabrao, al klub i rezultati ne smiju da trpe ovakav odnos prema klubu.
Ako je ovo bila sabotaza jako brzo cemo znati u slucaju da Husref dobije otkaz i dodje neki novi trener.
Znat cemo krzo igru i zalaganje!!!
Neko ce reci teorije zavjere i nek misli svako sta hoce al meni ovo nije daleko od istine.
Vrijeme ce pokazati!!!
Kako neko smije sabotirati trenera? To treba odmah nabiti s noge. Hajde ti idi na posao, pa nemoj raditi ,zato sto sabotiras sefa.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 sep 2019, 21:45

fks74 je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:OVAKO!!!
Prica meni jedan nas bivsi igrac kako su sabotirali Pirica dok je bio trener jer ih je zlostavljao na treninzima.
Namjerno su izgubili jedan mec na Kosevu necu reci protiv koga jer je to sada totalno nebitno.
Kaze mi da je dogovor pao medju igracima iako su mogli tog istog protivnika da samelju.
Danas do 80min nikakva igra, a onda kad su se desile neke čarke odjednom su krenuli jako, žustro, u kost
Poceli su da trce, ganjaju al kasno. Da li je to bilo zato sto su ih ovi isprovocirali pa da im vrate, al je to meni jasan znak da su tako mogli da igraju od pocetka.
NISU, ZASTO PITAM SE???
Ako je ovdje slucajno rijec o sabotazi trenera onda neka se sutra Husref smijeni jer ce otici sezona u helač sa ovakvim qurcevim pristupom igraca dok se skonta ko je i za sta kriv.
Jel mi ga zao?? Pa i jest i nije...sve sto je radio ili nije uradio sam je takav put izabrao, al klub i rezultati ne smiju da trpe ovakav odnos prema klubu.
Ako je ovo bila sabotaza jako brzo cemo znati u slucaju da Husref dobije otkaz i dodje neki novi trener.
Znat cemo krzo igru i zalaganje!!!
Neko ce reci teorije zavjere i nek misli svako sta hoce al meni ovo nije daleko od istine.
Vrijeme ce pokazati!!!
Kako neko smije sabotirati trenera? To treba odmah nabiti s noge. Hajde ti idi na posao, pa nemoj raditi ,zato sto sabotiras sefa.
Odemo na kafu, zovnem tog igraca bivseg da ti sve isprica...pa mi reci onda sto je to nemoguce i sad da se radi.

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 sep 2019, 21:51

ado-hz je napisao/la:
fks74 je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:OVAKO!!!
Prica meni jedan nas bivsi igrac kako su sabotirali Pirica dok je bio trener jer ih je zlostavljao na treninzima.
Namjerno su izgubili jedan mec na Kosevu necu reci protiv koga jer je to sada totalno nebitno.
Kaze mi da je dogovor pao medju igracima iako su mogli tog istog protivnika da samelju.
Danas do 80min nikakva igra, a onda kad su se desile neke čarke odjednom su krenuli jako, žustro, u kost
Poceli su da trce, ganjaju al kasno. Da li je to bilo zato sto su ih ovi isprovocirali pa da im vrate, al je to meni jasan znak da su tako mogli da igraju od pocetka.
NISU, ZASTO PITAM SE???
Ako je ovdje slucajno rijec o sabotazi trenera onda neka se sutra Husref smijeni jer ce otici sezona u helač sa ovakvim qurcevim pristupom igraca dok se skonta ko je i za sta kriv.
Jel mi ga zao?? Pa i jest i nije...sve sto je radio ili nije uradio sam je takav put izabrao, al klub i rezultati ne smiju da trpe ovakav odnos prema klubu.
Ako je ovo bila sabotaza jako brzo cemo znati u slucaju da Husref dobije otkaz i dodje neki novi trener.
Znat cemo krzo igru i zalaganje!!!
Neko ce reci teorije zavjere i nek misli svako sta hoce al meni ovo nije daleko od istine.
Vrijeme ce pokazati!!!
Kako neko smije sabotirati trenera? To treba odmah nabiti s noge. Hajde ti idi na posao, pa nemoj raditi ,zato sto sabotiras sefa.
Odemo na kafu, zovnem tog igraca bivseg da ti sve isprica...pa mi reci onda sto je to nemoguce i sad da se radi.
Ne kazem da lazes, samo to se ne smije desiti. Igrac je placen i on mora dati svoj max ,na svakoj utakmici ili noga.

Avatar
emir18
Postovi: 16500
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir18 » 21 sep 2019, 21:55

Dadox je napisao/la:
sekac je napisao/la:Dinamo prije nekoliko dana razbio Atalantu, a danas je doživio ogroman šok
Niko nije očekivao poraz Modrih u današnjoj utakmici e pa šta reči tek na ovo

Oni imaju izgovor..a i kiksaju jednu u 100 godina..uglavnom protiv hajduka

Bar imaju igru,9 šuteva u okvir,šta su ove naše Karine odigrale.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 sep 2019, 21:55

ado-hz je napisao/la:OVAKO!!!
Prica meni jedan nas bivsi igrac kako su sabotirali Pirica dok je bio trener jer ih je zlostavljao na treninzima.
Namjerno su izgubili jedan mec na Kosevu necu reci protiv koga jer je to sada totalno nebitno.
Kaze mi da je dogovor pao medju igracima iako su mogli tog istog protivnika da samelju.
Danas do 80min nikakva igra, a onda kad su se desile neke čarke odjednom su krenuli jako, žustro, u kost
Poceli su da trce, ganjaju al kasno. Da li je to bilo zato sto su ih ovi isprovocirali pa da im vrate, al je to meni jasan znak da su tako mogli da igraju od pocetka.
NISU, ZASTO PITAM SE???
Ako je ovdje slucajno rijec o sabotazi trenera onda neka se sutra Husref smijeni jer ce otici sezona u helač sa ovakvim qurcevim pristupom igraca dok se skonta ko je i za sta kriv.
Jel mi ga zao?? Pa i jest i nije...sve sto je radio ili nije uradio sam je takav put izabrao, al klub i rezultati ne smiju da trpe ovakav odnos prema klubu.
Ako je ovo bila sabotaza jako brzo cemo znati u slucaju da Husref dobije otkaz i dodje neki novi trener.
Znat cemo krzo igru i zalaganje!!!
Neko ce reci teorije zavjere i nek misli svako sta hoce al meni ovo nije daleko od istine.
Vrijeme ce pokazati!!!
Napiši slobodno da je meč sa Troglavom taj koji su namjerno izgubili.April 2001, poraz 1:3, Robert Regvar nam zabio 3 gola i tada smo i izgubili titulu za tu sezonu.O Denijalu Piriću je suludo išta pričati, uz Dragana Jovića, jedan od najgorih trenera u historiji kluba.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 sep 2019, 21:58

Historicar je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:OVAKO!!!
Prica meni jedan nas bivsi igrac kako su sabotirali Pirica dok je bio trener jer ih je zlostavljao na treninzima.
Namjerno su izgubili jedan mec na Kosevu necu reci protiv koga jer je to sada totalno nebitno.
Kaze mi da je dogovor pao medju igracima iako su mogli tog istog protivnika da samelju.
Danas do 80min nikakva igra, a onda kad su se desile neke čarke odjednom su krenuli jako, žustro, u kost
Poceli su da trce, ganjaju al kasno. Da li je to bilo zato sto su ih ovi isprovocirali pa da im vrate, al je to meni jasan znak da su tako mogli da igraju od pocetka.
NISU, ZASTO PITAM SE???
Ako je ovdje slucajno rijec o sabotazi trenera onda neka se sutra Husref smijeni jer ce otici sezona u helač sa ovakvim qurcevim pristupom igraca dok se skonta ko je i za sta kriv.
Jel mi ga zao?? Pa i jest i nije...sve sto je radio ili nije uradio sam je takav put izabrao, al klub i rezultati ne smiju da trpe ovakav odnos prema klubu.
Ako je ovo bila sabotaza jako brzo cemo znati u slucaju da Husref dobije otkaz i dodje neki novi trener.
Znat cemo krzo igru i zalaganje!!!
Neko ce reci teorije zavjere i nek misli svako sta hoce al meni ovo nije daleko od istine.
Vrijeme ce pokazati!!!
Napiši slobodno da je meč sa Troglavom taj koji su namjerno izgubili.April 2001, poraz 1:3, Robert Regvar nam zabio 3 gola i tada smo i izgubili titulu za te sezonu.O Denijalu Piriću je suludo išta pričati, uz Dragana Jovića, jedan od najgorih trenera u historiji kluba.
Glupo mi da napisem jer ne zelim, al eto ti si napisao.
Kod rezultata 3:1 za Troglav izmedju sebe se dogovore da je dosta, i od tog trenutka Troglav vise nije presao centar.
Daj boze da se to sad ne desava sa Husrefom al mi sve mirise na to.
Eto znas i ti o tom dogadjaju da ne bude da izmisljam.

Bordolav
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 avg 2019, 13:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordolav » 21 sep 2019, 22:06

Cim je pocela tekma, vidjelo se je da nema kuveta niti volje da se igra!
Kao prijateljska a dusmani se svi nasladjuju i zato bi im
svima jeb,,, nane nanine
Ko to da se poigrava sa imenom kluba

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 sep 2019, 22:07

ledesma je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Po meni je kriv Hadzija jer nije na vrijeme doveo pojacanja u veznom redu, imao ue on sredstva za to!

Ko ga yebe sto stedi i konta sa Milanovicem i Guzinom, njegova krivica, on kaze uvijek stoji iza svojih odluka, majstore i sad stoj i reci zasto nisi doveo vezbog???? Yebem ti staru
Što to ne 'suješ Husrefu fameliju ko birvaktile?
Fameliju jel?
Fameliju/familiju/porodicu/obitelj
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Dadox
Postovi: 1128
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 21 sep 2019, 22:11

Pa naravno da ima sabotiranja od igraca svugdje ..zamisli ti odes u proleter i neko kaze hajmo malo sabotirati..reko bi sto da ne..boli me kita za proleter iz vojvodine sta ja imam s njima osim sto platu primam..zato bi bilo super da je sto vise igraca koji su ponikli ovdje i navijaju za svoj klub...mislite da je zeljo slucajno 5-6 poraza uvezo prosle god..svugdje ima kolovodja iz srbije,hrvatske,makedonije..koji silje krc..ne kazem da je sad to slucaj,ali sve je moguce

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 sep 2019, 22:17

Historicar je napisao/la:Crepulja zabio gol za pobjedu od 3:2 Astre protiv velikana Dinama, u svakom do sada kolu je bio briljantan.Retardirana uprava ga je morala zadržati, barem još ovu sezonu.
Ma jel moguće?
Naš stakleni Crepulja?
Nije on neki igrač, šta će nam.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 21 sep 2019, 22:23

Ako su sabotirali utakmice to su obicne pi*kurine, odma raskid saradnje i vjecno udaljavanje od FK Sarajeva.
To je u maniru mahalusa i telenovela, ako ne znaju pricat I rijesit problem ko ljudi onda treba pocet dovodit iskljucivo muske igrace za muski tim..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 21 sep 2019, 22:30

Samo Osimi stimaju to je opstepoznata cinjenica....

I danas se potvrdilo da nema vracanja i gotovih tekmi kao sto su pojedinci pisali...

Mi nemamo sredine, sve ovo su eksperimenti od prve utakmice na pripremama do danas...

Nikada nije doveden zadnji vezni....

Druga sezona je inace zajebana svakom igracu....a evo na primjeru Lazica vidimo to...a i Kovacevicu....ali on je mlad pa ima taj alibi...Sisic je takodje u drugoj i samo padao od italije prosle godine...

Nama treba svjeze krvi u ekipi i kvalitete...i igraci koji su zeljni dokazivanja...previse starijih igraca imamo...i naravno da ima zasicenja nakon duple....priprema za tekme nam je uzasna....svaki put smo mi provaljeni i iznenadjeni od protivnika, na terenu upoznajemo protivnika tek....motivacija je fuj...nikakve zelje od starta...nikakvog pressinga ...samopouzdanje je nula cak i kod glavnih igraca...pismenog suta nisam vidio od priprema....a brzine u igri ni na kap....puno je Husrefa tu ali ima i Emira za nedovodjenje bar jos 2 igraca...i zasto ne kupimo golove ljudi ako vidis da ti svi strijelci se mogu prodat(tatar,rahman,krste,hebib) imali ponude apsolutno svi osim Ahmeta...i ne kupis spica od 15-20 golova po sezoni?????? Pa ti si lud....trece nema.....ovim trenutnim igracima treba vremena a mi ga nemamo, najlakse je uklopit golgetera(jednog igraca) tj. Puno lakse nego 4-5 u prvu postavu i neke prekvalifikovat na drugu poziciju sto mi trenutno pokusavamo....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 sep 2019, 22:32

simidobar je napisao/la:Ako su sabotirali utakmice to su obicne pi*kurine, odma raskid saradnje i vjecno udaljavanje od FK Sarajeva.
To je u maniru mahalusa i telenovela, ako ne znaju pricat I rijesit problem ko ljudi onda treba pocet dovodit iskljucivo muske igrace za muski tim..
Tebraaaaa!!!
Niko nije rekao da sabotiraju 1000000000% niti za to imam dokaze ili bilo ko drugi da ima neke dokaze.
Neko moje sesto culo mi govori da je to moguce i da nije iskljuceno. Kako dokazati sad jel to istina ili nije pojma nemam nit hocu da istrazujem jer me strah sta cu saznati.
Dosta mi je bilo 2001god i tog sabotiranja, za ovo ne zelim ni da znam sta je pravi razlog ovake igre.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 21 sep 2019, 22:34

ado-hz je napisao/la:
simidobar je napisao/la:Ako su sabotirali utakmice to su obicne pi*kurine, odma raskid saradnje i vjecno udaljavanje od FK Sarajeva.
To je u maniru mahalusa i telenovela, ako ne znaju pricat I rijesit problem ko ljudi onda treba pocet dovodit iskljucivo muske igrace za muski tim..
Tebraaaaa!!!
Niko nije rekao da sabotiraju 1000000000% niti za to imam dokaze ili bilo ko drugi da ima neke dokaze.
Neko moje sesto culo mi govori da je to moguce i da nije iskljuceno. Kako dokazati sad jel to istina ili nije pojma nemam nit hocu da istrazujem jer me strah sta cu saznati.
Dosta mi je bilo 2001god i tog sabotiranja, za ovo ne zelim ni da znam sta je pravi razlog ovake igre.

Zato kazem "ako". :mrgreen: :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

visokohz
Postovi: 2937
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 21 sep 2019, 22:36

Standardno naše,kad god smo titulu osvojili slijedeća sezona bila je za ****

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 21 sep 2019, 22:36

BordoSarajevo je napisao/la:
Historicar je napisao/la:Crepulja zabio gol za pobjedu od 3:2 Astre protiv velikana Dinama, u svakom do sada kolu je bio briljantan.Retardirana uprava ga je morala zadržati, barem još ovu sezonu.
Ma jel moguće?
Naš stakleni Crepulja?
Nije on neki igrač, šta će nam.
Nista ne bi pomogao a Gavric je dosta bolji igrac i borbeniji.....

Defanzivno smo **** sada u sredini....sto su bili kone i zrinjski godinama....svi doveli po jednog ili 2 zadnja vezna(Boju, Zlomislica, Sesara,Stjepanovica) a mi igramo bez cak ni tog Akademca te pozicije....znaci brisani prostor na sredini i tepih "Wilkommen" da stavimo samo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 sep 2019, 22:39

Svi smo ljuti, razocarani, puni gorcine pa predlazem da ga svako sad do 00:00h veceras zabije u devedesetku kod svoje djevojke ili zene...kad danas nije moglo Sarajvo da ga zabije mozemo barem mi :D :D :D

Bordolav
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 avg 2019, 13:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordolav » 21 sep 2019, 22:42

Ma brate prije da ce batine pokupiti nego metak
Koliko sam ljut
Poslije tekme otisao da legnem da se smirim i ustao se jos ljuci
I ne popusta
**** im sve

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 sep 2019, 22:45

Bordolav je napisao/la:Ma brate prije da ce batine pokupiti nego metak
Koliko sam ljut
Poslije tekme otisao da legnem da se smirim i ustao se jos ljuci
I ne popusta
**** im sve
Sta ti je zena kriva sto je Sarajevo izgubilo...smiri se bruda :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 sep 2019, 22:51

Denchi je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:
Historicar je napisao/la:Crepulja zabio gol za pobjedu od 3:2 Astre protiv velikana Dinama, u svakom do sada kolu je bio briljantan.Retardirana uprava ga je morala zadržati, barem još ovu sezonu.
Ma jel moguće?
Naš stakleni Crepulja?
Nije on neki igrač, šta će nam.
Nista ne bi pomogao a Gavric je dosta bolji igrac i borbeniji.....

Defanzivno smo **** sada u sredini....sto su bili kone i zrinjski godinama....svi doveli po jednog ili 2 zadnja vezna(Boju, Zlomislica, Sesara,Stjepanovica) a mi igramo bez cak ni tog Akademca te pozicije....znaci brisani prostor na sredini i tepih "Wilkommen" da stavimo samo...
Hadžija treba dati odgovor, zašto nije doveden zadnji vezni, iako je Husref nakon Celtica izjavio da mu treba još par igrača.Nažalost, niko od ovih silnih nepismenih novinara mu nije postavio pitanje o zadnjem veznom, a nedavno je dao ogroman interviju za ovaj portal, i o svemu je pričao, samo tog zadnjeg veznog nije spomenuo.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, FCUM i 50 gostiju.