FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 01 dec 2018, 12:07

miky_hz je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Napokon hebib na poziciji koja mu odgovara
Jel ti imas neki licni problem sa Hebibovicem ili sta je rec, pa covjece smaras postovima protiv ovog momka. Slazem se da nije bek, ali trenutno ni Halid nije bolji na toj poziciji od njega, Halid je takodje dobar u ofanzivi, defanzivno je los da se ne lazemo. Pa evo i na tekmi protiv Zvijezde Hebib je ukrao loptu njihovom i igracu i počeo akciju iz koje smo potvrdili pobjedu. A vidjelo se i prosle sezone koliko su nam u onom periodu nedostajali Ahmetovic i Hebib kada su imali povrede.
Igramo dobro ove sezone i nema potrebe da omalovazavamo igrace iz startne postave pogotovo.
Bit ce da je licni problem.Nesto ala Skoro i Kudric :mrgreen:
I meni se cini, pogledaj opservacije na temu Hebib :D
Daj nam postavi Halidovo famozno postavljanje i duel igru protiv Zelje u derbiju, preskakali ga kako su htjeli. Elem, niti pljujem po Halidu ali to isto nije ni Hebib zasluzio. Frajer nije bek to stoji, ali Husref ima tu neku strategiju kojom Hebib i Tatar prave visak u napadu i pokazuje se to uspjesno ma koliko to neko pokusao osporiti. Halid je perspektivan momak, ali praviti od njega R Carlosa ne ide. Ono sto je najbitnije ljudi imamo rezultate, zasto sad trazite neke mane, pravite opservacije, ima ko je zaduzen za to, a on ovu sezonu ima rezultate. I kada nam ide dobro stalno necim nezadovoljni, a na tekmama smo uvijek isti ljudi, gdje je ta silna podrska na Kosevu.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 01 dec 2018, 12:11

Nije R. Carlos al moze bit Bosnigwa :mrgreen:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 01 dec 2018, 12:20

Mislim da ovdje raja dobro lijeci vlastite frustracije.mi boljeg beka od hebiba nemamo trenutno.a trazli ste borbenu igru frajer igra srcano nije amater.ne kontam vas.jedino da dovedemo sinisu stevanovica hocete li biti zadovoljni.skinite se momku sa ledja malo.uostalom istok mu je dao podrsku.Slicno je i za stadon komentarise raja koja se ne skida sa streama.nevalja ovo ili ono.dokle god nije nas stadiin i dokle god ne nadjemo sredstava za isti nema potrebe pricati.za mene je najidealni.halalite na duzem postu.al zaista jedemo g.ovna nekad.ni prije rata nismo imali bekove sem bolje.niti je berberovic bio bolji za ove trenutno
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 dec 2018, 12:59

Ma ima nešto protiv njega, to i ćorav vidi. Liku 50% postova priča o Hebiboviću i to nekakvi romani kojim ništa ne objasni, već ono radi reda da našvrlja. Što ga ne pohvali kad napravi dobar potez, kao što je onaj u prošlom kolu? Normalno da neće..

Pet puta mu objašnjavam da Hebib tu igra prvenstveno zbog stila koji njeguje Husref, a to je ta ofanzivna igra koja uključuje i aktivnu igru bekova, koju recimo ima Barca i još dosta klubova u današnjem modernom fudbalu. Znači, bek je non stop gore-dole, u ovom slučaju Hebib pomaže Tataru priključivanjem u fazi napada i tako se pravi višak. Uostalom, u svakoj tekmi se mogu vidjeti uigrane akcije njega i Tatara, fora dupli pas i odmah ispada šansa. Popravio se i u fazi odbrane, normalno da to nikad neće biti perfektno jer mu to nije prirodna pozicija, ali trenutno igra dobro.
I jedan Marcelo je qarina u odbrani, čim dođe malo bolji igrač po njegovoj strani, ovaj ne zna gdje je. Ali, zato je brutalno dobar i efikasan u napadu, gdje je svojim ubacivanjem donosio dosta važnih golova. Ovo je samo primjer, nemojte mi sad kenjati kako poredim Marcela i Hebiba..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2018, 13:13

Ofanzivni bek krilo anel hebibovic , koliko ove sezone ima golova i asistencija?

Da, onaj ofsajd koji je extra postavljen od dupovca nihe i pidre je potentni anel sjebo stojeci 5 metara iza linije i kada je pas prodao nastavio je trckarati lagano.

Zbog anela se koncept igre mora kvariti jer on kod husa mora igrati a lik ima ocajnu , ocajnu statistiku.
Akademac bek sjedi na klupi, on glumi beka, i kad je izmjena po ekipe se pretumba.

NEL HEBIBOVIC IMA 1 GOL I 1 ASIST, 1260 MINUTA
HALID SABANOVIC IMA 4 ASISTA I 1 GOL ZA 560 MINUTA.

ANEL IGRA I BEKA I KRILO
HALID IGRA SAMO BEKA.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2018, 13:18

Dalje, kada je Halid igrao primili smo samo 3 gola, dva protiv radnika i jedan protiv zvijezde.
Imamo sve pobjede i poraz samo protiv radnika 1. Kolo

Kada je anle bio van tima imamo

Mladost 0:6
Zvijezda 1:4
Mladost 4:0

U gabeli, zenici, grbavici, gosk na kosevu igrao je desnog beka.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Lik
Postovi: 5293
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 01 dec 2018, 13:25

Hajmo još lagano Čelika dobit i onda da presipamo iz šupljeg u prazno i mahalamo 3 mjeseca :opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elcor » 01 dec 2018, 13:31

Meni je Anel jedan od gotivnijih igrača. Samo igraj Anele, zna Husref sta radi.

Pojedini forumasi bi trebali položiti tu licencu pa da ih vidimo na djelu. Šteta potencijala da propada u virtualnom sivilu.

Avatar
Suki46
Postovi: 2924
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 01 dec 2018, 13:31

Rahmane , danas je na tebe red :mrgreen: :opaopa:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 01 dec 2018, 13:32

Kad vidim poređenja igrača ovog tipa, statistiku koja valjda treba da dokaže da je jedan bolji od drugog, opet se podsjetim zašto je potrebna kakva takva škola za fudbalskog trenera/stratega..

Kad smo već kod statistike i učinka i minutaze u ekipi, savršen primjer Haris Duljevic....

Anel i Halid dva različita tipa igrača, iako igraju često na istoj poziciji.. Tatar ima drugačije zadatke kad igra u paru sa Anelom, samim tim i Stanojevic/Adukor..
Anel ulazi u zadnju trećinu terena, otvara prostor.. Da je bolji u realizaciji igrao bi bar u Carl Zeiss Jena..

Nek su nama zdravi obojica, a nek igra onaj kojeg Husref pošalje da da doprinos u osvajanju 3 boda..

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 01 dec 2018, 13:37

I ja sam mislijenja da nama treba bolji bek od Hebiba i Sabana, Hebib defanzivno ne postoji ofanzivno nedto i ispetlja, a Sabanovic mi je jos uvijek nedorasto za prve postave i njeg defanzivno sliju ko i Hebiba
Iskreno ja bi volio da se dovede kvalitetan desni bek i da se rotira sa Sabanovicem, a Hebiba ili vratiti Velezu ili neka ga d klupe nek ulazi
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 dec 2018, 13:45

"Statistika je kao bikini...", što bi rekao Zvonko Mihajlovski.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2018, 13:55

Bas cudno sto statistika hebe hebiba.... ne voli ga.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 dec 2018, 14:08

3 1
Ahmetovic, Rahmanovic i Handzic. Za njih naravno Sevko Seki Okic :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 01 dec 2018, 14:12

Dobar je Hebib al dobar je i Halid
Trebaju bit bolji u defanzivi al sto bi nas sef rekao sta je tu je . idemo tri boda jesenji prvaci bravo FKS

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 01 dec 2018, 14:13

neko je nekada postavio izjavu hebiba još kao klinca kada je igrao u igmanu,ne mogu mu poslije toga a reći da je najgori na svijetu

VVVBK

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 dec 2018, 14:13

Pantelija zastupa I moje misljenje na temu beskorisnog liliputa

Zahvaljujem na slikovitoj prezentaciji statistike doticnog

Sretno ekipi danas, po sve poene :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2018, 14:19

Denchi je napisao/la:Pantelija zastupa I moje misljenje na temu beskorisnog liliputa

Zahvaljujem na slikovitoj prezentaciji statistike doticnog

Sretno ekipi danas, po sve poene :thumbup:
A jbg buraz za 1260 min jesan gol , a momak sa klupe i s beka 4 asist i jedan gol od toga dva puta asit na derbiju....560 min.


Al dobro, vakat je krenuti, duge gace, dvije kape, rukavice, apaurin ne treba igra halid
Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 01 dec 2018, 14:21, ukupno mijenjano 1 put.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 dec 2018, 14:20

I meni je Hebib na početku išao na k. što igra beka, a i što uopšte igra, al u zadnje vrijeme mu ne zamjerim mnogo stvari, po meni i mom viđenju, svoju igru je popravio. Manite se priča "on kod Husrefa mora igrati", bila je takva priča i za Bekića kad je bio nezamjenjiv, a evo pojavi se Pidro a Bekića hajd što nema u prvih 11 nikako nego ga često nema ni u 18, a Husref i tad bio trener. Kod Husrefa igraju oni za koga on smatra da su u tom trenutku najbolji i za sada mu ide odlično i sa rezultatima i sa igrom.

Takođe, ono što je prioritet na zimu a to je kvalitetan desni bek kao pojačanje, drugi bek Šabanović a Hebibovića koristiti na poziciji krila, pa neka se bori za mjesto sa Tatarom.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 dec 2018, 14:22

Hebu cipreba u Velež
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dadox, MAMINHO66, Surreal i 48 gostiju.