FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54360
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 jul 2018, 13:54

hrn je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:280 karti prodano
Moglo je i bolje
Ide to na 3 glave i po meni je to dosta solidno s obzirom koliko je lose stanje u klubu rezultatski, ne postoji nikakav hype, valja izdvojiti 2 radna dana i 200-250 KM i ostalo. Slazem se da moze bolje ali ipak je tek drugo pretkolo i sve ono sto sam vec nabrojao. Pristojno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 25 jul 2018, 14:02

skoroalen je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:

P.S. Sabinjo, iskrene cestitke !!!
Hvala puno buraz! :ljepota:
Šta se slavi, ako nije tajna? :D
Moja kapitulacija... :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 25 jul 2018, 14:03

Evo naši su se istezali. Spremni su za sutrašnji kandžiluk!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 jul 2018, 14:11

Sabinho je napisao/la: Moja kapitulacija... :rol:
:urnebes:
Haj buraz nek je sa srećom i od mene. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 25 jul 2018, 14:21

Hajde nije brak ni los :D. Nakon 10 godina se naviknes, happy wife happy life haha. Neka je sretno.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 jul 2018, 14:30

skoroalen je napisao/la:
Sabinho je napisao/la: Moja kapitulacija... :rol:
:urnebes:
Haj buraz nek je sa srećom i od mene. :mrgreen:
A koji je ono inzinjer postao pa nikad nije pocastio :problem:
a satro dodjite u kafanu castim :oops:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la josipmusa » 25 jul 2018, 14:32

Sretno Sarajlije u Italiji, malo citam pa vidim da pljujete Hodzica, u nas bio lopata ( Velež ) , odakle ga u vas ne znam stvarno.
ali nije vam ni trener ništa bolji, njega kad nogirate doce Janjos i tako u krug po 20 puta dok se ne izvrte

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 25 jul 2018, 14:35

josipmusa je napisao/la:Sretno Sarajlije u Italiji, malo citam pa vidim da pljujete Hodzica, u nas bio lopata ( Velež ) , odakle ga u vas ne znam stvarno.
ali nije vam ni trener ništa bolji, njega kad nogirate doce Janjos i tako u krug po 20 puta dok se ne izvrte
Zato nam je trener krampa. Još samo ašov kakav dobar naći.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 jul 2018, 14:37

mma_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Sabinho je napisao/la: Moja kapitulacija... :rol:
:urnebes:
Haj buraz nek je sa srećom i od mene. :mrgreen:
A koji je ono inzinjer postao pa nikad nije pocastio :problem:
a satro dodjite u kafanu castim :oops:
Brate kasni mi rata stipendije 20 dana, razumi me, ne mogu u kafanu s cenerom. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 15:01

[quote="skoroalen"
Naš klub je uvijek imao najveću medijsku pažnju kad su takve stvari u pitanju. Uvijek se spominjao incident Bilbije sa Adilovićem, Puzigaćin eksces protiv Želje, ta Ljupkova slika... da ga nismo otjerali, neki novinar bi iskopao i ono kako je Karadžić bio u klubu i da se nismo opametili ni nakon tolikih godina itd itd. Morali takvog trenera smijenit radi jedne jedine fotomontaže. I u drugim klubovima je bilo svakakvih incidenata, al nikad nijedan nije medijski ispraćen kao Sarajevo.[/quote]

Mozes to nazvati"medijskom paznjom",ali po meni je to naivnost."Ne dozovemo li se pameti FK Sarajevo,ce biti Dinamo u BiH" rece biznismen Sisoje i krenuse u akciju.Nikad se nismo znali snaci u takvim situacijama.
Sad je opet trenutak da napravimo iskorak.Opet ce krenuti hajka.Poraz u Bijeljini(boli ,ali bilo je i gorih).Normalno je da ce biti oscilacija sa ovim mladicima , ali nasi porazi ce biti "na stubu srama",a nismo nista losije odigrali od konkurenata(jesmo losije prosli).Nadam se da cemo ostati na ovom putu Akademije,pa nek kosta sta kosta.To smo svi prizeljkivali.E sad dolazi hajka:U FKS psuju(u drugim svi idu u dzamiju),Navijaci FKS prave probleme(drugi primjerni ucenici,zavrsili fakultete,ne puse,nista alkohol),njihov trener nije dorastao trenutku,treba ga mjenjati(kod konkurenata sve strucnjaci vodili Barsu, Man.Un.,).DOZOVITE SE PITERI.
Ko igra za nase juniore,obzirom da je vecina u Italiji i ovo ce biti prilika za napad"Kakva Akademija".Treba kritikovati ono sto nije dobro po klub,samo razluciti koji je efekat kritike.Ko je otisao na ovaj turnir juniora?Nasi najbolji juniori u Italiji ,e to je za kritiku.Ne treba se igrati ugledom Akademije.OVO JE OZBILJNA GRESKA , NA PUT DA GUZA VIDI PUTA.TO SE NE SMIJE DESAVATI.IGRATI SE UGLEDOM AKADEMIJE SE NE SMIJE.PUNO VECA GRESKA OD TUMBANJA TIMA U BIJELJINI.POZZ :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 15:18

josipmusa je napisao/la:Sretno Sarajlije u Italiji, malo citam pa vidim da pljujete Hodzica, u nas bio lopata ( Velež ) , odakle ga u vas ne znam stvarno.
ali nije vam ni trener ništa bolji, njega kad nogirate doce Janjos i tako u krug po 20 puta dok se ne izvrte
Hvala na lijepim zeljama , ali o treneru cemo mi . Nemoj da se ljutis ,ali kako je u ligi federacije ima li sanse za povratkom?
Sretno Velezu.Pogrijesili smo pdf oba.E o ovom ja pricam(mozda je ovaj momak ok ?) :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 15:28

MortemHz je napisao/la:"Navijaci ga vole zato sto je Srbin" hahahahahahahahahahahahaha
Sarkazam ,ali i te kako ima istine.Drazi su nama polovnjci komsije/susjedi nego bh igraci.Je li Stanojevic puno(ali puno) bolji od Rustemovica ? Bolji da ,ali da li toliko da zauzima mjeso stranca ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 jul 2018, 15:44

Sabinho je napisao/la::D
nek je sa srećom ljepotice :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 15:56

fera je napisao/la:Trener Razvan Lucescu je donio odluku da Mihojević ode na posudbu u ekipu gdje će igrati, tako da će mladi reprezentativac naše zemlje do 31. augusta morati pronaći klub u kojem će provesti najmanje pola godine na posudbi.

Eh da bogdo nismo produzili sa Sofrancem pa da sad Marka dovedu na posudbu,valjalo bi pravo.[/quote]
već sam pisao, da je imalo pameti u klubu isposlovali bi još nakon prodaje da mihojevic ostane na posudbi. Po meni uz ostavljanje repuha na klupi prodaja mihojevica je najgori potez prošle sezone. Nakon toga veliki pad u igri sarajeva a on se nije naigrao u grčkoj, vjerovatno je imao klauzulu u ugovoru al opet mogla se odraditi pozajmica sigurno.[/quote]

O Mihojevicu sve najbolje.Momak koji je zaduzio FKS , ali i FKS je njemu pomoglo.Nije Paok prvi klub koji je napravio gresku,ako je greska.Mihojevic je dobro dosao da se vrati , ali samo kao igrac pod ugovorom.Nismo mi ovdje da dizemo i odrzavamo formu 6 mj. nikom ,pa da mi je brat.Mihojevic ne bi digao kvalitet igre(Sofranec,Dupovac)u 6 mj. i bio prevaga u igri u ovm prvenstvu.Hvala Mihojevicu.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 25 jul 2018, 16:05

Treba grcima javiti da pare ne vracamo, mogu izabrati nesto drugo iz asortimana.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 jul 2018, 16:12

Evo recimo, Duško je slobodan.. Pored toga što ima zavidne fudbalske vještine i kvalitete, bavi se i dubomoumnim citatima i izrekama. Jedan od najinteligentnijih na tom polju, a cijena sitnica..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 jul 2018, 16:18

slikaslika

njima s klupe: Barrow,Mancini,Marilungo se koriste češće, navodno ni ovaj Zapata nije 100% fit pa možda i ne počne

mi bi s ovom postavom ostavili sebi mogućnost da Šišić uđe i unese malo brzine na strani gdje im je sporiji stoper, eventualno Halil da uđe umjesto Stanoje i ošuta na gol, i eventualno Dupovac ako bi oni uveli dodatnog špica/ganjali rezultat a mi imali nešto čuvati...
Gomez je pokretljiv i dribler, Iličić isto tako, bilo kojeg od njih pokrivati sporijim visokim stoperom(Dupovac/Mujakić) je problem u startu...lijeva strana im je najtanja, a desna dosta jača tako da bi Stanoje morao i pomagati Pidri...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 jul 2018, 16:25

Sa portala :

Nije da naše igrače ne žele evropski timovi, ali to sve klubovi drugog ili trećeg razreda. Malo je ko međutim spreman izdvojiti ozbiljan novac za njih. Prosjek je 400-500 hiljada ko iole vrijedi.
Najskuplji igrač koji je otišao iz BiH je još uvijek Gojko Cimirot za kojeg je PAOK platio 1,3 miliona eura i to je cifra koja će najvjerovatnije još dugo biti rekordna kada je u pitanju naša liga. Jer niti se forsiraju nešto previše mladi igrači, niti je na vidiku neko ko toliko odskače.

Akademija i samo Akademija .Ako se posreci neka prodaja,dovesti stranca-dva koji ce biti prevaga u PL BiH . Ovi stranci sto ih imamo (sem Adukora) su prevara , nikakva prevaga za domacu ligu , a o Evrpi da ne pricam.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 jul 2018, 16:33

DenchiNL je napisao/la:slikaslika

njima s klupe: Barrow,Mancini,Marilungo se koriste češće, navodno ni ovaj Zapata nije 100% fit pa možda i ne počne

mi bi s ovom postavom ostavili sebi mogućnost da Šišić uđe i unese malo brzine na strani gdje im je sporiji stoper, eventualno Halil da uđe umjesto Stanoje i ošuta na gol, i eventualno Dupovac ako bi oni uveli dodatnog špica/ganjali rezultat a mi imali nešto čuvati...
Gomez je pokretljiv i dribler, Iličić isto tako, bilo kojeg od njih pokrivati sporijim visokim stoperom(Dupovac/Mujakić) je problem u startu...lijeva strana im je najtanja, a desna dosta jača tako da bi Stanoje morao i pomagati Pidri...
E jesi ga i sastavio..

Šišić mora igrati od prve minute, jer je veoma dobar i preko njega bi se i moglo nešto napraviti.

I šta si mislio pod ovim "Halil uđe i ošuta na gol"? Pa ne igraš s Leotarom i nije termin pa da on uđe i malo šuta na gol.. Valjda se treba naći način da se stigne do gola, a s obzirom koliko je pokretljiv Halilović, pitanje je da li može i stići da se namjesti za eventualno taj neki šut. Ovo ostalo okej..


Ja osim Mujakića od ovih mladih igrača ne vidim kvalitetu za neku "bum" prodaju, još dugo će Cimi ostati taj najveći izlazni transfer. Druga stvar je što ne možemo dizati toliko tu cijenu, jer je liga šabaska, a baš je moraš prekucati kao Gojko, pa da bi se imao čemu nadati. Rijetko ćemo imati taj suhi kvalitet za dobru prodaju, nije svaki akademac toliko kvalitetan koliko se čini, a mora se pratiti njihov razvoj. Potrebno je tu vremena i vremena, pravilnog rada i rada, pa da se očekuju neke velike pare za naše standarde. Lud je svako ko misli da je samo fazon u tome da se akademci prekomanduju u prvi sastav, odigraju jednu sezonu i hop, ode za milju eura. Jest', al' malo trasu..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 25 jul 2018, 16:37

pidro i resić ako budu dobri sa mozgom se mogu prodati možda za milion kroz godinu,dvije,ostali teško


VVVBK

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, GangEvil, Lecler, Lobudaraczapamcenje, Napapijri, soe i 57 gostiju.