FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju treba prvo pojačati u ovom prijelaznom roku?

1. Golman
11
9%
2. Stoper
2
2%
3. Bekovi
23
19%
4. Defanzivni vezni
12
10%
5. Centralni vezni
32
26%
6. Krila
36
29%
7. Napadač
7
6%

Ukupno glasova: 123

amstaff
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 31 jul 2015, 11:26

Kako bi lijepo bilo da platimo igraca 150000 eura... Bili bi giganti :D

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

hurem
x 7
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 31 jul 2015, 11:40

Delac -
On nam je bio potreban u Europi protiv Lecha, za PLBiH moze i Ostrakovic stojati na golu, dzaba bacati tolike pare na njega kada ga opet necemo imati za Ligu Prvaka naredne sezone jer ce opet isteci posudba...ne vidim smisao.
Jedino da se dogovore da ostane clan Sarajeva i u evropskim utakmicama?

gigant Skenderbeu u play offu LP, a neki i dalje pricaju treba ovo treba ono, jos uvijek nismo na tom nivou i sl., pa Sarajevo je za klasu jaci tim od njih(bez obzira sto su bili nosioci-laksi protivnik) i nema izgovora za neuspjeh osim nezalaganje pojedinih igraca i los skauting protivnika.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

BosnianKingdom
Kontakt:

Post Postao/la BosnianKingdom » 31 jul 2015, 11:41

PitarBordo je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Ako neko dođe do kraja prelaznog roka, a već nastupao za drugi klub u domaćem takmičenju - da li može igrati za nas ili mora se čekati polusezona?

Ma moze igrati nije ovo CL jbg ti

Dobro šta me psuješ, pitam fino.. kao da sam to trebao da znam. Obično nam je liga počinjala nakon prelaznog roka, ccc.

Ako si se ti našao uvrijeđen,izvini,ali to je u mom društvu,a i šire se tako govori i ne smatra se uvredom, nego uzvik neki. Izvinjavam se....
Sabrine mi moje!

HordasOdMalena
x 5
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 31 jul 2015, 11:43

hurem je napisao/la:Delac -
On nam je bio potreban u Europi protiv Lecha, za PLBiH moze i Ostrakovic stojati na golu, dzaba bacati tolike pare na njega kada ga opet necemo imati za Ligu Prvaka naredne sezone jer ce opet isteci posudba...ne vidim smisao.

gigant Skenderbeu u play offu LP, a neki i dalje pricaju treba ovo treba ono, jos uvijek nismo na tom nivou i sl., pa Sarajevo je za klasu jaci tim od njih(bez obzira sto su bili nosioci-laksi protivnik) i nema izgovora za neuspjeh osim nezalaganje pojedinih igraca i los skauting protivnika.

Sa Delacem je dogovorena da ostane dok mi igramo evropske tekme, tako da ce braniti u Evropi :opaopa: :opaopa:

PitarBordo
Kontakt:

Post Postao/la PitarBordo » 31 jul 2015, 11:44

dzaba bacati tolike pare na njega kada ga opet necemo imati za Ligu Prvaka naredne sezone jer ce opet isteci posudba...ne vidim smisao.

Pa Ibrak je rekao da je jedina razlika od prethodne posudbe. Tj. da će biti tu i u evropskim utakmica.
Samo Saraj'vo.

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 31 jul 2015, 11:57

Sve se slazem, Delac ako ce na kraju sezone otic ili na polusezoni sta smo dobili sa njim, na stranu sto nam je drag.
Nezalaganje igraca, nedovoljna agresivnost veznog reda kojeg ja krivim za gubitak utakmice i nemoc u uzvratu.
A o skautingu ne moramo ni pticat jer ja mislim da ga nemamo. Odnosno zalizani ervin(skaut) izjavi da su ga u bijeljini izbacivali sa stadiona zato sto je sa kamerom snimao utakmicu pa se ja pitam jel on skaut ili kamerman. Hajd eto na stranu njehove godine, meni nepoznazo njegovo fudbalsko iskustvo i znanje al da snima utakmicu pa da je analizira e zo me je razocaralo.
Tako da mislim da tu treba jedna ili vise iskusnijih koji mogu za 90minuta napraviti izvjestaj o protivniku.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

bordobijeli
x 41
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 31 jul 2015, 12:07

brine me kako cemo svi stati na pirotu :) :thumbup:

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la hilmo » 31 jul 2015, 12:08

Pa jbm ga ako je dogovorena posudba šta se čeka sa objavom?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

Zagor
x 6
Kontakt:

Post Postao/la Zagor » 31 jul 2015, 12:13

Ja ne mogu vjerovati šta čitam. Uz dužno poštovanje momku, ali on nije zaslužio u Sarajevu da igra, za nas nije trenutno najbolja opcija. Delač nam je potreban, aBd sad kad se vrati , a to je gotovo pa sigurno (jedini ako Čelzi opet nije počeo neke komplikacije praviti), mi smo , pa hajd da kažem :D , 70 % osvojili titulu. Onakva sigurost na golu nam je potrebna. Strah me da ako ostanemo na Oštrakoviću da bi mogli baš zbog njega da zijanimo titulu.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Alpasinac
Kontakt:

Post Postao/la Alpasinac » 31 jul 2015, 12:23

Ima li negdje izvještaj sa utakmice iz Vojkovića ?
Zadnja izmjena: Alpasinac, dana/u 31 jul 2015, 12:32, ukupno mijenjano 1 put.

mohz87
Kontakt:

Post Postao/la mohz87 » 31 jul 2015, 12:27

Harmony25 je napisao/la:Zna li neko sta bi sa onim kadetom Masicem, iz Celika? Je li dosao kod nas zvanicno ?

U češkoj ili slovačkoj završio...plišek ga uzeo pod svoje...koliko sam upratio...

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 31 jul 2015, 12:29

hurem je napisao/la:gigant Skenderbeu u play offu LP, a neki i dalje pricaju treba ovo treba ono, jos uvijek nismo na tom nivou i sl., pa Sarajevo je za klasu jaci tim od njih(bez obzira sto su bili nosioci-laksi protivnik) i nema izgovora za neuspjeh osim nezalaganje pojedinih igraca i los skauting protivnika.

Sarajevo jeste za klasu jaci tim od njih ali ljudi su imali pisljivih 0.075 bodova vise cini mi se i na kraju si ispali nostelji i jos im se potrefio lagan protivnik. Znaci vise srece nego pameti al bukvalno. Sto se tice Delaca trebalo bi dogovoriti da igra i evropske utakmice inace je stvarno preskupo dovesti ga samo za Premijer ligu jer ima puno boljih golmana od Ostrakovica ( sto i nije tesko ) koji bi bili dovoljni da se osvoji liga i puno jeftinije rijesenje a mozda i dugorocnije sto je isto bitno. Sto se tice utakmice protiv Lecha po meni nije kriv los skauting nego losa igra bekova u prvoj utakmici defanzivno i losa ili tacnije nedovoljno dobra igra desetki ( prva Stojcev, druga Alispahic ) kao i losa partije Ostrakovica u obadvije utakmice. Ta tri razloga su kriva da ako nista nije bila puno neizvjesnija utakmica protiv Lecha. Samo to je sada proslost i treba se okrenuti Premijer ligi.

Sto se tice Cimija ovdje se potpuno slazem sa @THEC sa njegovim komentarom par stranica unazad. Sarajevo treba gledati svoj interes jer je ogromna razlika da zaradis milion eura ili tih 700-800 hiljada ili nista ( 0 eura ). Tako da ili momka prodati ili neka produzi fino ugovor i bude jedan od najplacenijih igraca. Ne slazem se da ako CImi stvarno zeli da ide da treba forsirat na silu taj milion jer onda je bolje i 700 hiljada nego nista i to puno bolje. I to nece poslat losu sliku o Sarajevu kao sto neki misle da prodaje igrace ispod cijene. To moze cak i pokrenuti neke druge transfere sljedecih sezona. Bitno je samo da se krenu prodavati igraci konacno. Svi drugi klubovi zajedno u PL nece imati transfera za tu cifru. Treba voditi racuna o tome da je momak ipak u zadnjoj godini ugovora i da je imao prosle sezone te odlicne partije protiv Borussije. Tako da je manja ponuda nego prosle sezone sasvim ocekivana i realna.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 31 jul 2015, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.

HordasOdMalena
x 5
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 31 jul 2015, 12:32

OJJ PA SHVATITE DA CE DELAC IGRATI EVROPU!!!

RN87
Kontakt:

Post Postao/la RN87 » 31 jul 2015, 13:29

A ako ne izborimo Evropu :mrgreen:
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

jurisicduska
x 31
Kontakt:

Post Postao/la jurisicduska » 31 jul 2015, 13:49

Delač ima 7 k funti sedmično. Posudba ide 50% Chelsea, 50% Sarajevo. Sarajevu ostane 3,5 k funti. Delač se odrekao pola plate dakle ostane mu 1,250 k funti sedmično, znači Delač ima platu mjesečnu konkretno od Sarajeva 12 000 KM mjesečno što o nije neka pljačka, s obzirom da ga je Ibraković mag ova dva prethodna puta džaba doveo.

Čim mi možemo dati ove uslove dobri smo. Helem, taj Subić, to ako dođe pa ja ne znam. Dogovara se na rate nešto, od novembra da se plati do januara, 3 rate po 75k eura, eto to ispadne odšteta od 225 k eura i nije nimalo naivna, to je Final offer, da li će bit ili neće upitno je. I da ne dođe sasvim pristojan tim za borbu za Europu.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Zip
x 89
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 31 jul 2015, 13:51

amstaff je napisao/la:Kako bi lijepo bilo da platimo igraca 150000 eura... Bili bi giganti :D

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

Kad skontas da jedan Hajduk plaća toliko igrace, a mi ovde pricamo da smo jaci od njih.. sve ti je jasno koliko mi moramo jos napredovati :D

mi da smo igrali SRCEM, mi bi prosli dalje.. Moze pricati ko sta hoce, al to je jedina istina..
Odbrana nije samo 4 zadnja igraca i golman, odbrana je citav tim... Svi su krivi za promasenu taktiku i nezalaganje u CL. Cekas 8 godina i onda umjesto da vidis kako se gine i baca po terenu, ti vidis nesto sasvim suprotno od toga..
Al dobro, naucit cemo i mi nesto :D Zbog toga, sto vise stranaca u ekipi, to je bolje :D

uNbx
Kontakt:

Post Postao/la uNbx » 31 jul 2015, 13:56

Gol - zakatancen. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Alpasinac
Kontakt:

Post Postao/la Alpasinac » 31 jul 2015, 14:04

Kako bi bilo dobro dovesti Subica. U paketu sa Delacem vjerovatno pa i najjaci tim Sarajeva u periodu poslije rata. Subic, Stepanov, Barba, Hebib- jedemo malu djecu. Nejse, ne zelim se puno nadati, manje cu se razocatati.

joker90
x 69
Kontakt:

Post Postao/la joker90 » 31 jul 2015, 14:19

Nisam mislio da nasi stvarno rade na dovođenu Subica. Bio bi to pun pogodak, ma da sam mislio da cemo placati odstete za igrace tek kad svedemo dug na nulu tamo u novembru.
Bahati, bahati Željkan!
1946

muhamedhulk
x 6
Kontakt:

Post Postao/la muhamedhulk » 31 jul 2015, 14:26

joker90 je napisao/la:Nisam mislio da nasi stvarno rade na dovođenu Subica. Bio bi to pun pogodak, ma da sam mislio da cemo placati odstete za igrace tek kad svedemo dug na nulu tamo u novembru.

Pa duska je spomenuo rate; nov, dec i jan. :D To je poslije otplate duga ;)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!
Thiago Alcantara=Choker!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: DeColo19, haris004, stb i 23 gosta.