FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54245
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2018, 16:20

135/1000 | Naši bivši napadači, Emir Hadžić i Nikola Komazec, nisu zaboravili navijače FK Sarajevo. Oni su kupovinom polusezonskih ulaznica podržali našu akciju. #BordoPorodica

Podsjećamo, klub će SAV PRIHOD od prodaje polusezonskih karata za proljetni dio prvenstva usmjeriti na podmirivanje troškova iz sudske presude nakon nereda u Širokom Brijegu iz 2009. godine kada je ubijen naš navijač, Vedran Puljić.

Polusezonske ulaznice možete kupiti u Odjelu za članstvo i ulaznice ...
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 30 jan 2018, 16:21

Evander je napisao/la:
Jednom se zahebali, nemoj ni slucajno vise nikad dati sansu omladincu :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ko ga je predstavljao? Svi!!!
Treneri, navijaci, novinari....
Nije klima?
U klubu ti igraju amateri i penzioneri i istroseni povratnici. Nista ne osvajas, ni za sta se ne boris. U sezonu ulazis bez ikakvih realnih ambicija.
Kad ce biti "klima" da ti najveci talenti dobiju sansu?


Kod nas je odlicna politika. Nemamo rezultate, ali ne smijemo (ne znamo) gurati mlade igrace :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ma sve si u pravu... nemam snage ni žeje s tobom išta više ikad raspravljati...
Tipove poput tebe jednostavno treba izbejgavati u životu.

Ideš na blok čisto da mi svaki put ne kvariš raspoloženje sa svojim izljevima pameti...
Zadnja izmjena: revolt, dana/u 30 jan 2018, 16:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 16:23

Zip je napisao/la:Bas, fuj da se vjeruje kad klub to kaze...

Samo treba vjerovati forumasima, na kraju krajeca oni bolje znaju nego ljusi u klubu :kaf: :lol:
A brate klub je i za Grbovića napisao gomilu laži koje je svak' mogao provjerit. Msm besqrac mi je za transfer, gore sam već napisao da ne žalim za momcima ako dođu igrači na koje će se ozbiljno računat, al' mislim da nam samo peru oči tim navodnim parama da bi raja bila manje nezadovoljna.
S druge strane, Bog zna kakve pare su se uzele za Dupovca, Barbarića i tako neke igrače. Možda ovo i jesu transferi koji spadaju u red boljih u odnosu na ostale, Bog zna kako smo do sad trgovali. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 30 jan 2018, 16:27

MortemHz je napisao/la:135/1000 | Naši bivši napadači, Emir Hadžić i Nikola Komazec, nisu zaboravili navijače FK Sarajevo. Oni su kupovinom polusezonskih ulaznica podržali našu akciju. #BordoPorodica

Podsjećamo, klub će SAV PRIHOD od prodaje polusezonskih karata za proljetni dio prvenstva usmjeriti na podmirivanje troškova iz sudske presude nakon nereda u Širokom Brijegu iz 2009. godine kada je ubijen naš navijač, Vedran Puljić.

Polusezonske ulaznice možete kupiti u Odjelu za članstvo i ulaznice ...
Ja castim prvog ko se javi, ko zeli kupiti a nije u mogucnosti.
PODRZIMO BRACU!
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
ledesma
Postovi: 4963
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 30 jan 2018, 16:28

Molim Vas, više daa ne obraćate pažnju na ovog EVANDERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi da osvojimo 10x titulu zaredom, i da dođu Messi i Ramos, on bi reko a što nije došao Ronaldo i Pique... Ni ja ne volim upravu, i ovakvo vođenje kluba, ali Bože moj imamo i Stanojevića i Adukora i Velkoskog koji su dobri igrači, li fali još
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54245
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2018, 16:28

alenpitar je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:135/1000 | Naši bivši napadači, Emir Hadžić i Nikola Komazec, nisu zaboravili navijače FK Sarajevo. Oni su kupovinom polusezonskih ulaznica podržali našu akciju. #BordoPorodica

Podsjećamo, klub će SAV PRIHOD od prodaje polusezonskih karata za proljetni dio prvenstva usmjeriti na podmirivanje troškova iz sudske presude nakon nereda u Širokom Brijegu iz 2009. godine kada je ubijen naš navijač, Vedran Puljić.

Polusezonske ulaznice možete kupiti u Odjelu za članstvo i ulaznice ...
Ja castim prvog ko se javi, ko zeli kupiti a nije u mogucnosti.
PODRZIMO BRACU!
Od tebe ocekujem minimalno 10, do petka da je zavrseno. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 30 jan 2018, 16:30

MortemHz je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:135/1000 | Naši bivši napadači, Emir Hadžić i Nikola Komazec, nisu zaboravili navijače FK Sarajevo. Oni su kupovinom polusezonskih ulaznica podržali našu akciju. #BordoPorodica

Podsjećamo, klub će SAV PRIHOD od prodaje polusezonskih karata za proljetni dio prvenstva usmjeriti na podmirivanje troškova iz sudske presude nakon nereda u Širokom Brijegu iz 2009. godine kada je ubijen naš navijač, Vedran Puljić.

Polusezonske ulaznice možete kupiti u Odjelu za članstvo i ulaznice ...
Ja castim prvog ko se javi, ko zeli kupiti a nije u mogucnosti.
PODRZIMO BRACU!
Od tebe ocekujem minimalno 10, do petka da je zavrseno. :kafa:
More i tako
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3236
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 30 jan 2018, 16:34

ledesma je napisao/la:Molim Vas, više daa ne obraćate pažnju na ovog EVANDERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi da osvojimo 10x titulu zaredom, i da dođu Messi i Ramos, on bi reko a što nije došao Ronaldo i Pique... Ni ja ne volim upravu, i ovakvo vođenje kluba, ali Bože moj imamo i Stanojevića i Adukora i Velkoskog koji su dobri igrači, li fali još
+1

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 jan 2018, 16:35

obagol je napisao/la:Nedim Hadžić je trebao biti projekta kluba. Kad imaš takvog potencijala onda usloviš trenera da ti taj igrač mora odigrati barem po pola sata svaku utakmicu i još da svaku treću-četvrtu utakmicu počinje od početka. Sljedeću sezonu ti je starter, nakon pola godine mu daš kapitensku traku i već imas potencijalih minimalno milion eura. Ali konkretno u ovom slučaju ekipi iz kluba je bilo bitno natjerati momka da se odrekne svojih 10% od obeštećenja i da se rastale za tih nekoliko desetina hiljada eura.
i zavrsi ko RADOVAC

Avatar
Evander
Postovi: 14416
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 16:35

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la: Jednom se zahebali, nemoj ni slucajno vise nikad dati sansu omladincu :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ko ga je predstavljao? Svi!!!
Treneri, navijaci, novinari....
Nije klima?
U klubu ti igraju amateri i penzioneri i istroseni povratnici. Nista ne osvajas, ni za sta se ne boris. U sezonu ulazis bez ikakvih realnih ambicija.
Kad ce biti "klima" da ti najveci talenti dobiju sansu?


Kod nas je odlicna politika. Nemamo rezultate, ali ne smijemo (ne znamo) gurati mlade igrace :tokralju: :tokralju: :tokralju:
hoćeš se prestat glupirat i laži pisat menadžeru???

ne dajemo šanse omladincima? nemoj zezat a šta su Marko, Herić, Mujakić, Šabanović, Mustafić, Anđušić, Kuzmanović...
dajemo šanse pogledaj statistiku...među rijetkima smo koji baš daju....samo djeca mole da ostanu i da se bore čak iako ne zadovolje...
Anđušić i Kuzmanović na glavu bi se nasadili prije nego otišli ili odustali...

svake godine se ide na trofej, samo se ne najavljuje unaprijed logično nema potrebe za pritiskom dodatnim...

igraju kažeš amateri,penzioneri i istrošeni povratnici? pa šta igra kod ostalih jer nam jedan konkurent ganja svakog bivšeg igrača a drugi ganja svakog za koje nas je neki novinar povezao....???

neće bit klima nikad da imamo 11 juniora u prvih 11 , dakle to bacanje drkicha na te scenarije prekrižite odmah...to može krupa raditi, vitezi , olimpici i ostali klubovi, ovaj klub to nikad neće uraditi, uvijek će biti par juniora uz prvi tim, i to oni koji se najbolje ponašaju i imaju respekta i strpljenja i naravno RADE na sebi a ne bježe s priprema....nisu svi igrači za Sarajeva, nekima je vrhunac druga liga, iako pokazuju talenat rano , mogu završit u Vratniku....
Svrakino, jedini koji se bruka si ti i to jako dugo vremena. Ljudi dobro znaju i radi cega.
Ti nabrojani, jednog saltamo od posudbe do posudbe nikad nije uvetzao tri utakmice, drugog doveli prije par mjeseci, vec se razmislja kako ga se rijesiti. Ostalo, vidjet cemo koliko ce igrati. Ja ti garantujem da ce sluziti samo da popune zapisnik.
Ide sa na trofeje? Na trofeje se ide kad napravis ekipu, ne sa tim kad kazes "idemo na trofeje, mi smo Sarajevo". Evo ja ti sad unaprijed kazem, ni ovu godinu neces doci do trofeja. Za to ne treba biti vidovit. I kad se to desi, kad opet budes treci-cetvri, ko ce odgovarati? Niko kao i sve ove godine sto nije.
BItno je da su plate uhljebljenim podijeljene.

Kojih ba 11 juniora? Mi u 11 godina nismo napravili 3, ne 11 juniora. Daj da u narednih pet godina napravimo 3 igraca, ni to necemo. Dovode se nekakvi propali talelnti iz regiona iz ko zna kojih razloga, jos oficialno lazno ga predstavaljaju. Halooooooo

U sustini, hajmo uporediti ekipu unazad 4 godine. Iz sezone u sezonu imamo sve losiji kadar. Jesam mozda ja kriv za to?

P.S. Da li ce nam neko obajsniti svrhu dovodjenja onog jadnog estonca i davanja mu bilo kakve plate godinu dana, a onda nakon godinu noga, bez da je zaigrao?
Ko ga je doveo?
Ko je preko njega prao pare?
A nije jedini takav slucaj.
Hoce li iko odgovarati za takve stvari?
Imao je sigurno vecu platu od bilo kojeg akademca koji se vrti oko prvog tima.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 30 jan 2018, 16:39

tutankamon1905 je napisao/la:Kaze transfermarkt 300 tisuca eura..malo tesko povjerovat u tu cifru kad pogledamo transfere ovih portugalaca u zadnjih nekolko godina, al tko zna
Ko eto transfermarket neko mjerilo vrijednosti igraca.
Pitaj Zuke kako se to radi.
04.10.2009 !!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 30 jan 2018, 16:49

Kamp za „U-15“ reprezentativce Bosne i Hercegovine biće održan od 31. januara do 2. februara u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.

Selektor Zoran Erbez je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igrače:

Luka Damjanović (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Mihajlo Jovašević (Borac), Eldin Džafić (Sarajevo), Amar Musić (Željezničar), Nedžib Sibalo (Čelik), Admir Bistrić (Zvijezda Gradačac), Enis Beča (Velež), Ivan Grgić (Sarajevo), Boro Erić (Sarajevo), Aleksej Golijanin (Crvena Zvezda), Džafo Hadžić (Krupa), Ed Nezirević (Sarajevo), Tibor Puškar (Borac), Irman Sejmenović (Sarajevo), Eldar Mulaosmanović (Željezničar), Azur Mehmić (Čelik), Faruk Dalipagić (Sarajevo), Tomislav Krstanović (Široki Brijeg), Petar Šetka (Široki Brijeg), Faruk Hodžić (Sarajevo), Dženit Hajdarević (Sarajevo), Milan Milunović (Slavija), Obren Kljajić (Australija), Muhamed Šahinović (Sarajevo), Danijel Šunjić (Borac), Đorđe Đogić (Zrinjski), Salih Viteškić (Sarajevo), Ervin Gigović (Helsingborgs IF, Švedska), Vedad Ćosić (SV Donau, Austrija), Haris Raščanin (Admira Wacker, Austrija), Benjamin Kanurić (SV Deutz 05, Njemačka), Radoje Gvozdenović (Zvijezda 09).

Bh pioniri će za tri dana priprema odraditi 4 treninga, a prvi je na rasporedu sutra u 15:00 sati.

11 :bow:

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 30 jan 2018, 16:51

Zip je napisao/la:Bas, fuj da se vjeruje kad klub to kaze...

Samo treba vjerovati forumasima, na kraju krajeca oni bolje znaju nego ljusi u klubu :kaf: :lol:
Ahaaa,provalili se neki dan nafrisko za Grbovica i da im sad vjerujem,u stvari nisu se provalili nego su pokusali da slazu kako bi opravdali dovodenje polovnjaka koji nije mogao jednu utakmicu da odigra u prosjecnom klubu 2. lige Srbije.
Smijesni ste vi uhljebi,fkt smijesni.

Avatar
Evander
Postovi: 14416
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 16:56

Koliko dugo je Ilievski u klubu?
Za svo to vrijeme, sta je on konkretno uradio?

A vjerujem da ima platu u novou najplaceninijih igraca. Da cujem, sa cim je to opravdava taj strasni manager europskog kova?

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 jan 2018, 17:02

Tino Sušić slobodan, nije da ne bi lego na desnom krilu :mrgreen: :cool:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 30 jan 2018, 17:03

Evander je napisao/la:Koliko dugo je Ilievski u klubu?
Za svo to vrijeme, sta je on konkretno uradio?

A vjerujem da ima platu u novou najplaceninijih igraca. Da cujem, sa cim je to opravdava taj strasni manager europskog kova?
Ilievski ne zna kako mu se koji igrac zove,a kamo li sta vise :D

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 jan 2018, 17:04

Evander je napisao/la:Koliko dugo je Ilievski u klubu?
Za svo to vrijeme, sta je on konkretno uradio?

A vjerujem da ima platu u novou najplaceninijih igraca. Da cujem, sa cim je to opravdava taj strasni manager europskog kova?
klub stabilan ,Husref trener,akademija fino radi dosta omladinski reprezentativaca,igracki kadar sasvim dobar . ko hoce da mjenja treba da ulozi pare otkupi dionice od Tana i onda pravi bolje stvari . ono sto nas interesuje trenutno ekipa izgleda ok i trebali bi biti dobri rezultati na proljece .

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8083
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 30 jan 2018, 17:06

Jedna se otegla (za pare :D) druga se protegla.
Nema vise Hadzije i Veladzica ali su tu Mujakic i Mustafic (uz Sabanovica).
Mozda se i moglo kasnije uzeti vise para za Nedima, ali igra poziciju napadaca i tesko se probiti tu, ako trener nije vidio neki potencijal u njemu...to je to. Ovi veznjaci i stoperi imaju vecu sansu da se probiju jer igraju u paru i ne moraju dati svaku utakmicu gol :mrgreen:
PS. Al' me sluzbena negativno iznenadjuje sa ovim pisanjem oko transfera; prvo za onog Grbu a sad za Nedima. Sta imas hvaliti se, prenesi kako jes' i tacka. Nismo nepismeni pa da nam mozete podvaliti :crazy:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54245
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2018, 17:06

Memara je napisao/la:Kamp za „U-15“ reprezentativce Bosne i Hercegovine biće održan od 31. januara do 2. februara u Trening centru NS/FS BiH u Zenici.

Selektor Zoran Erbez je za ovu reprezentativnu akciju pozvao sljedeće igrače:

Luka Damjanović (Borac), Benjamin Ćosić (Sarajevo), Mihajlo Jovašević (Borac), Eldin Džafić (Sarajevo), Amar Musić (Željezničar), Nedžib Sibalo (Čelik), Admir Bistrić (Zvijezda Gradačac), Enis Beča (Velež), Ivan Grgić (Sarajevo), Boro Erić (Sarajevo), Aleksej Golijanin (Crvena Zvezda), Džafo Hadžić (Krupa), Ed Nezirević (Sarajevo), Tibor Puškar (Borac), Irman Sejmenović (Sarajevo), Eldar Mulaosmanović (Željezničar), Azur Mehmić (Čelik), Faruk Dalipagić (Sarajevo), Tomislav Krstanović (Široki Brijeg), Petar Šetka (Široki Brijeg), Faruk Hodžić (Sarajevo), Dženit Hajdarević (Sarajevo), Milan Milunović (Slavija), Obren Kljajić (Australija), Muhamed Šahinović (Sarajevo), Danijel Šunjić (Borac), Đorđe Đogić (Zrinjski), Salih Viteškić (Sarajevo), Ervin Gigović (Helsingborgs IF, Švedska), Vedad Ćosić (SV Donau, Austrija), Haris Raščanin (Admira Wacker, Austrija), Benjamin Kanurić (SV Deutz 05, Njemačka), Radoje Gvozdenović (Zvijezda 09).

Bh pioniri će za tri dana priprema odraditi 4 treninga, a prvi je na rasporedu sutra u 15:00 sati.

11 :bow:
M
Nikad vise :opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 17:12

Evander je napisao/la:
Svrakino, jedini koji se bruka si ti i to jako dugo vremena. Ljudi dobro znaju i radi cega.
Ti nabrojani, jednog saltamo od posudbe do posudbe nikad nije uvetzao tri utakmice, drugog doveli prije par mjeseci, vec se razmislja kako ga se rijesiti. Ostalo, vidjet cemo koliko ce igrati. Ja ti garantujem da ce sluziti samo da popune zapisnik.
Ide sa na trofeje? Na trofeje se ide kad napravis ekipu, ne sa tim kad kazes "idemo na trofeje, mi smo Sarajevo". Evo ja ti sad unaprijed kazem, ni ovu godinu neces doci do trofeja. Za to ne treba biti vidovit. I kad se to desi, kad opet budes treci-cetvri, ko ce odgovarati? Niko kao i sve ove godine sto nije.
BItno je da su plate uhljebljenim podijeljene.

Kojih ba 11 juniora? Mi u 11 godina nismo napravili 3, ne 11 juniora. Daj da u narednih pet godina napravimo 3 igraca, ni to necemo. Dovode se nekakvi propali talelnti iz regiona iz ko zna kojih razloga, jos oficialno lazno ga predstavaljaju. Halooooooo

U sustini, hajmo uporediti ekipu unazad 4 godine. Iz sezone u sezonu imamo sve losiji kadar. Jesam mozda ja kriv za to?

P.S. Da li ce nam neko obajsniti svrhu dovodjenja onog jadnog estonca i davanja mu bilo kakve plate godinu dana, a onda nakon godinu noga, bez da je zaigrao?
Ko ga je doveo?
Ko je preko njega prao pare?
A nije jedini takav slucaj.
Hoce li iko odgovarati za takve stvari?
Imao je sigurno vecu platu od bilo kojeg akademca koji se vrti oko prvog tima.
odgovorit ću ti na par stvari ali si mnogo zatucan mnogo

kažeš ne igraju mladi, pa onda igraju ali samo da popune zapisnik? pa šta treba da rade ako ne znaju za više? ako su loši? onda kažeš haj ti sokole neđe pa igraj redovno i razvijaj se treniraj itd. kako to drugi rade? Porto ima B ekipu koja igra u drugoj ligi i dodatno posudbe...kao i Dinamo, Zvezda i ostali....

svake sezone pokušaš sastaviti dobru ekipu za pohod na trofej nekad se stvari poklope i to se ostvari , nekad ne....tako je sa svim klubovima na kugli zemaljskoj , evo Chelsea htio Džeku ali kurko...i sad kod njih sigurno neki Evander kaki Abramovich out! ...

a onda da se dotaknemo apsurda koji si sastavio s ovim iznad dakle hoćeš da se pravi šampionski tim a hoćeš i juniori da igraju u prvih 11....??? hoš i da ti ga Lisa Ann pofamfla dok ti Halid pjeva na uvce a jednom nozdvrom šmrčeš kokice a drugom pivu na slamku?

opet da ponovimo probe su probe i ništa više...uporedi slobodno kadar prije 4 godine, ovaj kadar je bare-bare s tim...pogotovo ako dođu još par finih sada...estonac je boravio bukvalno gratis, zbog njegovih nastupa u repci smo nadoknađeni upravo onoliko koliko mu je dato na plate i to je bila sva računica njegovog dolaska, da je imao neki kvalitet veći zaigrao bi sigurno...sigurno će odgovarati neko :D

a evo zadnje za tog malog Hadžića
Polovinom januara moja agencija je stupila u kontakt s Leixoesom, oni su pokazali interes da me dovedu i na kraju je sve završeno kako treba. Drago mi je što sam ovdje i mislim da sam napravio pravi potez – kaže nam Hadžić.
eto koga treba kriviti za taj "veliki" propust....kao što sam i govorio a niste dali reći ti i bratija ti pomorac, moreplovac, brodotonac, alinikadneiskočitiipostatronioc...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kmenkake, Lecler, Pena, ristagrad, Uvijeknapravojstrani i 48 gostiju.