FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

Koliko može FK Sarajevo ove godine u Evropi?

1. pretkolo
83
29%
2. pretkolo
111
39%
3. pretkolo
30
10%
play-off
10
3%
Grupne faze EL
53
18%

Ukupno glasova: 287

pasica
Kontakt:

PostPostao/la pasica » 16 jan 2018, 12:15

I oni bu bili ludi da ga pokusaju dovesti :D
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 16 jan 2018, 13:47

skoroalen WroteColonEdin Rustemović: "Nikada ne bih prešao u Željezničar!"
HRUSTEMOVIĆ DINO JEDAN JE OD NAS!

Kad bi otisao kod gurbeta, ja bi mu tirtu na vrata odnio, nama je skratio po 10 god zivota, Ivici bi dohako do ljeta :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 16 jan 2018, 14:44

Hmm jos 1 igrac dolazi, nadam se da je bek jer trenutno imamo samo 2 beka koja su igrala seniorski fudbal :hmmmm:
1946~

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 16 jan 2018, 14:53

ThrillerHz WroteColonHmm jos 1 igrac dolazi, nadam se da je bek jer trenutno imamo samo 2 beka koja su igrala seniorski fudbal :hmmmm:

Ali bek koji moze pokriti i desno i lijevo ;) :D
Ilievski odlazi!
Vratite nam Saraj'vo!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 14:54

Još jedno pojačanje. Šofranac mislim da neće biti lošiji od Novakovića, ali vidjet ćemo. Za Halilovića sumnjam da će izboriti prvih 11 ali želim mu svu sreću da se pokaže i doprinese ekipi. To treće pojačanje će vjerovatno biti napadač, možda Obradović, pa me baš zanima kako ćemo igrati, možda sa dva napadača, ali sumnjam u to, mislim da ako dovedemo napadača da neće igrati značajnu ulogu u ekipi jer teško da ko uzme mjesto najboljem strijecu lige.

Otišao Novaković, Kadušić, Ivetić, Anđušić.

Mladi igrači iskusniji. U ovoj situaciji teško da ćemo biti nešto baš bolji nego do sad, mislim da je nedovoljno za prvo mjesto ali nadam se da se ni konkurenti neće pojačati, do sad ni drugi nisu poboljšali svoj tim.
UPRAVA NAPOLJE!!

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 16 jan 2018, 15:09

Pitar6785 WroteColonUzeli bi mi male crvene iz belog grada, steta sto otkazase tekmu.

Bili bi prisiljeni da se branimo jel' ? :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 jan 2018, 15:38

BordoSarajevo WroteColonJoš jedno pojačanje. Šofranac mislim da neće biti lošiji od Novakovića, ali vidjet ćemo. Za Halilovića sumnjam da će izboriti prvih 11 ali želim mu svu sreću da se pokaže i doprinese ekipi. To treće pojačanje će vjerovatno biti napadač, možda Obradović, pa me baš zanima kako ćemo igrati, možda sa dva napadača, ali sumnjam u to, mislim da ako dovedemo napadača da neće igrati značajnu ulogu u ekipi jer teško da ko uzme mjesto najboljem strijecu lige.

Otišao Novaković, Kadušić, Ivetić, Anđušić.

Mladi igrači iskusniji. U ovoj situaciji teško da ćemo biti nešto baš bolji nego do sad, mislim da je nedovoljno za prvo mjesto ali nadam se da se ni konkurenti neće pojačati, do sad ni drugi nisu poboljšali svoj tim.

isto ne vjerujem da će se odstupati od trenutne formacije, jedino u nekom izuzetnom slučaju...ne bi doveli krilo novo da se htjelo mjenjati formaciju...vjerujem da će Halilović biti bolji nego većina očekuje, prvenstveno jer ima fudbala u nogama i imaš tu jednu dobru trojku koja zna s loptom i može odigrati na prvu Halil-Krste-Hebib i još i Said tu upada...tako da ako se to uspije malo uigrat i stvorit neko razumjevanje...to bi moglo izgledat dobro na terenu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 16 jan 2018, 15:41

Ima li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.
Sve dođe i prođe, al' ti si zauvijek,
Sarajevo moje, moj jedini je svijet.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 15:47

midzuka WroteColonIma li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.

Pavlović, Adilović, Kovačević

Bekić, Hodžić, Šofranac, Mihojević, Sadiku, Mujakić, Šabanović, Pidro?

Adukor, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Radovac, Husejnović, Velkoski, Halilović, Hebibović, Kuzmanović, Mustafić? Herić

Ahmetović, Hodžić

I mene to zanima, ja nabroja 25 igrača, vjerovatno tu nije Pidro, ko još nije sa ekipom?
UPRAVA NAPOLJE!!

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 16 jan 2018, 15:58

aleksandar_veliki WroteColonJutros bio mslo na treningu i mogu vam reci da su svi puni hvale za Halilovica.

Ma dobro.. koliko god da me raduje to ipak je prvi trening u pitanju, vjerovatno ima motivaciju, vidjet cemo kakav ce biti u prijateljskim utakmicama.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 16 jan 2018, 16:00

Rustemovic da fakat voli FKS, potpisao bi za Zelju...
1946~

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 16 jan 2018, 16:16

zagorski WroteColon
ThrillerHz WroteColonHmm jos 1 igrac dolazi, nadam se da je bek jer trenutno imamo samo 2 beka koja su igrala seniorski fudbal :hmmmm:

Ali bek koji moze pokriti i desno i lijevo ;) :D

I sa iskustvom u seniorskom fudbalu :urnebes: :urnebes:
1946~

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 16 jan 2018, 16:17

ThrillerHz WroteColonRustemovic da fakat voli FKS, potpisao bi za Zelju...

Hahaahahaha 'ajde yebi se, oplakah. :urnebes: :rol:
Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!
Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!
NAPOLJE UHLJEBI!

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 jan 2018, 16:20

pa rekoše 1 do 2 , zavisi od odlazaka , vjerovatno Nedima i Demirela... ja bi volio špica i redžo da se predomisli...

a bekove na ljeto od radničkog Aksentijevića i Subića (2 grobara) :D :pray: :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 16 jan 2018, 16:25

BordoSarajevo WroteColon
midzuka WroteColonIma li negdje spisak 22 igraca koji su na pripremama? Nisam upratio ko je izostavljen, a ko je od juniora na pripremama.

Adukor, Stanojević, Sarić, Rahmanović, Radovac, Husejnović, Velkoski, Halilović, Hebibović, Kuzmanović, Mustafić? Herić

Ahmetović, Hodžić

I mene to zanima, ja nabroja 25 igrača, vjerovatno tu nije Pidro, ko još nije sa ekipom?

Na slikama se vidi Mustafic. A od ovih koje si ti pobrojao na slikama nisam vidio Kuzmanovica i Pidru. Jos je tu sa saigracima i Lelic. To su onda 24 igraca, a ne 22.
Sve dođe i prođe, al' ti si zauvijek,
Sarajevo moje, moj jedini je svijet.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 16:49

Pa sa Lelićem je onda dosta više od 22 igrača a Ćosić reče da su u Čitluku 22 igrača, ko onda od ovih sa spiska nije u Čitluku? Kuzmanovića nema jel?
UPRAVA NAPOLJE!!

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 16 jan 2018, 16:53

BordoSarajevo WroteColon

Ahmetović, Hodžić

22 igrača + 3 golmana
:hmmmmm:

crnehorde
Kontakt:

PostPostao/la crnehorde » 16 jan 2018, 17:02

Hocemo li imati kakav stream od strane ss.ba ?
Hvala unaprijed
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
UPRAVA NAPOLJE !
HUSREF MUSEMIC JEDAN JE OD NAS !

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 16 jan 2018, 17:06

Ako se golmani ne racunaju u ta 22 igraca, onda ok. Zanima me da li je Kuzmanović tu?
UPRAVA NAPOLJE!!

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 jan 2018, 17:23

midzuka WroteColon
BordoSarajevo WroteColon

Ahmetović, Hodžić

Na slikama se vidi Mustafic. A od ovih koje si ti pobrojao na slikama nisam vidio Kuzmanovica i Pidru. Jos je tu sa saigracima i Lelic. To su onda 24 igraca, a ne 22.

tačno nema Kuzmanovića i Pidre...a računaju da jedan dođe to su 25...ako odu Nedim i Demirel a dođe još jedan opet 25 :thumbup:

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.