FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta očekujete od FK Sarajevo na kraju sezone?

Dupla kruna
84
66%
Osvajači lige
31
24%
Osvajači kupa
2
2%
Europa
5
4%
Ništa od navedenog
6
5%

Ukupno glasova: 128

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 21 feb 2018, 22:56

DenchiNL WroteColon
Pantelija WroteColonŠališ se Jel tako?
15 utakmica, 8 žutih i dva crvena.... Ito kakvi su bili crveni i žuti? Onaj jedan ako se sjećam.na derbiju...
9 klubova za 9 godina karijere, pokazuje jesnuvlijepu konstantu u raskidom ugovora i prelasku u drugi.

Kod nas.je igrao i na beku i na.stoperu, i bio podjednako los, kao.i Četkovic i ostali igrači momčine koja ni nakon skupog Četkovica i balica ne zaustavlja pohod na budžet fks

2 tekme na beku... i to ne cijele...
među borbenijim igračima u onoj mlakoj skupini...imao je jako dobrih nastupa...sad samo hoćeš sve njegove da ocrniš...
i kakav pohod na budžet kad ima još 1 ili 2 igrača i to jedan u juniorima... :?:

Uzeo je on na par igrača dovoljno da ne.mora ništa idućih par godina
LEON BENKO!!!

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 22:58

MortemHz WroteColonNeko je pitao pa evo odgovor,

Plan kluba jeste da do 1. marta pored sadašnjih postojećih terena i prateće instrastrukture, dodatno izgradi visoko kvalitetni montažni objekat u kojem će biti nove, moderne svlačionice, kancelarije kao i sala za fitness. Dodajmo i to da je završetak planiranih radova zakazan za mjesec mart tekuće godine, a približno 200.000 KM bit će utrošeno za pomenute radove.

Gradnjom montaznog objekta, znaci trajno se odustaje od izgradnje onog sto su obecali i sto je bilo predstavljeno?
Znaci, opet smo svi dobro prevareni.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 21 feb 2018, 23:01

Evander WroteColon
MortemHz WroteColonNeko je pitao pa evo odgovor,

Plan kluba jeste da do 1. marta pored sadašnjih postojećih terena i prateće instrastrukture, dodatno izgradi visoko kvalitetni montažni objekat u kojem će biti nove, moderne svlačionice, kancelarije kao i sala za fitness. Dodajmo i to da je završetak planiranih radova zakazan za mjesec mart tekuće godine, a približno 200.000 KM bit će utrošeno za pomenute radove.

Gradnjom montaznog objekta, znaci trajno se odustaje od izgradnje onog sto su obecali i sto je bilo predstavljeno?
Znaci, opet smo svi dobro prevareni.

Ne vjerujem, ovo bi trebao biti pocetak te druge faze a ukupno ih trebamo imati 3, po tom nekom planu sa pocetka. Vjerovatno cemo izgraditi sve ali ce trajati puno duze od planiranog radi para valjda.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 23:04

Aha, ako je tako, onda ok.
Ali boljim se da ce ovo biti dugorocno rijesenje. Ako bude tako, dobro smo onda nasamareni.
Mislim i ovo je odlicno, ali nije ono sto je obecano.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 21 feb 2018, 23:09

Nisam ni ja siguran ali iz ovoga sto citam standardno ovo je taj drugi dio a obecana su 3. Dosta smo ga ipak cekali pa pretpostavljam da ce i taj finalni doci nekad za par godina..
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 21 feb 2018, 23:10

Za 10 sigurno
FK SARAJEVO.

TATAR BENJAMIN.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 21 feb 2018, 23:15

joker90 WroteColon
ThrillerHz WroteColonKoja agencija Saida zastupa?

Metropolis!

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 21 feb 2018, 23:19

Ovo da dva kvazi menadjera dovode igrace u FKS ili se preko njih dovode he apsolutno tacno

Prvi je Elvis Bilalagic( inace **** od gurbeta nakon sto je i njih u par navrata dobro sjebo) i njegova poveznica sa klubom je elvir kantardzic

Drugi je Denim Rahmanovic veliki prijatelj sa Sabrinom direktoricom nasom dragom i to mu je poveznica sa klubom, inace menadjer od najboljeg reprezentativca koje je Sarajvo ikad dalo almira bekica, u ovom prelaznom roku je strasnu provizuju uzeo na potpis Sofranca jer je preko njega doso

Ne znam kako Husref sve to dozvoljava i kako to funkcionise Al uglavnom na ovak nacin funkcionise
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 21 feb 2018, 23:20

Klupko se odmotava :hmmmmm:
1946~

Orangina85
Kontakt:

PostPostao/la Orangina85 » 21 feb 2018, 23:25

Inijesta WroteColonOvo da dva kvazi menadjera dovode igrace u FKS ili se preko njih dovode he apsolutno tacno

Prvi je Elvis Bilalagic( inace **** od gurbeta nakon sto je i njih u par navrata dobro sjebo) i njegova poveznica sa klubom je elvir kantardzic

Drugi je Denim Rahmanovic veliki prijatelj sa Sabrinom direktoricom nasom dragom i to mu je poveznica sa klubom, inace menadjer od najboljeg reprezentativca koje je Sarajvo ikad dalo almira bekica, u ovom prelaznom roku je strasnu provizuju uzeo na potpis Sofranca jer je preko njega doso

Ne znam kako Husref sve to dozvoljava i kako to funkcionise Al uglavnom na ovak nacin funkcionise

Pa taj Rahmanovic je pravo dobar i sa Husrefom. Sto se provizija tih tice menadzerima Klub ih vise ne isplacuje ima pola godine ja mislim. To je jedan od razloga zasto jaci menadzeri nece da rade sa Sarajevom kao i niske plate pa se ne mogu nigdje naci i onda nemaju razloga da nude svoje igrace Sarajevu.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 21 feb 2018, 23:28

Orangina85 WroteColon
Inijesta WroteColonOvo da dva kvazi menadjera dovode igrace u FKS ili se preko njih dovode he apsolutno tacno

Pa taj Rahmanovic je pravo dobar i sa Husrefom. Sto se provizija tih tice menadzerima Klub ih vise ne isplacuje ima pola godine ja mislim. To je jedan od razloga zasto jaci menadzeri nece da rade sa Sarajevom kao i niske plate pa se ne mogu nigdje naci i onda nemaju razloga da nude svoje igrace Sarajevu.

Ovom se provizija isplatila i Sofranac je dobio uslove skoro iste koje je i Stojcev trazio a njemu nisu mogli ih ispuniti navodno

Ako je sa Husrefom dobar onda vjerovatno zbog tog se i ne pomislja da Bekicu konkurenciju dovedu na lijevom beku, ovo je moja pretpostavka

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 21 feb 2018, 23:30

Takve stvari sto vise raje treba znati.
FK SARAJEVO.

TATAR BENJAMIN.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 21 feb 2018, 23:30

Čim si spomenuo provizije, odmah sam vidio da lažeš i palamudiš u prazno. Imaš li neke dokaze za to? Nešto na papiru, neku fotografiju, bilo šta? Naravno da ne. Džaba lažeš ovu i već ovako napaćenu temu i nakurcene likove aka filozofe koji su na njoj.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 21 feb 2018, 23:32

AlfredNobel WroteColonČim si spomenuo provizije, odmah sam vidio da lažeš i palamudiš u prazno. Džaba lažeš ovaj i već ovako napaćenu temu nakurcene likove aka filozofe koji su na njoj.

Ma buraz meni ni u djep ni iz djepa vjeruj mi, ako iz iz grada onda znas 50% stvari ko i vecina, mali je ovo grad

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 21 feb 2018, 23:36

Ako se fakat pokaže da se i Husref utalio i uhljebio s njima, trebamo temu nazvat po Evanderu. :urnebes:
Zadnja izmjena: skoroalen, dana/u 21 feb 2018, 23:39, ukupno mijenjano 1 put.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

Orangina85
Kontakt:

PostPostao/la Orangina85 » 21 feb 2018, 23:36

Stojcev nije propao zbog uslove koje je trazio vec sto se odjednom pojavilo nekih "menadzera" njegovih koji su trazili pare...Runda, oni Buljugici, nekakav iz Srbije i Husref ih ****.

A sto se provizije tice daje se igracu "na ruke" 2 plate koje onda on moze proslijediti menadzeru i mozda je to to.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 21 feb 2018, 23:39

A šta treba da znam? Daj donesite neki dokaz za nešto ako već tvrdite da je nešto tako kako jeste. Evo kažeš za provizije, ja te pitam imaš li neki dokument ili bilo šta drugo što to dokazuje? I sam znaš odgovor..

Stipu više rekla-kazala taktike.. Ako već nešto cijeli grad zna, onda je to još gore. Ti ćeš njemu reći kako je, ovaj će ubaciti dodatno riječ, drugi će ubaciti još jednu, treći još jednu i sve tako.

I da se pozdravim s svima vama, živi bili. Ja ne mogu više čitati svakave nebuloze i gluposti koji raznorazni isfrustrirani hajvani i bilmezi pišu. Muka mi od ove teme, koja je postala simbol javašluka i debilizma, radi određenih individua. Allahimanet, zbogom, arrividerci, kako hoćete.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 21 feb 2018, 23:41

Orangina85 WroteColonStojcev nije propao zbog uslove koje je trazio vec sto se odjednom pojavilo nekih "menadzera" njegovih koji su trazili pare...Runda, oni Buljugici, nekakav iz Srbije i Husref ih ****.

A sto se provizije tice daje se igracu "na ruke" 2 plate koje onda on moze proslijediti menadzeru i mozda je to to.

Ok ti imas takve info, ja imam da je propalo zbog uslova , a sto se tice husrefa i milosa sa jednom razgovorom dog je bio da dodju, nema husref sta s njim uslove dogovarat

Mozda jest , samo znam da je ovaj Denim finu cifru uzeo

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 21 feb 2018, 23:43

Pa normalno da ti nude igrace ne znam znas li kako to funkcionise? Sofranac je za ovu ligu ime sa dobrim cv-jem ponudjen je od tog menagera i Husref ga je prihvatio na osnovu njega ko igraca a ne zbog menagera,nemojte od svega pravit neke malverzacije,i Halilovica je licno on rekao da mu se dovede,kao i sto je ovaj iz Teleoptika na probi bio

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 21 feb 2018, 23:44

AlfredNobel WroteColonA šta treba da znam? Daj donesite neki dokaz za nešto ako već tvrdite da je nešto tako kako jeste. Evo kažeš za provizije, ja te pitam imaš li neki dokument ili bilo šta drugo što to dokazuje? I sam znaš odgovor..

Stipu više rekla-kazala taktike.. Ako već nešto cijeli grad zna, onda je to još gore. Ti ćeš njemu reći kako je, ovaj će ubaciti dodatno riječ, drugi će ubaciti još jednu, treći još jednu i sve tako.

I da se pozdravim s svima vama, živi bili. Ja ne mogu više čitati svakave nebuloze i gluposti koji raznorazni isfrustrirani hajvani i bilmezi pišu. Muka mi od ove teme, koja je postala simbol javašluka i debilizma, radi određenih individua. Allahimanet, zbogom, arrividerci, kako hoćete.

Ako ti kazem da sam bio licno prisutan kad Stepanov prica da je za raskid ugovora dobio prek 100 milja ti ces mi reci donesi dokaz, bas brate vrlo lahko dokazat bilo sta od tih radnji
Ono sto cijeli grad zna su vec napisali pojedini momci prije mene na ovoj istoj temi tako da ...

Sto se mene tice nema potrebe da napustas forum, ovo je razmjena misljenja , ako krsi neka pravila nek izbrisu sve sto se mene tice nikakav problem

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.