FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 25 feb 2018, 22:39

Necemo se izgleda mi jos dugo pomaci sa ovih 10 trofeja..
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 25 feb 2018, 22:40

Neka dobar je bod, nismo izgubili ak nista. Da smo remizirali i sa listicom ekstra bi bilo. Al sad bez zajebanncije. Nekad treba i po bod osvajat. Et recimo bolje bi bilo da smo se nekako grupisali protiv sirokog pa eto ako vec ne mozemo pobjediti nakon vodstva bar **** bod uzmite al jbg nas mentalitet... Ovo smo morali dobiti naravno, pa da je bila mocvara. Pa jbt.igrali smo i na gorim terenima pa smo pobjeđivali Benko-Zvijezda ko se sjeca...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 25 feb 2018, 22:44

Zagor WroteColonNeka dobar je bod, nismo izgubili ak nista. Da smo remizirali i sa listicom ekstra bi bilo. Al sad bez zajebanncije. Nekad treba i po bod osvajat. Et recimo bolje bi bilo da smo se nekako grupisali protiv sirokog pa eto ako vec ne mozemo pobjediti nakon vodstva bar **** bod uzmite al jbg nas mentalitet... Ovo smo morali dobiti naravno, pa da je bila mocvara. Pa jbt.igrali smo i na gorim terenima pa smo pobjeđivali Benko-Zvijezda ko se sjeca...

Treba kad nemas zaostatak od 11 bodova buraz..
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 25 feb 2018, 22:48

MortemHz WroteColon
Zagor WroteColonNeka dobar je bod, nismo izgubili ak nista. Da smo remizirali i sa listicom ekstra bi bilo. Al sad bez zajebanncije. Nekad treba i po bod osvajat. Et recimo bolje bi bilo da smo se nekako grupisali protiv sirokog pa eto ako vec ne mozemo pobjediti nakon vodstva bar **** bod uzmite al jbg nas mentalitet... Ovo smo morali dobiti naravno, pa da je bila mocvara. Pa jbt.igrali smo i na gorim terenima pa smo pobjeđivali Benko-Zvijezda ko se sjeca...

Treba kad nemas zaostatak od 11 bodova buraz..

A vidi da smo od pocetka osvajali po neki bod a ne samo gubili "dobijene" utakmice danas bi bili u boljoj situaciji. Nek mi se uspalimo: zgazicemo one, ove... I na kraju ne dobijes nista.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 25 feb 2018, 22:49

MortemHz WroteColonNecemo se izgleda mi jos dugo pomaci sa ovih 10 trofeja..

U prosjeku trofej dolazi svakih sedam godina, tako da ima još vremena dok šta ne osvojimo. :crazy:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 25 feb 2018, 22:57

fks74 WroteColon
bordobijeli WroteColon
hilmo WroteColonMujakića, Mustafića i Musemića izdvojiti.

Mujakić i Mustafić nikako ne mogu biti krivi za ovo, oni se trude, daju najbolje od sebe, neiskusni su. Husref ima dovoljno kredita da možemo komotno igrati i ligu za opstanak, neće mu raja prigovoriti, pogotovo što je došao u ovakvoj situaciji.

A ovo ostalo, od Pavlovića, preko bekova i lažnih bekova, nepostojećih krila, izgubljenih veznjaka do napadača koji veze nemaju. Pa onda preko onih ustoličenih u Titovoj, onih u Ferhadiji i onih na Skenderiji, staviti na jedno mjesto, politi benzinom i zapaliti.

Husrefa izuzetno gotivim al je fulao s taktikom i odabirom igraca u ove dvije utakmice .

Nije fulao, covjek stavio sto je imao na raspolaganju.

po meni jest .Hebibovic nije za beka Šabanovic bio ok ne pripremama , Krste na krilu u Sirokom , igramo pas igru a to ne prolazi na ovakvim terenima ,imamo mekanu ekipu nedostaje zara, gubimo duele, u skok igri loši . jednostavno imamo samo jedan sistem igre a to je kao neka pas igra s presingom a to sad ne prolazi ,nemamo rezervni plan a to je do trenera .

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 25 feb 2018, 23:01

Srce me boli.

Benkara21
Kontakt:

PostPostao/la Benkara21 » 25 feb 2018, 23:21

Koliko ja volim ovaj klub ljudi moji, sa svojih nepunih 20 godina ga volim toliko da ne bih mogao zamisliti dan da ne pomislim na bordo boju, Koševo ili nekog igrača. Vazda mi Sarajevo u glavi. Ja dok sam mali bio, 5-6 godina, komšije iz ulice su me htjele preveslati da navijam za male plave, ja se nisam dao, a da sad odustanem od nečeg. Pa da gubimo svaku utakmicu do kraja, ja ću da idem života mi. Šećer će mi dati, ali ću opet da gledam patnju, da se nerviram i psujem im. Biće bolje nekad, aBd. Volim te Sarajevo najviše na svijetu !
Naš je cijeli svijet, u bordo obojen..

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 25 feb 2018, 23:31

*ebem familiju svakom igracu koji istrci na Kosevo i igra preko kur.ca eto. Vjerujem da uzmes 11 ljudi s tribina da bi vise pokazali, sta bi svi mi dali da bar jednu utakmicu istrcis na teren i zaigras za Sarajevo i dodje ovako papak iz pi*ke materine utripuje da je igracina i seta se terenom. Zbog toga treba nasoj djeci davati da igraju, a prije toga uvest im da svaku tekmu sve kategorije dolaze na Kosevo i navijaju. Kad vec nisu profesionalci, nek bar vole ovaj klub i navijaju za njeg, jer bilo ko, ko voli ovaj klub, ne bi imao pristup kakav imaju nasih 11 pi.ckica!
1946~

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 25 feb 2018, 23:31

Benkara21 WroteColonKoliko ja volim ovaj klub ljudi moji, sa svojih nepunih 20 godina ga volim toliko da ne bih mogao zamisliti dan da ne pomislim na bordo boju, Koševo ili nekog igrača. Vazda mi Sarajevo u glavi. Ja dok sam mali bio, 5-6 godina, komšije iz ulice su me htjele preveslati da navijam za male plave, ja se nisam dao, a da sad odustanem od nečeg. Pa da gubimo svaku utakmicu do kraja, ja ću da idem života mi. Šećer će mi dati, ali ću opet da gledam patnju, da se nerviram i psujem im. Biće bolje nekad, aBd. Volim te Sarajevo najviše na svijetu !

:thumbup:

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 25 feb 2018, 23:34

Lik WroteColon

U prosjeku trofej dolazi svakih sedam godina, tako da ima još vremena dok šta ne osvojimo. :crazy:

Dolazi malo cesce, ne racunas kup. Ja bi i za to sada ubio. :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 25 feb 2018, 23:35

Većina nas je takvih.

High

PostPostao/la High » 25 feb 2018, 23:53

ThrillerHz WroteColon*ebem familiju svakom igracu koji istrci na Kosevo i igra preko kur.ca eto.

Najeba se ti dobrom broju njih. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 25 feb 2018, 23:56

Otkad ja za Sarića govorim da je truba, ovdje je jedno vrijeme predstavljan k'o Toni Kroos. Da sav hejt prema njemu stavim na stranu, mogu naći 7-8 utakmica koje je solidno odigrao, i to redom protiv najslabijih ekipa. Kar.ina proćelava.
Drugo, mi kapitensku trebamo počet davat najvećoj kar.ini u klubu, npr Sariću il Hebibu. Pa od Torlaka nemamo kapitena koji nije postao 80% gori igrač nakon trake. Tatomirović tu i tamo, a onda redom Radovac, Mihojević i Velkoski. E jedino Dulja je bio dobar fudbaler al je on šupački postupio tako da svakako nismo bili zadovoljni kapitenom.
Ove sezone Ismirov trofej dat Hebiboviću i nek ga đavo nosi, jer su Benko i Mihojević otišli nedugo nakon trofeja. Radovac je vratio pa ga ova tradicija ne pogađa. :kafa:
Vidim da je dosta ljudi Thrillera napalo, zašto? Možemo se smatrat velikim samo zato što je najtrofejniji klub samo dva trofeja ispred nas, a inače smo tanki. Najveći u državi smo bili od osnivanja od 1992. godine, najveći BH klub u Jugi. Poslije rata pa do zajedničke lige su kone, period od zajedničke lige do sad Zrinjski. I to je objektivno, u tom periodu poslije rata mi smo jedino zabilježili najveći uspjeh u evropskim takmičenjima, sve osim toga nula, prosjek.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 26 feb 2018, 00:04

skoroalen WroteColonVidim da je dosta ljudi Thrillera napalo, zašto? Možemo se smatrat velikim samo zato što je najtrofejniji klub samo dva trofeja ispred nas, a inače smo tanki. Najveći u državi smo bili od osnivanja od 1992. godine, najveći BH klub u Jugi. Poslije rata pa do zajedničke lige su kone, period od zajedničke lige do sad Zrinjski. I to je objektivno, u tom periodu poslije rata mi smo jedino zabilježili najveći uspjeh u evropskim takmičenjima, sve osim toga nula, prosjek.

Upravo... Jedno je nekad, a trenutno je nesto skroz drugo, nazalost... i to su cinjenice. Ne znam ko je kriv i gdje je krenulo po zlu, ali ovo Sarajevo nazalost samo tone i tone, u nikad goroj ligi...
1946~

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 26 feb 2018, 00:05

U Bosni i Hercegovini smo veliki klub. Situacija sa trofejima je takva da imamo neku "veliku četvorku", od svih tih klubova Široki Brijeg je kao najlošiji, ostala tri su u par deka. Nismo u Srbiji pa da kažemo da su samo dva kluba velika ili u Hrvatskoj jedan i po.

Van okvira državnih granica smo manji od makova zrna, kao i svi.

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 26 feb 2018, 00:10

MortemHz WroteColon
Lik WroteColon

Dolazi malo cesce, ne racunas kup. Ja bi i za to sada ubio. :kafa:

71/10 = 7,1

71/5 = 14,2

Bolje da računaš kup, ja računam od nastanka do danas, kako god nismo ni bajni ni sjajni jbg. :cry:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

pasica
Kontakt:

PostPostao/la pasica » 26 feb 2018, 00:12

Od ovog Sarajeva je samo gori ovaj sjever! Nemam ja vise zivaca, sezonsku za zapad cu spaliti, dosta do iduce sezone makar.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 26 feb 2018, 00:45

U odnosu na očekivanja, mi dno gledamo odozdo. A nismo ni zaslužili bolje. Do 7og kola se tjera uprava, od 7og do 15og dobri rezultati pa se šuti, sad loši pa se opet tjera, pa se malo njaKe na Husrefa. Husref kad bi Pavlovića stavio na centarfora on je zadnji čovjek kojem glava u ovom klubu treba da leti. Godišnje mijenjamo 3 do 4 trenera unazad 15 godina, makar igrali LZO Husref ima da bude trener makar do kraja ugovora! Ko nam je kriv što se ponadamo nečemu i što nas jednim transferom za neke extra giga mega dobre pare izmanipulišu pa kontamo evo ga. Evo qrac.

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 26 feb 2018, 08:03

SarajevoJeBordo WroteColonU odnosu na očekivanja, mi dno gledamo odozdo. A nismo ni zaslužili bolje. Do 7og kola se tjera uprava, od 7og do 15og dobri rezultati pa se šuti, sad loši pa se opet tjera, pa se malo njaKe na Husrefa. Husref kad bi Pavlovića stavio na centarfora on je zadnji čovjek kojem glava u ovom klubu treba da leti. Godišnje mijenjamo 3 do 4 trenera unazad 15 godina, makar igrali LZO Husref ima da bude trener makar do kraja ugovora! Ko nam je kriv što se ponadamo nečemu i što nas jednim transferom za neke extra giga mega dobre pare izmanipulišu pa kontamo evo ga. Evo qrac.

Ma Husref niti je glavni krivac niti treba uopste pricati o njegovom tjeranju,iako je za ove dvije utakmice zasluzio kritike. Kakogod zavrsi ova sezona volio bi ga gledati i iducu.
Ja jedino zamjeram Husrefu sto je uopste dosao u ovom momentu. U jeku pritiska na upravu oni imenuju Husrefa za trenera i nakon par pobjeda krece euforija,niko vise ne spominje njih i tako kupise sebi mir. I zamjeram mu takode vrlo los prelazni rok,mada vjerujem da vecina odluka nije njegova,ali zamjeram mu i ako je sutio i dopustio da mu neko drugi odvodi/dovodi igrace,iako ga cisto ljudski razumijem jer na ovom teskom vremenu valja (sa)cuvati posao.
Zadnja izmjena: zagorski, dana/u 26 feb 2018, 09:18, ukupno mijenjano 1 put.
Ilievski odlazi!
Vratite nam Saraj'vo!

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: baboatif i 15 gostiju.