FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Kakav rezultat očekujete na Koševu protiv Zvijezde?

Anketa traje do: 25 nov 2018, 21:10.

Pobjeda
74
91%
Neriješeno
5
6%
Poraz
2
2%

Ukupno glasova: 81

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 20 okt 2018, 21:15

Samozdravlje WroteColon
robertkosar WroteColonRobert Kosar ih mrzi od 1960 kada mu je u bolnici stavilo plavu trakicu na rucicu a on je zubima istrgao i bacio na pod :lolno:

Nomoj se ljutis , mala si raja ,ja puzo izmedju bolnice i Lava dvije godine , a ti tek zakmeco "Sarajvo sampion ooo" :urnebes: :urnebes:

Nema ljutnje samo respekt od mene :tokralju:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 20 okt 2018, 21:25

kengur WroteColon
skoroalen WroteColonVladan je najsigurniji kad izlazi. Imam osjećaj da se sve više boji kako se primiče gol liniji. Sve golove koje je primio, primio je iz peterca, većinom nije kriv al nekad baš smušeno reaguje.
Velkoski po meni igrač utakmice, i Crepulja odličan. Hebib izgubljen skroz. Samo me strah derbija u pm, kone su se podigle mentalno i baš imam feeling da ćemo fasovat još jedan derbi.
Horde :bow: , parole i pirotehnika pokidali.

Bas je danas par puta izasao u prazno, vrlo nesiguran. Ne znam zasto i sta ga je spopalo. Jako sam bio za njega ali na naredne 3 tekme bih ga ostavio na klupi.

Ako uzmemo GOSK nece biti pritiska na naredne 2, sto bi bilo izuzetno bitno. Nije mi jasno sto smo se totalno povukli u bunker nakon gola.

Sve je bilo Ok do one petljavine, na rubu šesnesterca kada je fulio loptu(tačno se moglo vidjeti-osjetiti, da se prepao), tada je izgubio samopouzdanje i poćeo da griješi(mladost i neiskustvo), srećom nije bilo kazne za to. Do Husrefa je, da ga vrati u normalu, ali sreća je da smo obezbijedili alternativu.

Danas smo završili posao, ovo ide u arhivu, okrećemo se ka Gabeli. Jedna po jedna utakmica, do kraja ih ima dosta.

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 20 okt 2018, 21:28

A onda me amidja rahmetli ucio da pjevam bordo boja na srcu zeljo na qurcu :mrgreen: nisma znao to reci pabih reci na qulcu
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

dagerHZ
Kontakt:

PostPostao/la dagerHZ » 20 okt 2018, 21:29

Ja sam zadovoljan prikazanim na terenu, zasluzena pobjeda. Samo jako i u nastavku sezone.Ali zgrozio sam se na psovke nekolicine "navijaca" sa istoka upucene nasim igracima.To nam ne treba u ovom trenutnu :nene:

alacious
Kontakt:

PostPostao/la alacious » 20 okt 2018, 21:32

Kad su se utisci malo slegli, sve što mogu reći jeste : “A jest’ lijepo biti navijač najvećeg kluba u državi. Hvala Bogu što mi je dao oca koji zna za koga treba navijati pa da prenese to na mene.” :bow: :kralj:
Modra boja na bijelome platnu, šest ljiljana vezenih u zlatu.

Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 20 okt 2018, 21:32

Sto se lozite na provokacije(uvjek je u raji bilo kontrasa ,e sad neki bez interesa ,a neki Bogami i nisu kontrasi,nego ih inters vodi-menadzeri,treneri i familija im).
Imamo Kamp - dobar i bit ce jos bolji aBd . Nas Kamp ,halo pa mi M2 nismo imali.
Imamo 6/7 Akademaca koje smo trebali istrpiti , a u stvari oni trpe nas i smiruju nas pobjedama.Tek ce ih biti aBd.
Imamo Upravu koja se sa dosta dobrih poteza dokazala , a ima prostora za napredak . Bit ce jos bolje aBd.
Prvi na tabeli +5 bodova , a optimisti prizeljkivali -3 .
Ima fudbalera na izlazu koji bi trebali osloboditi dovoljno novca da produzimo sadasnje i eventualno dovedemo nove igrace(da pojacaju jaku konkurenc
Sta nam predstoji:
-Odraditi ove 3 bitne utakmice do nove reprezentativne pauze.Tu pauzu docekati sa +3 boda(ako ne moze vise)i onda 2 na Kosevu (jeste da ce biti blato,ali protivnici nisu bauk) i proljece docekati sa mozda vise od +3 aBd.
Moram nesto priznat,lijepo je vidjeti kad tzv.pljuvaci i pozitivci napadaju padobrance i kontrase.Bit ce sve dobro aBd.Cuvajte zdravlje. :ljepota: :bow:

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 20 okt 2018, 21:37

robertkosar WroteColonA onda me amidja rahmetli ucio da pjevam bordo boja na srcu zeljo na qurcu :mrgreen: nisma znao to reci pabih reci na qulcu

Meni u sjecanju ostalo:"Bosno moja divna, mila,lijepa gizdava u tebi je Sarajevo skola(Akademija)fudbala" , sad to izgleda naivno. :salut: :bih:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 20 okt 2018, 21:38

Drugi derbi Sarajeva i Željezničara ove sezone igraće se za dva kola, 3. novembra, na stadionu Asim Ferhatović Hase. FK Sarajevo će ugostiti FK Željezničar u noćnom terminu, a planirano je da se ta utakmica odigra u subotu, 3. novembra od 17.00. Ovo je drugi derbi sarajevskih rivala ove sezone, a u prvom, na stadionu Grbavica nije bilo pobjednika, završeno je 2:2.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

alacious
Kontakt:

PostPostao/la alacious » 20 okt 2018, 21:44

MortemHz WroteColonDrugi derbi Sarajeva i Željezničara ove sezone igraće se za dva kola, 3. novembra, na stadionu Asim Ferhatović Hase. FK Sarajevo će ugostiti FK Željezničar u noćnom terminu, a planirano je da se ta utakmica odigra u subotu, 3. novembra od 17.00. Ovo je drugi derbi sarajevskih rivala ove sezone, a u prvom, na stadionu Grbavica nije bilo pobjednika, završeno je 2:2.

Svjestan sam da ima još jedna utakmica između, ali mene već uhvatila euforija. Da se aBd popišamo po konama i pobjegnemo im još više :tokralju:
Modra boja na bijelome platnu, šest ljiljana vezenih u zlatu.

Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 20 okt 2018, 21:48

MortemHz WroteColonDrugi derbi Sarajeva i Željezničara ove sezone igraće se za dva kola, 3. novembra, na stadionu Asim Ferhatović Hase. FK Sarajevo će ugostiti FK Željezničar u noćnom terminu, a planirano je da se ta utakmica odigra u subotu, 3. novembra od 17.00. Ovo je drugi derbi sarajevskih rivala ove sezone, a u prvom, na stadionu Grbavica nije bilo pobjednika, završeno je 2:2.

Polahko postovani Moderatoru , utakmica koja dolazi je Gosk ,a derbi ne treba posebno najavljivati. Nadati se poboljsanju prosjeka posjetitelja(sto tebi opravdano puno znaci),mozda i tu zasjednemo na vrhu. :thumbup:

dagerHZ
Kontakt:

PostPostao/la dagerHZ » 20 okt 2018, 21:49

Ima li neko slike danasnjih parola sa Sjevera?

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 20 okt 2018, 22:00

Vi znate da se dobitna ekipa ne mjenja kako na terenu tako i na forumu , ovo s Mortemom vam je veliki rizik :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

HeraklitMracni
Kontakt:

PostPostao/la HeraklitMracni » 20 okt 2018, 22:05

Dobro je sto nismo previse glasni , nema nas puno u medijima , sutimo i drzimo prvo mjesto , ovo u doba Selimovica i ostalih bi bilo na naslovnicama SPN-A :)

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 20 okt 2018, 22:07

HeraklitMracni WroteColonDobro je sto nismo previse glasni , nema nas puno u medijima , sutimo i drzimo prvo mjesto , ovo u doba Selimovica i ostalih bi bilo na naslovnicama SPN-A :)

Hayat bi svaki trening bio na Koševu. :njanjanja:
FK Sarajevo | Bosna i Hercegovina | Bos. Krajina

Lakoste
Kontakt:

PostPostao/la Lakoste » 20 okt 2018, 22:16

Babuka namjerno fulio :bih:
1946

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 20 okt 2018, 22:22

Tekma po tekma burazere samo ganola :opaopa: :opaopa:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 20 okt 2018, 22:40

Lagano smo na +5 sad iduca je jako bitna ako dobijemo Gosk bice pakleno na derbiju

6-ta u nizu idemo dalje :kafa:

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 20 okt 2018, 22:40

Pobjeda zlata vrijedna, jos nam je rezultat iz Mostara odgovarao. Nismo danas bili efikasni kao prethodnih tekmi ali suludo je to i ocekivati. I jbg ove pauze bas nas poremete, jedva nekako igramo nakon istih. Zasluzena pobjeda kad se sve sabere, ali vidim kone su se vec zabrinule, tipa Said namjerno promasio, pa isto bi mi mogli reci i za Ahmetovica :D , mislim budalastina totalna. I volio bih da prodje bez onog suludog navijanja pojedinaca na Istoku danas "bice zeljo qrac sampion", puca mi za njima, bitni smo sami sebi tako da tu pjesmu smatram promasajem u ovakvim tekmama.
Sada idemo na "izlet" u Hercegovinu i po bodove aBd, nadam se da ce nas biti kao i prosle godine dole da damo vjetar u ledja ovoj ekipi. A sto se danasnje posjete tice opet tanko, ali eto hajde, Sjever sve pohvale danas.

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 20 okt 2018, 22:41

Posrska Mortomu, treba jos jedan posto aco tamo njihov i netreba da nadgkeda.

Vrlo vazna i bitna utakmica i 3 boda.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 20 okt 2018, 22:43

Jeste li svjesni činjenice da je bar jedna od milion onih prilika na Bilinom Polju ušla da bi sad imali 9 prvenstvenih pobjeda u nizu, ovako smo na 6. Zadnjih devet utakmica skor 8-1-0. Fascinantno.

Koliki je bio onda niz sa Čalom?
FK Sarajevo

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: vest i 12 gostiju.