FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta očekujete od FK Sarajevo na kraju sezone?

Dupla kruna
82
65%
Osvajači lige
31
25%
Osvajači kupa
2
2%
Europa
5
4%
Ništa od navedenog
6
5%

Ukupno glasova: 126

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 13 nov 2018, 17:31

Do sutra će im bacit po hiljadu na kafu. :lol:
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 13 nov 2018, 17:44

Hahah kakvi bolidi ovo je smijesno,isto razbit glavu,poslat u bolnicu pomocnog trenera,gadjat svim i svavim protivnicke igrace i dobijes jednu tekmu,da smo ovo mi uradili kunem vam se unistili bi nas

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 13 nov 2018, 17:59

Husrefa za stajling lupe momacki, bolje da je nekog glavom iznabadao, tu bi mu.negdje kazna bila.
Bahati, bahati Željkan!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 nov 2018, 18:02

Sarajevo je dobilo 8 hiljada maraka kazne za bakljadu na derbiju, BRAVO! :rol: :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 13 nov 2018, 18:04

Prvo da se nyebem begicu i savezu citavom uze i sire familije. Kazna 8000 km zbog pirotehnike proticv selje sto je puno puno je :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 13 nov 2018, 18:04

zagor1987 WroteColonHahah kakvi bolidi ovo je smijesno,isto razbit glavu,poslat u bolnicu pomocnog trenera,gadjat svim i svavim protivnicke igrace i dobijes jednu tekmu,da smo ovo mi uradili kunem vam se unistili bi nas

Protiv njih se moze samo golovima. Bolje 4 nego 3 gola. Proti njih se moze samo inteligencijom,snagom,brzinom i na kraju goloooovima .

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 13 nov 2018, 18:05

I zaboravih u mostaru 2000 plus protiv svinjskog :o :o :o :hmmmmm:

alenpitar
Kontakt:

PostPostao/la alenpitar » 13 nov 2018, 18:08

Nista tu savez nije kriv. Krivi su nasi uhljebi u klubu. Zaboli njih kurcina koliko ce klub kazne platiti i da li ce drugi imati isti treman kao mi. Najvaznije je da je njima plata dobra i redovna. Pa evo i husrfe je nakon nakon utakmice u mostaru izjavio da je sve bilo fer i korektno i zahvalio se ljudima na doceku. Ne znam sto se vi bezze nervirate zbog toga.
Sine Hase je tuko Engleze, Svabe, Ruse...

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 13 nov 2018, 18:10

Klub pod hitno mora uložiti žalbu poslati dopise i UEFA i FIFA...
Na ovome se ne smije stati,jer ovo je unistavanje fudbala u BiH na ustrb dva kluba iz Hercegovine koji mogu raditi sta hoce...
Uprava mora biti istrajna ,jer dolje ce neko poginuti...

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 13 nov 2018, 18:10

robertkosar WroteColonPrvo da se nyebem begicu i savezu citavom uze i sire familije. Kazna 8000 km zbog pirotehnike proticv selje sto je puno puno je :puke:

Dobri moji Pitari bi htjeli da spasavaju bh klupski fudbal od mocnika saveza.Koga spasavati klubove koji se klanjaju istom tom savezu.Klubove koji vode uglavnom jos vece hijene . Da spasavamo bh klupski fudbal,a mozda 10 od 11 klubova ne zeli biti"spaseno",jer im ovo odgovara.Da spasavamo bh klupski fudbal klubovima koji nam poturaju klipove pod tockove,spasavati klubove koji su uvijek glasali protiv FKS,necu nabrajati slucajeve.
Najgore sto bi mogli uraditi jeste stati na put reprezentaciji BiH.Ubacivati baklje i ostetiti savez.Bas puno briga nekog celnika sto ce iz kase izbiti 100 tSF,a njima ostati 900 tSF.Izvrnuti ruglu BiH kroz njenu reprezentaciju.Bas bi rastuzili Dodika i Covica da ne odemo na evropsko.Nikako ,ali bas nikako ne otezavati put reprezentaciji , jer ce se milioni Dobrih Bosanaca radovati uspjehu repke i biti ponosni na BiH,bar u tom segmentu.Samo tako mozemo nabaciti kiseli osmjeh dodicima i covicima. S hinjama hinjski.Sad smo nejaki da sta mjenjamo,ali kad ojacamo,a na dobrom smo putu ,onda mozda uz pomoc 2/3 kluba mozda i uspijemo ozdraviti bh klupski fudbal.Prvi korak aBd dupla i duple u nizu,ako se sad budemo s rogatim borili nikad nam nece dozvoliti napredak. Naci ce oni 2,3 budale ili placenika koji ce utrcati u teren i u vodu baciti on sto gradimo.
Nama treba Duljevic ili slican na lijevom krilu i uz ovu garniituru igraca grupe EL , uz malo srece mozemo napasti 2019/20 g.,ponoviti to 2x ,e onda cemo se nesto pitati i onda mozemo traziti postene ljude na celna mjesta saveza.Sad gledati samo sebe , jer samo tako mozemo pomoci bh klupski fudbal.Preko FKS dolaze mladi talenti iz cijele nam BiH,dolaze aBd reprezentativci na koje ce baliti Evropa. Korak po korak na dobrom smo putu,samo ne gubimo energiju na ono sto ne mozemo promjeniti sad , ali vrijeme radi za nas i bh klupski fudbal. :bih:
Pozdrav i Selam @roberte

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 13 nov 2018, 18:13

Selam veliki ahbabu!!! Brate previse se ide ovim ustasama na ruku, Onoliko psovanja i divljanja u listici i nista nemogu da vjerujem

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 nov 2018, 18:16

Široki Brijeg - 2.500 KM (pirotehnika, ubacivanje tvrdih predmeta u teren)
Sarajevo - 10.000 KM (bakljada na derbiju, pirotehnika)
Željezničar - 6.500 KM (bakljada na derbiju + loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača)
Zrinjski - 5.500 KM (loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača, ubacivanje tvrdih predmeta u teren, pirotehnika)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 13 nov 2018, 18:16

alenpitar WroteColonNista tu savez nije kriv. Krivi su nasi uhljebi u klubu. Zaboli njih kurcina koliko ce klub kazne platiti i da li ce drugi imati isti treman kao mi. Najvaznije je da je njima plata dobra i redovna. Pa evo i husrfe je nakon nakon utakmice u mostaru izjavio da je sve bilo fer i korektno i zahvalio se ljudima na doceku. Ne znam sto se vi bezze nervirate zbog toga.

Razumijem trenera jer znam da je malo tezi skrtac. Kad je cuo da mora platit 1000km kazne dvije noci nije mogao oka sklopit. Kad je igrao za Sarajevo ispao mu arifaga iz padze tri sata trazio po staroj carsiji :kafa:

sekac
Kontakt:

PostPostao/la sekac » 13 nov 2018, 18:20

MortemHz WroteColonŠiroki Brijeg - 2.500 KM (pirotehnika, ubacivanje tvrdih predmeta u teren)
Sarajevo - 8.000 KM (bakljada na derbiju)
Željezničar - 6.500 KM (bakljada na derbiju + loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača)
Zrinjski - 5.500 KM (loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača, ubacivanje tvrdih predmeta u teren, pirotehnika)
Mortem Sarajevo 8 000KM za derby i 2 000KM za Zrinjski pirotehnika i ukupno to ti je 10 000KM izvini na upadu kasni mi sa mobilnog na poslu sam
Sarajevo ljubavi moja!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 nov 2018, 18:23

sekac WroteColon
MortemHz WroteColonŠiroki Brijeg - 2.500 KM (pirotehnika, ubacivanje tvrdih predmeta u teren)
Sarajevo - 8.000 KM (bakljada na derbiju)
Mortem Sarajevo 8 000KM za derby i 2 000KM za Zrinjski pirotehnika i ukupno to ti je 10 000KM izvini na upadu kasni mi sa mobilnog na poslu sam

Nekim čudom nisam vidio, ispravljeno je, hvala ti.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 13 nov 2018, 18:30

Nevjerovatno, stvarno nevjerovatno, veca novcana kazna nama za baklje nego ovima sto covjeku glavu na klupi razbise, i jedna utakmica suspenzije, a nakon zalbe vjerovatno ni ta jedna ili samo taj dio tribine mozda zatvore. Ma ovo treba sve ukinuti i drzavu i fudbal i sve.

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 13 nov 2018, 18:38

Oni nas kaznjavaju, kazne sve vece a mi i dalje palimo baklje. Novac koji se da za kupovinu baklji treba donirati bolesnoj djeci. Sa klubom se dogovoriti, novac koji se da za kazne da se ulozi u ovu nasu djecu jer ce klub imati od njih korist. Mi sa bakljama direktno punimo dzepove lopovima u savezu. Svaki normalan navijac treba da razmisli o tome. Podrzati klub i igrace sa grlom i aplauzima. :salut:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 nov 2018, 18:39

fks74 WroteColonOni nas kaznjavaju, kazne sve vece a mi i dalje palimo baklje. Novac koji se da za kupovinu baklji treba donirati bolesnoj djeci. Sa klubom se dogovoriti, novac koji se da za kazne da se ulozi u ovu nasu djecu jer ce klub imati od njih korist. Mi sa bakljama direktno punimo dzepove lopovima u savezu. Svaki normalan navijac treba da razmisli o tome. Podrzati klub i igrace sa grlom i aplauzima. :salut:

Taj iznos se odbije kada pare legnu u savez od europskih takmičenja (UEFA). Mislim da svima legne u decembru nekad na pauzi pa se od toga računa, recimo da smo zaradili 570.000 KM, sada ćemo dobiti 555.000 KM itd.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 13 nov 2018, 18:41

E fkt ne mogu da vjerujem!
NS BiH je jedna najobicnija mafijaska,korumpirana organizacija...fujjj
Sarajevo ljubavi moja

Zukanovic
Kontakt:

PostPostao/la Zukanovic » 13 nov 2018, 18:42

Omladinska škola FK Željezničar

""Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!"

:lol:

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.