FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Koga biste voljeli da FK Sarajevo izvuče u 1. pretkolu lige prvaka?

Budućnost (MNE)/Sileks (MCD)
53
20%
Riga (LVA)/Flora (EST)
15
6%
Djurgarden (SWE)/KuPS (FIN)
11
4%
Dinamo Brest (BLR)/Ararat-Armenia (ARM)
8
3%
Fola Esch (LUX)/Floriana (MLT)
72
27%
Connah's Quay (WLS)/Europa (GIB)
62
23%
Klaksvik (FRO)/KR Reykjavik (ISL)
19
7%
Tirana (ALB)/Celje (SLO)
24
9%

Ukupno glasova: 264

visokohz
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 30 mar 2019, 21:24

6 bodova realno nije malo fina je to prednost,al Boga mi sa ovakvom igrom teško da možemo sta i na Grbavici napraviti

alacious
Kontakt:

Post Postao/la alacious » 30 mar 2019, 21:24

Veceras sam zavrsio sa sjevero-istokom, mene taj dio tribine nece za zivota vise vidjeti. Debili maloumni 90 minuta psuju mrtvu majku, djecu, familiju nasim igracima. Proklinju ih i zele im lomove nogu, da se nikad ne vrate na teren.

A sve neke njuske od lica, covjek bi reko na Jagomir dosao a ne na stadion. Mrs svi, kad ste prebrzo zaboravili ko su ti igraci i da su bas oni donijeli toliko radosti do sada.

Forum ide u istom smjeru. Niste veci navijaci ako pisete uvrede i ako yebete od do nasim igracima i treneru, navijaci ste ako dodjete na stadion i kad je tesko i pruzite podrsku momcima.

Procitah negdje gore, kaze na zapadu se culo: ”Nece me Kosevo jos zadugo vidjeti”, ja na to mogu samo reci hvala Bogu, bolje nam je bez vas. Pozdrav
Modra boja na bijelome platnu, šest ljiljana vezenih u zlatu.

Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 30 mar 2019, 21:26

Naucite izvoditi kornere bog vas **** nesposobni,10 po utakmici nemas sansi,ovi 1 i gol.Pa kakooooooooo

Kako ste se prepali boni uspjeha,sta vam jee,patuljici mentalni.Oni da izdrze pritisak 3/4 boda ovoliko kola do kraja?Nema teorije.Nevjerovatno sta su prodali bog te ****
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

mirzatele
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 30 mar 2019, 21:27

mirzatele je napisao/la:MOZEL NEKO NAC I SNIMIT PRIJEM LOPTE HEBIBOVICA KOD PROTIVNICKOG 16, NEGDJE OKO 60e MINUTE I OKO 85e MINUTE KAD JE POVEO LOPTU OD NASEG GOLA PA JE NABIO SEBI 15 METARA

MOLIM VAS NEKO MOLIM VAS, DACU MU STA HOCE

Vratnik10
Kontakt:

Post Postao/la Vratnik10 » 30 mar 2019, 21:27

visokohz je napisao/la:6 bodova realno nije malo fina je to prednost,al Boga mi sa ovakvom igrom teško da možemo sta i na Grbavici napraviti

Tim koji kod kuće zadnjeg na tabeli (Krupu) ne može dobiti nije ni zaslužio da uzme titulu.
Zadnja izmjena: Vratnik10, dana/u 30 mar 2019, 21:30, ukupno mijenjano 1 put.

Testo
Kontakt:

Post Postao/la Testo » 30 mar 2019, 21:29

ne govtim nesto šišića, ali frajer je na pripremama kidao , u svakoj tekmi gol ili asistencija, a ovamo ni minute nije dobio.
bitno je da halila forsira.

onda daje handzicu po 10 minuta, ne moze uvijek ahmetovic sve sam.

kapic kazu nije se uklopio, kako ce da se uklopi kad igra po 15 min ? pustis covjeka da odigra cijelu, pa da vidimo.

hebibovic je jedna smlata nevidjena, zali boze tu minutazu koju on uzima sabanovicu.
ako vec mora da igra , onda je on za desnog veznog, ne moze na beka , niti ce ikad moci.

a najgora odluka je da igra bekic umjesto pidre :facepalm:

HUSREFE kurcinno jedno, sta radis npr na treninzima sto se tice ovih kornera ?
imas po 15 kornera po tekmi, a nikad ni blizu neke opasnosti.
ja ne znam koji je ovo q vise.

robertkosar
Kontakt:

Post Postao/la robertkosar » 30 mar 2019, 21:29

Trenerove izvlakuse, los teren, staje tuje, kisa pada i nismo navikli na mekane terene, igramo pod pritiskom itd. Nikad nisam cuo da je on kriv iz sastav i za taktiku. Trener ogranicenog znanja nema muda da gurn
e omladinu u vatru. Pidro i ostali mladi igraci pored ovakog ziherasa nemogu dobiti priliku :wtf:
Zadnja izmjena: robertkosar, dana/u 30 mar 2019, 21:39, ukupno mijenjano 3 puta.
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

TamniVilajet
Kontakt:

Post Postao/la TamniVilajet » 30 mar 2019, 21:30

Imamo šest bodova prednosti, ali smo imali 11, tako da se i to može istopiti u dvije utakmice, imamo još uvijek prednost, imamo teških utakmica, šta je tu je,

:bow: :bow:

mirzatele
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 30 mar 2019, 21:31

Nemojte tako možda je Pidro još povrijeđen :rol:

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 mar 2019, 21:31

Hvala ti Husrefe na hebibovicu ispred Sabanovica!
Hvala ti Husrefe na bekicu prije Pidre!
Hvala sto zbog ovih pokusaja od profesionalaca nemamo krila i sto smo nismo sanse napravili u danasnjoj utakmici.
Hvala sto koristis 13 jedno te istih igraca a imas najbolju klupu u ligi.

HVALA PUNO <3
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 30 mar 2019, 21:33

alacious je napisao/la:Veceras sam zavrsio sa sjevero-istokom, mene taj dio tribine nece za zivota vise vidjeti. Debili maloumni 90 minuta psuju mrtvu majku, djecu, familiju nasim igracima. Proklinju ih i zele im lomove nogu, da se nikad ne vrate na teren.

A sve neke njuske od lica, covjek bi reko na Jagomir dosao a ne na stadion. Mrs svi, kad ste prebrzo zaboravili ko su ti igraci i da su bas oni donijeli toliko radosti do sada.

Forum ide u istom smjeru. Niste veci navijaci ako pisete uvrede i ako yebete od do nasim igracima i treneru, navijaci ste ako dodjete na stadion i kad je tesko i pruzite podrsku momcima.

Procitah negdje gore, kaze na zapadu se culo: ”Nece me Kosevo jos zadugo vidjeti”, ja na to mogu samo reci hvala Bogu, bolje nam je bez vas. Pozdrav

Koja ti ne to logika svega ti?!
Pa zar nije cilj da se dobrim igrama, borbenoscu, atraktivnim potezima itd privuce sto vise navijaca i gledalaca na tribine,vec po toj tvojoj logici samo mazohisti i fanatici treba da dolaze i da gledaju ovo sranje od igre i taktike.
Sarajevo ljubavi moja

TamniVilajet
Kontakt:

Post Postao/la TamniVilajet » 30 mar 2019, 21:34

Sa ovim bivolom na celu ''strucnog'' staba bicemo vice sampioni i vice osvajaci kupa. Znaci dupli vicevi :tokralju:

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 30 mar 2019, 21:37

Isto smo odigrali protiv drugog i zadnjeg na tabeli. Husrefe vrati one momke koji su ti stvorili 12 bodova prednosti.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

midzuka
Kontakt:

Post Postao/la midzuka » 30 mar 2019, 21:38

Koji vam je ba rac ku.
Svi smo popišani, vraćamo se sa stadiona popišani. Otkud vam obraz nakon treceg poraza da pisete izgubljena titula, nismo je ni zasluzili itd.
Za ove poraze jeste kriv Husref, i ovom prilikom ko god da cita od uprave, trenera igraca. OSVJESTITE SE, PROBUDITE SE!!! Ne može igrati hebibovic, bekic, tatar koji je van forme, rahmanovic. Mjenjaj husrefe nesto. Treća utakmica u 20 dana sa zrinjskim, istih 12.5 igraca.
Ne dozvoli da ti kalja obraz neki bekic.
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

broj6
Kontakt:

Post Postao/la broj6 » 30 mar 2019, 21:38

Ja bih samo volio čuti Husrefa ili nekog iz stručnog štaba da preuzme na sebe krivicu. Eto samo to i neću im ništa reći. Za ove dvije utakmice igračima ništa ne zamjerim

TamniVilajet
Kontakt:

Post Postao/la TamniVilajet » 30 mar 2019, 21:40

Rezultat je bio u drugom planu. Vazno je da je strucnjak dao sansu nasoj djeci. :bow: Jer ipak on voli Sarajevo vise od svog zivota :tokralju:

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 mar 2019, 21:40

broj6 je napisao/la:Ja bih samo volio čuti Husrefa ili nekog iz stručnog štaba da preuzme na sebe krivicu. Eto samo to i neću im ništa reći. Za ove dvije utakmice igračima ništa ne zamjerim

kurcinu ne zamjerim! bekic i hebibovic nisu igraci! ono su amateri i poluigraci!
velkoski.. reprezentativac... pa stid nek ih je.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

mirzatele
Kontakt:

Post Postao/la mirzatele » 30 mar 2019, 21:42

Obavezno produžiti ugovor sa Bekicem !!!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 mar 2019, 21:45

Gledaj ankete **** te dan. Mrs onda na jug i navijajte za zelju na derbiju.
@alacious sve objasnio, daj boze samo onih 1500 na stadion da se vrati. Svi ostali koji dođu mimo tih 1500 nisu ni zasluzili da im ovaj klub i igraci podare bilo kakvu radost
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, amypitar, bhpremijerliga12 i 35 gostiju.