FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ulaganje u klubu, ili kako vidite razvoj kluba u narednom periodu?

1. Više ulaganja u akademiju nego u prvi tim. Iskorak u Europi za nekoliko sezona.
40
32%
2. Više ulaganja u prvi tim nego u akademiju. Iskorak u Europi u ovoj ili narednoj sezoni.
15
12%
3. Podjednako u akademiju i u prvi tim pa šta bude u Europi.
70
56%

Ukupno glasova: 125

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 15 maj 2019, 23:42

skoroalen WroteColonJavi se Tobe, obeć'o si dernek ako duplu dignemo. :lol:
TEBE VOLIM SARAJ'VO, VEĆ GODINAMAAAA

@ :bih: uzur obecao si Musemica i raju pocastiti dernekom , mozda nas bude samo cetvorica sa Musemicem narano . :urnebes: :urnebes: :urnebes:

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 15 maj 2019, 23:45

Samozdravlje WroteColon
ledesma WroteColonNe bi ja Kovu jos prodavao, makar jos sezonu, 20 godina se mucimo sa golmanom, i kad ga nadjes da ide nakon godine

Treba momka stimulisati "vijetnamskom valutom $ " , svaki ulozen $ u njega vratit ce se 50 x vise . Gotivim tog momka od kad sam saznao da je nas igrac . Momak vrijedan najveceg postovanja . :bow: :bow: :bow:
Necu da budem zloban i spomenem :urnebes: , da su drugi htjeli Dzafica na golu (takodje drag momak ) .

To sam ja odma rekao,imamo mi i u Dizdarevicu velikog talenta al Kova ima rijetko dobre predispocizije za golmana,visok,duge ruke isti Curtoa,kad se sjetim nakon par greski momku kome je ovo prva seniorska sez9na pljuvacine ovdje od strane vrlih steucnjaka i stratega koji su mu zelili sto brzi odlazak i govorili da nismo goreg golmana imali,nadam se da citate strucnjaci

Benkara21
Kontakt:

PostPostao/la Benkara21 » 15 maj 2019, 23:47

Koševo goriiiii, gooooooriiii
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. ❤️

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 15 maj 2019, 23:50

Sabinho WroteColon
bordopoeta WroteColonČestitke igračima, SŠ i najboljim navijačima na dunjaluku.

Ahmet je babo ove igre (kako me samo čovjek oduševljava), ali moram reći da je Rahman B A B U K A!!!

100% dnas uz Vladana naibolji :tokralju:

Bogami i Kurdic pokazao srce i kvalitet .Kazu komentator i Sedlovski "slabije smo igrali poslije iskljucenja"
TO JE KURDIC NAMJERNO ODIGRAO , NISU IMALI SANSE POSLIJE CRVENOG :urnebes: :urnebes: :urnebes:

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 15 maj 2019, 23:55

Prvi trofej osvojen, a u subotu ludnica.
Volim te Sarajvo!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 16 maj 2019, 00:01

Škori za avatara .

slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 16 maj 2019, 00:03

Samozdravlje WroteColon
Sabinho WroteColon
bordopoeta WroteColonČestitke igračima, SŠ i najboljim navijačima na dunjaluku.

Ahmet je babo ove igre (kako me samo čovjek oduševljava), ali moram reći da je Rahman B A B U K A!!!

100% dnas uz Vladana naibolji :tokralju:

Bogami i Kurdic pokazao srce i kvalitet .Kazu komentator i Sedlovski "slabije smo igrali poslije iskljucenja"
TO JE KURDIC NAMJERNO ODIGRAO , NISU IMALI SANSE POSLIJE CRVENOG :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Mislim da je tad (iskljucenje igraca) nasim igracima konacno doslo u glavu da bi mogli izgubiti vec osvojen trofej, nakon cega su se maksimalno uozbiljili i odigrali egal do kraja sa covjekom manje. Husref takodje sjajne izmjene bekova, curilo je kroz Hebiba sta je stiglo a ni Halil se nije najbolje snalazio. Almir i Halid hladno dobili svaki duel, Almir i priliku Tataru napravio plus su faulirani par puta cime smo dobili na vremenu za odmor i da isto malo ukrademo.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 16 maj 2019, 00:05

Fer i pošteno
slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 16 maj 2019, 00:06

miky_hz WroteColonFer i pošteno
slika

Ja bih da repliciram, oni nece osvojiti titulu, oni ce osvojiti duplu krunu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 16 maj 2019, 00:06

Bruka ljudi na kosevu. Policije vise nego kad se tekma igra hahahahaahahahah
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 16 maj 2019, 00:09

Sarajlijica1946 WroteColonBice od ovog Kurdica nesto

I ja mislim za jedno godinu dana nivo Stanojevica , Mustaficu i Resicu ce trebati 2 godine . Samo "istrpiti" , ponekad , samo ponekad :urnebes: , gubimo strpljenje . No na desetine Akademaca danas dobise medalje :bow: :bow: :bow:

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 16 maj 2019, 00:10

Sabinho WroteColon
slika

Ja bih da repliciram, oni nece osvojiti titulu, oni ce osvojiti duplu krunu.

Precjednik Pesto:
Molim te Mirza nikad vise u životu nemoj replicirati...
Od danas je za njega replika zabranjena...

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 16 maj 2019, 00:13

:rol:
slika

Ovaj ce do kraja zivota proklinjat dan kad je replicirao Pesti :rol:

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 16 maj 2019, 00:13

Gospodine Pesto izvinjavam se nismo ih uspjeli stici haha

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 16 maj 2019, 00:16

zagor1987 WroteColon
Samozdravlje WroteColon
ledesma WroteColonNe bi ja Kovu jos prodavao, makar jos sezonu, 20 godina se mucimo sa golmanom, i kad ga nadjes da ide nakon godine

Treba momka stimulisati "vijetnamskom valutom $ " , svaki ulozen $ u njega vratit ce se 50 x vise . Gotivim tog momka od kad sam saznao da je nas igrac . Momak vrijedan najveceg postovanja . :bow: :bow: :bow:
Necu da budem zloban i spomenem :urnebes: , da su drugi htjeli Dzafica na golu (takodje drag momak ) .

To sam ja odma rekao,imamo mi i u Dizdarevicu velikog talenta al Kova ima rijetko dobre predispocizije za golmana,visok,duge ruke isti Curtoa,kad se sjetim nakon par greski momku kome je ovo prva seniorska sez9na pljuvacine ovdje od strane vrlih steucnjaka i stratega koji su mu zelili sto brzi odlazak i govorili da nismo goreg golmana imali,nadam se da citate strucnjaci

Ma Akademci imaju nesto vjeruj mi sto ni jedna generacija nije imala , od kad ja pratim FKS , a ima tome bar 50 godina . Allahami mislim tako .

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 16 maj 2019, 00:19

Samo jos u subotu zapnite momci, dajte sve od sebe, a ne sumnjam u to, pa da stavimo tacku na najuspjesniju sezonu u historiji.
Sad ce me mozda mnogi napasti, ali ja ipak mislim da Zvijezda nece doci samo turisticki, zato bez opustanja, maksimalno ozbiljno i nece biti problema.
E tek onda ce prava 'ludnica' da nastupi :)
Sarajevo ljubavi moja

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 16 maj 2019, 00:24

Samozdravlje WroteColon
zagor1987 WroteColon
Samozdravlje WroteColon

Ma Akademci imaju nesto vjeruj mi sto ni jedna generacija nije imala , od kad ja pratim FKS , a ima tome bar 50 godina . Allahami mislim tako .

Ma druze nisu to samo akademci iz Sarajeva, tu je cijela Bosna i Hercegovina, to je kljuc uspjeha. I cim nam roditelji nokautiraju trenere, to je znak da se dobro radi, pa jel?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 16 maj 2019, 00:31

Trube i bakljada ispred Varadera, neopisivo. Gdje ste sada mitomani dok zeljo umire. Sarajevom bordo bijela boja vlada. Jos jednom sve cestitke braci sa foruma, vala smo zasluzili. Hvala ti Husrefe!
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Alen Škoro
Kontakt:

PostPostao/la Alen Škoro » 16 maj 2019, 00:32

Broj 1 u svemu! Svi na Koševo i pred Vječnu!!!

OPET ĆE SE NA KOŠEVU SLAVIT TITULA
KADA HUSREF PEHAR DIGNE SVE EKSPLODIRA
IMA OPET CIJELU NOĆ DA GORI TITOVA

:salut:
NON MOLLARE MAI

Suki46
Kontakt:

PostPostao/la Suki46 » 16 maj 2019, 00:34

Daleko ispred svih , pogotovo u glavnom gradu BIH :tokralju: :tokralju: :kralj: :kralj: :opaopa: :opaopa: :bow: :bow:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★
YNWA <3

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, belosevic28, Benkara21, GameFKS, Kaunas, ledesma, mma_hz, Rahma, skoroalen, zagorski i 59 gostiju.