FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ulaganje u klubu, ili kako vidite razvoj kluba u narednom periodu?

1. Više ulaganja u akademiju nego u prvi tim. Iskorak u Europi za nekoliko sezona.
40
32%
2. Više ulaganja u prvi tim nego u akademiju. Iskorak u Europi u ovoj ili narednoj sezoni.
15
12%
3. Podjednako u akademiju i u prvi tim pa šta bude u Europi.
70
56%

Ukupno glasova: 125

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 16 maj 2019, 01:09

Nek sportsport ba uradi intervju sa onim goapodinom,nek opet replicira

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 16 maj 2019, 01:10

Upravo sa Koševa, kakva špica, ludnica, pehar se razvlacio i nema ko se nije slikao sa njim, samo meni slika nije uspjela :D @baboatif da te i ovde prozovem :D

"Istorijska" sedmica za nas klub je pocela uspjesno jos da u subotu aBd zakljucimo ovu nevjerovatnu sezonu u kojoj niti jedne mrlje nema na peharima koje smo osvojili, ubjedljivo najbolja ekipa ove sezone sto je dosta i protivnickih trenera, ali i dosta protivnickih navijaca priznalo.
Sve cestitke Husrefu i igracima, ali i ovoj ekipi iz Uprave naseg kluba, za ovu sezonu sve pohvale i naravno cestitke nama vjernim clanovima i vlasnicima sezonskih ulaznica godinama unazad, vrijedilo je jer za ovaj grad/klub nije umrijeti grijeh ;)

StarmoCity
Kontakt:

PostPostao/la StarmoCity » 16 maj 2019, 01:18

Cestitke od srca abd u subotu jos jednu da slavite.

revolt
Kontakt:

PostPostao/la revolt » 16 maj 2019, 01:29

Osttribine WroteColonUpravo sa Koševa, kakva špica, ludnica, pehar se razvlacio i nema ko se nije slikao sa njim, samo meni slika nije uspjela :D @baboatif da te i ovde prozovem :D

"Istorijska" sedmica za nas klub je pocela uspjesno jos da u subotu aBd zakljucimo ovu nevjerovatnu sezonu u kojoj niti jedne mrlje nema na peharima koje smo osvojili, ubjedljivo najbolja ekipa ove sezone sto je dosta i protivnickih trenera, ali i dosta protivnickih navijaca priznalo.
Sve cestitke Husrefu i igracima, ali i ovoj ekipi iz Uprave naseg kluba, za ovu sezonu sve pohvale i naravno cestitke nama vjernim clanovima i vlasnicima sezonskih ulaznica godinama unazad, vrijedilo je jer za ovaj grad/klub nije umrijeti grijeh ;)

Kakva spica od Bradine do Koseva... brat bratu 500 auta je bilo u koloni... ludilo :cool:
1946 1987
HUSREF MUSEMIĆ!
Džanele mi!

baboatif
Kontakt:

PostPostao/la baboatif » 16 maj 2019, 01:35

Osttribine WroteColonUpravo sa Koševa, kakva špica, ludnica, pehar se razvlacio i nema ko se nije slikao sa njim, samo meni slika nije uspjela :D @baboatif da te i ovde prozovem :D

Halali mumine.U subotu cemo nadoknaditi.abd
Svi u napad,jedan je HASE

skoJaa
Kontakt:

PostPostao/la skoJaa » 16 maj 2019, 01:51

Ovo je top marketing veceras bio, vjerujem da ce i ovo malo raju trznuti i da ce dobra posjeta biti u subotu.

revolt
Kontakt:

PostPostao/la revolt » 16 maj 2019, 01:54

skoJaa WroteColonOvo je top marketing veceras bio, vjerujem da ce i ovo malo raju trznuti i da ce dobra posjeta biti u subotu.

u subotu aBd 25K hladno
1946 1987
HUSREF MUSEMIĆ!
Džanele mi!

kosevskobrdo
Kontakt:

PostPostao/la kosevskobrdo » 16 maj 2019, 01:59

revolt WroteColon
skoJaa WroteColonOvo je top marketing veceras bio, vjerujem da ce i ovo malo raju trznuti i da ce dobra posjeta biti u subotu.

u subotu aBd 25K hladno

Prećera ga ti :D Sa 15-20k bi bio itekako zadovoljan. Ova špica od večeras će privuć dosta raje u to sam uvjeren. Još da uprava spusti cijenu karti, djeci da slobodan ulaz bilo bi fenomenalno.

Još ne znam kako se ovo večeras odigralo :D U sat vremena se organizovalo sve a onoliko ljudi da dođe :thumbup:

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 16 maj 2019, 02:05

ARENA 1 u 13 i 15 snimak utakmice , pardon trjumfa dobra nad kaljuzom . :bih: :bih: :bih:

revolt
Kontakt:

PostPostao/la revolt » 16 maj 2019, 02:15

kosevskobrdo WroteColon
revolt WroteColon

u subotu aBd 25K hladno

Prećera ga ti :D Sa 15-20k bi bio itekako zadovoljan. Ova špica od večeras će privuć dosta raje u to sam uvjeren. Još da uprava spusti cijenu karti, djeci da slobodan ulaz bilo bi fenomenalno.

Još ne znam kako se ovo večeras odigralo :D U sat vremena se organizovalo sve a onoliko ljudi da dođe :thumbup:

vidjeces aBd...
1946 1987
HUSREF MUSEMIĆ!
Džanele mi!

SedrenikHz
Kontakt:

PostPostao/la SedrenikHz » 16 maj 2019, 02:22

Samozdravlje WroteColon
SedrenikHz WroteColon
Gdje si Pitarcino ? :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Je li u kladari se uzima lova ? Mozda je kladara na Kosevu ? :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Prijatelji moj, ne mogu sebi doći koliko nas je bilo na Koševu, žao mi samo što ne odoh na bradinu m, ali nem veze ovde je ludnica bila.
Ma kakva kladara u mubarek dane, da se malo očistim grijeha :mrgreen:

KOLIKO VOLIM TEEE !
HVALA TI ALLAHU ŠTO SAM PITAR, a ne onaj smrad preko puta !!
On voli Saraj'vo, pravi je hordaš, Husref Musemić jedan je od nas !

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 16 maj 2019, 03:11

Bit ce nas aBd 25 000 ili sto bi mitomani rekli 15 000 dok gledaju preko tv ili iz daljine. Kad im pridjes onda je to 45 000.
Hvala ti Sarajevo brate moj.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 16 maj 2019, 03:24

Vako se trofei uzimaju, bravo struko, plus numaniu se dala sansa da mu se ukaze na greske, znaci mustafic je od ove ture akademaca jedini corak.

Sad idemo na zvjezdu da jos zlata nakopimo.

Pozdrav placi pizdama koji govore da nije HUS ZA FK SARAJEVO

SAMOZDRAVLJE BRATE CESTITAM TI KUP JOS MALO PA CU OKITIT 18/19 abd

DA TE VOLIM ODUVJEK SAM ZNAO

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 16 maj 2019, 03:27

I da napisem crncu adukoru, picketino crnacka jeboti menager mater, uspjeli smo bez tebe sacemo vidjet tvoj uspje kurvoo

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 16 maj 2019, 03:33

Pitar6785 WroteColonI da napisem crncu adukoru, picketino crnacka jeboti menager mater, uspjeli smo bez tebe sacemo vidjet tvoj uspje kurvoo

Kako me je on razocaro..od mozda i najdrazeg igraca do totalno nebitnog lika..

Svi svi svi po titulu u subotu !!!!
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 16 maj 2019, 03:39

HUSREF MUSEMIC JE LEGENDA FK SARAJEVO!

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 16 maj 2019, 03:41

28k ce bit abd bez po muke.

Cilj sledece sezone; odbrana duple KRUNE

Prodat samo jednog iz sredine crepulju bi naj lakse halalio i krstu al posto njih niko nece onda to ce bit MMA borac bolje on nego milos

Nihada smo nazalost prodali cinimi se za premale pare al sta je tu je

RIFET IDE ADUKOR IDE
OTJERAT

BEKICA SOFRENCA LIMENOG

DOVEST 1 veznog nesto ko rahmanovic
Dovest stopera ko LAZIC ili bolji
Dovest spica
Ostalo akademce ubacit

Ocekujem od numana sledece godine da bar ima minuta ko saban ove godine ocekujem pidru da zacepi lijevu stranu cjelu plus 50% posla lijevog stopera

Od Vehabije ocekujem da zauzme hebibovo mjesto (razmisljam da injega stavi pod otjerat al nek njega jos godinu dobar je on za klupe) vrijeme je sabane da moje menagersko iskustvo opravdas rekao sam da ces bit bolji igrac od pidrage al dosad mu nisi ni do mosnji

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 16 maj 2019, 03:42

evo jedna za avatara i od mene.
slika

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 16 maj 2019, 03:45

Zagor WroteColon
Pitar6785 WroteColonI da napisem crncu adukoru, picketino crnacka jeboti menager mater, uspjeli smo bez tebe sacemo vidjet tvoj uspje kurvoo

Kako me je on razocaro..od mozda i najdrazeg igraca do totalno nebitnog lika..

Svi svi svi po titulu u subotu !!!!

Ja sam ocekivo od rahmanovica pa cak i od tatara da ce prije uradit ovo nego adukor, covjek je izgledo umiljato bjedno reko bi covjek zednog preko vode, kad **** hinja pobjeze i noz doktoru koji mu je zivot spasio. Bio mi je jedan od najomiljeni a sad isti nivo ko i pas pelak

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 16 maj 2019, 05:56

Laznjak WroteColonNe budi tuzan kad cujes pjesmuuuuuu
AHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
Pokrepali svi, krenuvsi od mog djadze pa nadalje.

Jeli bilo "posla" sinoc...? :kafa:

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Benkara21, GameFKS, Lik, Pitaristok, Rahma, SarajevoJeBordo, Zastone i 65 gostiju.