FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta možemo očekivati od duela Celtic FC - FK Sarajevo?

Prolaz Celtic FC
125
55%
Prolaz FK Sarajevo
103
45%

Ukupno glasova: 228

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 12 jun 2019, 08:17

"Ne brinite nista, Husref je potpisao na 2 godine, sve ce biti uredu, opustite se."
@Belminhordas
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 12 jun 2019, 08:21

ElCartel11 WroteColon"Ne brinite nista, Husref je potpisao na 2 godine, sve ce biti uredu, opustite se."
@Belminhordas

:rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

VenamaHrabrih
Kontakt:

PostPostao/la VenamaHrabrih » 12 jun 2019, 08:24

Denchi WroteColon
VenamaHrabrih WroteColonNa ovakvu vrstu razgovora najvise utice dosada. Ljudi su u iscekivanju, strepnji, nadanju i svi zele da se trend nastavi. A iz kluba dolaze informacije na kapaljku. I sta drugo da radi dokoni navijač, nego da namišlja, premišlja, izmišlja, šupljira, mahala... Tu i tamo padne i pokoja uvredica, ali sve je to normalno u časovima dokolice. Dani su dugi, blizi se godisnji, ceka se izvlacenje, blizi se prvenstvo... prirodno je da se stvori vakuum, koji, uz porast temperature, izvlaci i dobro i lose iz ljudi.
Eto, npr. meni nekidan zena kaze da bi mi halalila kad bih je prevario sa Sabrinom. I ja, umjesto da je poslusam i odem odsvirati "Crne leptire" pod pendzerima Sabrininim, ja počeo kontat; što li to ona meni govori... Bezbeli i ona nekog nanišanila, pa ko veli, haj da ja njemu unaprijed halalim, onda ce i on meni... Eto sta ja kontam... Budala... Umjesto gitaru na rame i:
Sinoc sam ti Sabrooooo dvoru dolaziooo...
Pod pendzer ruzu ostaviooo...
Pisem ovo dok jos spava... Qurca bi ona išta halalila...

hvala ti za ovo :rol:
treba mi malo šege nakon onog Hrvatskog Husrefa sinoć :crazy:

E, burazeru... Pa nece meni zena naređivat kad da usisam i operem suđe! Sam ja to uzmem...
Odavno ne pratim nesto posebno menadzersku baklava-reprezentaciju. Tu i tamo pokoje poluvrijeme. To je samo poligon za punjenje dzepova nakota iz Saveza.Nemere mi to intelegencija trpit!

duplakruna46
Kontakt:

PostPostao/la duplakruna46 » 12 jun 2019, 08:27

NorthN01 WroteColon
duplakruna46 WroteColon
obiteljskicovjek WroteColon
Ima ona pjesma.

Jaka pravo.

Da se nadovezem za ovu djecu iz Hordi Zla. Vi niste FK Sarajevo i nikada necete biti. I da sam na mjestu uprave baklje nebi na stadion nikada unijeli. I svi bi zavrsili u policijskim stanicama.

Ko god steti mom’ klubu, taj nije moj prijatelj!
PS Sve je dogovoreno sa Husrefom. Usljed nedostatka kvalitetnijih rijesenja na poziciji SSS, sasvim pravilna odluka uprave.

Velika podrska upravi!

E nek si ti i Sarajevo i Horde ..
Nismo te prepoznali

Puna podrska upravi FKS.
Prave Horde Zla nemaju misljenje kao ova djeca u pokusaju huligana!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

VenamaHrabrih
Kontakt:

PostPostao/la VenamaHrabrih » 12 jun 2019, 08:30

ElCartel11 WroteColon"Ne brinite nista, Husref je potpisao na 2 godine, sve ce biti uredu, opustite se."
@Belminhordas

Baš sam se brin'o, jedva sam sinoc 4 pive popio, male... Nisam mogao klipače naručit' od sekiracije... Evo, došli mi računi... Da ih Husrefu pošaljem? Nemam ja drugih briga, nego voditi računa hoce li Husref zarađivati 10k ili 11k mjesečno.

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 12 jun 2019, 08:38

Bahati, bahati Željkan!

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 12 jun 2019, 08:42

joker90 WroteColonTo je to! Dusmani na aparatima! :kafa:

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/do ... micem/4436

Ma oni hoce da ga otjeraju, rado bi, ali se boje ovih grafitboysa pa ne znaju ni sami kako da to urade.
Sarajevo ljubavi moja

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 12 jun 2019, 08:51

U 11 sinoc Rahmanovic voza bajk po Tuzli sa nekakvim ruksacima hahahahahaha
Imate na ig @dinci86
Sabrine mi moje!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 12 jun 2019, 09:19

– Istina je, postigli smo, na naše i na zadovoljstvo navijača dogovor s Musemićem. I Husref je bio korektan u pregovorima. Tražili smo najbolje rješenje za sve i pronašli ga, potvrđeno je portalu **** iz FK Sarajevo.

Jes da je Sinanov portal al kad moze Belmin moze i Sinan da se citira :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 12 jun 2019, 09:35

Hahahahaha yebo majku svoju lopovsku, cuj javili mu, fol nekog citira a budala PRETPOSTAVIO da Husref danas produžuje ugovor da može napisat ako bude zvanično da je PRVI objavio.

Fol u 7h ujutro sazno i neko mu javio :lol:

Ako i danas bude za trenera tipa znat ce se u petak ili neki drugi dan, gasi sve, sklanjaj trenera, niko nek ne bude :D
FK Sarajevo

hare111
Kontakt:

PostPostao/la hare111 » 12 jun 2019, 09:38

jeste i našli provjeren portal kojem će se vjerovati

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 12 jun 2019, 09:39

joker90 WroteColon
skoroalen WroteColon
joker90 WroteColonKonobar Husrefu na moru nije donio čašu vode uz kafu - Pidro kriv! :kafa:

Krste se izvinuo šefu i preuzeo odgovornost. :kafa:

Igra Hus PES-a na moru sa belminom, stave da nema izmjena.. :lol:

Husref igra s Liverpoolom, doveo Krstu, kapiten, lijevo krilo, Mane na klupi, Salah na desnom beku.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 12 jun 2019, 09:43

Tokom dana FK Sarajevo trebao bi potvrditi ostanak Husrefa Musemića na klupi tima sa Koševa.

Epilog je to višesedmičnih pregovora oko novog ugovora sa najtrofejnijim trenerom Sarajeva, koji bi trebao produžiti vjernost Bordo timu na dodatane dvije godine. Iako su se u jednom trenutku udaljili zbog određenih stavki u ugovoru koje Musemić nije bio spreman prihvatiti, čini se da su dvije strane pronašle kompromis i da je dogovor blizu.

Posljednja runuda pregovora zakazana je za danas, a zvanična potvrda Musemićevog ostanka očekuje se u narednim satima.

S.C.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 12 jun 2019, 11:14

Imal dima?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 12 jun 2019, 11:18

ledesma WroteColonImal dima?

pitanje jesul baklje što ostaje
il su zapalili klub jer ne ostaje
:D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 12 jun 2019, 11:35

Denchi WroteColon

pitanje jesul baklje što ostaje
il su zapalili klub jer ne ostaje
:D :rol:

Al to nije bio pritisak na upravu ,neeeeee, nisi ti to shvatio, oni su samo htjeli da kazu da se sikiraju za husrefa i sto nemamo trenera... al pritisak, ma dajjjj
LEON BENKO!!!

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 12 jun 2019, 11:39

ima evo rumeni i husref zapalili lulu mira :-)
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 12 jun 2019, 11:40

Eno na kliksu javljaju da je ajkula u Jadranskom moru, ako je Hus tu negdje na našem primorju nek mu neko javi da ne ide preko tespiha tamo.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 12 jun 2019, 11:45

joker90 WroteColonEno na kliksu javljaju da je ajkula u Jadranskom moru, ako je Hus tu negdje na našem primorju nek mu neko javi da ne ide preko tespiha tamo.. :kafa:

jesi ti smijesan ko da bi on na jadran a igraci mu na maldive idu.
Hisref je sa rundom na floridi i ne prilazi ni blizu vode znas i sam da tamo svega ima :-)
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 12 jun 2019, 11:46

Pamet u glavu
FK Sarajevo

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Napapijri, pitara, Serha i 56 gostiju.