FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni radom uprave FK Sarajevo?

Jako sam zadovoljan, nikad bolja uprava!
34
16%
Zadovoljan sam.
40
19%
Ok su, negdje na sredini.
69
33%
Nisam zadovoljan.
22
10%
Uprava napolje!
45
21%

Ukupno glasova: 210

ElCartel11
x 92
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 jul 2019, 07:55

Dzokanovic :rol:

Ziv ti meni bio, ali za poziciju DM ti itekako treba inteligentnost i razmisljanje, jer spajas u neku ruku defanzivni dio i predajes loptu napred ofanzivcima.
Trebas znati kad izaci i presjeci napad, kad napraviti pametan faul i po cijenu zutog kartona, da znas ako u protivnickoj ekipi ima dobar izvodjac slobodnih da ne napravis faul u krugu 25m od gola ako je ikako moguce, onda pas igra, dubinski pas, citanje kretnje svojih saigraca da jim uputis pravovremeno pas itd.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

ElCartel11
x 92
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 05 jul 2019, 07:59

belosevic28 je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Mislim da je realan za dovesti, a bio bi sto volimo reci kapitalac :mrgreen:

https://www.transfermarkt.com/slobodan- ... eler/48164

Strasan igrac, ali po meni nerealan.

Sa Hadzijom se nikad ne zna, zbog toga sam i napisao da je (mozda) realan za dovesti. Sad opet odvisno zeli li uopste momak sa iskustvom igranja Bundeslige doci u ovu ligu koja je ostala u 80im infrastrukturom.
Pare mogu kupiti igraca, ali pojedine ne, Kinezi imaju bruku para, pa jih je odbilo isto lijep broj najboljih evropskih igraca :D

Ali samo kad zamislim kakav bi to vezni red bio sa njim i Oremusom, a ispred njih Rahmanovic :ljepota:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 05 jul 2019, 08:15

Nekada sam bio misljenja da nam treba B ekipa Sarajeva, ali definitivno je isplatnije slati igrace na posudbu.
Mozda kad se akademija jos razvije da bi bilo dobro imati B ekipu, ali kad pogledas kakav se fudbal igra u nizim rangovima vise bi mogli imati stete nego koristi od toga. Pored rizika od povreda tu je i taj period od nekoliko godina da nam ta ekipa dodje do prve lige federacije gdje bi mladi igraci mogli napredovati.
Mada bi u toj B ekipi igraci na koje se ne racuna ozbiljno imali priliku da igraju takmičarske utakmice.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

MortemHz
Interni moderator
x 159
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 05 jul 2019, 08:18

Registruje se Akademija Sarajevo i onda ih dovedeš u ligu Federacije i tu nek igraju, ne može biti bolji izbor od toga.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

AlfredNobel
x 27
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jul 2019, 08:47

Zezam se ja malo, sarakazam je bio. :mrgreen:
Odlična pojačanja.

Jadnimi
x 5
Kontakt:

Post Postao/la Jadnimi » 05 jul 2019, 09:00

Stigose lopte, nema komentara.

haris004
x 1
Kontakt:

Post Postao/la haris004 » 05 jul 2019, 09:04

Kovačevic
Hodzic- Lazić- Šerbecic- Letic
DMF Oremuš
Hebibovic- Rahmanović- Tatar
Ahmetović
Šteta povrede Stanojevica.
Klupa: Dizdarevic, Dupovac, Šabanovic, Gavrić, Velkoski, Milanonović, Handzic/Guzina.
Van 18 od neakademaca ostaje Šišic, Handžić/Guzina, te akademci Kurdić, Đokanović, Mustafic, Salčin, brazilac..
Mocno izgledamo, svaka čast za Hadziju, nadam se samo da nece bit odlaska kljucnih igrača, mene najvise strah za Lazića, Rahmanovića i Tatara.

amypitar
x 14
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 05 jul 2019, 09:28

Kako idu karte.Jel ko išao u klub.

Lakoste
Kontakt:

Post Postao/la Lakoste » 05 jul 2019, 09:44

Jos 2000 istoka ostalo.
1946

FoSte95
x 6
Kontakt:

Post Postao/la FoSte95 » 05 jul 2019, 09:49

haris004 je napisao/la:Kovačevic
Hodzic- Lazić- Šerbecic- Letic
DMF Oremuš
Hebibovic- Rahmanović- Tatar
Ahmetović
Šteta povrede Stanojevica.
Klupa: Dizdarevic, Dupovac, Šabanovic, Gavrić, Velkoski, Milanonović, Handzic/Guzina.
Van 18 od neakademaca ostaje Šišic, Handžić/Guzina, te akademci Kurdić, Đokanović, Mustafic, Salčin, brazilac..
Mocno izgledamo, svaka čast za Hadziju, nadam se samo da nece bit odlaska kljucnih igrača, mene najvise strah za Lazića, Rahmanovića i Tatara.

Meni ovaj sastav za lige odlično izgleda, samo da ne bude nekih odlazaka iz kluba. I klupa isto tako dobra, još kad se Stanoja vrati pa se upari sa Oremušom
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

esprit24
x 2
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 05 jul 2019, 10:01

BordoSarajevo je napisao/la:A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Kad bi oni ostali, uskoro najtrofejniji klub u državi bi bili.

Ja sam cuo da posle evrope idu lazic i rahmanovic i apsolutno podrzavam politiku kluba koji ce uzet lijepu svotu novca za njih dvojicu :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

ade43
x 1
Kontakt:

Post Postao/la ade43 » 05 jul 2019, 10:09

esprit24 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Ja sam cuo da posle evrope idu lazic i rahmanovic i apsolutno podrzavam politiku kluba koji ce uzet lijepu svotu novca za njih dvojicu :kafa:

I halalit se titule odma, na pocetku sezone. Tu bi nam i bio kraj ove godine :puke:

Denchi
x 106

Post Postao/la Denchi » 05 jul 2019, 10:10

Ticinovic sarnuo za Zrinjski
Znaci onaj iz Dinama kurcu ne valja ili Kadusic ide
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Napapijri
x 83
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 05 jul 2019, 10:10

ade43 je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:

I halalit se titule odma, na pocetku sezone. Tu bi nam i bio kraj ove godine :puke:

Pa dovele bi se zamjene sigurno, ne bi se inace prodavali.

Sabinho
x 13
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 05 jul 2019, 10:10

esprit24 je napisao/la:

To bi bilo i definitivno zbogom tituli. Evo Zrinjski doveo Ticinovica, ubjedljivo najvece pojacanje koje je neki tim doveo za ovu sezonu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

astonHz
Kontakt:

Post Postao/la astonHz » 05 jul 2019, 10:20

Samo ne volim ovaj luzerski mentalitet "koga god da jos dovedemo ne mozemo im nista", "nije realno za ocekivati, sabit ce nas".

Zbog ovakvog mentaliteta ne mozemo napredovati. Treba se ugledat na komsije Hrvate. Primjer su kako izbaciti taj balkanski luzerski mentalitet iz glave i pisanje poraza prije sudijskog zvizduka. Pa ne igras sa visom rasom ili protiv bogova sa Olimpa...
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

Denchi
x 106

Post Postao/la Denchi » 05 jul 2019, 10:21

MortemHz je napisao/la:Registruje se Akademija Sarajevo i onda ih dovedeš u ligu Federacije i tu nek igraju, ne može biti bolji izbor od toga.

Duzi I skuplji put

Na drugu stranu kupis olimpik I promjenis ime I tu si
+ otoka na koristenje

+ 1 Osvojen kup :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

amypitar
x 14
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 05 jul 2019, 10:26

Denchi je napisao/la:Ticinovic sarnuo za Zrinjski
Znaci onaj iz Dinama kurcu ne valja ili Kadusic ide

Utrka se nastavlja izmedju nas i Zrinjskog.Bice žestoko do kraja,mada moramo priznati da su i oni puno bolji nego prošle sezone.
Nadam se posle Seltica bar jos jednom, dva kapitalca,ono da izlete ili nekoj posudbi ala Kapic,mada smo i sad dobri.

michplatini
x 1
Kontakt:

Post Postao/la michplatini » 05 jul 2019, 10:29

ElCartel11 je napisao/la:Dzokanovic :rol:

Ziv ti meni bio, ali za poziciju DM ti itekako treba inteligentnost i razmisljanje, jer spajas u neku ruku defanzivni dio i predajes loptu napred ofanzivcima.
Trebas znati kad izaci i presjeci napad, kad napraviti pametan faul i po cijenu zutog kartona, da znas ako u protivnickoj ekipi ima dobar izvodjac slobodnih da ne napravis faul u krugu 25m od gola ako je ikako moguce, onda pas igra, dubinski pas, citanje kretnje svojih saigraca da jim uputis pravovremeno pas itd.

Koliko puta si gledao malog Djokanovića na DMF ?
To je trenutno u ekipi ubjedljivo najbolji igrač na toj poziciji.Motorički,brzinski pa čak i po agilnosti ispred svih ostalih,jedini nedostatak trenutno iskustvo.
Pokazaće se to vrlo brzo samo pitanje gdje ;)

AlfredNobel
x 27
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jul 2019, 10:38

Ali najjače mi je kad krenu ove izjave i neko vaganje kvaliteta, a nije liga ni počela. Eto oni doveli nekog lika, pa ako ode nama još neko, oni definitivno uzimaju titulu. :lol:

Nije prvo kolo ni došlo, već se ocjenjuje ko će biti prvak. Nikad se ne zna, nama ova ekipa nije garant za titulu, jer takav je fudbal.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”