FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Očekivanja od utakmice u Banjoj Luci?

Pobjeda sa jednim golom razlike.
46
32%
Pobjeda sa dva gola razlike.
31
22%
Neriješeno.
66
46%

Ukupno glasova: 143

Sarajlijica1946
x 2
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 jul 2019, 20:13

fera
x 89
Kontakt:

Post Postao/la fera » 19 jul 2019, 20:13

SE QUEDA

slika
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

simidobar
x 69
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 19 jul 2019, 20:13

joker90 je napisao/la:Ima li na nekom portalu išta oko Hebiba ili se mi koljemo samo na osnovu ovog što je napisao Belmin psovač? :kafa:

Na osnovu Belmina, na zalost...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Pantelija
x 386
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 19 jul 2019, 20:16

Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 19 jul 2019, 20:18, ukupno mijenjano 1 put.
Trešnjevka!

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 19 jul 2019, 20:17

joker90 je napisao/la:Ima li na nekom portalu išta oko Hebiba ili se mi koljemo samo na osnovu ovog što je napisao Belmin psovač? :kafa:

To je napisano na Sinanovom portalu prvo,i niko vise nije to prenio .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

bodi123
Moderator
x 256
Kontakt:

Post Postao/la bodi123 » 19 jul 2019, 20:18

Hebib kao bek - nikakav, defanzivno neodgovaran i taktički užasan

Hebib kao krilo - sasvim ok igrač za BH prilike, brz i ima dobar miris za go, Visća za siromasne, tako bih ga najbolje opisao

Problem je u Husrefu i forsiranju njega na beku a lik očigledno nema veze s bekom, al eto vidjet ćemo sad imal sta od Hodzića, a tu je i Sabanović.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy." - Rafael Nadal

zagorski
x 84
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 19 jul 2019, 20:24

simidobar je napisao/la:

Na osnovu Belmina, na zalost...

Kad Husrefov mali kaze da ide, onda ide.
Sarajevo ljubavi moja

belosevic23
x 13
Kontakt:

Post Postao/la belosevic23 » 19 jul 2019, 20:42

Jel istina ovo za Olivera Petraka ...

Lik
x 44
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 19 jul 2019, 20:47

Zeznuti ovi eventualni protivnici, mozda nam je najbolje ovaj Maribor - Aik ili Ferencvaros - Valeta, mada ne znam kakav je Ferenc ove sezone. Bice tesko, al treba izaci i potuci se jbg.
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

SarajevoJeBordo
x 127
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 20:51

Lik je napisao/la:Zeznuti ovi eventualni protivnici, mozda nam je najbolje ovaj Maribor - Aik ili Ferencvaros - Valeta, mada ne znam kakav je Ferenc ove sezone. Bice tesko, al treba izaci i potuci se jbg.

Igramo s poraženima iz navedenih duela.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

bordobijeli
x 164
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 19 jul 2019, 20:53

Lik je napisao/la:Zeznuti ovi eventualni protivnici, mozda nam je najbolje ovaj Maribor - Aik ili Ferencvaros - Valeta, mada ne znam kakav je Ferenc ove sezone. Bice tesko, al treba izaci i potuci se jbg.

Ferenc je puno bolji nego kad je s konama igrao. Doveli Rebrova za trenera ima par ukrainaca, madjarski reptezentativaca tako da bi trebali proci, u prvom krugu Ludogorec izbacili. Najbolje da dobijemo Valetu ili nome kalju.

MortemHz
Interni moderator
x 1399
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 19 jul 2019, 21:02

bordobijeli je napisao/la:

Ferenc je puno bolji nego kad je s konama igrao. Doveli Rebrova za trenera ima par ukrainaca, madjarski reptezentativaca tako da bi trebali proci, u prvom krugu Ludogorec izbacili. Najbolje da dobijemo Valetu ili nome kalju.

I Dundalk
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

ado-hz
x 51
Kontakt:

Post Postao/la ado-hz » 19 jul 2019, 21:19

belosevic23 je napisao/la:Jel istina ovo za Olivera Petraka ...

@belosevic23
Okrenes Arenasport4 i vidis da covjek upravo igra za Lokomotivu protiv Dinama i skontas da te neko slagao

belosevic23
x 13
Kontakt:

Post Postao/la belosevic23 » 19 jul 2019, 21:27

ado-hz je napisao/la:
belosevic23 je napisao/la:Jel istina ovo za Olivera Petraka ...

@belosevic23
Okrenes Arenasport4 i vidis da covjek upravo igra za Lokomotivu protiv Dinama i skontas da te neko slagao

Haha tu sam ga i vidio pa se sjetio kad smo citavo ljeto molili Boga da nam dodje..

Historicar
x 218
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 19 jul 2019, 21:30

miky_hz je napisao/la:Ma ja od Alena Škore nemogu prezaliti kad vidim da momci sa 17-18 odu vani.Meni je to najbolji primjer,taj talenat niko imao nije nit ce imati dugo dugo unaprijed.I odes tako negdje i pogubis se u moru tamo njihovih talenata i umjesto zlatne karijere dobijes neku bakrenu.Ali ok kod nas je pritisak roditelja hocemo svi pare sad i odmah,vjerovatno bi i ja prvi poletio.

Bas nesto kontam na ovim nasim primjerima kakav je procenat uspjesnosti tih momaka sto rano odu,vako na blef bi rekao da 2 od 10 nesto urade .Nisam ni zato siguran mozda i manje od 20%.

Alen Škoro je klasični primjer menađerske alavosti, koji su ga uzeli pod svoje onako mladog i naivnog i vidjeli u njemu samo novac, nije ih uopšte zanimalo kako će se razvijati.Sjecam se da je jednom izjavio, da je bio ostavljen u nekom hotelu u Italiji, ni sam Škoro nije znao u kojem mjestu se tada nalazio, dok je trajala ta njegova transfer sapunica.Od odlaska iz Sarajeva ljeta 2000 do povratka u Sarajevo ljeta 2002, odigrao je svega desetak utakmica za Olimpiju, Marsej i Servete :facepalm: :facepalm: Recimo, Edin Džeko je najbolji primjer igrača koji je imao pravilan razvojni put i koji nije preskakao stepenice u razvoju.Također, imao je menadžera koji se brinuo o svakoj sitnici, kojem je stalo da Džeko napravi karijeru i koji drugim menadžerima nije dao da mu priđu.

Samozdravlje
x 382
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 19 jul 2019, 21:45

Samozdravlje je napisao/la:

Ma ok je, apsolutno akademija je fantasticna stvar ja samo mrzim kad se pretjeruju s pricom da FKS ne daje šansu mladima sto nije tacno. S obzirom na zahtjeve navijaca na velika ocekivanja rezultata mi dajemo jako puno šansi svojim akademcima. Evo primjer jest da je kosarka al primjer je. Zvezda i partizan daju prilike par najbolji juniora ostali ne mogu dobiti šansu jednostavno tako je, rezultat, navijaci uvijek se trazi vise dok recimo Mega ima 8 juniora i 2 starija jednostavno to im je plan samo s mladim rade, prodaju, proizvode al takav klub. to ne mozes u cz i partizanu tako i ovdje s FKS.

Akademija FKS je dobitak za bh fudbal opcenito . Treba pojacati strucnost i opcenito vise paznje podariti Akademiji . Da je Smajlagic bio clan skole fudbala AFH vjerovatno ne bi dobacio do Slovenije 1. ili sad PL BiH. Kad aBd se Musemic usreci sa ino angazmanom , onda cemo nas dvojica na Zapad i realnije pricati o A. FKS i Vahidinu (a mogu ga i ja pozvati , ljudska i klupska velicina :tokralju: :tokralju: :tokralju: ). :thumbup:

fera
x 89
Kontakt:

Post Postao/la fera » 19 jul 2019, 21:48

Treba ovog ronaldinha zaganjati dok ga konkurencija nije pokupila :-)
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Lik
x 44
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 19 jul 2019, 21:54

MortemHz je napisao/la:

I Dundalk

Aha, pa valjda nas sreća pomazi još jednom. :D
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Lik
x 44
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 19 jul 2019, 22:00

SarajevoJeBordo je napisao/la:

Igramo s poraženima iz navedenih duela.

Ma znam ali Maribor i Aik su teški za nas ko god prođe, dobro rekoše Morto i bordobijeli Nome Kalju prvo pa onda Dundalk pa Valleta.

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Zip
x 426
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 19 jul 2019, 22:03

bodi123 je napisao/la:Hebib kao bek - nikakav, defanzivno neodgovaran i taktički užasan

Hebib kao krilo - sasvim ok igrač za BH prilike, brz i ima dobar miris za go, Visća za siromasne, tako bih ga najbolje opisao

Problem je u Husrefu i forsiranju njega na beku a lik očigledno nema veze s bekom, al eto vidjet ćemo sad imal sta od Hodzića, a tu je i Sabanović.

Ti ocito nisi odavno bio na ovoj temi, kamuflirani je rekao da nije bilo Husrefa da stavi Hebu gdje je stavio, hercegovac nikad nebi egzistenciju rijesio.

Tako da, fala sefu :kafa:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Giljotina i 18 gostiju.