FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Koga biste voljeli da FK Sarajevo izvuče u 1. pretkolu lige prvaka?

Budućnost (MNE)/Sileks (MCD)
52
21%
Riga (LVA)/Flora (EST)
15
6%
Djurgarden (SWE)/KuPS (FIN)
11
4%
Dinamo Brest (BLR)/Ararat-Armenia (ARM)
8
3%
Fola Esch (LUX)/Floriana (MLT)
69
27%
Connah's Quay (WLS)/Europa (GIB)
61
24%
Klaksvik (FRO)/KR Reykjavik (ISL)
17
7%
Tirana (ALB)/Celje (SLO)
20
8%

Ukupno glasova: 253

siroliver69
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 19 jul 2019, 22:09

Prvo, gori bek poslije Hebiba nece doci sigurno. Bek
Drugo, nije on kriv što je bio 'karafeka'
Trece, dobit cemo Zrinjski bez problema
Cetvrto, nece nas biti manje od 10 milja kunem se
Peto, Pantelija nije idiot

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 22:16

Lik je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
Lik je napisao/la:Zeznuti ovi eventualni protivnici, mozda nam je najbolje ovaj Maribor - Aik ili Ferencvaros - Valeta, mada ne znam kakav je Ferenc ove sezone. Bice tesko, al treba izaci i potuci se jbg.

Igramo s poraženima iz navedenih duela.

Ma znam ali Maribor i Aik su teški za nas ko god prođe, dobro rekoše Morto i bordobijeli Nome Kalju prvo pa onda Dundalk pa Valleta.

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Ne vidim načina da Valletta izbaci Ferenca. Moj redoslijed želja:
1. Valletta
2. Kalju
3. Dundalk
4. Maribor/AIK
5. BATE/Rosenborg

Dundalk je inače najgora ekipa od svih ovih, ali na treće mjesto sam ih stavio zbog administrativnih stvari, wisa, veći troškovi i lošije avio konekcije.

Dole ovi parovi 4 i 5, realno može svašta biti, približni su. Ali malu prednost dajem prolasku Maribora i Rosenborga. Opet imamo 3/5 ekipa koje možemo hladno proći.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 19 jul 2019, 22:22

Svaki iole ozbiljan klub u ovoj ligi je izbacio nove garniture dresova za predstojecu sezonu: Radnik, Zeljeznicar, Zrinjski, Borac, Velez, a mi :puke: Stvarno ne mogu da vjerujem da nam je taj segment u klubu koji je zaduzen za opremu toliko los :facepalm:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Lik
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 19 jul 2019, 22:37

@SarajevoJeBordo upravo tako, mada bih ja volio Estonce, pa onda kad ih prođemo šta bog da :D
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 19 jul 2019, 22:44

esprit24 je napisao/la:Svaki iole ozbiljan klub u ovoj ligi je izbacio nove garniture dresova za predstojecu sezonu: Radnik, Zeljeznicar, Zrinjski, Borac, Velez, a mi :puke: Stvarno ne mogu da vjerujem da nam je taj segment u klubu koji je zaduzen za opremu toliko los :facepalm:

Ja jakih klubova :facepalm:

Imao si priliku da pratis Sarajevo u LP. To ti je oprema za novu sezonu.
Nzm cemu ovo, kad imamo najbolju opremu u PLBiH?

Bezveze samo negativu sirite oko ovoga, a nema potrebe.
Sta ti treba bolje od ovog sto imas?

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 19 jul 2019, 22:47

Zip je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Svaki iole ozbiljan klub u ovoj ligi je izbacio nove garniture dresova za predstojecu sezonu: Radnik, Zeljeznicar, Zrinjski, Borac, Velez, a mi :puke: Stvarno ne mogu da vjerujem da nam je taj segment u klubu koji je zaduzen za opremu toliko los :facepalm:

Nisam rekao da su jaki nego da su ozbiljni :lol: ybg brate to je jace od mene, sto se tice opreme, tu sam perfekcionicsta, volim da se to mijenja svake godine ko sto rade sve ekipe u svijetu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 19 jul 2019, 22:48

Neka promjene brate sta god, samo da nije isti dres 3 sezone.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 22:55

esprit24 je napisao/la:
Zip je napisao/la:

Nisam rekao da su jaki nego da su ozbiljni :lol: ybg brate to je jace od mene, sto se tice opreme, tu sam perfekcionicsta, volim da se to mijenja svake godine ko sto rade sve ekipe u svijetu.

Za početak da imamo makar zadnjeg veznog destruktivca, da imamo trenera kojem igra najboljih 11, kojem igrači igraju pozicije koje su im prirodne, pa tek onda da pričamo o pratećim stvarima. Yebali vas dresovi, ne igraju dresovi. Kad čujem te priče o dresovima nije mi dobro, ko da vidim lika u Audiu A6 od 50 milja, a živi ko podstanar, grije se na drva i guraju ga starci. Jel piše neđe da se moraju izbaciti novi dresovi svake godine koji u fanshopu koštaju ko da smo Real Madrid i koje ne može svako ni priuštiti?

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 19 jul 2019, 22:56

esprit24 je napisao/la:
Zip je napisao/la:

Pa vjerujem da se moze eksperimentisati sa lokalnim proizvodjace oprema.
Sa Nikeom je malo drugacije. Vjerovatno.

Meni su ovi dresovi top. Jednostavni, oprema je perverzija. Mislim da je taj dio novi od pocetka ove sezone, dresovi su isti ostali...

Dadox
Kontakt:

Post Postao/la Dadox » 19 jul 2019, 23:22

Bit ce iznenadjenja u ovim dvomecima

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 19 jul 2019, 23:34

Dadox je napisao/la:Bit ce iznenadjenja u ovim dvomecima

Pa ne znam bas, mislim da Celtic i Ferencvaros bi trebali sigurno proci kalju i Valetu
Dundalk i Qarabag Tu mozda moze moze nesto biti al Qarabag je favorit a rosenboeg - bate i Maribor- AIK to je podjednako tesko ko god ispadne al to zelimo izbjeci.

Orangina85
Kontakt:

Post Postao/la Orangina85 » 19 jul 2019, 23:38

SarajevoJeBordo je napisao/la: Jel piše neđe da se moraju izbaciti novi dresovi svake godine koji u fanshopu koštaju ko da smo Real Madrid i koje ne može svako ni priuštiti?

Koja je to cijena dresa u fan shopu?

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jul 2019, 23:42

SarajevoJeBordo je napisao/la:Druže, mogao bi ti biti ko Nobel kad su ga najveći glupani ovog foruma ismijavali na prepucavanjima, citirali i u potpise stavljali njegovu izjavu da smo Barcelona BH fudbala i da ne pripadamo ovoj ligi. Ovo što si napisao je otprilike u tom rangu. :rol:

Hahahahahahhahahhahahah nauči balvane prvo šta znači pojam 'sarkazam' pa pokušavaj ispasti smiješan. Lik koji je tražio da mu napišem svoje mišljenje, ne tako davno, sad nešto palamudi. :lol:
I čuj stavljali u potpise hahahahahahhah, dobra laž. kuknjava

Futavac jedan futavi, ne moraš ići k'o ker za pantelijom, ponavljajući ono što on napiše. Maljvardzop it ujilimaf.

@midzuka
Ma ignoriši ove kloceve što se drže čoporski. Čim pantelija napiše jedno, eto ti ovog gore 'intelektualca', uz zagorskog i još par njih k'o papagaji.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 23:56

AlfredNobel je napisao/la:Hahahahahahhahahhahahah nauči balvane prvo šta znači pojam 'sarkazam' pa pokušavaj ispasti smiješan. Lik koji je tražio da mu napišem svoje mišljenje, ne tako davno, sad nešto palamudi. :lol:

Futavac jedan futavi, ne moraš ići k'o ker za pantelijom, ponavljajući ono što on napiše. Maljvardzop it ujilimaf.

@midzuka
Ma ignoriši ove kloceve što se drže čoporski. Čim pantelija napiše jedno, eto ti ovog gore 'intelektualca', uz zagorskog i još par njih k'o papagaji.

Smijali su ti se i ismijavali te biceDUPLA, Goosman, Virtual, svi najveci debili foruma bolan bolan. Posere ti se futavac u usta mentolčino i uzmi svoje misljenje i zabij ga sebi u pakaš jade jadni. Dobro se sjecam tog "trazenja misljenja" i radilo se o stvari o kojoj se normalno diskutovalo jer su se svi o njoj slagali, ne znam tačno o kojoj. A ti si jedan obični miš mekinjaš i jad koji bi to da predstavi kao da si veći u nečemu od mene, a s tim si počeo od momenta kad su nam se mišljenja razilazila i kad sam trollao bezmozgaše ove teme sa pričama o Husrefu. Jedini si lik ovog pdfa koji me je natjerao da ga ovako izvrijeđam i to zato jer si jad i pacov koji udara nisko. "Ne tako davno si mi tražio mišljenje"...joooj pa **** li ti nanu nanulicu seljačku pizdo jedna! Fuj! Takvi karakteri ko ti su smetlište genetike jade jadni!

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 00:00

SarajevoJeBordo je napisao/la:
hase73 je napisao/la:Priča se da će Munier preseliti na klupu PSG-a dolaskom Hebibovića, naravno ukoliko se izbore za njega s Manchester Cityem gdje se Walkeru trese mjesto u prvih 11 ako Heba dođe.

Upiš!! Hahahah. Smiješno je jer ti u stvari ne misliš da je Hebib bolji od Muniera i Walkera... A mi mislimo...

Znači oplak'o sam... pure comedy gold!! :tokralju:

Koliko god mi cupali kose citavu proteklu sezona zato što nam pravi bek ne igra beka, mislim da je ovo Husrefova namjera i jedan od njegovih najjacih taktickih poteza u sezoni. Koji ce nama q*rac klasicni bek u ligi gdje 90% utakmica igramo protiv klasicnog bunkera? Svjesno je ostavio mali propuh pozadi (racunajuci svakako na najbolji stoperski par kao osigurac) kako bj konstantno napadao sa 4 krila.

Druže, mogao bi ti biti ko Nobel kad su ga najveći glupani ovog foruma ismijavali na prepucavanjima, citirali i u potpise stavljali njegovu izjavu da smo Barcelona BH fudbala i da ne pripadamo ovoj ligi. Ovo što si napisao je otprilike u tom rangu. :rol:[/quote]
Ne mogu da vjerujem, koja provala :urnebes:
Sarajevo ljubavi moja

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jul 2019, 00:22

Volim te.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 jul 2019, 00:33

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 20 jul 2019, 01:03

Alfred nobel, poznat po branjenju trenera i pisanju kako uprava zateze, a ispostavi se da je husref zatezao oko otkazne otpremnine... nikad se niko od njega i deugih husrefovih analnih planinara nije izvinuo ljudima koju su pisali da su pare problem a ne uprava...

Ista ta ekipa svakodnevno provocira nekim glupim forama tipa izgubis na kosevu 3-1 i ovdje nabijaju nesto na nos nekome hahaha kao dobro smo... sjajno smo.
Najsvjezija zanimacija je velicanje zrinjskog i trazenja alibija najplacenijeg treenera sa najplacenijim ekipom i najboljim uslovima u ligi ...

Tu je i ona ekipa jedinih pravih navijaca na svijetu, o njima mi se ne da, sve se vidjelo protiv celtica kuci
Trešnjevka!

duplakruna46
Kontakt:

Post Postao/la duplakruna46 » 20 jul 2019, 02:05

Cisto da pozdravim potez uprave za cijene karata!
Sjever 4
Istok 6
Zapad 8

E da vidimo sada izgovoree sto nas nema na Kosevu!?
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jul 2019, 02:10

Bit će 10ak milja
FK Sarajevo

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.