FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Očekivanja od utakmice u Banjoj Luci?

Pobjeda sa jednim golom razlike.
42
35%
Pobjeda sa dva gola razlike.
26
22%
Neriješeno.
52
43%

Ukupno glasova: 120

extazy
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 20 jul 2019, 11:59

Ma moramo ih uzet, X ako bude i to je razocaranje, iako trener lupa gluposti, vjerujem idalje u uvjerljivu pobjedu, 4 1
1966/67 ; 1984/85
1998/99 ; 2006/07 ; 2014/15 ; 2018/19
1996/97 ; 1997/98 ; 2001/02 ; 2004/05 ; 2013/14 ; 2018/19

Na fudbalu sam sjebao list, već 10 'dina nisam čist

Pantelija
x 377
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 20 jul 2019, 12:03

bordobijeli je napisao/la:
Pantelija je napisao/la::kafa: Hajde ti djokanovicu kupi prnje

Ne moze ima ugovor :kafa:

Jos godinu, a Sampdorija ga ganja ;)
Trešnjevka!

bordobijeli
x 163
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:04

Jel Djokanovic na pripremama mjenjao Hodžića na LB

Pirkehzsa
x 13
Kontakt:

Post Postao/la Pirkehzsa » 20 jul 2019, 12:07

Red je da sutra dobijemo nakon 4 poraza zaredom (Slovacko,Domzale,Celtic 2x)

Sarajlijica1946
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 20 jul 2019, 12:07

Merso je pretplacen za Zrinju :kafa:

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 20 jul 2019, 12:12

Kovacevic
Hebibovic Lazic Serbecic Sabanovic
Velkoski Oremus
Tatar Rahmanovic Milanovic
Ahmetovic

Poyy
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

fera
x 88
Kontakt:

Post Postao/la fera » 20 jul 2019, 12:15

extazy je napisao/la:O kakvom umoru Husref prica ? PRVO KOLO KAKAV UMOR, moraju bit prespremni, pa ebo te nisu se pjeske vracali iz Skotske, sto me iznervira covjek, skoro nikad na njega ne pricam al sad me fakat sokiro izjavom

Gledam upravu uz kafu dokumentarac o huliganima u Poljskoj, sta je ovo vako, znao sam da su budale, i vidio sam svojim ocima u Vogosci, al ocekivo sam da su ko mi, srbi, grci, al ovo fakat nije normalno, nema utakmice da se ne pobiju na tribinama, otelo se kontroli bas. Mi se zalimo sto ulazimo u 15 minuti ( a jest mnogo glupo i treba ukinut, jer nema tolkog rizika ), al gledam navijaci Lecha ulaze na gostovanje 2 i po sata ranije, jos im kordon murije doceko voz pa ih smjestili u nake autobuse i ispratili do stadiona, koja represija

Pa evo ovako vidi, zrinjski je igrao gostovanje u makedoniji sto je relativno blizu a revans su igrali kuci i imali priliku da se odmore dok su nasi putovali, mozda tebi godi to al recimo mene put bas slomi gdje god idem tako da ne moze se porediti kad se ti odmaras kuci i kad se vucaras po aerodromima itd.
Vecina vas se prihvati analizirati sve sto izađe iz husrefovih usta ko da je covjek nobelovac a ne fudbalski trener...
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

SarajevoJeBordo
x 127
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 jul 2019, 12:17

fera je napisao/la:
extazy je napisao/la:O kakvom umoru Husref prica ? PRVO KOLO KAKAV UMOR, moraju bit prespremni, pa ebo te nisu se pjeske vracali iz Skotske, sto me iznervira covjek, skoro nikad na njega ne pricam al sad me fakat sokiro izjavom

Gledam upravu uz kafu dokumentarac o huliganima u Poljskoj, sta je ovo vako, znao sam da su budale, i vidio sam svojim ocima u Vogosci, al ocekivo sam da su ko mi, srbi, grci, al ovo fakat nije normalno, nema utakmice da se ne pobiju na tribinama, otelo se kontroli bas. Mi se zalimo sto ulazimo u 15 minuti ( a jest mnogo glupo i treba ukinut, jer nema tolkog rizika ), al gledam navijaci Lecha ulaze na gostovanje 2 i po sata ranije, jos im kordon murije doceko voz pa ih smjestili u nake autobuse i ispratili do stadiona, koja represija

Pa evo ovako vidi, zrinjski je igrao gostovanje u makedoniji sto je relativno blizu a revans su igrali kuci i imali priliku da se odmore dok su nasi putovali, mozda tebi godi to al recimo mene put bas slomi gdje god idem tako da ne moze se porediti kad se ti odmaras kuci i kad se vucaras po aerodromima itd.
Vecina vas se prihvati analizirati sve sto izađe iz husrefovih usta ko da je covjek nobelovac a ne fudbalski trener...

Ma najbolje ne izaći na teren sutra. Umorni smo, registruj 0:3.
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

zagorski
x 84
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 12:22

Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
Sarajevo ljubavi moja

MortemHz
Interni moderator
x 1389
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:24

Denchi je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:
collector je napisao/la:Ocekujemo nove sportske torbe, nema smisla vise...

Poslije su na redu kramponi...

Treba to redovno mijenjati...

#PravdaZaOpremu

#SamoNekNePuca

#trebasamokakiti #SamoNekSePostovaNakuca #1773RookieNumbers #ĐešBezHeštega ;)

Pantelija je napisao/la::kafa: Hajde ti djokanovicu kupi prnje

a vjeruje mu coach
ko Vatikan u Međugorje

A mrš ba :rol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

bordobijeli
x 163
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:25

Kako je negativan ovaj forum to je cudo jedno. Ne do Bog kakvog lošeg rezultata sutra su tu Bihuzuri, Testo, tobe, Pantelija,itd da kazu kako su oni znali i bili upravu. Ja odo malo roštilj bacit vidimo se sutra na tekmi. Pozzz. Uzvajte u zivotu volite svoj klub, dolazite na tekme a manje kakite.
Poozzz

MortemHz
Interni moderator
x 1389
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:25

zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.

''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
Bosnian Cup - ★★★★★★

Zip
x 422
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 20 jul 2019, 12:31

Umjesto da kazes, imali smo odlican team bilding, ostali smo duze u Skotskoj, pogledali utakmicu Rangersa, osjetili tu otocku atmosferu, napunili se pozitivom i motivisaniji smo.. Zajednistvo je mnogo vece nego je to bilo, itd itd...
Sve naopako kod njega...

Yebo te tito...

Trazis pojacanja, a protiv Celtica su igrala 4 igraca na svojoj neprirodnoj poziciji... Od toga je jedna bila primorana LB.

Al bitno se opravdati unaprijed....

bordobijeli
x 163
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:34

Husrefe odlazi

MortemHz
Interni moderator
x 1389
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:34

@SarajevoJeBordo i @AlfredNobel takav rječnik prebacite na pp a ne na temu Sarajeva, da ne upozoravam više.
Bosnian Cup - ★★★★★★

f0rest1946
x 3
Kontakt:

Post Postao/la f0rest1946 » 20 jul 2019, 12:34

MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.

Bitno je da se popljuje samo preventivno, nije niko dosao ne lazi ljude Morteme :kralj: :geek: :lolno:
-Gojko Cimirot-

Denchi
x 646
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 20 jul 2019, 12:35

MortemHz je napisao/la:

3 u prvih 11
a "njiha" njemaaaaa :rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagorski
x 84
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 12:38

MortemHz je napisao/la:

Ma znam, ali evo Husref kaze da su neophodna jos 2-3 pojacanja za njih kazem nigdje ih jer evo prvenstvo vec picinje.
Doveli jesmo 7 novih, ali nas je i napustio dobar broj i ova 2-3 igraca o kojima govori su vjerovatno alternativa trojici igraca koji ce nas uskoro napustiti.
Sarajevo ljubavi moja

Zip
x 422
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 20 jul 2019, 12:40

zagorski je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:

Ma znam, ali evo Husref kaze da su neophodna jos 2-3 pojacanja za njih kazem nigdje ih jer evo prvenstvo vec picinje.
Doveli jesmo 7 novih, ali nas je i napustio dobar broj i ova 2-3 igraca o kojima govori su vjerovatno alternativa trojici igraca koji ce nas uskoro napustiti.

Pa trazi jer ne vidi igraca ispod 23 godina, ne obrqca paznju na iste..

fera
x 88
Kontakt:

Post Postao/la fera » 20 jul 2019, 12:45

SarajevoJeBordo je napisao/la:
fera je napisao/la:

Ma najbolje ne izaći na teren sutra. Umorni smo, registruj 0:3.

Ti me zaobiđi, molim te.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.