FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
140
63%
Ne
83
37%

Ukupno glasova: 223

bordobijeli
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 jul 2019, 21:29

OsmanhodzicBuco je napisao/la:Bolan imali smo odbranu i napad, vezni red nije postojao... I vi hvalite Krstea, ovog malog... imali smo malo iznad 30% posjed na našem terenu, dva pasa na sredini nismo mogli sastaviti, i kae Krste pogino svaka čast... Postujem ja to što gine al ne zna čovjek tu igrati, niti ovaj mali može uz njega biti dobar... Tatar također ne može igrati desetku, klasični gol igrač... jest da je to sve silom prilika al ne hvalite mi vezni red kad ga nismo ni imali večeras.

Zato i jeste velika pobjeda, bez pola tima, bez neke igre dobiješ najveceg konkurenta. Mi mozemo mnogo mnogo bolje i to je sto je dobro i hrabri.

benko1946
Kontakt:

Post Postao/la benko1946 » 21 jul 2019, 21:29

Bio sam se usro da nas nece biti ni 3-4 K,al eto dobro je na kraju izaslo

Elcor
Kontakt:

Post Postao/la Elcor » 21 jul 2019, 21:29

OsmanhodzicBuco je napisao/la:Bolan imali smo odbranu i napad, vezni red nije postojao... I vi hvalite Krstea, ovog malog... imali smo malo iznad 30% posjed na našem terenu, dva pasa na sredini nismo mogli sastaviti, i kae Krste pogino svaka čast... Postujem ja to što gine al ne zna čovjek tu igrati, niti ovaj mali može uz njega biti dobar... Tatar također ne može igrati desetku, klasični gol igrač... jest da je to sve silom prilika al ne hvalite mi vezni red kad ga nismo ni imali večeras.

Pa reče Ćosić (a i Husref kasnije) da je to bio plan. Da se ne bi borili za posjed sa njihovom veoma jakom sredinom.

Fudo
Kontakt:

Post Postao/la Fudo » 21 jul 2019, 21:30

Svaka cast na pobjedi ali ipak bilo je dosta losih stvari. Kod nas vezni red nepostoji. Svaka cast za borbu i zalaganje ali Krste nemoze igrari u veznom. Sisic je bio uzasno los a i Sabanovic isto tako. Idemo dalje i makar da nam se oporavi Oremus do europe.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 21 jul 2019, 21:34

Svaka cast, odlicno odradjena utakmica. Husref postavio pravu taktiku, nadmudrio je goste. Igraci svi kao jedan, odradili posao svaka im cast. Momci su se borili, neko je pitao za Gavrica, meni se svidjelo kako momak igra, nema brzinu ali zna lopte. Nije ni Miske bio brz ali je podvaljivao dobre lopte. Sve u svemu odlican rezultat, s obzirom kako smo bili desetkovani. Jos da pohvalim stoperski par, odlicno se slazu. :opaopa:

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 21 jul 2019, 21:38

Sa ova dva stopera se Boga ne bojim.Sineeeeee kako kidajuuuuuu :tokralju: :tokralju: :tokralju:

BRAVOOOOOOO SARAJEVOOOOO!!!!!!!!
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 jul 2019, 21:38

Šišić i Šabanović definitivno ispod nivoa Sarajeva. Ne može me niko uvjeriti da će taj Šabanović eksplodirati kad je prosječan, slab u duelu, tankosav!
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 21 jul 2019, 21:40

Ja opet ne vjerujem da pisete da ne postoji vezninred :D
Sta vi gledate? Mali Djokanovic je pod jedan bio jedini vezni na terenu, pod dva, mali bez problema je odigrao utakmicu vise nego odlicno protiv druge ekipe lige. Krste ima jako velik radijus kretanja ali to nije dovoljno... i to je to... 4 igraca napadaju, tatar, ahmet, sisic, milanovic... i husref je uradio jedino sto je mogao, povukao krila na bekove, i igrao na brzu tranziciju. Uspio je bez vezbog reda a juniorom uzeti 3 boda kompletnom zrinjskom.

U drugom napravio sjajnu rokadu sisic i gavric, zatvorio sovsica, i tu je zrinjski izgubio mnogo.
Sabanovic prvih 30 min opet hoce da se dokaze i brzopleto reaguje , u drugom usao drugi igrac, miran, pametan, cekao protivnika i presjecao lopte. Ahmet moze 70 min i to je to.
Gavric ima strasan prefled igre i pas, jako dobro prati igru i takticki je bio odlican.
Tatar kao i obicno, jedan potez 3 boda.

A sada , djokanovic. Nadam se da ste danas shvatili zasto se pise o njemu ovoliko. Defanzivni vezni koji saveseno pokriva prostor, prati igruz zna s loptom sve, danas kada ramenom izbaci dva igraca zrinjskog je bilo bas ono... majstorski. Jak u duelu, uopste nema.razlike izmedju njega i ovih starijih.. nikakve. Caknsta vise, puno brze izadje na svog igraca od krste, tatara,, gavrica.

Kovacevic odlican, lazic dobar ali je serbecic perfektan bio. Strasno smiren, visok.hebiba necu komentarisati jer ne zelim da ulazim u raspravu.
Trešnjevka!

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 21 jul 2019, 21:42

Pantelija je napisao/la:Ja ne znam sta ste vi gledali, cuj gavric ne trci
Ako niste skontali, priznajem iznenadjen sam, husref je gavrica postavio da pokriva samo 15 metara terena gdje nas je sovsic je.bao doslovno u prvom, odlicno takticki, sosic zbogbtoga usao vise u ssredinu do gola i nestao. Ako mislite da je bezglavo letanje fudbal, onda pocnite pratiti atletiku. Pokrivao je samo ono sto mu je receno bez izlijetanja van taktike. Perfektno.

Sa loptom je odlican, brzo se rjesava i ima strasan paass.

Ti nesto vazda nadrkan, kao da si svu pamet svijeta pokupio! Spusti se malo ba.

Jest, ni za qrac nije trcao, saksiju zemlje pretrco, a ti mangupe nemas pojma o fudbalu i sta znaci za danasnji fudbal trka.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 21 jul 2019, 21:44

Fin predstava naših momaka od početka do kraja, ne zaboravite i prečku na startu
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 21 jul 2019, 21:45

ledesma je napisao/la:
Ako niste skontali, priznajem iznenadjen sam, husref je gavrica postavio da pokriva samo 15 metara terena gdje nas je sovsic je.bao doslovno u prvom, odlicno takticki, sosic zbogbtoga usao vise u ssredinu do gola i nestao. Ako mislite da je bezglavo letanje fudbal, onda pocnite pratiti atletiku. Pokrivao je samo ono sto mu je receno bez izlijetanja van taktike. Perfektno.

Jest, ni za qrac nije trcao, saksiju zemlje pretrco, a ti mangupe nemas pojma o fudbalu i sta znaci za danasnji fudbal trka.

Znam da je tesko nakon pljuvanja gavrica reci " pogrijesili smo," al eto... uzivaj, popij nesto za smirenje, uzivaj, imamo odlicno pojacanje koje su svi popljuvali
Trešnjevka!

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 21 jul 2019, 21:46

Poseebno je zadovoljan Gavrićem i Đokanovićem...

"Zadovoljan sam da Đokanovićem i Gavrićem. Gavrić me prijatno iznenadio, on se digao, bio je u lošem stanju kada je došao. Đokanović ima sjajne predispozicije, samo da ostane zdrav".

Slozili se Husref i Pantelija,nece na dobro :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 21 jul 2019, 21:47

ledesma je napisao/la:

Neki ko retardirani pisu da nismo imali vezni red,pa grob vas je.bo glupi kao da ne pratite Sarajevo.Djokanovic prva tekma u FK Sarajevu na zadnje veznom sve je do sada na bekovskim pozicijama igrao..Tatar poluspic covjrk krilo,Krste citav zivot krilo i spic a sada igrao silom prilika zadnjeg veznog i dodje neki stručnjak i napise nismo imali vezni red.Pa je.bem te glupa.
Zadnja izmjena: mma_hz, dana/u 21 jul 2019, 21:48, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 21 jul 2019, 21:47

Kovacevic, Šabanovic Šerbercic, Djokanovic, Mustafic, Kurdic . Juce neko napisa ne moze kod Husrefa igrati ko nema 23 god.

Fudo
Kontakt:

Post Postao/la Fudo » 21 jul 2019, 21:49

mma_hz je napisao/la:
ledesma je napisao/la:

Neki ko retardirani pisu da nismo imali vezni red,pa grob vas je.bo glupi kao da ne pratite Sarajevo.Djokanovic prva tekma u FK Sarajevu na zadnje veznom sve je do sada na bekovskim pozicijama igrao..Tatar poluspic covjrk krilo,Krste citav zivot krilo i spic a sada igrao silom prilika zadnjeg veznog i dodje neki stručnjak i napise nismo imali vezni red.Pa je.bem te glupa.

Pa i ti si sam eto isto napisao
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 21 jul 2019, 21:49

miky_hz je napisao/la:
Poseebno je zadovoljan Gavrićem i Đokanovićem...

"Zadovoljan sam da Đokanovićem i Gavrićem. Gavrić me prijatno iznenadio, on se digao, bio je u lošem stanju kada je došao. Đokanović ima sjajne predispozicije, samo da ostane zdrav".

Slozili se Husref i Pantelija,nece na dobro :mrgreen:

Ma sta ja znam od fudbala, ledesma zna

@fudo i ja wvo citam i ne vjerujem hahahha :bow:
Trešnjevka!

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 21 jul 2019, 21:50

Pantelija je napisao/la:
ledesma je napisao/la:

Znam da je tesko nakon pljuvanja gavrica reci " pogrijesili smo," al eto... uzivaj, popij nesto za smirenje, uzivaj, imamo odlicno pojacanje koje su svi popljuvali

Dao Bog da bude Ronaldo, i da sve zasjeni!!!!!!!

Al nemoj pricati u prazno, vazda ti neke nebuloze nadrkane iznosis!!! Popusti malo ba, imaju ljudi i svi mi pricati sta zelimo konstruktivno na ovom forumu!!

Njegova trka je na nivou boliqrca, a da ima pregled igre i pas, to se vidjelo i veceras, zato ono sranje i jest ispalo iz lige srpske, zbog ovakvih boliqraca.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 21 jul 2019, 21:50

fera je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Kakav je bio Gavrić, to me baš zanima? Gledao sam fin dio prvog, drugo desetak minuta, nešti napreskake bezveze.

Čestitke svima, odličan rezultat. Zrinjski po onome što sam vidio ništa posebno. Bravo svima.

ako nam je on najlošija prinova onda smo odradili odlican prelazni rok. Imao je nekoliko sjajnih pasova dok ga uprate saigraci odlicno ce to sve biti. Jedan od boljih ofanzivno danas, samo da se jos malo rastrci.

Ma ljudi se glupiraju. Neko ocjenjivanje igrača na osnovu nekih 40 minuta i to u pripremnim tekmama. Imam osjećaj da će momak baš biti dobar i koristan igrač, ali vidjećemo još, i suviše rano je za pričati. Isto tako, imam strašan filing da će Crnički biti odličan tamo i da je općenito dobar igrač, samo dok bude fit sto posto.

Najviše mrzim to preuranjeno zaključivanje. Ne volim što se 90% raje pali na imena, kao ono 'ta će Gavrić, igrao u Bačkoj, daj nama nekog kapitalce ala Babović. Logika nigdje veze. Da nije dobar, ne bi ni došao u FKS i ne bi ga Emir džaba doveo. Lično mislim da će biti pravo dobar, samo vremena i stepljenja dok se još kockice slože.

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 21 jul 2019, 21:51

Husref oduseevio Pantelija na aparatima ;) :D :zviz: :kafa:

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 21 jul 2019, 21:52

Djeca ih uzela :urnebes: Tatar :salut: Bgmi Šabanović ko da je večeras tek debitovo. Slabo. Iskreno ne vidi se neki napredak kod njega. Đokanović mali će biti odličan. Kovačević :salut: Ahmetović krepo svegami. Šteta što Handžića nema da ga zamjeni barem pola sata. Kurdić mesar. Najdraži si mi takvi igrači :opaopa:
Šta kaže Husref. Došo Gavrić u lošem stanju, lik se tek sad otrijeznio :urnebes:
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 21 jul 2019, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.