FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

skoroalen
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 jul 2019, 11:14

E jbg, ode Cruz. A imao je šlifa u pm, mogao je bit solidan igrač.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

belosevic23
Kontakt:

Post Postao/la belosevic23 » 17 jul 2019, 11:16

skoroalen je napisao/la:E jbg, ode Cruz. A imao je šlifa u pm, mogao je bit solidan igrač.

Treba mu 20 kg mase i 20 cm visine da bi mogao igrati seniorski fudbal, kad to bude imao moze se dalje pricati kakav je igrac

Kockoglavi
Kontakt:

Post Postao/la Kockoglavi » 17 jul 2019, 11:18

Fudo je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Husref je polozio u prvoj tekmi, poslije sve ide na bonus.

Valjda igraci imaju i neke bonuse u slucaju pobjede. :salut:

Po cemu je to polozio? Sto nije oborio novi rekord? Nama posle italijana sve ispod 5 je izgleda polozeno. Da je svih 11 stavio na gol nebi primio vise od tri gola. Ne kazem ja da je FKS treba pobjediti Celtica ali netreba ni nako prepadnuto odigrati narucito nakon gola za 1-0, igras kuci 30.000 ljudi iza tebe, pokazi zube stisni malo ali pametno. Mi i nakon 3-1 isto smo igrali ko kad je bilo 1-0 za nas. Nas mentalitet najbolje ocrtava igra repke protiv francuza i sad italije, ono igras ekstra, cak nadigravas protivnika, povedes 1-0 i onda stupi taj mentalni blok i useres se pobjede.

Ajd ne rise

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 17 jul 2019, 11:21

belosevic23 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:E jbg, ode Cruz. A imao je šlifa u pm, mogao je bit solidan igrač.

Treba mu 20 kg mase i 20 cm visine da bi mogao igrati seniorski fudbal, kad to bude imao moze se dalje pricati kakav je igrac

Ja ba, on zapeo u razvoju k'o Neymar i Oscar, nema ni 90 kila a igrao bi fudbal. :facepalm:
Sarajevo, ljubavi moja!

vest
Kontakt:

Post Postao/la vest » 17 jul 2019, 11:36

Fudo je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Husref je polozio u prvoj tekmi, poslije sve ide na bonus.

Po cemu je to polozio? Sto nije oborio novi rekord? Nama posle italijana sve ispod 5 je izgleda polozeno. Da je svih 11 stavio na gol nebi primio vise od tri gola. Ne kazem ja da je FKS treba pobjediti Celtica ali netreba ni nako prepadnuto odigrati narucito nakon gola za 1-0, igras kuci 30.000 ljudi iza tebe, pokazi zube stisni malo ali pametno. Mi i nakon 3-1 isto smo igrali ko kad je bilo 1-0 za nas. Nas mentalitet najbolje ocrtava igra repke protiv francuza i sad italije, ono igras ekstra, cak nadigravas protivnika, povedes 1-0 i onda stupi taj mentalni blok i useres se pobjede.

Nije husref kriv sto kod prvog gola njihov voda 3 nasa igraca i golman prima udarac sa 25m po sredini gola.
Mi da smo izgurali so 60.min sa golom prednost ne bi izgubili siguran sam.
Ne bole porazi od celtica, atalante, basela ili gladbacha. Mi moramo dobit 90% ovih slabijih od nas (kukesi, zeta..) i potuci se sa ovim na nasem nivou sto smo cesto i uspjeli.
To je fudbal izbacivali smo i mi sigmu, genk, helsingborg,
spartak, levski, atromitos, haugesund koji sigurno nisu dosli skinutih gaca.
Ovo sa celticom je utakmica u kojoj nemas sta izgubit jer niko ne ocekuje da ces proci neka uzivaju i dokazu se. Za igrace je ovo prilika da se dokazu makar klubovima tipa hearts ili rangers pa da rijese egzistenciju a nama koji milion.
Nas zadatak je da ne kiksamo u 3.kolu LE jer je prilika solidna da vidimo tu grupnu fazu. I protiv celtica nisu izgledali lose pa ako mozemo odigrat 180minuta kao prvih 35. ima nade.

amypitar
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 17 jul 2019, 11:40

Koga je ujela zmija taj se i guštera plaši.
Ja zadovoljan večeras,samo da se ne obrukamo.Po najavama njihovog trenera, oni će ići maksimalno,i trpace koliko god budu mogli.
Zna li se koliko će naši večeras biti.

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 17 jul 2019, 11:41

"Nije istinita informacija da sam napustio svoj trenutni klub. I dalje sam član FK Sarajevo, za koji ću nastupati naredne sezone”, kazao je Nathan da Cruz

:bih: :kafa:

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 17 jul 2019, 11:56

Zip je napisao/la:"Nije istinita informacija da sam napustio svoj trenutni klub. I dalje sam član FK Sarajevo, za koji ću nastupati naredne sezone”, kazao je Nathan da Cruz

Do tad nek ide u McDonalds, fali mu 20 kila, za sad je na nivou juniorskog fudbala.
Sarajevo, ljubavi moja!

Fudo
Kontakt:

Post Postao/la Fudo » 17 jul 2019, 12:02

Kockoglavi je napisao/la:
Fudo je napisao/la:

Ajd ne rise

Evo cekam da stomak proradi, mozda veceras. Golem si Dudelange.

Pogledajte rezultate Celrtica u europi na strani, npr Sudvu nisu dobilo, nisu Qarabega i izgubili od nekih luzera, a kod bas se slavi Husref sto je postavio dobru igru i samo izgubio 3 1.
Zadnja izmjena: Fudo, dana/u 17 jul 2019, 12:11, ukupno mijenjano 2 puta.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Lecler
Kontakt:

Post Postao/la Lecler » 17 jul 2019, 12:02

Igra Šerbečić,piše da je odradio kaznu u Norveškoj.
ISTINA ZA VEDRANA!

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 17 jul 2019, 12:12

Zip je napisao/la:"Nije istinita informacija da sam napustio svoj trenutni klub. I dalje sam član FK Sarajevo, za koji ću nastupati naredne sezone”, kazao je Nathan da Cruz

Joj novinara sami sebe demantuju u roku od 5 minuta
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 17 jul 2019, 12:15

Veceras vidim utakmicu kao dobru šansu za dokazivanje i podizanje samopouzdanja, nemamo neki pritisak prilika da pokazes koliko znas s vrlo jakom ekipom. Nadam se da ne cemo podbaciti pa da bude neka velika blamaza.

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 17 jul 2019, 12:19

Treba ovo za Besima dobro provjeriti ,nemoj na foru neku da naletimo bezveze.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 17 jul 2019, 12:20

skoroalen je napisao/la:

Do tad nek ide u McDonalds, fali mu 20 kila, za sad je na nivou juniorskog fudbala.

A ima i onaj recept za povecanje visine by ogulinculibrkoooglo iz nadrealista :D
Sarajevo ljubavi moja

Sarajlijica1946
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 17 jul 2019, 12:45

miky_hz je napisao/la:Treba ovo za Besima dobro provjeriti ,nemoj na foru neku da naletimo bezveze.

Potvrdili iz saveza :think:

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 17 jul 2019, 12:47

zagorski je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:

A ima i onaj recept za povecanje visine by ogulinculibrkoooglo iz nadrealista :D

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Sarajevo, ljubavi moja!

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 17 jul 2019, 12:50

https://sportsport.ba/fudbal/dinamo-mas ... ige/326246
I kad neko kaze nece igrac ovdje ni za vecu platu radi kvaliteta lige. Covjek odbio Sociedad jer mu je Dinamo ponudio vise love, plati svako ce ti doci, bar vecina.
Sarajevo ljubavi moja

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 17 jul 2019, 12:57

Ma lova samo ba. Kolko para toliko muzike.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

rishovski
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 17 jul 2019, 13:13

Ja ne znam samo sto ljudima toliko tesko pada poraz od Celtica... Ljudi profesionalci,s godisnjim budzetom kakav Sarajevo nema od pocetka lige sve kad saberes,svaku sezonu od poslije rata pa do sada... O treninzima i pripremi utakmice da ne pricamo... Sve dok se nekad ne pojavi covjek koji ce ulozit 10-15 miliona samo u igrace mozemo sanjati i o Ligi prvaka i o Europa ligi... Ako se ikad takav i pojavi... A ovi malezijski ili eto sad vijetnamski bogatasi nisu nista uradili da klub ode na visi nivo kad je u pitanju europa... Nije problem ni Atalanta ni Celtic,nasi klubovi kaskaju za Bugarima,Srbima,Hrvatima,Slovencima itd... Ne mozes dovoditi igraca iz Srbije iz klubova koji su osrednji i tako isto iz Hrvatske i ocekivat da namucis instituciju poput Celtica...
F.Y.R. of Macedonia

Memara
Kontakt:

Post Postao/la Memara » 17 jul 2019, 13:35

Smrt Željkanu! Tobe narkoman!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, Benjolos, NorthN01 i 17 gostiju.