FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Očekivanja od utakmice u Banjoj Luci?

Pobjeda sa jednim golom razlike.
41
37%
Pobjeda sa dva gola razlike.
25
23%
Neriješeno.
45
41%

Ukupno glasova: 111

Lakoste
x 14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 20 avg 2019, 00:03

Tanko je ovo, nema kvaliteta u sredini nikako.
1946

BordoSarajevo
x 252
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 avg 2019, 00:05

Da je izgurat kako ove 3 utakmice pa se dobro odmorit i nadat se da će se neko od povrijeđenih vratiti.

Umor je očit bio danas, a imamo još 3 utakmice, valja to izdržat. Ozbiljno shvatit i izgurat narednih 10-12 dana. Masaže, regeneracija, ma sve mora bit tip top pa da uzmemo 7 bodova, mada neće ni 5 biti loše.
FK Sarajevo

ElCartel11
x 582
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 20 avg 2019, 00:07

Kad pogledam kakvu bi ekipu mogli imati u derbiju, da su svi zdravi obuhvati me jeza i zalost i ljutnja.

------------Kovacevic
Hebib - Lazic - Serbecic - Pidro
-----------------Stanojevic
-------Rahmanovic ---- Velkoski
Oremus ---- Ahmetovic ----Tatar

:plac: :plac: :plac:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

siroliver69
x 4
Kontakt:

Post Postao/la siroliver69 » 20 avg 2019, 00:11

Prvo, cestitam
Drugo, najslađi bodovi
Trece, hvala ti Vladane za bodove
Cetvrto, yebem te radniče
Peto, treba nam vezni dok Gavric nije umro
Šesto, pocelo nam se vracati i kad ne ide
Sedmo, ko je šišić

pitara
x 16
Kontakt:

Post Postao/la pitara » 20 avg 2019, 00:12

duplakruna46 je napisao/la:
pitara je napisao/la:Nikad vise na Istok na utakmicu **** te grob kakvih mentola ima, vodite djecu na Sjever, bolje da budu huligani nego debilčine.

Ma ne lazi sabane. Istok nosi klub kako su ovi poceli navijati sami za sebe. Ne pravi se pametan!

Papak, smiri riku volova u glavi, pa onda nekom reci da je šaban. Moje misljenje ja da moras biti debilčina da nekom psujes dijete, makar to bio i uhljup Žižović, to sto je u tvom selu to normalno, je tvoja stvar, kad ste navikli kamena s ramena pa vam je sve na ho-ruk.

AlfredNobel
x 439
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 20 avg 2019, 00:14

Zna li iko živi šta je s onim Babacarom? Jel tu ili nije? Ostaje li? Ako je tu, gdje zapelo? Što nije zvanično?

Vidio sam ga Instagramu kod Salčina.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

zagorski
x 80
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 20 avg 2019, 00:16

Inijesta je napisao/la:Stanojevic kako osjetljivu povredu ima daj boze da se ikako oporavi ove sezone, Oremus sigurno jos 1-2 mjeseca out, Rahmanovic Bog zna sta je i hoce li ikako igrati

Mi ne da krpimo sredinu nego je bukvalno nemamo, igra Krle kojem to nije pozicija, dva momka koji ne mogu iznijet polusezonu na ledjima i Gavric koji ce ako se ovako nastavi izdahnuti ma terenu, veceras su nam ljudi pojeli sredinu, ubili nas trkacki , sreca pa imas dva bedema Serbecica i Lazica pa su vecinu tiga ocistili

Ili nek dovedu igraca ili se nadat da ce se Rahman vratit sto prije, ova sredina ne moze dugo izdrzat

U pravu si 100%,ja sam mislio da se mozemo i ovako nekako prekrpariti dok se oporavljeni ne vrate ali izgleda tesko. Sreca pa imamo dva beton stopera i uspjevamo nesta naprijed napraviti nekako inace ko zna kakvi bi rezultati bili. Definitivno se je morao dovesti kvalitetan dm ili cm jos prije dvomeca sa Bateom ali jbg sad.
Sarajevo ljubavi moja

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 20 avg 2019, 00:18

Zna li neko kako je onaj lik sa zapada sto ga hitna odvuce prije tekme?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Lecler
x 169
Kontakt:

Post Postao/la Lecler » 20 avg 2019, 00:22

Laznjak je napisao/la:Zna li neko kako je onaj lik sa zapada sto ga hitna odvuce prije tekme?

Brzom intervencijom Službe Hitne pomoći Kantona Sarajevo večeras je navijaču FK Sarajeva spašen život, a riječi hvale ne prestaju pristizati na spasilački tim koji se nalazio na Koševu.
Na stadionu Asim Ferhatović Hase večeras se igrala posljednja utakmica 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Radnika, a neposredno prije početka utakmice na zapadnoj tribini stadiona pozlilo je jednom od navijača domaćeg tima.

U tom momentu pribrani, prisutni su odmah pozvali Hitnu pomoć KS koja se nalazila na stadionu, a brzom intervencijom navijač je bez svijesti i bilo kojih znakova života podvrgnut mjerama reanimacije.

Nakon upotrebe elektro šoka navijač je počeo davati znakove života, a odmah je i prevezen na Kliniku urgentne medicine KCUS gdje je nastavljeno pružanje medicinske pomoći.

Navijači kao i sva javnost koja se upoznala s ovim događajem za medicinsku ekipu Hitne pomoći Kantona Sarajevo ima samo riječi hvale, a istakli su da se samo uz medicinsku opremu i pravovremenu reakciju spriječila tragedija.
ISTINA ZA VEDRANA!

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 20 avg 2019, 00:24

Svaka cast hitnoj, fakat! Momku brz oporavak
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

amypitar
x 107
Kontakt:

Post Postao/la amypitar » 20 avg 2019, 00:35

Sledece kolo ocekujem da preuzmemo lidersku poziciju, jer kone nece dobiti listicu.

SedrenikHz
x 94
Kontakt:

Post Postao/la SedrenikHz » 20 avg 2019, 00:41

Kako bitna pobjeda čovjeće.
Evropa nas ubila iskreno, još igraš u Borisovu iskreno momci ostavili zadnji atom snage, veceras crkli u 30-ok, ali opet pobjeda.
Yebiga raja da Barci fale 3 veznjaka iz prve postave uzela bi ih Girona na Camp Nou, nemojte samo sra.ti.
To je taj pobjednicki mentalitet, i nekako sam misljenja sto neko napisa nije bilo srkleta kod izjednjacenja, nije bilo tog pritiska zvizdanja sa istoka, zapada pa ima i toga siguran sam.

LAZIC I SERBECIC ALLAH I ISUS VAS NAGRADIO KAKVE STIJENE! Kovacevic isto tako !

Sjever fuj za one baklje, pa dokle vise yebeno protiv radnika nesto palis nabijas klubu kazne, DOKLE VIAE NIJE MI JASNO.
Svaka cast za istok i zapad pa su izvizdali ono.

Prave se pametni ovi sa sjevera, da im nije istoka i zapada na gostovanjima ih ne bi bilo 50.
Bas danas gledam sjever nekad, pa yebem ti zivot sve suze idu kako je skoro pun bio svaku tekmu..

Gurbeti sa one strane citate znam sagnite se, vi nasli pametovat o sudjenju, sinoc im sudija svira svaki faul kad su primili za 2:2, pa 6 minuta jadovi jadni, vi o sudjenju nasli pricat!

Joj kad procita covjek ovaj sastav da nam je ekipa u fullu tacno zaplakat.
Samo mi jos nije jasno kako onaj procita oko 3600 da nas je na tekmi meni je islo na 5 milja, ali hajde.

VOLIM TE SARAJEVO !
Sarajevo iznad svih !

duplakruna46
Kontakt:

Post Postao/la duplakruna46 » 20 avg 2019, 00:46

pitara je napisao/la:
pitara je napisao/la:Nikad vise na Istok na utakmicu **** te grob kakvih mentola ima, vodite djecu na Sjever, bolje da budu huligani nego debilčine.

Ma ne lazi sabane. Istok nosi klub kako su ovi poceli navijati sami za sebe. Ne pravi se pametan!

Papak, smiri riku volova u glavi, pa onda nekom reci da je šaban. Moje misljenje ja da moras biti debilčina da nekom psujes dijete, makar to bio i uhljup Žižović, to sto je u tvom selu to normalno, je tvoja stvar, kad ste navikli kamena s ramena pa vam je sve na ho-ruk.

U mom’ selu je to normalnije nego vuci spidaru u wc Koseva, pusiti travu i smijati se kad sto se vaklje pale i jeb*avati majke dedama sa strane sto odvoje 4 KM da gledaju voljeni klub. Normalnije je nego izbijati klubu svaki vikend 5000 KM ili zadnje ljeto u Evropi min 50 000€. Normalnije je nego da “vodja” se dere :”**** vam majku, hajde braco navijajte...
Ultra mega giga moderni sjever. Saka jada, sto je primjetio i zapad i istok.
Nazalost ali tako je!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

AlfredNobel
x 439
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 20 avg 2019, 00:48

Laznjak je napisao/la:Zna li neko kako je onaj lik sa zapada sto ga hitna odvuce prije tekme?

Ja tek ušao na stadion, nisam se ni smjestio, kad vidim nose čovjeka odozdo. Ondje kod stepenica ga staviše i reanimirale su ga one sestre desetak minuta i vidim da je sve dobro završilo. Šok veliki, sreća sve dobro završi, valjda ne bude posljedica kakvih. Svaka čast hitnoj.
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

pitara
x 16
Kontakt:

Post Postao/la pitara » 20 avg 2019, 00:58

pitara je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:Ma ne lazi sabane. Istok nosi klub kako su ovi poceli navijati sami za sebe. Ne pravi se pametan!

U mom’ selu je to normalnije nego vuci spidaru u wc Koseva, pusiti travu i smijati se kad sto se vaklje pale i jeb*avati majke dedama sa strane sto odvoje 4 KM da gledaju voljeni klub. Normalnije je nego izbijati klubu svaki vikend 5000 KM ili zadnje ljeto u Evropi min 50 000€. Normalnije je nego da “vodja” se dere :”**** vam majku, hajde braco navijajte...
Ultra mega giga moderni sjever. Saka jada, sto je primjetio i zapad i istok.
Nazalost ali tako je!

I kakve ja imam veze s tim pa sam saban i lazem?
Ni jedno ni drugo nije normalno

Bordeaux46
Kontakt:

Post Postao/la Bordeaux46 » 20 avg 2019, 01:21

nemam nikakav problem da se najgnusnije psovke upućuju svakom majmunu kao što je Žižović. Šta god da mu se psovalo, nije dovoljno - najodvratnija osoba u ligi poslije morža. Sve dok nije upućeno nekom našem - dobro je.
koliko volim te zna samo ludo srce moje, proći će godine, ja neću izdati bordo boje!

ledesma
x 89
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 20 avg 2019, 01:25

Bravo decki svaka cast! Samo srcem!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

hz033
x 2
Kontakt:

Post Postao/la hz033 » 20 avg 2019, 01:25

Tacno je da ima mentola na istoku, i ja sam pobjegao sa istoka na zapad zbog malaca i psovki. I na zapadu imas psovanja, ali nisu bar onako retardirane i "socne" kao na istoku. Helem, opet radnik, opet mrljanje igre, pokusaj na horuk ubaciti loptu u go. Neznam ima li negdje statistika valjanja i simuliranja, mislim da su oni ubjedljivo prvi.
U novi boj ...

ado-hz
x 51
Kontakt:

Post Postao/la ado-hz » 20 avg 2019, 01:54

Yebo majku nije los ovaj Djuric...valjo bi nam sad bgm...ima godina ok sve znam...al lik jos uvijek brz i okretan

Laznjak
Kontakt:

Post Postao/la Laznjak » 20 avg 2019, 02:40

Bordeaux46 je napisao/la:nemam nikakav problem da se najgnusnije psovke upućuju svakom majmunu kao što je Žižović. Šta god da mu se psovalo, nije dovoljno - najodvratnija osoba u ligi poslije morža. Sve dok nije upućeno nekom našem - dobro je.

Ma dobro morz i nije los i lajavac ko ovaj. Nikad ni jedne ruzne nije rekao za nas. Jedino rivalstvo i eto sto ga ne volimo sto je njihov, sve psovke na njegov racun i nisu na mjestu, tako ni njihove za Husa. Samo rivalstvo.
Ovaj je lajavac teski i zasluzuje.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Evander i 31 gost.