FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 avg 2019, 17:41

Ovi vi kao u neki rat protiv kluba krenuli?

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 avg 2019, 17:44

Vratnik10 je napisao/la:Jedan dan Velkoski valja, drugi ne valja. Hebo nas, znaš nas...
Kad ne odigra dobro ne valja, kad odigra dobro valja. ŠTA KOME NIJE JASNO?!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:47

:opaopa:
Zip je napisao/la:Ovi vi kao u neki rat pr :tralala: otiv kluba krenuli?
Apsolutno ne,nema razloga za to,ja Sam samo ukazao kako su nepismeni ljudi zaposleni u marketingu,zasto bi iko isao u rat protiv uprave dok su rezultati dobri, i ako ima dosta stvari u ovoj upravi koje ne funkcionisu dobro, i uprava nije klub FKS,ako su za tebe Sabrina i rumeni klub e svaka ti cast onda
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 20 avg 2019, 17:53

Bgm odvoji se Kosevo u anketi
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 avg 2019, 17:54

Ako crmo mahalske bacati, a mozda velika vecina ne zna... znate li ko se dolaskom Nam-a nsmeracio da uleti u klub
I znate li da su "najveci pitari i hordasi" u upravi doveli klub do ambisa i sa najvecim platama klub ostacili bez evrope? Da se dio sjevera i bp tada uhljebio i opario?

Uprava koja je stvorila sampionski tim, dovela nama, stala iza husrefa, divela emira, uzela duplu i trenutno radi na gradnji stadiona mislim da nema potrebe da se mjenja za neke koji su namirisali pare...pamet u glavu ;)
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 20 avg 2019, 18:04

zavadi, pa vladaj :hmmmmm:
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

umjetniksabrojem9
Postovi: 59
Pridružen/a: 11 maj 2018, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umjetniksabrojem9 » 20 avg 2019, 18:06

Pantelija je napisao/la:Ako crmo mahalske bacati, a mozda velika vecina ne zna... znate li ko se dolaskom Nam-a nsmeracio da uleti u klub
I znate li da su "najveci pitari i hordasi" u upravi doveli klub do ambisa i sa najvecim platama klub ostacili bez evrope? Da se dio sjevera i bp tada uhljebio i opario?

Uprava koja je stvorila sampionski tim, dovela nama, stala iza husrefa, divela emira, uzela duplu i trenutno radi na gradnji stadiona mislim da nema potrebe da se mjenja za neke koji su namirisali pare...pamet u glavu ;)
Ova Uprava nije stvorila šampionski tim. Ključni igrači u šampionskom pohodu poput Velkoskog, Ahmetovica, Rahmanovica, Hebibovica, Kovačevića, Crepulje, Halilovica, Stanojevica su dosli ranije. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava nije dovela Nama. Nam je višegodišnji poslovni saradnik Vincenta Tana. Ko je doveo Tana, zna se. Nemojte zaboravljati i okretati činjenice.

Ova Uprava nije stala iza Husrefa. Iza Husrefa je stao Upravni odbor na čelu sa tada, Alenom Hujićem. Ova Uprava je pokušala dovesti Brdarića, čak su JAVNO NA PORTALU KLIX BA da li informacije novinaru željovcu koliki je iznos ponuđene Husrefove plate. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava jeste dovele Emira, ali nije objavila s kim su sve pregovarali za tu poziciju iako su obećali da će to uraditi. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava nije uzela duplu krunu. Rezultat na terenu ostvaruju igrači i treneri i sportski direktor. Rezultat Uprave se mjeri po brojkama na kraju financijske godine. Ova Uprava je najneuspješnija ikada, obzirom na minus u proračunu od više od 4 miliona KM. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava ne radi na gradnji stadiona, obzirom da su u klubu godinu i pol dana nisu u Kampu napravili ama baš ništa, nema nikakvog napretka u infrastrukturi. Svako može nacrtati maketu stadiona, ali u stvarnosti dešavanja na tom polju su jednaka nuli. Ova Uprava ne gradi stadion, ne, ova Uprava nas je odvela na stadion u drugi Kanton. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 18:16

Ja sam se odlaskom na evropsku utakmicu u Zenicu uvjerio koliko oni rade na "stadionu". To je tema koja je prezvakana, i sve je rekla kazala, niko iz uprave nije se izjasnio ni u vezi cega oko stadiona hoce li se praviti ili nece i slicno.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 avg 2019, 18:22

da li je Nam u upravi?
čovjek reko za 2,5 godine

prije toga najavljeno da će se riješiti pitanje stadiona u sljedeće 3 godine
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 avg 2019, 18:28

Cavar?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

johntravolta123
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 20 avg 2019, 18:34

belosevic28 je napisao/la:Cavar?
Ono sto sam ga gledao u PL i za U21 repku dobar igrac (borbenost i strasan pas) koliko je realan ?
Ne znam kakav je bio u osijeku.
Jedino sad neka pozajmica ?
Sta ima za ovog crnca jel mu papire sreduju ili ?

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 18:38

belosevic28 je napisao/la:Cavar?
Opet si poceo po starom... Bacas nam igrace koji nemaju teoretske sanse da nam dodju, pa kad odu u drugi klub nas ismijavaju, da nas je kao odbio a nije bio ni u planu niti je moguc.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 20 avg 2019, 18:38

Realno uprava radi vrhunski posao. Imaju neke propuste, ali kad se sve sabere oduzme rade jako dobar posao. Sklonili su mahalu iz kluba, nema fgra i nema guzovace.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 20 avg 2019, 18:40

umjetniksabrojem9 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ako crmo mahalske bacati, a mozda velika vecina ne zna... znate li ko se dolaskom Nam-a nsmeracio da uleti u klub
I znate li da su "najveci pitari i hordasi" u upravi doveli klub do ambisa i sa najvecim platama klub ostacili bez evrope? Da se dio sjevera i bp tada uhljebio i opario?

Uprava koja je stvorila sampionski tim, dovela nama, stala iza husrefa, divela emira, uzela duplu i trenutno radi na gradnji stadiona mislim da nema potrebe da se mjenja za neke koji su namirisali pare...pamet u glavu ;)
Ova Uprava nije stvorila šampionski tim. Ključni igrači u šampionskom pohodu poput Velkoskog, Ahmetovica, Rahmanovica, Hebibovica, Kovačevića, Crepulje, Halilovica, Stanojevica su dosli ranije. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava nije dovela Nama. Nam je višegodišnji poslovni saradnik Vincenta Tana. Ko je doveo Tana, zna se. Nemojte zaboravljati i okretati činjenice.

Ova Uprava nije stala iza Husrefa. Iza Husrefa je stao Upravni odbor na čelu sa tada, Alenom Hujićem. Ova Uprava je pokušala dovesti Brdarića, čak su JAVNO NA PORTALU KLIX BA da li informacije novinaru željovcu koliki je iznos ponuđene Husrefove plate. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava jeste dovele Emira, ali nije objavila s kim su sve pregovarali za tu poziciju iako su obećali da će to uraditi. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava nije uzela duplu krunu. Rezultat na terenu ostvaruju igrači i treneri i sportski direktor. Rezultat Uprave se mjeri po brojkama na kraju financijske godine. Ova Uprava je najneuspješnija ikada, obzirom na minus u proračunu od više od 4 miliona KM. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.

Ova Uprava ne radi na gradnji stadiona, obzirom da su u klubu godinu i pol dana nisu u Kampu napravili ama baš ništa, nema nikakvog napretka u infrastrukturi. Svako može nacrtati maketu stadiona, ali u stvarnosti dešavanja na tom polju su jednaka nuli. Ova Uprava ne gradi stadion, ne, ova Uprava nas je odvela na stadion u drugi Kanton. Nemojte zaboravljati stvari i okretati činjenice.
:thumbup: :thumbup:

Niko ih ne tjera... samo ove optuzbe, njihov radni ucinak i njihovi postupci u "nezgodnim" situacijama dovode druge price u prvi plan..
Toliko je normalnih i fer opcija al jok to hajmo satanizirat nekog i napravit kakvu telenovelu... lakse je... sto da pricamo o Serbecicu, Krsti il Velezu..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Lakoste
Postovi: 7871
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 20 avg 2019, 18:41

Kamuflazn je napisao/la:Realno uprava radi vrhunski posao. Imaju neke propuste, ali kad se sve sabere oduzme rade jako dobar posao. Sklonili su mahalu iz kluba, nema fgra i nema guzovace.
Rade moj qrac, cija je marketinska agencija debelo placena za ovaj pokusaj marketinnga sto imamo?

Cija je firma preko lizinga prodala auta klubu?

Ciji se guzni haveri pustaju u lozu dok se iz iste odstranjuju roditelji igraca?

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 avg 2019, 18:52

belosevic28 je napisao/la:Cavar?
Nemoze se taj prije zime potpisati.Nebi ga mogao registrovati sad.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 avg 2019, 18:54

krokodilu iz rijeke Nil

hajde fino objasni šta je trebalo da se desi sa tim automobilima? i razgraniči lizing i kupovinu jer nema veze jedno s drugim

da ih neko pokloni? da ih klub kupi?
šta? šta je tačno pogrešno?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 20 avg 2019, 18:58

Denchi je napisao/la:krokodilu iz rijeke Nil

hajde fino objasni šta je trebalo da se desi sa tim automobilima? i razgraniči lizing i kupovinu jer nema veze jedno s drugim

da ih neko pokloni? da ih klub kupi?
šta? šta je tačno pogrešno?
Zato sto je to sukob interesa... Ima sigurno i jeftiniji opcija za lizing automobila a bas da se isti uzmu od Jahica ? Tacnije ako klubu treba nesto tako radi se na drugi nacin i objavi se pa se uzme najbolja ponuda.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 20 avg 2019, 19:00

Molim Vas da malo popustite sa tim svađama svakodnevnim! Nit je mjesto nit je vrijeme za to. Uostalom nista se nece ni rijesiti tako sto samo pljujemo po svemu.
Ja vjerujem da ce Horde rijesiti ovo sve u tisini sa upravom kluba, pa taman i na stetu navijacke furke samo radi jedne nam ljubavi. Svi smo mi jedno! Ne trebaju nam frakcije istok, zapad, sjever. Uprava ako radi što ne treba, to nece proci nekažnjeno milion puta smo imali takvih situacija. Okrenimo se cilju, titula samo dolazi u obzir!


Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

umjetniksabrojem9
Postovi: 59
Pridružen/a: 11 maj 2018, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umjetniksabrojem9 » 20 avg 2019, 19:01

Denchi je napisao/la:krokodilu iz rijeke Nil

hajde fino objasni šta je trebalo da se desi sa tim automobilima? i razgraniči lizing i kupovinu jer nema veze jedno s drugim

da ih neko pokloni? da ih klub kupi?
šta? šta je tačno pogrešno?
Tacno je da je klub od kompanije Porsche BiH uzeo 32 vozila na lizing.
Tacno je da je klub platio ucesce cca 80.000 KM i obavezao se na mjesecne rate lizinga za vozila u trajanju od 5 godina.
Tacno je da je klub na lizing uzeo 32 vozila, od toga 25 za ekipu marke SEAT MII 1.0 i sedam boljih SEAT modela za strucni stab i direktoricu.
Tacno je da ce klub na ovo potrosit oko 600.000 KM + registracije, odrzavanje, servis, parking, gorivo.
Tacno je da je Porsche BiH sponzor FK Sarajevo u iznosu od 5.000 KM.
Tacno je da je Predsjednik FK Sarajevo Senad Jahic.
Tacno je da je Direktor prodaje Porsche BiH Senad Jahic.
Tacno je da je Jahic, uz pristanak Sabrine, napravio sebi obziljan posao u svojoj firmi i ostetio klub za ogroman iznos.
Tacno je da se za ovaj iznos moglo dovest 3 igraca da se prodje BATE i proseta ligom.
Tacno je da bi uz 3 igraca ostalo kusura da se polaznici Akademije primjera radi posalju na Kvarnersku Rivijeru ili drugi prestizan turnir.
Tacno je da ima previse podjela medju navijacima i da klub svjesno stavlja fokus na tribinu, a ne na ove radnje.
Tacno je da su igraci FK Sarajevo jedina svjetla tacka kluba koji zasluzuju podrsku.
Zadnja izmjena: umjetniksabrojem9, dana/u 20 avg 2019, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, Riziko, TOMCRAFT, ubipara i 46 gostiju.