FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 23 avg 2019, 00:37

Drago mi je da se Velez vratio, jedini klub iz bh lige koji mi nije mezak, hvala im za pomoc hz kad se ono desilo u sb, al **** lizanje vise, lizi se sa drezdenom ode dulja for free uzese 800k£ a mom SARAJEVU ves masina i deterdzent. Nema lizanja kad je nasi 90 minuta ima da se ubije izgine i uzme 3 boda, velez nek pobjedi zrinjski skretnicu sb ja cu reci fala, posudio bi im isto kojeg igraca ako imamo, al ovo lizanje koda su hz nato spale da se lizu sa svakom skupion.. **** onda navijanje i sportski rivalitet..

Ova reklama za 10, dobro smisljeno

9500

Toti pisi moj rezultat 3:1

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 23 avg 2019, 00:40

THEC WroteColon
Inijesta WroteColonEvo sad se dokazalo da je Bate qarina od ekipe, uz malo vise srece i kompletan tim siguran sam da bi ih prosli

I ispali lagano od Astane, jednostavno ovako desetkovani(mada mislim da Astani ne bismo mogli nista ni u najjacem sastavu) taj eventualni play off nam ne bi puno dao, mozda je i bolje sto ne igramo mi danas, liga nam je trenutno bitnija jer samo uz dominaciju u domacem prvenstvu mozemo se nadati napretku u Evropi jer ti prije svega i koeficijent raste makar 5 godina ispadao u 1.pretkolu ali zato kad budes nosilac prakticno imas skoro pa otvoren put do play offa EL a kad tad ce biti onda neke nafake i za nas da dobijemo nekog koga se moze proci

+1 . Ovim trendom po 2 boda za 5 god. 10 bodova . Oni koji su informisaniji znaju da li bi bili nosioci u 3. pretkolu EL ?

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 23 avg 2019, 00:54

Ma ja, što bismo njegovali prijateljstvo s bilo kim? Daj nam Dinu Selimovića da izvadi kitu i popiša se po cijeloj ligi pa da nas mrze na svakom koraku. Povuci sve iz Čelika s pozajmica pa nek naredne sezone treće pretkolo igramo u Zagrebu, prestani slat igrače u DK pa nek se i oni naguze onda Zrinji kao i ostali... Kad je Zrinjski osvajao zbog dobrih odnosa i "lizanja" s pola lige smetalo nam je, sad kad mi gospodski postupamo sa svakim i činimo usluge koje će nam se vratit kad tad (Tuzla City, Zvijezda 09), sad ne valja ni to.
Adžem se pitao što se svugdje pjeva "biće Željo qrac šampion". Zato što su oni svojim bahaćenjem i forsiranjem "mi smo iz metropole" zaslužili mržnju na svakom koraku. Svi zapnu protiv njih. Sloboda će ih zbog Leotara karindžat godinama, onu titulu 2017. im je prva Sloboda syebala kad im Zajko zabi na Grbavici. Zar i nama to treba?
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 23 avg 2019, 01:04

Pitar6785 WroteColonDrago mi je da se Velez vratio, jedini klub iz bh lige koji mi nije mezak, hvala im za pomoc hz kad se ono desilo u sb, al **** lizanje vise, lizi se sa drezdenom ode dulja for free uzese 800k£ a mom SARAJEVU ves masina i deterdzent. Nema lizanja kad je nasi 90 minuta ima da se ubije izgine i uzme 3 boda, velez nek pobjedi zrinjski skretnicu sb ja cu reci fala, posudio bi im isto kojeg igraca ako imamo, al ovo lizanje koda su hz nato spale da se lizu sa svakom skupion.. **** onda navijanje i sportski rivalitet..
Ova reklama za 10, dobro smisljeno
9500
Toti pisi moj rezultat 3:1

Prijatelju radi se o prijateljstvu dvije navijacke skupine RA i Hz . Niko ne govori o lizanju klubova . Uprave i igraci su promjenjivi . Nije prica o stimanju ili nesto slicno . Preveliki su klubovi Velez i FKS da se o tome radi . Nije ovo ni nalik na ono sa Dresdenom . Ovo je inters dvije navijacke skupine u funkciji onih koji gotive drzavu BiH . Ovo bold se ne moze i ne smije zavrsiti sa hvala , a sjajni momci rade na prijateljstvu(RA i Hz) i ono treba biti sveto u ineresu drzave BiH. Mnogi koji su bili u tim strasnim trenutcima na putu SB-Mostar , znaju kroz kakvu su torturu prosli . Ja nisam , a ne znam za tebe da li si bio tad na relaciji SB-Mostar , ali sta su pisali pripadnici Hz koji su to dozivjeli ... Ne zaboravi da je poveznica tog prijateljstva i pokojni Vedran Puljic . Tako da nam je prijateljstvo RA i Hz vaznije od svih Titula . Pozdrav druze . :bih:

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 23 avg 2019, 01:12

skoroalen WroteColonMa ja, što bismo njegovali prijateljstvo s bilo kim? Daj nam Dinu Selimovića da izvadi kitu i popiša se po cijeloj ligi pa da nas mrze na svakom koraku. Povuci sve iz Čelika s pozajmica pa nek naredne sezone treće pretkolo igramo u Zagrebu, prestani slat igrače u DK pa nek se i oni naguze onda Zrinji kao i ostali... Kad je Zrinjski osvajao zbog dobrih odnosa i "lizanja" s pola lige smetalo nam je, sad kad mi gospodski postupamo sa svakim i činimo usluge koje će nam se vratit kad tad (Tuzla City, Zvijezda 09), sad ne valja ni to.
Adžem se pitao što se svugdje pjeva "biće Željo qrac šampion". Zato što su oni svojim bahaćenjem i forsiranjem "mi smo iz metropole" zaslužili mržnju na svakom koraku. Svi zapnu protiv njih. Sloboda će ih zbog Leotara karindžat godinama, onu titulu 2017. im je prva Sloboda syebala kad im Zajko zabi na Grbavici. Zar i nama to treba?

Sve to stoji i racionalno razmisljas . No moje je misljenje da je ovo prijateljstvo navijackih(rekao bih bratskih)skupina iznad ovoga o cemu Ti pises .
Vjerujem da me razumijes , ja sam tebe razumio . :bih:

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 23 avg 2019, 01:15

Samozdravlje WroteColonSve to stoji i racionalno razmisljas . No moje je misljenje da je ovo prijateljstvo navijackih(rekao bih bratskih)skupina iznad ovoga o cemu Ti pises .
Vjerujem da me razumijes , ja sam tebe razumio . :bih:

Počelo je kao prijateljstvo navijačkih skupina, istina, al se razvilo u prijateljstvo klubova. Jeftine karte na gostovanjima, ovakvi klipovi i pozivi na utakmicu, marketing... ne škodi nam to nikako. Ako neće donijet ničeg dobrog, neće vala ni lošeg 100%. :D
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

Giljotina
Kontakt:

PostPostao/la Giljotina » 23 avg 2019, 01:21

Najava utakmice je sasvim legitimna i što je najbitnije - ljudska. Fin poziv na utakmicu i našim i njihovim. Veoma jednostavno, nije baš inventivno, ali zadovoljava neke prosječne ukuse. Neprijateljstva nam ne trebaju, a mnoga su kreirana ili pojačana malicioznim izjavama prethodnih struktura Uprave Kluba. I to nam nikad nije valjalo. Kad god je neko bahat, drugi tjera inat i čuva svoj dignitet, kako i treba.

Problem je samo u tome što je najava utakmice protiv Veleža bolja od one protiv BATE-a. Našim se lampice slabo pale. Valja plaću uzeti.
Zadnja izmjena: Giljotina, dana/u 23 avg 2019, 01:22, ukupno mijenjano 2 puta.

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 23 avg 2019, 01:22

bordobijeli WroteColonSve ovo fino al mi kad odemo u Vrapcice oni noge otkidaju, cak proslu sezonu kad smo igrali onu prijateljsku pred odlazak u Slovenijiu na nož nas docekali. Ne mislim na tribine.

E ovdje je poenta . Pustite interese uprava i igraca . Mi tehnicki nadmocniji normalno je da ce igrati ostrije . No nebitan je pristup igraca i trenutnih uprava . Bitno je prijateljstvo navijackih skupina (mladih ljudi) RA i Hz . Ko Ti kaze da se nece ponoviti ispad sa Listicom i Laznim , pomoci tim momcima koji idu na ta vruca gostovanja moze doci samo od Mostaraca i RA . Jesi li bio na tom gostovanju tad kad se desilo ubistvo i ranjavanja ?
Izvinjavam se momcima koji su bili dole tad , ponasam se kao advkat . Halalite necu vise . :bih:

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 23 avg 2019, 01:35

Onaj Hnl ko nes pratim srpsku ligu slabo , vidio sam da Zvezda ima ni su sad drzavni tim, Vucic im je sve nastimo a kad sam vidio ko igra u Parzizanu , stvatno su daleko ispred. Jeebes ti klub bez svog stadiona kakog takog. . To i akademija je broj 1 , a od tog bog zna kolko smo daleko. Bolio bi eto za zivota da uzmem sezonsku i idem na svaku tekmu na kakom modernom stadioncicu od 15 milja. Da se ne zavaravamo mene su na Bilinom usi zabolile kako grmi a 11 hiljada , i brate merak kad je nako blizu teren, kosevo nikad se nece preuredit , nema sanse jer to ocito ovim nije u int. Bukvalno nas tjeraju od tamo , svaka opstina daje svom klubu stadion samo mi placamo i jos nista ne prave, a gurbetima izgradise golubarnik u super stadioncic jos malo. opstina NS i Uefa. Nas nigdje.Mi kao jedini sami moramo i placat termine i odrzavat Olimpijski stadion il se moramo kupit i gradit sami stadion od nule , to se nece desit zadugo , na veliku zalost moju , konto sam mozda ce Nam ovaj biz ozbiljniji u tim projektima ako su vec bas bogatasi . Onaj Tan je na igrace trosio po 20 miliona , mogao je ostat vjecno zapamcen ovdje Al opet haj ti sa ovom nasom bagrom ista dog. dali nam 10 000 , Opstina Centar , pa to je za plakat. eno Hadzija prica da je u planu da se gradkao internat za akademiju al me zna kad, Znaci mo tp se ne zna kad ce i oce li. Jes nas **** ova opstina centar basl Koliko li je sammo para skrhano i tekme i treninge mogli smo 2 stadiona napravit
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

drinagold
Kontakt:

PostPostao/la drinagold » 23 avg 2019, 02:07

paulus WroteColonOnaj Hnl ko nes pratim srpsku ligu slabo , vidio sam da Zvezda ima ni su sad drzavni tim, Vucic im je sve nastimo a kad sam vidio ko igra u Parzizanu , stvatno su daleko ispred. Jeebes ti klub bez svog stadiona kakog takog. . To i akademija je broj 1 , a od tog bog zna kolko smo daleko. Bolio bi eto za zivota da uzmem sezonsku i idem na svaku tekmu na kakom modernom stadioncicu od 15 milja. Da se ne zavaravamo mene su na Bilinom usi zabolile kako grmi a 11 hiljada , i brate merak kad je nako blizu teren, kosevo nikad se nece preuredit , nema sanse jer to ocito ovim nije u int. Bukvalno nas tjeraju od tamo , svaka opstina daje svom klubu stadion samo mi placamo i jos nista ne prave, a gurbetima izgradise golubarnik u super stadioncic jos malo. opstina NS i Uefa. Nas nigdje.Mi kao jedini sami moramo i placat termine i odrzavat Olimpijski stadion il se moramo kupit i gradit sami stadion od nule , to se nece desit zadugo , na veliku zalost moju , konto sam mozda ce Nam ovaj biz ozbiljniji u tim projektima ako su vec bas bogatasi . Onaj Tan je na igrace trosio po 20 miliona , mogao je ostat vjecno zapamcen ovdje Al opet haj ti sa ovom nasom bagrom ista dog. dali nam 10 000 , Opstina Centar , pa to je za plakat. eno Hadzija prica da je u planu da se gradkao internat za akademiju al me zna kad, Znaci mo tp se ne zna kad ce i oce li. Jes nas **** ova opstina centar basl Koliko li je sammo para skrhano i tekme i treninge mogli smo 2 stadiona napravit

Uskoro Nam dolazi u bosnu (po ko zna koji put) i ubrzo ce se znati svi detalji. Al eto da te obradujem, insala za zivota ces otic na taj nov i moderan stadion :bih:
KO DA MI OTME IZ MOJE DUŠE KOŠEVO!?

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 23 avg 2019, 02:44

Samozdravlje ahbabu moj, sve ja razumim i nema nista protiv postovanja i respekta i to al HZ nisu nikad isli sa protivnicima u koaliciju i mazenje, dobro za dobro zub za zub, sad ispadose hz picke neke i moraju se nesto udvoravat. Ok hvala im sportski rivalitet mora bit, FK SARAJEVO mora bit prva linija sve ostalo je drugo.

Ponovo pisem piso sam preko 20 x za ovih 5 godina nemam nista protiv veleza ra treba ih prijateljski docekat muzika pice slika kurve sve sto ide al FK SARAJEVO to je zasto se gine na lini isto ko 93 na sokolju zucu stupu nebitno....

Btw: Nepodrzavam hz samo za paljenje baklji na euro tekmama i protiv velikana iz krupe i goska

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 23 avg 2019, 02:53

20 juli, Husref Musemić: Trebaju nam još bar dva igrača, duga je sezona, povrede
Početak augusta, Dženis Čosić: U narednih dan - dva, završavamo zadnjeg veznog
22. august, Emir Hadžić: Dolazaka više neće biti
Zadnja izmjena: Historicar, dana/u 23 avg 2019, 04:25, ukupno mijenjano 2 puta.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 23 avg 2019, 03:04

Nek ti podnesu izvještaj najbolje je.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 23 avg 2019, 03:32

Pitar6785 WroteColonSamozdravlje ahbabu moj, sve ja razumim i nema nista protiv postovanja i respekta i to al HZ nisu nikad isli sa protivnicima u koaliciju i mazenje, dobro za dobro zub za zub, sad ispadose hz picke neke i moraju se nesto udvoravat. Ok hvala im sportski rivalitet mora bit, FK SARAJEVO mora bit prva linija sve ostalo je drugo.

Ponovo pisem piso sam preko 20 x za ovih 5 godina nemam nista protiv veleza ra treba ih prijateljski docekat muzika pice slika kurve sve sto ide al FK SARAJEVO to je zasto se gine na lini isto ko 93 na sokolju zucu stupu nebitno....

Btw: Nepodrzavam hz samo za paljenje baklji na euro tekmama i protiv velikana iz krupe i goska

Idemo svi zaduzit puske i dinamit, i vec ih na Bradini zaustavit :opaopa:
1946~

Sjeverjecudo
Kontakt:

PostPostao/la Sjeverjecudo » 23 avg 2019, 03:52

Nismo u dobrim odnosima ni sa Dresdenom ni sa Velezom,vec smo u dobrim odnosima sa Ultras Dynamo i Red Army,a sto se tice Veleza sad je pocelo i da se razvija prijateljstvo izmedju klubova,i UD i RA su nam valjali i pomogli vise puta,kao i mi njima i ne vidim sad zasto nekom smetaju ova prijateljstva iz njih samo dobre stvari mogu proizaci,nista lose. U svakom slucaju Mostarci dobrodosli. :bih:

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 23 avg 2019, 04:44

Zasto traziti neprijatelja tamo gdje ga nema. Dobro dosli u bordo dio grada Rodjeni. Vi ste nasi prijatelji kako na terenu tako i na tribinama, nek ima malo zara na terenu, dobro je to, poslije ruka ruci. Nikakvo lizanje vec prijateljstvo. Lizanje je kad je neko u svemu jaci od tebe, a ti se lizes da te ne dira. Uvijek vam hvala za docek poslije listice.
Drezdeni su nesto drugo, to su nam braca.
Da Bog da vazda Sarajevo bilo prvo, a Velez drugi :D
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 23 avg 2019, 06:49

AlfredNobel WroteColon
obiteljskicovjek WroteColon
AlfredNobel WroteColonUskurcio se puno ovaj obiteljski.. :kafa:

Trebao je ovaj naš na kraju reći "svi smo mi Husref", još bi ljepše bilo.

Smiješ se pobit?

Samo ću ti reći da @angeldimaria i dalje nema puni osjećaj u nogama, dok leđa može ispraviti samo za 30 stepeni. Just sayin.. :kafa:

A vjerujes najgore su mi slike u glavi, sjecanja, i to. Preporučujem ga svakom dusmanu

SanaBosna
Kontakt:

PostPostao/la SanaBosna » 23 avg 2019, 08:03

Meni nije nikako jasno, eto zadnji vlasnik kluba je multi-milionare pa kako ja vidim Vincent Tan nije nista ulozio u kluba, sad imaju novi vlasnik koji je isto multi-milionare i za sad nista nije znacajno uradio.

Znam da ima velike planove da digne vietnama kao fudbalska drzava, ako eto on to zeli Sarajevo mora biti Evropski klub koji redovno ucestuje u Europa League ili Champions League, uprava mora sjesti sa novim vlasnikom i vidjeti koje su mu ambicije, kad bi se ulozilo 10 million eura u infrastrukturu kluba to bi bilo jako znacajno, i poslje toga uloziti pare u igraca.

Dovesti 5-6 solidne igrace, nesto se mora uraditi.

Kamuflazn
Kontakt:

PostPostao/la Kamuflazn » 23 avg 2019, 08:16

Bit ce, polahko, treba vremena za sve. Nije ovo film da se sve izdesava u 2 sata.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

amypitar
Kontakt:

PostPostao/la amypitar » 23 avg 2019, 08:32

Sutra akb pobjediti, bilo kako i zasjesti na lidersku poziciju, sa utakmicom manje.
Idu nam tri teske utakmice, pokusati do pauze ostati na celo table, a posle nam se vracaju povrijedjeni igraci,nece nam moci onda niko nista.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria i 22 gosta.