FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
139
63%
Ne
83
37%

Ukupno glasova: 222

robertkosar
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 13 sep 2019, 08:55

Veklika nada naseg kluba i golgeter Nedim Hadzic u MD kod Kakanj :shifty: :facepalm:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 13 sep 2019, 08:56

Sjeverjecudo je napisao/la:Ok,hajmo reci da su Dali obecanje u vezi stadiona,ma da mislim da to nista nije zvanicno ni sigurno,Al pomak je jer izasli su u javnost sa informacijama. Amin da bude napokon tako i da za 3-4 godine igramo tekme na nasem stadionu. Sto se tice para opet ponavljam nisu sposobni donijet neke pare u klub,bez Nama,kazes Nam se protivi donosenju para u klub,hajde nek bude i to,Al ne vidim logiku zasto bi se protivio prilivu novca u klub.
Problem akademije je sto nema na vidiku novih kovacevica,sabanovica itd. Ne ide se po nekim znacajnim turnirima po kojim se islo i ne vrsi se u tom smislu promocija akademije,pa i skauting.
Kamp, mahalske price,cekam nesto a nikad ne docekam,znaci nista konkretno.
Da slazem se nismo ni mi pohvaliti sto se tice posjete.
Za strajk,kako se uopste dopustilo da dodje nakon strajka,nakon osvajanja DK.Uglavnom hvala ti na odgovorima,al zavrsit cu diskusiju na ovu temu, moje misljenje je i dalje da ne rade posao dobro.Ti ces braniti upravu bez obzira na sve,isto kao sto ja branim Husrefa u ovom trenutku,I samo cemo pisati u nedogled i smarati ostale nasim prepucavanjima,a ni ja ni ti misljenje necemo promjenit.Bar ja necu sad za sad,a u buducnosti se nikad ne zna.

ti si čudan momak brate
ili ne možeš skontat ili namjerno nećeš

NE SMIJU donosit/dovodit "pare", tj. druge ljude s parama u klub jer NAM i TAN to ne žele....to znači djelidbu mišljenja...oni žele da kažu šta i kako i da se to provede u djelo jednoglasno bez priče...sponzore su doveli neki dan sam nabrojao 10tak novih...Unilever koji je sponzor Chelsea,Man cityju...

ima talenata velikih, isto neki dan momak iz akademije najbolji bio na Ajaxovom turniru...po značajnim turnirima smo izgubili dobrih igrača jer su ti ih pokrali ti klubovi sa turnira, sparta prag ti klepi destruktivca od 1m90 sa 18 godina i Rondića, i ovi ostali što za budzašta otišli...to ti je loša strana...

a Husrefa su ovi doveli, pa ostavili, pa još jednom mu produžili ugovor, uz naravno i Emira kao pojačanje mu doveli...prošli su ga otjerali...

ima gluposti naravno i kod ovih ali koliko vidim uglavnom je dobro, a pratićemo ih, samo je preglupa kritika hamo vidi mu glave, vidi mu žene , čoeka, skim se ljubi, odakle je itd.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

AngelDiMaria
Kontakt:

Post Postao/la AngelDiMaria » 13 sep 2019, 09:03

Denchi je napisao/la:
Sjeverjecudo je napisao/la:Ok,hajmo reci da su Dali obecanje u vezi stadiona,ma da mislim da to nista nije zvanicno ni sigurno,Al pomak je jer izasli su u javnost sa informacijama. Amin da bude napokon tako i da za 3-4 godine igramo tekme na nasem stadionu. Sto se tice para opet ponavljam nisu sposobni donijet neke pare u klub,bez Nama,kazes Nam se protivi donosenju para u klub,hajde nek bude i to,Al ne vidim logiku zasto bi se protivio prilivu novca u klub.
Problem akademije je sto nema na vidiku novih kovacevica,sabanovica itd. Ne ide se po nekim znacajnim turnirima po kojim se islo i ne vrsi se u tom smislu promocija akademije,pa i skauting.
Kamp, mahalske price,cekam nesto a nikad ne docekam,znaci nista konkretno.
Da slazem se nismo ni mi pohvaliti sto se tice posjete.
Za strajk,kako se uopste dopustilo da dodje nakon strajka,nakon osvajanja DK.Uglavnom hvala ti na odgovorima,al zavrsit cu diskusiju na ovu temu, moje misljenje je i dalje da ne rade posao dobro.Ti ces braniti upravu bez obzira na sve,isto kao sto ja branim Husrefa u ovom trenutku,I samo cemo pisati u nedogled i smarati ostale nasim prepucavanjima,a ni ja ni ti misljenje necemo promjenit.Bar ja necu sad za sad,a u buducnosti se nikad ne zna.

ti si čudan momak brate
ili ne možeš skontat ili namjerno nećeš

NE SMIJU donosit/dovodit "pare", tj. druge ljude s parama u klub jer NAM i TAN to ne žele....to znači djelidbu mišljenja...oni žele da kažu šta i kako i da se to provede u djelo jednoglasno bez priče...sponzore su doveli neki dan sam nabrojao 10tak novih...Unilever koji je sponzor Chelsea,Man cityju...

ima talenata velikih, isto neki dan momak iz akademije najbolji bio na Ajaxovom turniru...po značajnim turnirima smo izgubili dobrih igrača jer su ti ih pokrali ti klubovi sa turnira, sparta prag ti klepi destruktivca od 1m90 sa 18 godina i Rondića, i ovi ostali što za budzašta otišli...to ti je loša strana...

a Husrefa su ovi doveli, pa ostavili, pa još jednom mu produžili ugovor, uz naravno i Emira kao pojačanje mu doveli...prošli su ga otjerali...

ima gluposti naravno i kod ovih ali koliko vidim uglavnom je dobro, a pratićemo ih, samo je preglupa kritika hamo vidi mu glave, vidi mu žene , čoeka, skim se ljubi, odakle je itd.

Denchi, brate, i ostala braco koja dijeli nase misljenje, neka nemojte se sekirati, niti ljudima crtati, ja bih volio da morto napravi tem samo za nas koje uprava placa da ih branimo, znaci ti, ja ,nobel, skoro i jos par njih. Ovi brate da dovedes neymara srali bi da ga nije uprava dovela nego je to emir sam sredio, a drugi bi ti govorili kako ce nas izradit ko barcu... Pusti. Naucio bosnjo sadake kakve da nam odmah kakv milioner upumpa 100 milki. Ne smije se nista sistemski rijesiti, mora na ho ruk

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 13 sep 2019, 09:08

Zip je napisao/la:Stadion se gradi kad se kamp zavrsi. A to bi mozda trebalo kroz pola godine-godinu krenuti. Prema sadasnjoj situaciji.
Poznavajuci Bosnu i kakl u istoj sve funkcionise, mozemo samo cekati vise :D

Jedna je istina, bez kvalitetne infrastrukture, dobrih i kvalitetnih igraca ce biti jako malo ili nikako...

Kako moze neko reci da je uprava losa, ako igraci imaju sve uslove, trening centar, rezultati, prica se napokon pomakla dva metra oko stadiona, ulaze se u ekipu... Itd, itd...

Neko je morao dovesti i trenera i igrace koji mogu uzeti titulu. Ko je doveo i potvrdio, ako ne uprava.
Ako kazete da je ista losa, onda smatrate njihov potez ostavljanja Husrefa na klupi losim ?

Zasto imas potrebu stalno stvarati neke podjele i frontove? Sinoc se vidjelo da sabrina, husref i hadzija disu ko jedno i da rade u najboljem interesu kluba. Da se desi neki kix desi se, ko radi taj i grijesi. Izmedju njih nema smetnji i podjela, to je samo na internetu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 13 sep 2019, 09:40

Ako se pokaze u MDK, mozda opet nekada da ga mi vratimo?
https://sportsport.ba/fudbal/nekadasnji ... evo/333147
Sarajevo ljubavi moja

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 13 sep 2019, 09:44

Ma šta ga imaš vraćati. Đaba kad ima naopake roditelje, koji su mu uništili karijeru.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 13 sep 2019, 09:48

zagorski je napisao/la:Ako se pokaze u MDK, mozda opet nekada da ga mi vratimo?

iznenadio bi se da zaigra uopšte više....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 13 sep 2019, 09:53

FK Sarajevo će zbog istog razloga biti kažnjen sa 2.000 KM, te će biti bez podrške navijača u narednom gostujućem susretu.

:salut: :tokralju: :bow:

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 13 sep 2019, 09:59

Kamuflazn je napisao/la:
Zip je napisao/la:Stadion se gradi kad se kamp zavrsi. A to bi mozda trebalo kroz pola godine-godinu krenuti. Prema sadasnjoj situaciji.
Poznavajuci Bosnu i kakl u istoj sve funkcionise, mozemo samo cekati vise :D

Jedna je istina, bez kvalitetne infrastrukture, dobrih i kvalitetnih igraca ce biti jako malo ili nikako...

Kako moze neko reci da je uprava losa, ako igraci imaju sve uslove, trening centar, rezultati, prica se napokon pomakla dva metra oko stadiona, ulaze se u ekipu... Itd, itd...

Neko je morao dovesti i trenera i igrace koji mogu uzeti titulu. Ko je doveo i potvrdio, ako ne uprava.
Ako kazete da je ista losa, onda smatrate njihov potez ostavljanja Husrefa na klupi losim ?

Zasto imas potrebu stalno stvarati neke podjele i frontove? Sinoc se vidjelo da sabrina, husref i hadzija disu ko jedno i da rade u najboljem interesu kluba. Da se desi neki kix desi se, ko radi taj i grijesi. Izmedju njih nema smetnji i podjela, to je samo na internetu.

Aj majke ti ne stavljaj mi na teret sto nisam rekao.
Ovo je bio odgovor forumasu @sjever i drugim na njihovo misljenje da uprava nista ne radi.

To ko i kako dise cemo uskoro vidjeti.
Ja aBd ocekujem ove godine opet titulu, i vijest da su bageri izasli na mjesto gdje ce biti buduci stadion FKS.

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 13 sep 2019, 10:24

Danas izvlačenje za kup
FK Sarajevo

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 13 sep 2019, 10:32

bordopoeta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:

Nikad Hase nije "hodao gradom" sa Osimom! Znam na koju fotografiju misliš, nastala je na B. Čaršiji. To je samo poza, a novinari su insistirali da se njih dvojica slikaju, te je Osim došao i tako je nastala ta slika. A Hase ih nije mogao smisliti. Neka se druži ko s kim hoće, ali trener mog kluba se ne može družiti i prijateljevati sa našim najvećim dušmanima. To Husref nije smio sebi dozvoliti.

Svejedno, Husref i Amar su dva sportska radnika, ko zna kako je došlo do prijateljstva njih dvojice al i ne zanima me plaho. Nek se druže, ne vidim problem. Murinjo i Ferguson su poslije svake međusobne utakmice išli na večeru i jedan drugom plaćali najskuplja vina. Kad je Husref imao srčanih problema zadnji put, pred derbi je Amar na pitanje novinara "šta očekujete od utakmice" odgovorio "očekujem da Musemić bude dobro".
Ne mirišem Husrefa zbog nekih stvari al bezveze se čovjeku neke stvari stavljaju na vrat. Nije ovo Beograd, mnogi od nas i u porodici imaju navijače Želje.

Prijatelju moj, čini mi se da je došlo do zamjene teza. Neka se navijači druže sa kim god hoće, uostalom i sam imam navijača košpicara u familiji i to mi nije nikakav problem, ali ne može se naš trener, dok je u radnom odnosu sa nama, družiti sa našim najvećim dušmanima. Ne može i ne može! I ja to nikad neću podržati, iako se ne pitam za ništa, uvijek ću to kritikovati i kao navijač ću iznositi svoj stav za šta imam pravo zar ne?

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 13 sep 2019, 10:42

emir79 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Hajd ne pretjerujte, ima na internetu nekoliko slika Haseta i Osima kako zajedno hodaju gradom. Nek se druži ko s kim hoće.

Nikad Hase nije "hodao gradom" sa Osimom! Znam na koju fotografiju misliš, nastala je na B. Čaršiji. To je samo poza, a novinari su insistirali da se njih dvojica slikaju, te je Osim došao i tako je nastala ta slika. A Hase ih nije mogao smisliti. Neka se druži ko s kim hoće, ali trener mog kluba se ne može družiti i prijateljevati sa našim najvećim dušmanima. To Husref nije smio sebi dozvoliti.
I Hase i Vahidin Musemic su se druzili sa Osimom, kao i on sa njima, mani se supljaka i poza. To sto su se privatno druzili ne znaci da je neko nekoga izdavao u necemu. Meni moje, tebi tvoje. Prestanite izigravati po internetu neke mega huligan fajtere. Pravite bespotrebno cirkus ovdje.

Evo da ponovim, nikad se Hase (a ni Vahidin) nisu družili sa Osimom, al' nikad. Poštivali se jesu (kao dvije najveće vedete dva najpopularnija kluba) ali se NIKAD nisu družili. I ne zagovaram ja nikakvo huliganstvo, nego sam za to da se održava zdravo rivalstvo, ali ne smije se naš aktualni trener družiti sa našim najvećim dušmanima

broj6
Kontakt:

Post Postao/la broj6 » 13 sep 2019, 10:45

Ja ga ocekujem kod nas naredne sezone. ABd da vrati formu i sto da ne, Ahmet je pred penziju

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 13 sep 2019, 10:54

broj6 je napisao/la:

Ja ga ocekujem kod nas naredne sezone. ABd da vrati formu i sto da ne, Ahmet je pred penziju

Naravno, ako se pokaze.
Pametniji je i zreliji i sto je najbitnije jos uvijek je mlad.

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 13 sep 2019, 10:56

belosevic28 je napisao/la:Pjesnik ponovo jase.
On je navijac, a nase babe/tate/ocevi su idioti.
Jbg on zna, on je gledao, vidio, dozivio...a to sto grama kulture i odgoja nije ponio za zivota, koga briga?!

Papak iz sela oko Olova jedan iskomplikovani, što se kačiš za moje postove? Ne čitaj ako ti se ne sviđa i ako te toliko dotiču, ali te pucaju kompleksi velegrada naspram tvog sela. I, bilo bi ti pametnije da ne vrijeđaš, jer ne znaš ko sam i s kim razgovaraš. Ako se već deklarišeš kao naš navijač, koju činjenicu poštujem, onda u to ime prođi me se!!!

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 13 sep 2019, 11:11

Pantelija je napisao/la:Pa vidi, ne moze biti novih kovacevica kad smo i ovoga slucajno dobili. Kao i pidru i mujakica itd.
Jednostavno, ne mozes na silu. Mozda iduce godine bude 10 a mozda jedan.
Za turnire se slazem da bi trebali, ali igrali su koliko znam ovaj na zlatiboru, a na kvarner ne idu jos od onda kad je bilo seljackog ponasanja domacina i sudijske lakrdije, osim nas jos ekipa je odustalo od toga.

Npr fin je bio onaj turnir u italiji ali koji je razlog ne znam ja a ni ti vjerovatno.

Sto se Nama i para tice. Vrlo jednostavno. Klub ima sponzore. Dosta novih sponzora, medjutim nasa zemlja a i liga je takva da niko nece da placa sponzorstvo nekim ciframa jer je prenos na moja tv koju gldda 30% stanovnistva ako i toliko, a slika iz 42' ... realno ne mozes procitati reklamu na dresu. Na stadionu 3-5 milja i kako da izvuces pare? Na osnovu cega?
I logicno da vlasnik kluba ne dopusta druge prilive novca sem svog jer ako neko drugi daje svoj novac onda je logicno da i zaradu ili ti ga udjele ima. Ko to daje pare danas onako? Za marketing? Smijesno... firme , ako si imao doticaja u toj sferi, ciganisu oko 1000 maraka za reklamni prostor da plate a ne da danju 200 000 da se isplate plate...

Ja ne branom upravu, imaju fosta gresaka, moze to bolje ali poslije carsijske raje kuste, dine i ekipe, neka ovih iz tuxle zivi i zdravi bili 1000 godina. Carsijski ljubitelji sarajeva da su ostali jos pola godine, klub bi danas bio u drugoj ligi. Minimalno.

Samo opaska na "neka ovih iz Tuzle..." Zaista nemam problem odakle je ko (imam rodbine iz mnogih bh gradova), bitno mi je da dobro obavlja poslove, a privatno da je dobar čovjek. Ali brate ne ide da nam je direktorica lezbijka.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 13 sep 2019, 11:20

Dok god imamo rezultat, ne tangira me.puno ko je i sta je. Imao je dino zenu, postio, sjedio s navijacima po gradskim kaficima, bio veliki navijac pa nam za malo klub ne ode u pm
Trešnjevka!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 13 sep 2019, 11:22

8 sjevera prodano drugi dan prodaje u fan shopu, kakav vrh. :D
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 13 sep 2019, 11:29

broj6 je napisao/la:

Nikakav problem ako se pokaže, mada puno više očekujem od Crničkog.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 13 sep 2019, 11:46

Pantelija je napisao/la:Pa vidi, ne moze biti novih kovacevica kad smo i ovoga slucajno dobili. Kao i pidru i mujakica itd.
Jednostavno, ne mozes na silu. Mozda iduce godine bude 10 a mozda jedan.
Za turnire se slazem da bi trebali, ali igrali su koliko znam ovaj na zlatiboru, a na kvarner ne idu jos od onda kad je bilo seljackog ponasanja domacina i sudijske lakrdije, osim nas jos ekipa je odustalo od toga.

Npr fin je bio onaj turnir u italiji ali koji je razlog ne znam ja a ni ti vjerovatno.

Sto se Nama i para tice. Vrlo jednostavno. Klub ima sponzore. Dosta novih sponzora, medjutim nasa zemlja a i liga je takva da niko nece da placa sponzorstvo nekim ciframa jer je prenos na moja tv koju gldda 30% stanovnistva ako i toliko, a slika iz 42' ... realno ne mozes procitati reklamu na dresu. Na stadionu 3-5 milja i kako da izvuces pare? Na osnovu cega?
I logicno da vlasnik kluba ne dopusta druge prilive novca sem svog jer ako neko drugi daje svoj novac onda je logicno da i zaradu ili ti ga udjele ima. Ko to daje pare danas onako? Za marketing? Smijesno... firme , ako si imao doticaja u toj sferi, ciganisu oko 1000 maraka za reklamni prostor da plate a ne da danju 200 000 da se isplate plate...

Ja ne branom upravu, imaju fosta gresaka, moze to bolje ali poslije carsijske raje kuste, dine i ekipe, neka ovih iz tuxle zivi i zdravi bili 1000 godina. Carsijski ljubitelji sarajeva da su ostali jos pola godine, klub bi danas bio u drugoj ligi. Minimalno.

Samo opaska na "neka ovih iz Tuzle..." Zaista nemam problem odakle je ko (imam rodbine iz mnogih bh gradova), bitno mi je da dobro obavlja poslove, a privatno da je dobar čovjek. Ali brate ne ide da nam je direktorica lezbijka.

Ja na te lezbijske veze i opredjeljenja gledam kroz Full HD. :salut:
"Ako već ne možete dobiti, onda je dobar i remi."

- Husref Musemić, bog, otac, kralj, šah, mat, babo igre zvana fudbal.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: astonHz, Burberry46, Krste11, revolt i 64 gosta.