FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Benjolos
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 01 sep 2019, 16:30

Milanović i Letić su po meni trenutno najtanji igrači, najmanje su pokazali..
Bordo bijeli za život cijeli!!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2019, 16:33

Sve ovo lijepo prikupiti i prikazivati nasim igracima, da se vec sad pocne operacija 30.11.2019 i kako god znamo i umijemo da tad budemo kompletni, a onda slijedi... :kafa:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Kamuflazn
Kontakt:

Post Postao/la Kamuflazn » 01 sep 2019, 16:37

Inijesta je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Ljudi rade sa onim sto imaju. Niko na svijetu ne dovodi zamjene za povrijedjene igrace, znaci trebalo se dovesti jos 7 8 novih igraca i imati 50ak na plati? Jedino se trebao dovesti jos jedan zadnji vezni karakteristika Stanojevicevih ostalo se je ok. Izvukao se maksimum iz postojeceg kadra. Tako sad krivit hadziju ili husrefa je klasicni baliluk posmjesan sa pitarskim nepoznavanjem fudbala. Izvucen je maksimum maksimuma sa ovom ekipom koja je fizicki potrosena i sa 3 4 igraca koja nisu dorasli ovom nivou fudbala. Bez 7 igraca i sa 5 rovitih drugo mjesto je maksimum.
Drugo, valjda nakon prosle sezone bi trebalo da odrastemo i da shvatimo da jedna utakmica ne cini sezonu. Duga, duga sezona je pred nama. Okrenut list i ici dalje.

Trece, imamo kondicionog kojeg je preporucio jeleskovic i koji radi prema planu i programu jeleskovica.

Sto lazes za kondicionog, koga je to Jeleskovic preporucio, jel Hadzic neki dan u intervju javno reko da je jedan od uzroka povreda i odlazak Jeleskovic .
Radi se po programu Sarica i husrefa i vidimo kako dobro rade

P.S hocel ko reci ovom Denchiju da nas ne ofira sa ovim glupostiam oko neregularnih golova

Ne lazem. Imamo kondicionog onaj mali celavi kojeg je preporucio doyicni gospodin koji je otisao iskljucivo zbog para.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 01 sep 2019, 16:43

Kamuflazn je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Ljudi rade sa onim sto imaju. Niko na svijetu ne dovodi zamjene za povrijedjene igrace, znaci trebalo se dovesti jos 7 8 novih igraca i imati 50ak na plati? Jedino se trebao dovesti jos jedan zadnji vezni karakteristika Stanojevicevih ostalo se je ok. Izvukao se maksimum iz postojeceg kadra. Tako sad krivit hadziju ili husrefa je klasicni baliluk posmjesan sa pitarskim nepoznavanjem fudbala. Izvucen je maksimum maksimuma sa ovom ekipom koja je fizicki potrosena i sa 3 4 igraca koja nisu dorasli ovom nivou fudbala. Bez 7 igraca i sa 5 rovitih drugo mjesto je maksimum.
Drugo, valjda nakon prosle sezone bi trebalo da odrastemo i da shvatimo da jedna utakmica ne cini sezonu. Duga, duga sezona je pred nama. Okrenut list i ici dalje.

Trece, imamo kondicionog kojeg je preporucio jeleskovic i koji radi prema planu i programu jeleskovica.

Sto lazes za kondicionog, koga je to Jeleskovic preporucio, jel Hadzic neki dan u intervju javno reko da je jedan od uzroka povreda i odlazak Jeleskovic .
Radi se po programu Sarica i husrefa i vidimo kako dobro rade

P.S hocel ko reci ovom Denchiju da nas ne ofira sa ovim glupostiam oko neregularnih golova

Ne lazem. Imamo kondicionog onaj mali celavi kojeg je preporucio doyicni gospodin koji je otisao iskljucivo zbog para.

Taj mali celavi je Saric inace sef akademije, Jeleskovic nikog preporucio nije nego je otiso nakon sukoba sa Husrefom ( vjerovatno babu zanima kako znamo, reci da igraci mahalaju okolo)
Nakon sto je jeleskovic otiso radilo se i radi se po programu Sarica i Husrefa
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 01 sep 2019, 16:45

Jelešković otišo zbog para, šta je uzrok bio da ne dobije te pare? Čuj otišo zbog para!? Jok eto đaba će raditi čovjek! Merhametli lik....
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 01 sep 2019, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 16:46

ElCartel11 je napisao/la:Sve ovo lijepo prikupiti i prikazivati nasim igracima, da se vec sad pocne operacija 30.11.2019 i kako god znamo i umijemo da tad budemo kompletni, a onda slijedi... :kafa:

Nikad nismo izgubili derbi u novembru. :zviz:
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2019, 16:50

Yebem ti vise i Jeleskovica i kondiciju kao, da je lik jedini na svijetu koji se razumije u pripreme igraca i fizicku spremu jbt. Zar se ne moze naci neki novi kondicioni?
BOSANSKA KRAJINA!

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 01 sep 2019, 16:50

Inijesta je napisao/la:
Dabogda da legne danas dnevnica, mada legle su plate u petak svima u klubu ne sekiramo se za tebe... evo da te onda zamolim fino , glupane ne daji dodatnog materijala da nas ljudi po faci prskaju, dovoljno je ono sinoc bilo

Nije ovo fk denchi igrao sinoc....ja samo u svoje ime govorim....stoga zaobidji sa mantrama i pravilima ponasanja....boli me k. Sta ce ko na forumu misliti o nekom....severina smo realno....mozda za 3 mjeseca ne budemo ali sinoc bi karanje....i spremalo se to, samo mi ko levati usli u tekmu puni laznog samopouzdanja...treba zapamtiti ovaj poraz i kako je doslo do njega svako slijeganje ramena svako ma mozemo mi....svako ne dovodjenje igraca...svako izvlacenje na djecu....svako nijemo gledanje delegiranja kurca od sudije, svako nijemo promatranje kako ti spremaju klanje....bjezanje od uloge favorita...
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 01 sep 2019, 16:51, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 01 sep 2019, 16:51

ElCartel11 je napisao/la:Yebem ti vise i Jeleskovica i kondiciju kao, da je lik jedini na svijetu koji se razumije u pripreme igraca i fizicku spremu jbt. Zar se ne moze naci neki novi kondicioni?

Može buraz, al valja platu dati :lol:
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 16:53

ElCartel11 je napisao/la:Yebem ti vise i Jeleskovica i kondiciju kao, da je lik jedini na svijetu koji se razumije u pripreme igraca i fizicku spremu jbt. Zar se ne moze naci neki novi kondicioni?

Jelešković ima 4-5 titula u BiH. Očito da lik zna tempirat formu za ove terene i ove uslove. Ja sam od jednog našeg prvotimca čuo da je pola ekipe povraćalo poslije Ješićevih treninga, koliko je njegov SŠ polagao u fizičku spremu, pa džaba. Kao što većina kaže "neka Husrefa, naš je, zna ekipu ligu", tako i ja kažem za Jeleškovića. Da mi nude njega i kondicionog trenera Bayerna ja bih išao na sigurno i uzeo Jeleškovića, jer se dokazao x puta. :mrgreen:
Sarajevo, ljubavi moja!

ZeroStyle
Kontakt:

Post Postao/la ZeroStyle » 01 sep 2019, 16:54

skoroalen je napisao/la:Nisu sinoć samo mladi krivi. Lazića je Krpić u zubima nosio a Zec okretao k'o zadnjeg levata. Mersudin ne znam da je ijedan duel dobio. Milanović nije ni igrao kako sam upratio.
Ma generalno svi podbacili, ne možeš tražit najboljeg na terenu nego najmanje lošeg, a to je Besim. Jbt vidi statistiku, 13-4 u šutevima. :facepalm:

Zar nisi skontao da ovdje ne smijes reci da je Ahmetovic, hebib ili azic bili losi, ovdje se iskljucivo prozivaju mladi igraci, evo Sabana i Djokanovica su svi spomenuli ali Ahneta niko, Handzica isto niko a ljudi su doslovno bili beskorisni, ali to vise do husrefa nego do samih igraca.Husrefa smo se morali rjesiti na vrijeme, sada je vec kasno, ostaviti ga do kraja sezone a vec sada poceti traziti zamjenu.Od titule se vjerovatno vec sada mozemo poceti opraštati.

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 01 sep 2019, 17:03

ZeroStyle je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nisu sinoć samo mladi krivi. Lazića je Krpić u zubima nosio a Zec okretao k'o zadnjeg levata. Mersudin ne znam da je ijedan duel dobio. Milanović nije ni igrao kako sam upratio.
Ma generalno svi podbacili, ne možeš tražit najboljeg na terenu nego najmanje lošeg, a to je Besim. Jbt vidi statistiku, 13-4 u šutevima. :facepalm:

Zar nisi skontao da ovdje ne smijes reci da je Ahmetovic, hebib ili azic bili losi, ovdje se iskljucivo prozivaju mladi igraci, evo Sabana i Djokanovica su svi spomenuli ali Ahneta niko, Handzica isto niko a ljudi su doslovno bili beskorisni, ali to vise do husrefa nego do samih igraca.Husrefa smo se morali rjesiti na vrijeme, sada je vec kasno, ostaviti ga do kraja sezone a vec sada poceti traziti zamjenu.Od titule se vjerovatno vec sada mozemo poceti opraštati.

Ma ne treba dirat Husrefa sad, napravili bismo još veće sr.anje. I Ferguson je od Cityja izgubio 1:6 a Wenger od Uniteda 8:2, dešava se. Al ako se znao ugrađivat u ugovor, tražit otpreminu, onda je trebao reći "ja sam kriv, moje taktičko samoubistvo je dovelo do ovog". Nikad nije prihvatio odgovornost i to me ljuti. Bukvalno je igrao kako sam sinoć rekao, sa tricom i šesticom je išao na all-in, na protivnika s dva asa u rukama. :lol:
Hajd, bilo prošlo, gorak ukus ostaje. Valjda im vratimo na narednom derbiju, makar malo.
Sarajevo, ljubavi moja!

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 01 sep 2019, 17:03

SarajevoJeBordo je napisao/la:Imao si neki dan interviju sa Hadžijom gdje je pričao o zadnjem veznom. Pazi ovako: Mustafić, Đokanović, Stanojević - prirodni DMF + Rahmanović i Oremuš koji to mogu dobro odigrati. Od pobrojanih zdravi samo prva dvojica. Dovedeš zadnjeg veznog i šta ćeš kad se svi vrate u pogon? Jadno je od strane navijača što govore treba zadnji vezni, pa budu dobri rezultati i ušute se, pa fasuješ pa se opet piše tako ko ti. Bolje da zauvijek šutite ili da serete o DMFu i kad pobijedimo.

Stanoje i djokanovic su zadnji vezni u ovom kadru
Destruktivci, defanzivna rola, presjecanje i zaustavljanje napada....

Niko od nabrojanih to nije
Mustafic je centralni vezni, uglavnom igra prema naprijed i razvija/kopira Rahmanov stil igre....grubo+sut...
Rahmanovic ofanzivni vezni, gruba igra+ sut+igra glavom...zbog te borbenosti je par puta odigrao dobro na zadnjem veznom....
Oremus je desni bek originalno, poslije igrao i krilo, u izraelu igrao ofanzivnog i centralnog veznog...zbog iskustva i tehnike moze skoro sve igrati...ali opet nema neke defanzivne kvalitete....

Dakle osim Stanoje, koji ne prodje pripreme s ekipom, imamo djokanovica....s njim smo isli na BATE i s njim idemo na sviju...to je smijesno za sampionsku ekipu....
Stanoje kad zacijeli mu oko ima pripreme jedne da odradi da bi bio iole koristan....pauzira predugo....
Obavezno dovesti destruktivca!!! Sutra!!!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 01 sep 2019, 17:07

kraljlavova je napisao/la:Husref da ima obraza dao bi ostavku posle ovakve blamaze pa od koga je on primio 5 komada boze dragi

E, to nećeš doživjeti, nema onda otpremnine :puke:

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2019, 17:10

Ma pustite ove insajdere, kad se sjetim prica kao posle Evrope idu Tatar, Hebib, Handzic, Lazic... :lol:
BOSANSKA KRAJINA!

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 sep 2019, 17:13

Nakon sramote od Atalante - dupla kruna.
Nakon sramote (revanširanja) na derbiju - iskupiti se mogu titulom.

Naš problem je motor ekipe. Imamo ga al je pokvaren.
Crepulja - Stanojević a ispred Rahmanović, a klupa Kapić. To je motor. Motor je i Oremuš - Stanojević a ispred Rahmanović a klupa Gavrić. Ništa lošije od prošle sezone al ko će to dočekat? Dok se to dočeka bit će dosta kikseva i prosipanja bodova.

"Skuplje" a "isplatljivije" rješenje je dobar zadnji vezni da se dovede u ovoj reprezentativnoj pauzi kao i vratiti Jeleškovića. Ako smo ozbiljan klub, to će tako biti.
FK Sarajevo

Zip
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 01 sep 2019, 17:14

Benjolos je napisao/la:Milanović i Letić su po meni trenutno najtanji igrači, najmanje su pokazali..

Ma mi od pocetka PLBiH ne igramo dobro, izuzev Zenice. Niti se neki igrac odvojio, sem Serbecica, ostalo sve tanki qurac.

I naravno, moralo je doci do hladnog tusa nakon svega u to protiv seljaka...

Onaj ko pokusa da opravda ovaj poraz bilo cim, posebno misleci ma ovog kamufliranog yebo on sebe usta lazljiva, nije dobar u glavu....

Ovo treba kolektivno osuditi odmah i sad, kazniti sve aktere.... Pichke yedne napuhane....

Inijesta
Kontakt:

Post Postao/la Inijesta » 01 sep 2019, 17:22

Denchi je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
Dabogda da legne danas dnevnica, mada legle su plate u petak svima u klubu ne sekiramo se za tebe... evo da te onda zamolim fino , glupane ne daji dodatnog materijala da nas ljudi po faci prskaju, dovoljno je ono sinoc bilo

Nije ovo fk denchi igrao sinoc....ja samo u svoje ime govorim....stoga zaobidji sa mantrama i pravilima ponasanja....boli me k. Sta ce ko na forumu misliti o nekom....severina smo realno....mozda za 3 mjeseca ne budemo ali sinoc bi karanje....i spremalo se to, samo mi ko levati usli u tekmu puni laznog samopouzdanja...treba zapamtiti ovaj poraz i kako je doslo do njega svako slijeganje ramena svako ma mozemo mi....svako ne dovodjenje igraca...svako izvlacenje na djecu....svako nijemo gledanje delegiranja kurca od sudije, svako nijemo promatranje kako ti spremaju klanje....bjezanje od uloge favorita...

Kad svi pricaju o kruskama ti o jabukama, do neki dan med i mlijeko po tebi i u klubu i u ekipi, ti prvi pun laznog optimizma a danas malo spustamo lopticu, kao ocekivalo se spremalo se, sad smo severina ...

Ovaj poraz samo trofej moze oprat i nista vise !
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 01 sep 2019, 17:27

Cim se je vidjelo na pripremama da Krste igra zadnjeg veznog sve je bilo jasno.
Isto kad su ostavili Husrefa nakon pritiska navijaca bilo je jasno da klub nema nikakav plan ni viziju. Sad neka idu do kraja kako su i zapoceli,neka se i dalje provaljuju, svakako smo navikli poslije titule da imamo blamaza sezonu jbg.
Sarajevo ljubavi moja

ado-hz
Kontakt:

Post Postao/la ado-hz » 01 sep 2019, 17:34

TREBA IM NAPISATI NA TABLI U SVLACIONICI OVAJ REZUTAT DERBIJA I BOLDIRATI 5:2 DA IM DOBRO UDJE U MOZAK I GLAVU I SVE DRZATI DOK NE ODBRANE TITULU!!!!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Evander i 11 gostiju.