FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordobijeli
Postovi: 14257
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 sep 2019, 08:59

simidobar je napisao/la:Ovo poslije gola se trazi.. To HOCEMO da gledamo stalno !!!

Kome ovo Husref psuje s pogledom prema lozi :hmmmmm: :hmmmmm:

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 26 sep 2019, 09:05

Strasna pobjeda, hvala Bogu dragom !
Kad je onakav pristup , zrlja i volja kod igraca rezultat ubijek dodje, idemo u Kakanj po novu pobjedu pa ce se puno lakse disat

Ovo sto rade sudije u zadnja dva kola Petrovic u tuzli i Paradzik sinoc je klanje i ne moze slucajno biti, na vrijeme to treba sasjeci
A koliko je savez protiv nas i da li je saznat cemo nakon izvlacenja parova kupa, ne bi me iznenadilo za nas najjaci protivnik i to u gostima
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
ledesma
Postovi: 4984
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 26 sep 2019, 09:18

Inijesta je napisao/la:Strasna pobjeda, hvala Bogu dragom !
Kad je onakav pristup , zrlja i volja kod igraca rezultat ubijek dodje, idemo u Kakanj po novu pobjedu pa ce se puno lakse disat

Ovo sto rade sudije u zadnja dva kola Petrovic u tuzli i Paradzik sinoc je klanje i ne moze slucajno biti, na vrijeme to treba sasjeci
A koliko je savez protiv nas i da li je saznat cemo nakon izvlacenja parova kupa, ne bi me iznenadilo za nas najjaci protivnik i to u gostima
Ma zna se ko treba da osvoji titulu, i ko nas se najviše plaši.. plava gamad... eto odakle klanje, porodica osim opet mafija
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 26 sep 2019, 09:22

Zip je napisao/la:
Napapijri je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Cuj sabotiraju trenra a zadrzali ga poslije 3. Mjesta, pa poslije atalante i gabele, pa poslije zeljane ....e sto ga opstruisu i jos mu novi ugovor dali... uaaaa
Mislis da bi ga zadrzali da nije imao potporu navijaca? Znaju oni da bi im to posljednji dan u foteljama bio. Zasto su cekali zadnji dan da produze ugovor? Zasto je rumeni seljak favorizovao Bradarica i zasto i sada radi Husrefu iza ledja? Nemojte da budemo slijepi pored ociju, kasno ce biti kasnije.
Ti druze zaboravljas, a vidim i mnogi ovde, da je FKS sad "privatizovan"... Ako vlasnik kaze da svi letimo, svi cemo letiti... Ako kaze da trener ide pa makar imo sve pobjede, on ce otici... A mi ovde mozemo pricati sta hocemo, vise se mi ne pitamo... I ja kazem amin za to... Jer da smo se prepustili nasim uhljupima, nikad se mi izvukli nebi iz govsna...
Samo se sjetite sta je bilo 2012/2013....

Vas najveci probem je sto mislite da je Husref nedodirljiv zbog sjevera... A gore ti je opisano lijepo koliko je "bojkotovan"...

To ti je isto, husref ima rezultate, koliko god mi lose igrali... Neces mu nista..Tako i uprava i njihova podrska prema treneru i igracima, koliko god vi pricali drugacije, oni su djelima rekli da su iza trenera i igraca.... A sad ti mozes pricati sta hoces, to je tako...

Sto se tice uslova za trenera i igrace kakve imaju, nikad niko nije to imao. Trener je sve dobio, igrsci takodjer... I sta sad trebamo da seer.emo ovde oko laznh poturanja koja se desavaju kako s nase strane, tako i konkurencije..

Ovo je vrhunski rezultat, prvi udarac u golu 88. Miuti i dajemo gol...
Igra je katastrofa, ovako ako budemo nastavili sljedeci kiks ce haos biti... Ova pobjeda ako nas nije trznula, je znam sta ce....

Podrska za sve, i igrace, trenera i sve ljude u klubu... Bez nje ce biti samo teze...
Zasto ovo pises u prvom licu :kafa:

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 26 sep 2019, 09:48

AlfredNobel je napisao/la:
brojjedan je napisao/la::plac: s
Evander je napisao/la:Kako je samo ovaj Musemic bahata, bezobrazna i tvdoglava osoba?
Te karakteristike pripadaju znamo kakvim osobama.
Cuj u majstora odgovora na pressu :facepalm:
Sav jad i bijeda na jednom mjestu u dvije minute. Hoćeš da te smijene, naravno, dobro si se osigurao. Dotjerao si do toga da nas ima 1500 na Koševu, poslje večerašnje igre na 1000 češ nagurati. Imaš placene navijace na svim tribinama pa ti sad i novinari ne smiju pitanja postavljati. Bruka ko nas vodi.
Mrš u pizzdu materinu dosadnu
Mrš ti u tri p. materine glupe

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 26 sep 2019, 09:50

Zato sto sam ja Emir Hadzic :kafa:

Ako te zanima kakvo cemo pojacanje dovesti slobodno se javi u pp :lol:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12890
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 sep 2019, 09:59

VratiloSeZlo je napisao/la:Jesu li igraci 2013 odbili ici na pripreme ili sada(zbog ne isplacenih plata),tako da nemoj da pricas o uslovima koji ovi nesposobnjakovici prave,ne dao bog da oni moraju da se snalaze za pare i sve ostalo da ne cekaju da neko posalje,ovi idioti bi bez investitora veci dug nabili od svih prijasnjih lopova,u jednoj sezoni poslovali sa 4 miliona minusa,a cjelokupan dug prijasnji Sarajeva nije toliki bio,klub je bio privatizovan i kad je otjeran Dino Elvir itd sto ih vlasnik ne zastiti tada tako da ne misli da ti je sefica sigurna na toj poziciji kao i ostala lgbt svita.
Stabu i igracima podrska ,drugi je zasluzili nisu !

I koji su to "ostali rashodi "u visini 3 miliona km ?
Da, da, samo sto 2012, 2013 plate su bile od 1000 do 3000 ito neredovne, jako cesto bez uplacivanja doprinosa. Pa i da hoces ne mozes napraviti neke milione, a oni su uspjeli preko 5 000 000 duga da naprave.
Posto ti ocito ne ide razmisljanje, da ti pojednostavim. Godisnji budzet fks je oko 8 000 000. Pihodi su bili 4 000 000. Gazda, tj vlasnik, kao u cijelom svijetu sto se radi, doda 4 000 000. Njegov krajnji cilj ulaganja je povecanje prihoda, rast cijene kluba tj uloga. Npr Tan je dobio nazad lovu koju je ulozio i ostalo mu 30% kluba. Nije los posao.

Sto se tice kasnjenja koje pominjete evo po 345 put zasto se kasnilo:

SJEDNICA KLUBA JE BILA O TOME DA NAM ZASTITI SVOJE ULAGANJE U KLUB, KOJE NAMJERAVA DA BUDE VELIKO (STADION KAMP), A NJEGOV ADVOKATSKI TIM JE ZAKLJUCIO DA UGOVOROM NISU ZASTICENII I DA JE UGOVOR POD TIM UVJETIMA RIZICAN. MORALI SU SE PROMJENITI ODREDJENI AKTI, DODATI NEKE STVARI U UGOVOR DA BI NAM BIO ZASTICEN. TO SE I DESILO, NA SJEDNICI KOJA JE BILA U MAJU CINI MI SE. ODMAH POSLIJE ZAVRSENE PAPIROLOGIJE KOJA JE POTRAJALA, NAM JE POSLAO NOVAC. NOVAC JE ZAGLAVIO JER JE TO PRVA TRANSA KOJU ON SALJE A RADILO SE VELIKOJ CIFRI. POSTO JE ON VLASNIK KLUBA, ON JE ODLUCIO DA SE NE UZIMAJU KREDITI NITI DA SE "POZAJMI". KADA SU SHVATILI DA CE TO IPAK POTRAJATI DUZE OD PLANIRANOG, NOVAC JE POSLAO TAN. KASNIJE SU LEGLE PARE OD NAM-A.


Dalje, oni da ne rade dobro, prema misljenju VLASNIKA oni bi dobili nogu. Ne bi bili tu gdje jesu. Isto tako, ni ti a ni drugi istog misljenja ne mozete i nemate pravo da odlucujte o stvarima o kojima odlucuje vlasnik jer je isti, za arayliku od vas, nas, legendi kluba itd dao OGROMAN novac da bi spasio klub od gasenja i sada imas najorganizovaniji klub u drzavi, sa najvecim platama gdje se cijele plate oporezuju, gdje trener ima 11 000 + porez 70%. Pa ti skontaj gdje smo sad a gdje smo bili.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 26 sep 2019, 10:01

AlfredNobel je napisao/la:Gledaj kako ga grle a bojkotuju, šta bi tek uradili da ga vole
Glumci sve :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 26 sep 2019, 10:08

Pitanje stadiona je skoro rijeseno..Graditi ce se u butmiru kapaciteta 22k,Nam kupuje zemljiste u butmiru i gradi se stadion..Naravno i veliki parking i ostali objekti..Praviti ce se i brza cesta do stadiona.Treba se cudo desiti ako Nam ne kupi to zemljiste.Imam veoma pouzdane informacije..

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 26 sep 2019, 10:13

simidobar je napisao/la:Ovo poslije gola se trazi.. To HOCEMO da gledamo stalno !!!

Gle centarsuta Djokanovica :ljepota: :ljepota:

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 26 sep 2019, 10:15

Meni su i DJokanovic u Sabanvic odigrali pristojno do 60 min, onda ih je vec pritisak poceo jesti, samo da se vrati neko od ovih iskusnijih da se malo rasterete dok nisu sagorili.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 26 sep 2019, 10:18

:lolno:
fera je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Gledaj kako ga grle a bojkotuju, šta bi tek uradili da ga vole
Glumci sve :mrgreen:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 26 sep 2019, 10:23

AngelDiMaria je napisao/la:Meni su i DJokanovic u Sabanvic odigrali pristojno do 60 min, onda ih je vec pritisak poceo jesti, samo da se vrati neko od ovih iskusnijih da se malo rasterete dok nisu sagorili.
Ma oni su do sad tri puta sagorili i vratili se :D
Ako ih ovo ne ojaca u buducnosti, ne znam sta ce :lol:

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 26 sep 2019, 10:30

Ovaj mali Djokanovic je odlican, steta sto nema ove prvotimce uz sebe da sazrijeva.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 26 sep 2019, 10:31

AngelDiMaria je napisao/la:Meni su i DJokanovic u Sabanvic odigrali pristojno do 60 min, onda ih je vec pritisak poceo jesti, samo da se vrati neko od ovih iskusnijih da se malo rasterete dok nisu sagorili.
Đokanovic definitivno ima vise konja pod haubom od Mustafica, samo da igra i to da bude u kombinaciji sa npr Stanojom i Rahmanom brze ce napredovati i bice nesto od njega.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 26 sep 2019, 10:35

Iz kluba obavezno da pocnu vrsiti pritisak na sudije, majku im yebem lopovsku!
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 sep 2019, 10:41

Đokanović je za Mustafića Kante.

Pratite objavu hajlajtsa na oficijalnoj stranici, prvi komentar Komazec. :mrgreen:
Prati nas brat i dalje.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 26 sep 2019, 10:41

pasica je napisao/la:Ovaj mali Djokanovic je odlican, steta sto nema ove prvotimce uz sebe da sazrijeva.
Mene dosta podsjeca na Cimirota, a Cimirot se naglo razvio i napredovao nakon sto je igrao u tandemu sa Jajalom.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 26 sep 2019, 10:45

Djokanovic ce biti vrhunski veznjak. Polako, prva seniorska sezona, tek stice neophodno iskustvo. Ovu i narednu sezonu dozirati minute, a onda poslije toga standardni prvotimac aBd.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8148
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 26 sep 2019, 11:19

Nakon one presice Husrefa, vidi se koliko se rovari protiv njega i koliko ga pogađa to sve. Od mene ima 101% podršku sad, jer iskreno ni on nije kriv što ima hadalje u ekipi, a upravi se naserem i dobro zguram tenom u usta.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: tabba77 i 37 gostiju.